Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tak cos wyczytalam w internecie:

Większość jęczmieni powstaje u podstawy rzęsy na zewnętrznej stronie powieki, ale niektóre z nich, zwane jęczmieniami wewnętrznymi, tworzą się na wewnętrznej krawędzi powieki. Zmiana jest zwykle wywoływana zakażeniem gronkowcowym.

GRONKOWIEC o matko kochana...mam nadzieje ze tego nie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobra lepiej za duzo nie czytam w internecie....bo sie nie potrzebnie stresuje... 😞
A reszta dziewczyn z brzuszkami gdzie?zostalam sama przeterminowana.... 😞
w srode polozna...bedzie masaz szyjki macicy...jak to nic nie da to poprosze o skierowanie do szpitala na wywolanie porodu...powiem ze boje sie ze znowu bede miala duzo dziecko...narobie troche paniki,moze wtedy dadza mi to skierowanie...bo tak to dopiero by mi dali na 6grudnia...boje sie tak dlugo czekac,martwie sie o malego... 😞
a poza tym widze ze brzuch mi bardzo wywalilo...synek moze byc duzy tak jak pierwszy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mALINKA NO Z REGULY DRUGIE DZIECKO JEST wieksze niz pierwsze wiec sie szykuj hhehe 🙂
Niunia26 wiesz co moj Oli jak juz pisalam jest bardzo opiekunczy w stosunku do braciszka, pomaga mi bardzo chetnie 🙂 nie jest jak narazie zazdrosny i oby nie byl a w nocy to malutki nie placze tylko pojękuje jak jest glodny wiec Oliwierka nie budzi 🙂 Oli ma pokoj obok naszej sypialni ale sciany mamy grube wiec raczej i tak by go Fabianek nie obudzil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Malinka nie czytaj neta!!!!bo sobie nawkręcasz. Goshe dzięki za info, boję się tych nocek, bo u mnie chłopaki maja razem pokój, tzn. malutki w nocy będzie u nas przy łóżku w kołysce, ale Pawełek co noc przychodzi do nas do łózka, więc może być wesoło.


Niunia bedzie dobrze...kwestia przyzwyczajenia... 🙂ja to sie najgorzej obawiam reakcji Gracjana na placz malutkiego...podejrzewam ze na wejsciu jak maly zacznie plakac to Gracjan zamknie sie u siebie w pokoju i tez bedzie plakal...on nie rozumie dlaczego dzidziusie tak placza,ja mu tlumacze...ale wiem ze trzeba czasu Gracjan tez bedzie musial pogodzic sie z nowa sytuacja i ztym ze nie jest juz sam... 🤨 🤨
Niunia chyba my dwie zostalysmy...dreszta dziewczyn sie nie odzywa... 😞ja mialam skurcze w nocy ale minely teraz znow mnie mecza...może to dzis moj wielki dzien.... 🤪ale narazie czekam na rozwoj sytuacji...dopoki nie bede sie zwijac z bolu do szpitala nie jade...nie chce byc za dlugo na porodowce... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwa pij herbatke dla mam karmiacych, wiesz ta laktacyjną i duzo wody, powinno pomoc
Ja jem ostroznie ale i bez przesady, czekolady nie jjem wogole bo podobno uczulac moze dziecko
a laktatory mam dwa jeden z lovi z pompka a drugi z tommee tippee ręczny i oba sa dobre dla mnie 🙂
malutki spi juz 4h 🙃 dawno juz nie jadl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe super chłopczyk:*.
Malwa ja też nie mam wiele...tak obserwuje i teraz to stwierdzam..
Moja potrafi ssać cyca i zaraz potem pic butle.
Ja pewnie nie będę długo karmić piersią. Mnie to się marzy, żeby miała już tak z 5 miesięcy i żebym mogła podawać jej normalne jedzenie powolutku. Koleżanki syn,ma 10 miesięcy. Na cycu był tylko 1miesiąc. Teraz jego ulubionym daniem jest szpinak z kartoflami.
Owoce i warzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka cos sie nie odzywa, cos czuje ze urodzila 😁
Kamisia ja sie wlasnie zastanawiam czy zjesc , wogole tak mam chec na mandarynki i tez sie troszke boje 🤨
polozna wazyla dzisiaj malego i jak wyszlismy ze szpitala w piatek to wazyl 3250 a dzisiaj juz 3400 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia89 Gracjana kladlam na boczki.
Dziewczyny a ja dzis patrze w lustro i mam całą powiekę od tego jęczmienia opuchnieta..a w dodatku koło ucha z przodu wyszedl mi jakiś guzek...co ja mam zrobić? Chyba wybiorę sie do lekarza bo strasznie sie martwię co się ze mna dzieje. Tylko czy tu mi pomoga nie wiem...jestem przerażona. Wygladam jakby mi ktos strzelił w oko.A w dodatku caly dzien i w nocy mialam znowu skurcze i nic 😞
Zeberka odezwij sie...cos czuje ze już malutka jest z tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka a moze ten jeczmien i guzek to poprostu juz przeciazenie organizmu? moze po porodzie wszystko Ci zejdzie...
Kamisia ja klade na pleckach malego, po jedzeniu zawsze musi mu sie odbic i wtedy dopiero go klade a czasem to odbijanie naprawde trwa dlugo 🤨 wogole powiem Wam ze teraz ja sie 100 razy bardziej wysypiam niz w ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po wizycie u lekarza...dostałam antybiotyk 😞jestem zła. ..kurde akurat teraz na koniec ciąży. .. 😠ale muszę go wziąść bo oko puchnie i ten guzek koło ucha to też od tego jeczmienia...pomoze na to tylko antybiotyk. ..doktorka zapewniala mnie ze jest bezpieczny dla dziecka. .. 🤨ryczec mi się chce. ..mam dosyc tej ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 wczoraj o 17:10 przyszła na świat nasza córeczka Julia 🙂 waga 3280g długość 53cm 🙂 poród ciężki 24h, pełne rozwarcie przerwany decyzja cesarskiego ciecia. Zostajemy do czwartku, póki co ciezko mi sie pozbierać bo w konsekwencji mam skutki dwoch porodów. Okazało sie że mam jakaś cechę budowy kręgosłupa macicy ze główka cofają sie podczas skurczy partych. Jula to żarłok ogromny, ma czarne długie włoski 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...