Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiaaa1987 napisał(a):
A ja nie dawno wróciłam od sąsiadki... trzeba czasem wyjść na pierdoły 🙂 Mała grzecznie spała a ja sączyłam kawkę 😉 Już nie karmię Olki, zaczęłam brać Bromergon na zatrzymanie laktacji. Pierś mnie trochę boli w okolicy pachy.. 😞 troszkę ściągłam pokarmu dla ulgi..niby jest lepiej..zobaczymy co będzie dalej. Mam brać 1/4tabletki co pół godziny (jedna tableta dziennie). Ogólnie te tabletki są tragiczne...jestem po nich mega senna a głowa mnie tak boli jak nie wiem... 🤢


Kasia ja na zatrzymanie laktacji pilam szalwie z dwie szklanki dziennie i tylko delikatnie sciagalam po troszku i masowalam bolace miejsca.Pomoglo laktacja zatrzymala sie w ciagu tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zeberko ja juz testowałam termometr i raz pomaga a raz nie ale musze spróbowac tego windi
Kasia a ty pij bardzo duzo szałwi naprawde działa cuda i jest lepsza niz tabletki tylko staraj sie nie pic innych płynów tylko sama szałwie pare dni i stracisz pokarm a i nie sciagaj
ja juz mam czucie dziewczyny w miejscu gdzie jest blizna i wogóle jestem w szoku bo okres miałam tylko 6/7 dni myslałam ze dłuzej jakos bedzie ale obfity jak diabli
Gosha i Malina ja was swietnie rozumiem bo kacper prawie co noc urzadza mi dyskoteke i nie spi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamisia to wczoraj moj mial podobnie tyle ze zasnął ok 13 spał do 17 i potem koniec.. z dwiema 20 minutowymi przerwami na sen zasnął na noc dopiero o 22 😲 spi do teraz 😁 a my Oliwierkiem od 5 rano nie spimy 🙃 bo mąż poszedł do pracy a Oli sie obudzil i o 6.30 wstalismy 🙂
Śliczny synus Kamisia 🙂
Ciekawe czy u mnie są te rurki Windi, bo bym kupila, maly kolek raczej nie ma, on za to ma problem z kupką bo robi kupe owszem ale ile sie namęczy przy tym bidulek 🤨 Sab Simplex dziala na kolki ale na trudnosci z wydalaniem kupki nie...od dzisiaj bede stosowac espumisan, a Zeberka powiedz mi ile dajesz Julce tego leku? tyle co na ulotce napisane - 20 kropli?bo wydaje mi sie to troche duzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe ja mam ten mocniejszy 100mg/ml i tam jest w ulotce 5-10 kropli przed kazdym karmieniem. Ja daje 5 kropelek ale nie przy każdym karmieniu. Lekarz mówił mi, że tyle kropli ile kg , nie wiem ile Jula waży ale pewnie ponad 4 więc daje 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj malutki znowu dzisiaj zrobił TAKĄ WIELKĄ kupe ze szok 🙂wyszla plecami znowu hehe ale widac mu to zalegalo w jelitkach...a nie spi znowu prawie caly dzien tyle ze bardzo grzeczny jest i wogole nie marudzi 🙂
Agatka ale fajna ta hustawka, ja mialam zamawiac hustawke ale u mnie takie sa drogie ze szok 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia to super ze badania wyszły w porządku 🙂
jak tam wam sobota mija ? ja troszkę ogarnęłam domek i pije piwko 😜 🙃
nynus lula w bujaczku znowu bidulek meczy sie z kupiorka i przez to budzi sie co kawałek 🤨
ej dzisiaj mam plan dobrać sie do mężulka wieczorem 😁 może sie uda hihi 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Jula usnęła dziś w nocy o północy i spała do 6:38 😁 potem do 8 znów jedzonko i do 11 🙂 od 13 śpi do teraz z jedną przerwą na jedzenie..szok 😉
Agatka a Twój synek nie ma jakiejś pozycji w której łatwiej Mu się wykupkać? Moja Julka jak się męczy i stęka (czasem nawet przez sen) i nic z tego Jej nie wychodzi to siadam na sofie albo łóżku zginam nogi w kolanach i kładę Ją na swoich kolanach przodem do siebie i wtedy ma taką pozycję pół leżącą i po paru minutach kupa wychodzi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberko powiem Ci ze ja tez mu nóżki podkurczam bo widzę ze troszkę mu lepiej ale żeby od razu zrobił to lipa ja to sie śmieje ze byle do 18 stki i będzie dobrze
bardzo wam zazdroszcze tych nocy przespanych bo my i on sie meczy ja juz nie oczekuje cudu zeby przespał nie wiadomo ile ale żeby o tej 23 to szedł juz spać a nie o 5 rano 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...
AGATKA lezaczek super 🙂
Moj w lezaczku nie bardzo chce lezec...za to ladnie usypia mi przy suszarce 😜
Mam problem bo spi z nami a jak wkladam go do lozeczka to sie drze...jak go przyzwyczaić żeby spał u siebie?po nocy wszystko mnie boli bo jest niewygodnie 🤨
Moj chodzi spac okolo 12 w nocy ale ze spaniem to jeszcze u nas roznie wiec nie chwale he 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurczę jakieś przeziębienie mnie dopadła. Gardło mnie boli ;-( mam nadzieję, że malutki nie podłapie. Czy Wasze szkraby może odchylają główki do tyłu. Młody jak biorę go na ręce w pionie lub jak leży to strasznie do tyłu głowę pcha. Chyba to nie jest dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe to super, że działa 🙂
Malinka spróbuj dać Mu ubranie pachnące Tobą 😉 ja Juli daje sweter swój i tuli się do niego tylko kurde cyca w nim szuka i wtedy uchyla oko jedno jak długo nie może znaleźć no i orientuje się, że to oszustwo i ryk:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas moja bluzka tez sie nie sprawdzila 🙂 bo maly tez od razu szuka cycka 🙂 On wogole to synus tatusiowy heh bo do Michała sie usmiecha o wiele czesciej niz do mnie 😠 🙂 🙂 Maly jak tylko poczuje ze mam go na raczkach a nie mąż to od razu szuka cyca mimo ze jadl 1,5h temu a u męża spokojniutki jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe moja Julka też wpatrzona w tatusia jak w obrazek 🙂 w ogóle już taka fajna kontaktowa się robi 🙂 uśmiecha się, gada coś po swojemu, wodzi wzrokiem za wszystkim co Ją interesuje 🙂 dziś położyłam Ją na sofie na brzuszku to jak już Ją zmęczyło trzymanie głowy do góry to przewróciła się na plecy i fikała zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...