Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hihi jaki slodki usmieszek 😁 sliczny synus Malinka 🙂
Ja bylam u fryzjera dzisiaj i oczywiscie jak zawsze wyszlam niezadowolona a nawet zła 😠 😠 owszem wloski scięła mi pieknie, naprawde ale kolor 😲 masakra 😲 😠 😠 😠 rozjasniala mi z moich ciemnych i wyszedł rudy, najprawdziwszy rudy!!!nalozyla farbe niby blond ale nie pokrylo do konca i cholera jestem teraz rudawa!!! 😠 😠 a ta przyjemnosc kosztowala mnie UWAGA 103euro!!! 😲 😲 😲 mąż sie załamał hehe i nawet nie protestowal jak powiedzoialam ze ide do sklepu kupic farbe blond i sama sobie zrobie 🙂 😁 zaraz jak tylko malutki wstanie, nakarmie go i nakladam farbe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
goshe napisał(a):
hihi jaki slodki usmieszek 😁 sliczny synus Malinka 🙂
Ja bylam u fryzjera dzisiaj i oczywiscie jak zawsze wyszlam niezadowolona a nawet zła 😠 😠 owszem wloski scięła mi pieknie, naprawde ale kolor 😲 masakra 😲 😠 😠 😠 rozjasniala mi z moich ciemnych i wyszedł rudy, najprawdziwszy rudy!!!nalozyla farbe niby blond ale nie pokrylo do konca i cholera jestem teraz rudawa!!! 😠 😠 a ta przyjemnosc kosztowala mnie UWAGA 103euro!!! 😲 😲 😲 mąż sie załamał hehe i nawet nie protestowal jak powiedzoialam ze ide do sklepu kupic farbe blond i sama sobie zrobie 🙂 😁 zaraz jak tylko malutki wstanie, nakarmie go i nakladam farbe 😁


oj Goshe...ty rudzielcu hihi 😜dawaj jakies fotki... 🙂a sciagala ci najpierw kolor czy tylko rozjasniaczem robila?a cena fajna ale co tam nalezy ci sie 😉ja mam dlugie wlosy i mnie nudza bo ukladaja sie do dupy sa proste i uklapniete musze tez cos zmienic... 😁wiosna idzie czas na zmiany 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosha bo tak jest z tymi fryzjerami ja tez często wychodzę nie zadowolona ale sporo z Ciebie z ciągnęli i powiem Ci że ciężko jest z czarnego koloru przejść na band powinna Ci kolor odciągnąć bo tak to rude wychodzą albo dać mocniejszy utleniacz zyby przegryzło czarny
Iskierka mój tez dzisiaj jakiś taki marudny jest prawie cały dzień nie spal co zawsze z 4/5 godz spi a dzisiaj to gorą z godz.spał mi
ej dziewczyny kupiła któraś z was łóżeczko turystyczne ? bo jestem ciekawa jak sie sprawdza ? bo na mojego synusia lada moment wózek będzie za mały tzn.gondola
a malinka synek cudny 🙂
Zeberko jak Ty to robisz że twoja Julcia sama się zabawi mój Kacperek to kurde w kołko potrzebuje czyjejś uwagi trzeba do niego mówić uśmiechać się za rączkę go trzymać i wtedy jest super dziecko a tylko odejdę na chwile to od razu plącze...
a i najważniejsze mam zrobiona PASZCZE tzn mam ząbki 😁 🙃 bardzo się ciesze bo człowiek zupełnie inaczej wygląda i wreszcie się nie wstydzę i nawet mąż mi mówi że fajnie to wygląda i że w ogóle nie widać że są wprawiane 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka słodki synuś 🙂 🙂 Polecam Ci obciąć 🙂 sama od liceum miałam długie włosy i też wkurzało mnie to, że za bardzo nie było jak ich ułożyć i w końcu obcięłam trochę za ramiona i jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona 🙂 🙂 zeszłam z czarnego na brąz i jest super 🙂 🙂
Agatka moja Julka potrzebuje ciągle nowych bodźców. Na bujaczku wieszam Jej balony, misie itp. śmiejemy się z mężem, że bujaczek wygląda jak jarmark:d ale Ona to uwielbia, ogląda, gaworzy 🙂 codziennie coś innego ma w bujaczku i Jej się nie nudzi 🙂
Goshe pokaż efekt po fryzjerze i po farbie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas Chrzciny w maju 🙂
ja musze dodac ze moj Fabianek to tak samo jak Julcia Zeberki, naprawde grzeczne dziecko, siedzi w bujaczku i nie trzeba przy nim siedziec, zajmie sie ogladaniem, zwierzatek czy teraz grzechotek, probuje wkladac je do buzki 🙂 jak go poloze w lozeczku to dlugo przyglada sie zwierzaczkom w karuzelce, wodzi wzrokiem i wyciaga łapki do nich jakby chcial je zlapac heh ale są dosc wysoko 😁 😁 ale to wszystko tylko wtedy jak jest najedzony i nie boli go brzuszek tzn, normalnie robi kupke i pierdzi 🙂
Nalozylam farb blond, oczywiscie do blondu mi daleko jeszcze hehe ale przynajmniej nie sa juz rude i nie rażą w oczy 😁 😁

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się chyba jutro wybiorę zrobić porządek na głowie... a co do rudego... mój mąż tak bardzo chce mieć rudą żonę że chyba się skuszę 😜 😉
wybrałyście już stroje do chrztu? bo ja się zakochałam w takiej sukienusi
http://allegro.pl/fiona-sukienka-do-chrztu-chrzest-wesele-r-86-i3887420104.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe jeszcze raz i będzie blond 🙂
Julka tak ruszka rękami i nogami w bujaczku jakby biegała aż cały bujaczek się rusza 😁
My jeszcze nie ustaliliśmy terminu konkretnego.. 🙂
Ładna ta sukieneczka 🙂 cuda robią teraz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe na pewno niedługo będzie blond... 🙂 tak to niestety wygląda jak się z brązu schodzi ale i tak nie jest źle 😉 a ja nie byłam u fryzjera... jakoś mi się odechciało przez tą paskudną pogodę... a już tak ładnie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Matko, wszyscy metamorfozy przechodzą, co kogo pytam to kolor lub fryzurkę zmienia, idzie wiosna ;-) Teraz mnie dopadł katar, z Pawciem lepiej, ale mam nadzieję, że sie nie pochoruje, bo Chrzest juz w niedzielę.


bedzie dobrze Niunia 🙂 🙂 🙂
a ja wczoraj pierwszy okres dostalam i....jest tragicznie...leci ze mnie jak z kranu,brzuch boli i w dodatku u mnie dalej dzieciaki chore,najgorzej ze Miłosz zaczyna kaszlec...jak pomoc takiemu malenstwu?daje witamine c i to wszystko bo co mozna mu jeszcze podac?do dupy.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zleciało......... 🙂 zaraz będą listopadóweczki 2014.... 😁
ale musicie przyznać, że nasz miesiąc był szczęśliwy 🙂 wszystkie dotrwałyśmy bez komplikacji i mamy śliczne zdrowe Maluszki 🙂
Następne ciąże w tym samym składzie? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Ale zleciało......... 🙂 zaraz będą listopadóweczki 2014.... 😁
ale musicie przyznać, że nasz miesiąc był szczęśliwy 🙂 wszystkie dotrwałyśmy bez komplikacji i mamy śliczne zdrowe Maluszki 🙂
Następne ciąże w tym samym składzie? 🤪


ja sie juz nie pisze koncze na dwojce... 🙂chce do pracy wrocic w przyszlym roku... 🙂

piekna piosenka:

http://www.youtube.com/watch?v=P81Mm7-tN1o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz z brzuszkiem nie chce wiecej chodzic 🙂 2 łobuziaków stanowczo wystarczy 🙂 moze gdybym miala pewnosc na 100% ze nastepnym razem urodzilabym córcie to moze za 4 lata bym jeszcze sie zdecydowala ale niestety pewnosci nikt mi nie da 😁
moj maly od 2 dni cos źle je...kurcze widze jest glodny, zjada cycka z 10 minut i koniec, chce mu dac a on w placz i sie wyrywa 🤨zawsze je około 20 minut... zrobilam juz mu mleczko sztuczne ale spróbowal lyczka i wypluł i takie 3 próby miał...marudzi cos ale kupki robi codziennie ...nie wiem co to moze to ten skok rozwojowy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...