Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAM
i znowu cisza tutaj 🤨
nam juz minela 2 doba od szczepienia i na szczęście wszystko w porządku Kacperek nie gorączkował tylko w nocy dzisiaj jak go nakarmiłam o 1 to nie spał do 3.30 jak zawsze juz spi i gdy budzi się na karmienie to zjada butle zmieniam pielusze i lula mi dalej a wczoraj się męczyliśmy za wzajem ...
hmm w sumie to już nie wiem co pisać bo za wiele sie od wczoraj nie zmieniło 😜
a będziemy mieć dzisiaj gości a no i jutro czeka mnie fotelik dentystyczny mam nadzieje że wszystko dobrze sie goi to jeszcze góra z 2 tyg.i bede miała zębiska 😁 no to życze wam kochane udanej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
mnie tez jutro czeka dentysta i szczerze to juz nie moge sie doczekac bo tak mnie boli ząb ze wytrzymac nie moge 😞 to gorsze niz bole porodowe... w nocy myslalam ze zwariuje 😞
Agatka to dobrze ze Kacperek dobrze znosi szczepienia, moj Oli tez tak dobrze znosi 🙂 ciekawe jak FAbianek bedzie 🙂
DZisiaj w nocy Fabianus pierwszy raz spal w swoim łózeczku, wczesniej spal z nami ale tak sie zaczal wiercic ze balam sie ze jeszcze spadnie.. no i powiem Wam ze lepiej mu sie spi w lozeczku, bo tam wogole sie nie wiercil, a klade go na takiej poduszcze klin
cos takiego:

fajnie sobie spał 😁
Do nas tez o 15 dzisiaj goscie przychodzą 🙂 a za tydzien moi rodzice przyjezdzają 😁
Kamisia moj maly tez sie slini ale tak normalnie, czasem ma mokre body kolo szyjki 🙂 ja kupilam mu taki gryzak http://www.amazon.de/gp/product/B0045EPBMO/ref=oh_details_o03_s00_i00?ie=UTF8&psc=1 ale on jeszcze nie umie go trzymac w rąci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Nas czeka jutro szczepienie..., aż się go boję. 😞 Na dodatek wydaje mi się, że mała mało przybiera na wadze... Ważymy ją z mężem na naszej elektronicznej wadze stając razem z nią i osobno i odejmujemy wynik od poprzedniego. Wychodzi, że waży 5.5kg a 6tyg. temu ważyła 4.7kg. Jest karmiona sztucznie. Zobaczymy co powie jutro pediatra. Na dodatek mamy problem... otóż małej chyba wyżynają się ząbki... jej płacz jest tak przeraźliwy i piskliwy, że słabo się robi 😞 Wkłada rączki do buzi, ślini się na maxa... a jak wkładam jej swój palec do buzi i masuje dziąsełka to się uspokaja... Kupiliśmy dziś żel "Calgel" i póki co jest lepiej. Mówię Wam kochane... ten płacz jest nagły i tak przeraźliwy, że dziś wystraszyłam się, że straci za chwilkę głos... aż biedna ochrypła 😞 Czy to wyżynanie się aż tak boli dzieciaczki? Czy tylko moja taka wrażliwa jest? 😞 Byliśmy też w pt.u neurologa na kontroli i wszystko w jak najlepszym porządku - dzięki Bogu. Trzyma już sztywno główkę, ładnie podnosi się na przedramionach itp... nawet zaczyna się śmiać w głos przy gilgotaniu 🤪 Niepokoją mnie tylko te napady płaczu, zwłaszcza wieczorami... czy przy ząbkowaniu ten ból właśnie wtedy się nasila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia wyzymanie zabkow az tak nie boli zeby tak plakac... ale wiesz kazde dziecko jest inne ale raczej nie powinna malutka tak plakac od ząbków...moze gardełko ją boli albo cos innego?
ja bylam u dentysty i niestety czeka mnie kanałóweczka 😞 😞 😞 pięknie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane... 🙂ja podczytuje was w biegu...maly sie zrobil ostatnio bardzo wymagajacy...caly wekend spedzilismy z moim na noszeniu go bo co go sie odlozy to krzyczy w nieboglosy... 🤨na dworze tez cos slabo spi...oj popsulo mi sie dziecko...jestem umeczona...placze a my nie wiemy czemu ale nakolki mi to nie wyglada... 😞
Kasia jak mojemu Gracjanowi wychodzily zeby to wlasnie plakal codziennie az krzyczal tak sie meczyl...potrafil w nocy spac dwadziescia minut i dwadziescia prrzeplakac i tak w kolko... 🤨
Goshe ja leczylam ostatnio kanalowo dwa zeby....narazie mam tam trutke a za miesiac dopiero mi je dokonczy...robila mi je ponad godzine i myslalam ze szczeka mi odpadnie z bolu... 🤨
zmykam bo obiad w biegu robie poki milosz spi...moj maz na druga zmiane do pracy nie wiem jak sobie poradze....gracjan chory i milosz tez zakatarzony i ja to samo... 😞przepraszam za bledy
pozdrowionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 Mnie nie było bo uczyłam się do obrony 🙂 No i dziś zostałam magistrem:d
Julka pokochała bujaczek odkąd jest w pozycji półsiedzącej. Teraz potrafi spędzić w nim kilka razy dziennie po 1h - 1,5h sama bawiąc się, rozglądając i gaworząc. Kupiliśmy Jej w piątek w Smyku balona z Kubusiem Puchatkiem i jest zachwycona nim:d gada do niego i śmieje się 🙂 ostatnie dni spałyśmy do 11, 12 albo 13:d Jula potrafi zasnąć o 21-22 i spać do południa z przerwami na jedzenie, uśmiechy i przebranie pieluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂 Mnie nie było bo uczyłam się do obrony 🙂 No i dziś zostałam magistrem:d
Julka pokochała bujaczek odkąd jest w pozycji półsiedzącej. Teraz potrafi spędzić w nim kilka razy dziennie po 1h - 1,5h sama bawiąc się, rozglądając i gaworząc. Kupiliśmy Jej w piątek w Smyku balona z Kubusiem Puchatkiem i jest zachwycona nim:d gada do niego i śmieje się 🙂 ostatnie dni spałyśmy do 11, 12 albo 13:d Jula potrafi zasnąć o 21-22 i spać do południa z przerwami na jedzenie, uśmiechy i przebranie pieluszki 🙂


Gratulacje Zeberko 🤪 🤪 🤪 😘
Masz super coreczke jak tak slucham...to dobrze ze grzeczna jest... 🙂
Moj spi...Gracjan oglada bajki...a ja odpoczywam przed burza jaka sie zacznie jak Miłosz wstanie...bo sama juz jestem moj maz do pracy poszedl... 🤔 🤨to az sie boje ale zobaczymy moze nie bedzie tak zle... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zeberka GRATULUJE!!!
Ale dlugo Julcia w bujaczku siedzi 😁 moj to z 30 minut do godziny i juz zaczyna jękać heh skonczy 3 miechy to kupie mu ta mate z fishera to bedzie mial nowe zajecie 🙂
Malinka mi dzisiaj tez zalozyla lekarstwo i za 2 tyg znowu mam przyjsc 🙂ale cale szczescie juz nie boli uff Tobie nie dali znieczulenia?? bo ja od razu bralam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Zeberka GRATULUJE!!!
Ale dlugo Julcia w bujaczku siedzi 😁 moj to z 30 minut do godziny i juz zaczyna jękać heh skonczy 3 miechy to kupie mu ta mate z fishera to bedzie mial nowe zajecie 🙂
Malinka mi dzisiaj tez zalozyla lekarstwo i za 2 tyg znowu mam przyjsc 🙂ale cale szczescie juz nie boli uff Tobie nie dali znieczulenia?? bo ja od razu bralam 🙂


Goshe dali znieczulenie
na szczescie
ale buzia mnie bolala i glowa od tego siedzenia tak dlugo tam
mnie tez juz nie boli... 🙂
tez pozniej mate kupie malemu z fisher price
lubie tej firmy zabawki bo maja ładne zywe kolorki... 🙂moj teraz lezy w lezaczku 5minut i juz zaczyna plakac...eh 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny maliny 🙂
Nasza mała była w piątek pół dnia z nami na zakupach 🙂. Kupiłam jej nowe ciuszki już na 68 w sklepach. Zabawe trochę kupiliśmy w smyku itd. Mała wróciła mega zmęczona. Moja tez ma różne nastroje...czasem płacze az się prezy i niewiadomo czemu...brzuszek nie boli, głodna nie, pielucha czysta itd.., ale to przecież dzieciaczki małe i maja prawo..
Nasza ma już wszystko co możliwe...tj. mate, bujaczek, karuzele z projektorem..i różne zabawki..jak jeszcze trocheę podrośnie to kupimy jej huśtawkę do domu. Ślicznie się podnosi, dużo uśmiecha i rozmawia 😉 heheh . Człowiek jak ma doła, a malenka się uśmiechnie to wszystko mija 🙂. Wspólczuje dentysty..sama mam do robienia jeszcze kilka zębów.., ale poczekam do wiosny..
Kurcze chciałabym sobie cos kupic, ale nadal jestem gruba 😞 . Mnie tylko gubia słodycze 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinka, Goshe dziękuję 🙂 🙂 🙂 🙂
Goshe ja Julce kupiłam śpiworek do spania z fishera 🙂 🙂 Fajna mają rzeczy 🙂 Bujaczek mamy Tiny Love. Fajny jest bo ma 3 pozycje - leżącą, półsiedzącą i siedzącą 🙂 Oprócz tego gra. ma kolorowe zabawki, kolorowe światełka no i wibriuje 🙂
Ja kupuje Julce teraz już na 68 i 74 pomału, żeby już mieć na potem bo nie lubię potem kupować z musu wolę teraz jak coś mi wpadnie w oko 🙂 np ostatnio kupiłam na lato 3 koszulki 🙂
Malinka Julka miewa też gorsze dni ale coraz rzadziej 🙂
nauczyła się wymuszać płacz 😁 ma np. swoją ulubioną piosenkę na YouTube "Po Pow Pay" i skubaniec tak słucha i ogląda teledysk i tak podryguje do melodii a jak sie tylko skończy to marszczy czoło i zaczyna udawać płacz jak Jej włączymy znów to uśmiech 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mojego Fabulka dzisiaj mierzyłam i ma 64cm wiec juz tez na 68 musze kupowac, a dopiero body na 62 nakupowalam z 6 sztuk i sa akurat, kurcze ale dzieciaczki szybko rosną, jutro ide na zakupy bo dresik na niego wyczailam boski 😁 ogolnie to na 68 nie mam nic 😁
moj maly robi podkówkę jak chce wyjsc np. z bujaczka jejku tak mi go wtedy szkoda ze nie potrafie go zostawic hehe wymuszacz maly 😁
hmm ja po pierwszej ciazy w 3 tygodnie doszlam do wagi przed ciazy ehh ale wtedy mialam 25 lat 😉 a teraz kurcze ten 1kg mi zostal i za nic nie spada , nawet czasem sie podnosi do 2 kg 😲 choc na szczescie w spodnie 36 sie mieszcze a z bluzkami to tez przez terazniejszy duzy biust 😆 mam problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ KOBITKI
Zeberko gratuluje super robota PANI MAGISTER 😉
Kasia a ja Ci powiem że mi się wydaje że twoja córcia ma dobra wagę jak na dziewczynkę ale lepiej zapytać lekarza dla pewności
hmm co u mnie Kacperek już większości rzeczy nosi 68 i normalnie taki jest jak tatuś ponieważ większość rzeczy na długość jest jeszcze przydługie ale w klatce piersiowej nie mogę go dopiąć 🤪
wczoraj sam pierwszy raz trzymał gryzaczek sobie w race i od razu go do buzi pakował ale tak fajnie nie poradnie mu to wychodziło 😜
co do wagi tez zgubiłam juz tylko te boczki zostały eh...
a mamy problem jak Kacperka odłuczyc spania z odkurzaczem bo jeszcze troche to ja oguchne 😠
a byłam wczoraj u dentysty i wszystko jest ok za tydzien mam ostatnia wizyte juz bo bede miała juz wprawione ale moja paszcza mnie pociagła za kieszen 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka dzięki 🙂 🙂 Hehe to nieźle z tym odkurzaczem oszaleć można 😁 😁 My suszarkę do włosów wykorzystujemy jak Julka płacze i nie wiemy o co chodzi 😁
Ja chce już lato...albo wiosnę chociaż......
Mąż dziś wraca do pracy po tygodniowym urlopie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Niunia 🙂 🙂 Noo z 2 dzieci to musi być kosmos piękny 🙂 ale powiem Wam, że tyle radości ile daje taki maluszek to nic nie zastąpi w życiu 🙂 🙂
Jula dziś obudziła się na jedzenie o 5 rano i wzięłam Ją do odbicia to troszkę sie przebudziła i jak Ją odłożyłam już to zaczęła oglądać halogeny na suficie i zaczęła się do nich śmiać w głos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj Fabianek tez sie smieje w glos czasem jak do niego gadamy 🙂 albo jak zobaczy swoja małpkę w bujaczku lub puder do pupki niebieski 🤔 🙂 🙂 🙂 heh wczoraj Michał moj przez prawie godzine siedzial z malutkim z sypialni wieczorem i gadal z nim, Fabianus tak sie smial i gaworzyl ze moj M. mowil ze az mu sie łezka w oku zakręciła 😁
Niunia wiem jakie przezywasz urwanie głowy heh 😁
moj malenki spi od 10 w wozeczku bo bylismy w miescie 😁
Agatka ja malemu sama wkladam do raczki grzechotki czy gryzaczek i on potrzyma 3 sekundy i puszcza hehe jeszcze nie umie trzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny... 🙂
AGATKA moj zasypia przy dzwieku suszarki z you tube...i tez nie wiem jak go oduczyc a tez glowa mi peka od tego halasu 🤔 🤨
Tez sie juz ladnie usmiecha...nosi ciuszki na 3-6msc tu sa takie rozmiarowki... 🙂
Ostatnio kolezanka dala mi dla niego z piec reklamowek ciuszkow i masakra codziennie piore i nie mam miejsca na nie hihi 😁ale sa sliczne,jak Miłosz je wynosi to bedzie cud... 😉
Mi tez ciezko z dwojka zwlaszcza ze gracjan chory i co chwile mama to mama tamto,Miłosz płaczliwy normalnie urwanie glowy ale zaraz marzec i coraz blizej do wiosny to bedziemy spacerowac cale dnie hihi 🤪
Tesknie za slodkim nic nie robieniem i wylegiwaniem sie w łóżku...hi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fabianka wystarczy lekko pobujac i spi 🙂 🙂
moj mąż juz pojechal do szpitala i czeka na ta kolonoskopie, na 11.00 ma ją miec pod pełną narkozą 🤨 kurcze ale sie denerwuje 🤨
Dziewczyny cwiczycie z ta Chodakowską? matko o co chodzi, kazda moja kolezanka z nią cwiczy 😮 🤔 bronię sie przed tym ale chyba zaraz odpale you tube i sama zobacze heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe nie denerwuj się mój mąż miał to robione bez znieczulenia i mówił, że gastroskopia o wiele gorsza.... długi czas miał problemy z bólami brzucha...schudł sporo ale nic lekarze nie zdiagnozowali konkretnego. Ja podejrzewam, że to było na tle nerwowym. Ma dość odpowiedzialną pracę, stres, presja po drodze jeszcze problemy z Jego rodziną i tak się poskładało. Ale teraz jest już dobrze 🙂 🙂
Goshe Chodakowska to nowe guru polskich kobiet 😁 😁 Ma swoje fanki, spotyka się z nimi, pisze książki itp 🙂 🙂 ja nie ćwiczę nic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie mi sie wydaje ze moj M. tez ma te bole brzucha na tle nerwowym ale zobaczymy czy cos wykaze ta kolonoskopia...
Jezu wlaczylam ta Chodakowską KILLERa i wytrzymalam 15 minut ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ a jest 45 minut cwiczen, ale jazda 🤪 moja kondycja zerowa oczywiscie, do teraz mam przyspieszony oddech a cwiczylam z pol godziny temu 😁 ale wstyd 🙃 ja tez wlasnie nic nie cwicze w sumie to nigdy nie cwiczylam heh teraz pewnie beda mnie miesnie przez tydzien bolec 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...