Skocz do zawartości

Kto dowiedział się właśnie że zostanie mamusia? zapraszam | Forum o ciąży


mysiunia25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam, długo tutaj nie zaglądałam 🙂 Mój chłopczyk to będzie Mikołaj, a dziewczynka no cóż... ciężki wybór Magdalena albo Agata. Płeć poznamy za 10 tygodni więc jeszcze chwile niepewności przede mną i mężem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie kwestia imienia 🤨 mąż chce synka choć ostatnio stwierdził że ucieszy sie z każdego maleństwa jakie mu dam 🙂 więc imiona : Lilianna, Sabina, Franciszek
ale w pierwszej ciąży pod koniec dopiero się zdecydowali choć od początku wiedziałam że bedzie syn poprostu to czułam .. teraz jakos nieiwiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
silence89 też chciałam daqć córce na imię Madzia ale mąż stwierdził że to imię jest zbyt popularne imię (ja bym tak nie powiedziała) a co do przeczuć to przy pierwszym nie byłam pewna co będzie a teraz mam przeczucie że będzie córka. zupełnie inaczej przechodze tą ciąże no i mam taki e uczucie. a co robicie na obiad? mnie ostatnio bierze na naleśniki z dżemem (a zawsze lubuiłam z nutellą jeżeli wogóle je jadałam.)
co do remonbtu to mam nadzieję że do niedzieli będę miala zrobioną łazienkę. już klega kładzie ostatnią ścianę i dzwoniłam po lustro na wymiar 85,4 na 76,2 i wiecie ile mnie to wyniesie? 75zł. Aż zdziwilam się że tak mało za takie duże lustro. no ale mam na 18 odebrać więc w sumie wszystko poza oświetleniem będziemy mieć kupione. ja chciałam jedne podwójne oświetlenie na sufit i jedno nad lustro a mąż chce jedno nad lustro i 4 chalogeny w suficie co zaś mi się nie widzi w tak małej łazience i przez to mamy teraz spory więc z tym się na razie wstrzymujemy. A wy jak myślicie jakie oswietlenie jest lepsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilianna też mi się bardzo podoba 🙂 Tak jak pisałam wcześniej. Jak będzie chłopiec na pewno Mateusz, a dla dziewczynki... no cóż. Hani raczej mieć nie będę, więc może właśnie Ania? Z drugim imieniem nie mam problemu 🙂 Katarzyna - po mamusi oczywiście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mówisz że nie duża łazienka to 4 to dużo a halogeny mocne daja światło ja mam 2 żarówki energooszczedne i starcza
u mnie też remont się szykuje tylę że kuchni wymiana na lepszy model 😜 juz się nie mogę doczekać 21 maja maja być meble a do kupienia tylko kafelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to prawda, my z mężem tez mamy zamiar odmalować pokoje 🙂 przede wszystkim zrobić to teraz aby do grudnia zdążyło wywietrzeć 🙂 macie już jakies wizje na pokoik dzieciecy bądź kącik dla pociechy 🙂 ? ja już sobie wymyśliłam co gdzi i jak, ale oczywiscie czekam z tym do jesieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem tu nowa i jestem teraz w 11 tygodniu ciąży 🙂 też chciałabym zrobić remont swojej łazienki, ale jej nie mam. Nie wiem czy mam zdolność kredytową, na razie będziemy z mężem i tak wynajmowali coś dopóki nie uzbieramy jakiejś kwoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
byłam dzisiaj na kontroli znowu 🙂 moja cysta stoi w miejscu ale mam nadzieje ze w koncu zacznie sie zmniejszac 🤨 maluszek rosnie sobie ma 3.78cm i caly czas sie ruszal slodko to wygladalo 🙂 27.05 znowu na kontrole 🙂
my tez wynajmujemy dom, marzy mi sie zrobienie nowej kuchni ale w czyims domu nie bede przeciez tego robic 🙂ale pomalowalismy wszystkie pokoje i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziewczyny dopadło 😞 Od kilku dni czuję sie fatalnie. Mdłości na każdym kroku. Nawet kawy już pić nie mogę, którą pochłaniałam! Ciągle muszę coś jeść. A już myślałam, że wszelkie dolegliwości mnie ominą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Jestem na forum listopad 2013, ale to pierwsza ciąża, więc grudzień też może być. generalnie wstępnie na 26 listopad poród. Tak sobie poczytałam co piszecie i jakoś mi się tak smutno zrobiło..ja nawet nie mogę myśleć o pokoju dla dziecka, bo po pierwsze nie mam gdzie na razie go zrobić, a po drugie wszyscy nie kazali mi zapeszać..jak zaczynam o tym mówić to np. teściowa mówi," a nie zawracaj sobie tym na razie głowy' wiem, że gdzieś tam ma racje, ale widzę, że Wy to już dokładnie wszystko planujecie..fajnie.., a nie boicie się , że to za wcześnie..??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunieczka - nie słuchaj "dobrych rad". Sama wiesz co czujesz i czego pragniesz 🙂

Z moim mężem bardzo się cieszymy na myśl, że będziemy rodzicami. Jest to nasze pierwsze maleństwo i bardzo wyczekiwane. Z racji choroby mojego męża nie przypuszczaliśmy, że nam się w ogóle uda. Ani przez moment nie myśleliśmy o tym, że coś może pójść nie tak. Od początku bawimy się w wybieranie imienia jak i przeglądaniem mebelków do pokoju. Nie pozwolę by ktoś mi tę radość odebrał. Głowa do góry kochana. Będzie dobrze! Do jakiego lekarza chodzisz? Pytam bo widzę, że jesteś z Katowic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja też na listopad mam termin...28 listopada. To moja druga ciąża, niestety wcześniej poroniłam w 11 tyg. I dokładnie rozumiem dlaczego twoja rodzina każe ci jeszcze nie myśleć o pokoju i innych przyziemnych sprawach. Wierz mi, zachowanie tajemnicy jest łatwiejsze niż późniejsze wytrzymanie atmosfery współczucia przez bliskich. Poczekaj jeszcze troszkę, 2-3 tyg i wtedy już powinno być wszystko ok, zacznij powolutku planować. Ja mam ten problem, że po prostu się boję, w głowie siedzą mi już pomysły na pokój, mebelki, wózek itd, ale po prostu boję się cokolwiek kupić, żeby się nie rozczarować. Miałam już 2 usg, wszystko jest w najlepszym porządku, ale mimo wszystko się boję. Dmucham i chucham na siebie, ale po prostu chccę zrobi wszystko, żeby się udało...
Pozytywne myślenie, tylko to teraz możemy zrobić, no i dieta, leki i odpoczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laydeek będę rodzić w cżęstochowie i tu mam lekarza.
Dzięki dziewczyny za odpowiedz. Rzeczywiście jeszcze trochę poczekam, a później delikatnie coś zacznę planować 🙂. Dzisiaj jest tyle wszystkiego na rynku, że pewnie dam radę 😉 nawet w 6 miesiącu 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
no jasne ze jeszcze jest za wczesnie na kupowanie czegokolwiek ale zaplanowac sobie co by sie chciało kupic zawsze przeciez mozna to nikomu nie zaszkodzi 🙂
Hej Wibrafa 🙂 widze ze jestes z Wrocławia, ja Oliwierka rodziłam we Wrocławiu bo tam mieszkalismy wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy twardnieją Wam brzuchy? Mi od jakiegoś czasu codziennie robi się twardy jak skała, w szczególności jak siedzę w pracy to tak koło 13 jest masakra. Jutro na wizycie powiem lekarzowi, ale chciałam zapytać, czy któraś też tak ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też nie twardnieje. Już nawet przestał boleć jak na początku. Czasem tylko. Rano pojawiły się mdłości, ale przechodzą jak coś zjem. Za to teraz już wiem co to są zachcianki w ciąży... Masakra! Jak sobie coś wymyślę, to pół dnia potrafi to za mną chodzić 😜 We wtorek idę do lekarza i mam nadzieję, że zobaczę fasolkę. 🙂Jakaś taka niespokojna jestem, chciałabym już zobaczyć maleństwo i być pewna że wszystko jest ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...