Skocz do zawarto艣ci

Lutowe mamu艣ki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusia
Ja jestem lutow膮 mamusia 2013-moje male艅stwo o tej porze ju偶 by艂o!!! A 26 maja w dzie艅 Matki zrobi艂am test i upewni艂am si臋 ze jestem w ci膮偶y-dziewczyny pewnie teraz "pracuj膮" nad lutowymi male艅stwami 馃檪 czekamy na Was kochane!!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej czeka艂am na pierwsza lut贸weczk臋!! Izunia ja tez mia艂am ostatni okres 1.05 馃檪 Ja juz w dzien matki zrobilam test z krwii i wyszedl dodatni a wczoraj robi艂am test domowy z moczu i sie potwierdzi艂o. Do lekarza pojde w przysz艂ym tygodniu 馃檪 To moja trzecia ci膮za, ale poki co mam w domu tylko c贸rci臋 Kornelk臋 z marca 2011 馃檪 Mam nadzieje ze tutaj tez nawi膮偶emy takie realcje jak z moimi marc贸weczkami 馃檪 Do dziasiaj utrzymujemy kontakt na facebooku. 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
edyta witaj 馃槈to widze ze termin porodu bedziemy mialy chyba ten sam..ja na pierwsza wizyte ide za 2 dni na 18 馃槈i nie moge sie doczekac....ja urodzilam sie w lutym 11 i mam nadzieje ze moje drugie malenstwo tez bedzie z lutego 馃槈pobolewa mnie brzuszek w podbrzuszu...i piersi mnie strasznie swedza..a ty masz jakies objawy? 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja te偶 sie urodzi艂am w lutym 馃檪 5 lutego dok艂adnie 馃檪 Objaw贸w ca艂a lista zaczynaj膮c od nudno艣ci trwaj膮cych ca艂膮 dob臋, poprzez wymioty, zawroty g艂owy i obola艂e piersi. Ale w ci膮偶y z c贸rk膮 tez tak mia艂am i to do 27 tyg ci膮偶y wi臋c nastawiam sie na powt贸rk臋 :P
Od wczoraj boli mnie brzuch, a na nocce w pracy dosta艂am plamienia. Rano polecialam do swojego gina (bo na szcz臋scie mia艂 dyzur) i przepisa艂 mi Duphaston. W pi膮tek mam sie pojawic na wizyt臋, a poki co czekac na rozwoj dalszych wydarze艅. Mam tylko nadziej臋 ze wszystko bedzie dobrze sie uk艂ada艂o 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze艣膰 wszystkim 馃槈
ja zrobi艂am test z krwi w dzien mamy 馃槈
HCG by艂o 27,3 馃槈 nananananaaaa wi臋c dopiero nie艣mia艂e pocz膮tki.
do gina id臋 4 czerwca i zobaczymy czy bobik siedzi tam gdzie powinien 馃槈
Widz臋 偶e jestem tutaj laikiem bo to dopiero moja pierwsza istota 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
EDYTA to mamy wiele wspolnego ze soba...i mieszkam niedaleko ciebie...100km od szczecina 馃槈nie martw sie napewno z maluszkiem wszystko bedzie oki 馃槈ja jutro ide na pierwsza wizyte...nie moge sie doczekac 馃槈SKOROM witaj 馃槈ale sie zle czuje....slabo mi sie robi jak cos robie....ehhh
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza to faktycznie mamy wiele wsp贸lnego 馃檪 Daj zna膰 po wizytcie !! Ja ide dopiero w pi膮tek i mam wra偶enie ze to ca艂a wieczno艣膰!!
Skorom witamy!!! Tez sie odezwji jak juz bedziesz po wizycie !
Ja tez sie zle czuje ledwo ze sklepu wrocilam, a zapachy sklepowe mnie dobi艂y. Ale jak to mowi艂am w ci膮偶y z c贸rk膮 "p贸ki si臋 藕le czuje to czuje sie 艣wietnie, bo wszystko jest dobrze" 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj by艂am 12h w pracy 馃あ masakra...nie daj臋 rady...
co do md艂o艣ci to ju偶 mi przesz艂y...chyba 偶e jest to cisza przed burz膮..zobaczymy..
Na razie mam b贸le brzcha usytuowane po lewej stronie...dzi艣 gin i zobaczymy.

Izunia 3 mam kciuki za wizyt臋 i oby maluszek by艂 tam gdzie trzeba 馃槈 i pi臋knie si臋 prezentowa艂 馃槈

Edyta b臋d臋 trzyma膰 kciuki za ten tydzien do pi膮tku i p贸藕niej te偶!!! Mia艂am mie膰 dzi艣 nock臋 ale zrezygnowa艂am-nie nie dam rady.Po ostatniej nie by艂am w stanie funkcjonowa膰 przez 2 dni ;(
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
cze艣膰!!!!
Moje gratulacje Izunia 馃槈
ja jestem w 4 tyg i 6 dniu 馃檭
Mam termin porodu na 5 luty wi臋c idziemy 艂eb w 艂eb 馃槈
Ju偶 wiem z k膮d te b贸le u mnie.mam torbielk臋 w jajniku i ona si臋 powi臋ksza przez hormony.Gin powiedzia艂a 偶eby si臋 nie martwi膰 bo zniknie...zobaczymy 馃槈
ale si臋 ciesz臋 馃槈 Jestem w ci膮偶y sialalalalalalalalaaaaaaaa
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
SKOROM MADZIA gratuluje....to jak ty jestes w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy bo ja tak samo to tez napewno mam na 5 lutego termin 馃槈gratuluje 馃槈ja waze obecnie 65kg....w poprzedniej ciazy przytylam 28kg mam nadzieje ze to sie nie powtorzy 馃槈hii ja nastepna wizyte za 3 tygodnie
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gratulacje!!! Fajnie ze macie juz za sob膮 pierwsz膮 wizyt臋.
Ja jednak ide jutro, bo mia艂am straszny b贸l brzucha wczoraj po lewej stronie. Niby to wiezad艂a macicy i nie ma sie czego bac, ale chce mnie doktor zobaczy膰. No i dwa razy ostatnio zemdla艂am i doktor chce sprawdzi膰 czy to nie ci膮偶a pozamaciczna, ale wierze 偶e wszystko jest dobrze 馃檪
MADZIA witaj i gratulacje!!
SKOROM wiem co masz na mysli mowi膮c o tych nockach. Ja te偶 pracuje po 12 godzin i dzisiaj zesz艂am z nocki... nie moge sie pozbierac do tej pory. Mo偶e sie uda 偶e pojde na zwolnienie.
IZA ja tez mialam problem ze wstawieniem suwaczka i kiedy艣 mi podpowiedzia艂y dziewczyny 偶e to mo偶e wina przegl膮darki. Ja u偶ywam Explorera i mam problem ale jak wejde prze inna to ( z laptopa) to nie mam zadnego problemu, nawet ze wstawieniem zdj臋膰!
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkim Nam pokzauje 4 tydzie艅 i 6 dzie艅 馃檪 Ja co艣 偶le obliczy艂am, bo licz膮c od daty miesi膮czki (wg regu艂y naegelego) to mi powinien wyj艣膰 termin na 8 lutego a nie na 6. Musz臋 to poprawi膰 馃檪 Ale mo偶e zrobie to po jutrzejszej wizycie u doktora 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia
ja wa偶e troszk臋 wi臋cej...i mam nadziej臋 偶e nie przytyj臋 28 kg....

znalaz艂am w necie fajne 膰wiczenia dla kobiet w 1 trymestrze ci膮偶y (jak b臋dziecie chcia艂y to wstawie linki)

Co my艣licie o basenie?? Mam tak膮 ochot臋 ale boje si臋 偶e mog臋 cosik z艂apa膰 馃槥
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...