Skocz do zawartości

Marcóweczki 2014 :] | Forum dla mam


czarnyloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Was Brzuszkowe mamusie i przyszła mamusie Jestem majóweczka 2013 i mam do Was ogromna prosbe
Bardzo proszę o oddanie 3 głosów, bardzo mi zależy na tym bo pierwszy raz biorę udział w konkursie i chciałabym coś wygrać. Po prawej stronie jest "zagłosuj" i trzeba przepisać wyraz z obrazka z góry bardzo dziękuję !!! Można oddać 3 głosy jednoxześnie, wystarczy wejś jeszcze raz w link albo odświerzyć strone, z góry bardzo dziękuję

https://ww...stes/galeria/porada/6980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Angela1987 napisał(a):
Ja 4 listopada sie dowiem,jak wszystko bedzie ok,a tak to u mnie juz widac brzuszek i dzidzius fajnie sie rusza a jak u was z ruchami maluszków,czujecie juz? Ja od 2 tygodni.

Cześć. Jestem nowa, właśnie się zarejestrowałam. Mimo, że to moja....3-cia ciąża, 3-ci poród to zawsze są jakieś pytania. Może razem uda je się rozwiązać 😉
Ja też mam wizytę 4.11 (po raz pierwszy państwowo), dotąd prywatnie chodziłam do tego samego gina, do którego idę 4.11. 7.11. mam USG połówkowe. Byliśmy 12.10 na warsztatach szczęśliwe macierzyństwo, było za darmo USG i inne fajne rzeczy. Właśnie tego dnia dowiedzieliśmy się, że w brzuchu noszę dziewczynkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!

Dawno nie zaglądałam na forum i teraz nadrabiam zaległości.
Wczoraj byliśmy we trójkę na usg połówkowym i okazało się, że Kalinka będzie miała młodszego braciszka 🙂 Maluszek zdrowy i pięknie rośnie.
Od jakichś 2 tygodni czuję ruchy a ostatnio wieczorem razem z mężem obserwowaliśmy jak Syneczek wariuje 🙂
Brzuszek mam niewielki ale przybrałam już 4 kilo.
Pozdrawiam Was wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to trzeba to zmienić 🙂 ja mogę napisać jeszcze, że pojawił mi się już pokarm:P ale u mnie to rodzinne, także nawet mnie to nie dziwi 🙂 ale zaczynam coraz częściej myśleć o porodzie i zapisaliśmy się z Mężem do szkoły rodzenia 🙂 i niedługo zaczynamy ćwiczyć masaż krocza itp..:P Dziewczyny piszcie co u Was 🙂 powinnyśmy wymieniać się informacjami i problemami bo myślę, że są w kwestii ciąży podobne 🙂 pozdrawiam i zachęcam do większej aktywności 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! 😁

Rok temu byłam na Waszym miejscu i pisałam na tym forum. Dlatego doskonale wiem, że większość z Was szuka teraz miejsc gdzie będzie można kupić wszystkie potrzebne rzeczy dla Waszego maluszka.

Aktualnie startuję z własnym sklepem, gdzie można kupić oprócz nowych markowych produktów, także używane ubranka i zabawki.

Sprawdźcie same!

Pozdrawiam,
Emilia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ze spaniem to i ja mam problemy..;/ Nasz Córcia chyba będzie nocnym markiem:P bo uaktywnia się kilka razy w nocy i zaczyna tak kopać, że budzi mnie bez problemu 🙂 także nie wiem czy mam się cieszyć bo rano wstaje obolała i zmęczona..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,

Ja na całe szczęście nie mam problemów ze snem. Padam o 22 i budzi mnie wołanie Kalinki 🙂
Jeżeli chodzi o ciążowe dolegliwości to zaczyna mi twardnieć brzuszek jak za dlugo spacerujemy z Córcią... Idę w czwartek do mojego gina niech sprawdzi co i jak. Poza tym to oprócz sporadycznych mdłości- jeszcze!!!- to czuję się dobrze a czas w tej ciąży leci mi niesłychanie szybko! Jeszcze tylko 4 miesiące i Synek będzie z nami 🙂
Zastanawiamy się z Mężem nad kupnem wózka rok po roku. Kalinka będzie miała 18 miesięcy i będzie jeszcze za malutka na spacerowania wyłącznie na nóżkach. Szkoda nam tylko naszego obecnego wózka bo mamy murę, która jest niezawodna!
Idę też na usg 4d 15.11.
Pokarmu nie mam ale z Kalinką pojawił mi sie dopiero po porodzie a karmiłam ją przez 9 miesięcy a do 6-go wyłącznie piersią.
Trzymajcie się ciepło i cieszę się, że na forum zrobił się taki ruch!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny. Ostatnio milalam mocne bole brzucha i dzisiaj milam wizyte i wiecie dowiedzialam sie ze moja mala dziewczynka ciagnie pepowine jak jej cos nie pasuje i przy tym sprawia mi bol. Nie daje mi spac i ciagle mam zgage juz nie wiem co mam jeść zeby mi przeszlo. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Dziewczyny chciałam zapytać jak u Was z "zaopatrzeniem" dla Maluszka 🙂 tzn. czy macie już wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy itp? bo ja się właśnie zastanawiam nad kupnem wózka i nie wiem czy ładować kasę w nowy bo taki który mi się podoba kosztuje ponad 2 tysiące złotych;/ czy kupić używany bo widziałam i jest 3 razy taniej... i bije się z myślami co i jak... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja przy córce kupiłam nowy wózek - jedo bartatina alu (na pasach skórzanych)
jest tak rewelacyjny że teraz nawet nie szukam innych z tym że mamy różowo-czarny wózek i będziemy chcieli zmienić kolorna inny i też zastanawiam się czy kupić używany i zamienić "budy" do swojego stelażu
ale powiem szczerze że po 2 latach to wózek jest już mocno wysłużony ...
na kołach zaciera się bieżnik, amortyzatory zużywają się choć nigdy nie bujaliśmy córki i wózek służył jedynie do spacerowania na dworze
nie wiem jak inne ale wydaje mi się że jeśli ktoś sprzedanie 2letni wózek to jest on już dość mocno wyeksploatowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
innych rzeczy też jeszcze nie mam
w sumie to nie mam nic
ubranek żadnych, zabawek i akcesoriów też bo po córce sprzedałam 😞
też zastanawiam się kiedy to wszystko kupić
zaplanowałam sobie na razie że ubranka pokupuje w styczniu bo wtedy będzie bardzo dużo sezonowych wyprzedaży to po co teraz przepłacać
łóżeczka też na razie nie kupuje bo nie mam gdzie trzymać
a wózek to jeszcze zobaczę ale nie wczesniej niż w nowym roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My łóżeczko mamy po Kalince tzn ona jeszcze w nim śpi ale planujemy kupić jej dorosłe łóżko z barierką ochronną żeby nie spadła. Dokupimy tylko nowy materacyk i pościel.
Wózek musimy kupić choć tak jak pisałam ciężko będzie mi się rozstać z murą.
Ubranek po Córeczce nie mam wielu ale to akurat nie problem bo już nie mogę doczekać się zakupów dla Maluszka 🙂
Jak chcecie to mogę Wam podesłać na maila listę wyprawkową jaką stwirzyłam przed przyjściem na świat Kalinki- jest tam wszystko picząwszy od wózka na podkładach poporodowych kończąc.

A tak w ogóle to przed chwilką wróciłyśmy z Kalinką ze spacerku i bierzemy się za obiad.

Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Dziewczyny a jak u Was w sprawie szkoły rodzenia? tzn. chodzicie czy macie zamiar? 🙂 bo ja z Mężem zapisaliśmy się i byliśmy już na pierwszym spotkaniu i jestem miło zaskoczona 🙂 dodatkowym plusem jest to że szkoła jest bezpłatna 🙂 a z pierwszych rozmów z położną wiem, że dużo sie nauczymy przez najbliższe 11 tygodni 🙂 pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie chodziłam do szkoły rodzenia ale podobnie jak Angela mialam mega pomoc w mężu. Czasami się śmieję, że gdyby nie on to bym nie urodziła.
Z drugą ciążą i oczekiwaniami co do porodu jest już zupełnie inaczej.
Ja rodziłam od 12:30 do 21:30 więc nawet miło wspominam te chwile. A narodzin Maleństa już nie mogę się doczekać 🙂
Nie wiem czy już pisałam ale 15.11 idziemy na usg 4d 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...