Skocz do zawarto艣ci

Marc贸weczki 2014 :] | Forum dla mam


czarnyloczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Nie, pierwsza mia艂am dwa tygodnie temu. Ale us艂ysza艂am od pani ginekolog ze zarodek jest za maly jak na sw贸j wiek b膮d藕 przesta艂 si臋 rozwija膰...
Ja jednak jestem dobrej my艣li bo wiem kiedy dosz艂o do zap艂odnienia wi臋c jajeczko by艂o po prostu malutkie jeszcze, ale jako艣 nie us艂ysza艂am czego艣 pozytywnego od niej. Kaza艂a przyjsc po tygodniu, ale zrezygnowa艂am i zarejestrowa艂am si臋 dwa tyg po pierwszej wizycie.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane jestem tu pierwszy raz, prawdopodobnie jestem w 7 tygodniu ci膮偶y, to moja druga ci膮偶a, zrobi艂am chyba 3 testy wszystkie pozytywne, tydzien temu we wtorek by艂am na usg dopochwowym i lekarz nie stwierdzi艂 ci膮偶y, powiedzia艂,偶e nic nie wida膰 i troche mnie to martwi bo ju偶 co艣 chyba powinien widzie膰 prawda? Kaza艂 odczeka膰 tydzie艅, 2 i przyj艣膰. Wybieram si臋 za tydzie艅 do innego lekarza i ju偶 si臋 nie mog臋 doczeka膰. Porad藕cie co艣 prosze, czy to normalne, 偶eby w 6 tygodniu lekarz nic jeszcze nie widzia艂?? pozdrawiam Was dziewczyny:-)
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek napisa艂(a):
Witaj Magdalena2133, grauluje 馃檪
Spokojnie czekaj na wizyt臋 ja mia艂am identycznie 馃檪

potwierdzam u mnie by艂o podobnie - na pierwszym usg wida膰 by艂o "plamk臋" ale bez echa serca a z wylicze艅 powinien by膰 to 8 tydzie艅 okaza艂o si臋 偶e by艂 5 bo po 1,5 tyg posz艂am na usg i ju偶 pi臋knie serduszko bi艂o 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...