Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beatasz napisał(a):

alexia_79 ta druga koszula bardziej mi sie podoba, bo ja nie lubie nic odpinać/ zapinac a tak to sekunda i cyc na wierzchu 😉
zreszta sama ma bardzo podobne, krój ten sam i mi odpowiadały.
to lejace sie mleko na poczatku do szału mnie doprowadzało 🙃
zastanawiam sie czy nie miec 3 koszul do karmienia...

3 koszule do karmienia to wg mnie dobry pomysł 🙂 Wiem ze swojego doświadczenia, więc ja na pewno ze 3 szt. będę miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
neverlosthope nie mozesz wychodzic z domu ale nie musisz lezec cały czas?
a wiadomo jak długo musisz tak bardzo sie oszczedzac??
dobrze, ze jest lepiej a nie gorzej 😉
i wyprawke mozesz robic przez neta 🙂

Lippi pojechałam z rana do apteki po la roche posay i oczywiscie nie mieli tego co chcialam 😠 rajstop uciskowych dla ciezarnych tez nigdzie nie moge znaleźć... 🤨

czytałam, ze bio oil zawiera parafine i nie powinny go uzywac osoby z tradzikiem, bo zapycha, kurcze juz sama nie wiem.

Ja sobie ostatnio kupiłam w Gatta rajstopy dla kobiet w ciąży i dziś je pierwsy raz ubrałam - rewelacja - nic nie ciśnie i nie zwijają się na brzuchu 🙂 Widziałam że są też na allegro one 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
beatasz napisał(a):

alexia_79 ta druga koszula bardziej mi sie podoba, bo ja nie lubie nic odpinać/ zapinac a tak to sekunda i cyc na wierzchu 😉
zreszta sama ma bardzo podobne, krój ten sam i mi odpowiadały.
to lejace sie mleko na poczatku do szału mnie doprowadzało 🙃
zastanawiam sie czy nie miec 3 koszul do karmienia...

3 koszule do karmienia to wg mnie dobry pomysł 🙂 Wiem ze swojego doświadczenia, więc ja na pewno ze 3 szt. będę miała 🙂

Ja już teraz mam 3 a myślę o kolej nych 3 żeby nie prać codziennie w razie zabrudzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Lippi napisał(a):
Odnośnie biustonoszy, to dobiłam do rozmiaru 70G ☺️ i tu znalazłam jedną firmę co robi ładną bieliznę w takich rozmiarach Chantelle i cena mnie zabiła ale kupiłam dwa cielisty i czarny i chodzę w nich naprzemian, może wytrwam do czerwca 🙂


🤪 🤪 🤪
Matko jedyna, nie wiem czy Ci gratulować czy współczuć ☺️ Plecy Cię nie bolą od ciężaru? To co Ty zrobisz jak będziesz karmiła? 🙃 To się nazywa Big Cyc 😉 ☺️

Niekoniecznie 😉 Ja mam dość mały biust, ale jak kupuję w porządnym sklepie, to mam rozmiar 65E - i to brzmi jakbym nie wiem jakie wielkie miała 😁
alexia_79 a co do tych ubranek chłopięcych, to mi nie chodziło o to czy używane czy nowe, tylko o to, że są też ładne!!! 😉


Tak, odpisałam Ci już w którymś z poprzednich postów o co mi chodziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz - do 31 stycznia czyli kolejnej wizyty nie mogę chodzić na spacery, tylko po domu sie poruszać, ale np samochodem do znajomych pozwolił mi podjechac 🙂 3 mc lezałam plackiem, więc powoli musze sie rozruszac najpierw w domu , najwazniejsze ze wszystko jest dobrze i oby tak było do porodu 🙂

co do karmienia to przeraza mnie to cieknace mleko, mimo wkładek laktacyjnych ja w nocy budziłam sie cała mokra, zalana klejącym sie mlekiem :/ kamiłam w sumie tylko 2,5 mc bo mały nie przybierał na wadze na moim mleku, jak przeszedł na sztuczne mleko to skonczywszy 3 mc przesypiał całe noce , więc szczerze mówiąc ja nie wiem co to jest wstawanie do dziecka w nocy 🙂 i oby teraz tez tak było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam napisać że nienawidzę koszul nocnych, więc się zaopatrzyłam w piżamki do karmienia, jedne mają zakładki na piersiach, a drugie guziczki na skos piersi więc też szybko i wygodnie 🙂
ale znów będę miała problem z ubiorem na co dzień, jakie bluzki polecacie zeby łatwo nakarmić maleństwo, bo chodzenie w koszulach codziennie szybko mi się znudzi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
neverlosehope - jutro półmetek 🙃


dokładnie 😁 cieszę się jak wariatka i mam nadzieje ze kolejne pół szybciej zleci 🙂 🙂 🙂

A wg mnie ta druga połowa gorsza. Tylko się sapie dyszy i narzeka na ból pleców.. No i nie wspomnę o tym, że jest się ociężałym jak słonica - ja tak przynajmniej miałam. Ani się na bok w łóżku bez problemu przewrócić nie można, ani z wanny wyleźć jak człowiek 😁 Masakra. Pod koniec to mi się tak wlekło, że wyłam z bezsilności ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
neverlosehope napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
neverlosehope - jutro półmetek 🙃


dokładnie 😁 cieszę się jak wariatka i mam nadzieje ze kolejne pół szybciej zleci 🙂 🙂 🙂

A wg mnie ta druga połowa gorsza. Tylko się sapie dyszy i narzeka na ból pleców.. No i nie wspomnę o tym, że jest się ociężałym jak słonica - ja tak przynajmniej miałam. Ani się na bok w łóżku bez problemu przewrócić nie można, ani z wanny wyleźć jak człowiek 😁 Masakra. Pod koniec to mi się tak wlekło, że wyłam z bezsilności ☺️


na pewno jest ciężej :P ale będzie wiosna, na spacer z młodym pójdę i może jakoś zleci 🙂 najbardziej wkurzające są pytania ludzi tak miesiąc przed terminem, typu "a ty jeszcze nie rodzisz?", "juz masz skurcze, rozwarcie?", " no kiedy rodzisz, kiedy, kiedy ???" wrrr 🤪 jak sobie to przypomnę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
zapomniałam napisać że nienawidzę koszul nocnych, więc się zaopatrzyłam w piżamki do karmienia, jedne mają zakładki na piersiach, a drugie guziczki na skos piersi więc też szybko i wygodnie 🙂

A do szpitala co weźmiesz? 😮 Piżamki odpadają przecież 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
neverlosehope napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
neverlosehope - jutro półmetek 🙃


dokładnie 😁 cieszę się jak wariatka i mam nadzieje ze kolejne pół szybciej zleci 🙂 🙂 🙂

A wg mnie ta druga połowa gorsza. Tylko się sapie dyszy i narzeka na ból pleców.. No i nie wspomnę o tym, że jest się ociężałym jak słonica - ja tak przynajmniej miałam. Ani się na bok w łóżku bez problemu przewrócić nie można, ani z wanny wyleźć jak człowiek 😁 Masakra. Pod koniec to mi się tak wlekło, że wyłam z bezsilności ☺️


na pewno jest ciężej :P ale będzie wiosna, na spacer z młodym pójdę i może jakoś zleci 🙂 najbardziej wkurzające są pytania ludzi tak miesiąc przed terminem, typu \"a ty jeszcze nie rodzisz?\", \"juz masz skurcze, rozwarcie?\", \" no kiedy rodzisz, kiedy, kiedy ???\" wrrr 🤪 jak sobie to przypomnę 😜

Tak i telefony codziennie - "jak się czujesz" 🤢 Ja to w pewnym momencie nie odbierałam już, a w myślach odpowiadałam "srak - jak baba w ciąży" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
neverlosehope napisał(a):
zapomniałam napisać że nienawidzę koszul nocnych, więc się zaopatrzyłam w piżamki do karmienia, jedne mają zakładki na piersiach, a drugie guziczki na skos piersi więc też szybko i wygodnie 🙂

A do szpitala co weźmiesz? 😮 Piżamki odpadają przecież 🤔


wiem właśnie i nad tym ubolewam najbardziej 😞 w Poznaniu, w szpitalu w którym będę rodzić nie można mieć swoich koszul, codziennie lub w miare potrzeby częściej dostajemy białe koszule szpitalne 🤢 na szczęście tolerują tam siateczkowe majtki poporodowe, bo bez nich to chyba bym oszalała 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
neverlosehope napisał(a):
zapomniałam napisać że nienawidzę koszul nocnych, więc się zaopatrzyłam w piżamki do karmienia, jedne mają zakładki na piersiach, a drugie guziczki na skos piersi więc też szybko i wygodnie 🙂

A do szpitala co weźmiesz? 😮 Piżamki odpadają przecież 🤔


wiem właśnie i nad tym ubolewam najbardziej 😞 w Poznaniu, w szpitalu w którym będę rodzić nie można mieć swoich koszul, codziennie lub w miare potrzeby częściej dostajemy białe koszule szpitalne 🤢 na szczęście tolerują tam siateczkowe majtki poporodowe, bo bez nich to chyba bym oszalała 😮 😮 😮

Ja też nosiłam jak lekarzy nie było obok, tylko do obchodu ściągałam ☺️ Ale koszule można mieć swoje na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatasz to mi dałaś do myślenia teraz... ☺️ No nic, poszukam, popatrzę, może coś wymyślę... ☺️
A ten trądzik to ma postać zapalną, taką z wydzieliną ropną?
Dużo leży w kwestii codziennej pielęgnacji i umiejętnej pielęgnacji. Wbrew pozorom cery trądzikowej nie powinno się wysuszać, a nawilżać, mocno nawilżać. Sama maseczka nie uczyni cudów, krem tym bardziej. 🙂 Dermatolodzy zazwyczaj skupiają się na leczeniu, ale elementem leczenia jest także ta właściwa pielęgnacja, o której nierzadko pojęcia nie mają 🙂 Myślę,że dobry kosmetolog coś by pomógł, łącznie z tymi bliznami potrądzikowymi 🙂 Dermika ma wiele fajnych i dobrych preparatów, warto podpytać w dobrych aptekach 🙂

A mój Olo na sankach się wozi 🙃 Śniegu dowaliło po kolana 🤪
Siostra chora, mnie gardło drapie, robi się średnio ciekawie ☺️

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
neverlosthope nie mozesz wychodzic z domu ale nie musisz lezec cały czas?
a wiadomo jak długo musisz tak bardzo sie oszczedzac??
dobrze, ze jest lepiej a nie gorzej 😉
i wyprawke mozesz robic przez neta 🙂

Lippi pojechałam z rana do apteki po la roche posay i oczywiscie nie mieli tego co chcialam 😠 rajstop uciskowych dla ciezarnych tez nigdzie nie moge znaleźć... 🤨

czytałam, ze bio oil zawiera parafine i nie powinny go uzywac osoby z tradzikiem, bo zapycha, kurcze juz sama nie wiem.

Ja sobie ostatnio kupiłam w Gatta rajstopy dla kobiet w ciąży i dziś je pierwsy raz ubrałam - rewelacja - nic nie ciśnie i nie zwijają się na brzuchu 🙂 Widziałam że są też na allegro one 🙂


dokładnie! mialam tez o nich napisac 🙂
pierwsze kupilam w ndz ale juz zdazylam zrobic dwie dziury 🤔 i wczoraj kupilam jeszcze jedna pare, sa bardzo wygodne, rowniez polecam!!!

sa tez na tej stronie co pizamy do karmienia za 17 zł, w sklepie za 24 ale w necie pewnie za przesylke trzba jeszcze zaplacic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaeem napisał(a):
Beatasz to mi dałaś do myślenia teraz... ☺️ No nic, poszukam, popatrzę, może coś wymyślę... ☺️
A ten trądzik to ma postać zapalną, taką z wydzieliną ropną?
Dużo leży w kwestii codziennej pielęgnacji i umiejętnej pielęgnacji. Wbrew pozorom cery trądzikowej nie powinno się wysuszać, a nawilżać, mocno nawilżać. Sama maseczka nie uczyni cudów, krem tym bardziej. 🙂 Dermatolodzy zazwyczaj skupiają się na leczeniu, ale elementem leczenia jest także ta właściwa pielęgnacja, o której nierzadko pojęcia nie mają 🙂 Myślę,że dobry kosmetolog coś by pomógł, łącznie z tymi bliznami potrądzikowymi 🙂 Dermika ma wiele fajnych i dobrych preparatów, warto podpytać w dobrych aptekach 🙂

A mój Olo na sankach się wozi 🙃 Śniegu dowaliło po kolana 🤪
Siostra chora, mnie gardło drapie, robi się średnio ciekawie ☺️

Miłego dnia 🙂


co? jaki snieg? 🤪 u mnie czarno, nic zupełnie 😞 za to pada deszcz od rana…

emiliaem ja bym poszukałą typowo endodontę i poszla na konsultacje. kazdego zeba szkoda, ale jak ktos spieprzy jedynke i trzeba by było ja usunac, to pozniej nie jest łatwo wkrecic implant w przednim odcinku tak zeby to wygladało estetycznie.
natomiast jesli edno jest wykonane prawidłowo to i dużo lat Ci moze posłuzyć 🙂

wiem, ze nie wolno przesuszac, moja wlasnie wydaje sie byc sucha. Chcialabym posłuchac kogos madrego kto zbada skore i powie czego mam uzywac. da jakies dobre rady.
na poczatku ciazy mialam duze bolace gule ☺️, teraz raczej małe ale ropne, zaskorniki, wlasciwie codziennie mam po kilka nowych niespodzianek, a twarz mnie boli 😞 ☺️ az palkac mi sie chce czasami

jak naloze tapete to widac, ze cos tam mam, ale nie ma tragedii, natomiast chcialabym to wyleczyc, juz nie chodzi tylko o wyglad.


neverlosthope masz racje szybko zleci, pozniej bedzie cieplo, przyjemnie a moze juz nie bedziesz musiala siedziec w domu, wiec czas tez szybciej bedzie plynal. tylko ostatni msc strasznie sie dluzy… i to odliczanie 🙃

rozumiem, ze podnosic nic ciezkiego tez nie mozesz? mam na mysli czajnik pełen wody itd?

koszule nawet lubie, za to nie wiem czemu ale w szpitalu nie cierpie ich nosic 😠
chcialabym zabrac swoja dwu-czesciowa ale po cc chyba w ogole to jest wykluczone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
neverlosthope nie mozesz wychodzic z domu ale nie musisz lezec cały czas?
a wiadomo jak długo musisz tak bardzo sie oszczedzac??
dobrze, ze jest lepiej a nie gorzej 😉
i wyprawke mozesz robic przez neta 🙂

Lippi pojechałam z rana do apteki po la roche posay i oczywiscie nie mieli tego co chcialam 😠 rajstop uciskowych dla ciezarnych tez nigdzie nie moge znaleźć... 🤨

czytałam, ze bio oil zawiera parafine i nie powinny go uzywac osoby z tradzikiem, bo zapycha, kurcze juz sama nie wiem.

Ja sobie ostatnio kupiłam w Gatta rajstopy dla kobiet w ciąży i dziś je pierwsy raz ubrałam - rewelacja - nic nie ciśnie i nie zwijają się na brzuchu 🙂 Widziałam że są też na allegro one 🙂


dokładnie! mialam tez o nich napisac 🙂
pierwsze kupilam w ndz ale juz zdazylam zrobic dwie dziury 🤔 i wczoraj kupilam jeszcze jedna pare, sa bardzo wygodne, rowniez polecam!!!

sa tez na tej stronie co pizamy do karmienia za 17 zł, w sklepie za 24 ale w necie pewnie za przesylke trzba jeszcze zaplacic

Ja mam dokładnie te i chyba za nie mniej dałam niż 24 zł 🤔 Nie pamiętam 🙂
Tu macie za 10 zł parę a przesyłka od 2,50 - 5,50 zł więc i tak się opłaca.
Teraz noszę te 2S a na później mam też 3M


http://allegro.pl/rajstopy-ciazowe-gatta-beauty-body-protect-3-m-40d-i3852970220.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
emiliaeem napisał(a):
Beatasz to mi dałaś do myślenia teraz... ☺️ No nic, poszukam, popatrzę, może coś wymyślę... ☺️
A ten trądzik to ma postać zapalną, taką z wydzieliną ropną?
Dużo leży w kwestii codziennej pielęgnacji i umiejętnej pielęgnacji. Wbrew pozorom cery trądzikowej nie powinno się wysuszać, a nawilżać, mocno nawilżać. Sama maseczka nie uczyni cudów, krem tym bardziej. 🙂 Dermatolodzy zazwyczaj skupiają się na leczeniu, ale elementem leczenia jest także ta właściwa pielęgnacja, o której nierzadko pojęcia nie mają 🙂 Myślę,że dobry kosmetolog coś by pomógł, łącznie z tymi bliznami potrądzikowymi 🙂 Dermika ma wiele fajnych i dobrych preparatów, warto podpytać w dobrych aptekach 🙂

A mój Olo na sankach się wozi 🙃 Śniegu dowaliło po kolana 🤪
Siostra chora, mnie gardło drapie, robi się średnio ciekawie ☺️

Miłego dnia 🙂


co? jaki snieg? 🤪 u mnie czarno, nic zupełnie 😞 za to pada deszcz od rana…

emiliaem ja bym poszukałą typowo endodontę i poszla na konsultacje. kazdego zeba szkoda, ale jak ktos spieprzy jedynke i trzeba by było ja usunac, to pozniej nie jest łatwo wkrecic implant w przednim odcinku tak zeby to wygladało estetycznie.
natomiast jesli edno jest wykonane prawidłowo to i dużo lat Ci moze posłuzyć 🙂

wiem, ze nie wolno przesuszac, moja wlasnie wydaje sie byc sucha. Chcialabym posłuchac kogos madrego kto zbada skore i powie czego mam uzywac. da jakies dobre rady.
na poczatku ciazy mialam duze bolace gule ☺️, teraz raczej małe ale ropne, zaskorniki, wlasciwie codziennie mam po kilka nowych niespodzianek, a twarz mnie boli 😞 ☺️ az palkac mi sie chce czasami

jak naloze tapete to widac, ze cos tam mam, ale nie ma tragedii, natomiast chcialabym to wyleczyc, juz nie chodzi tylko o wyglad.


neverlosthope masz racje szybko zleci, pozniej bedzie cieplo, przyjemnie a moze juz nie bedziesz musiala siedziec w domu, wiec czas tez szybciej bedzie plynal. tylko ostatni msc strasznie sie dluzy… i to odliczanie 🙃

rozumiem, ze podnosic nic ciezkiego tez nie mozesz? mam na mysli czajnik pełen wody itd?

koszule nawet lubie, za to nie wiem czemu ale w szpitalu nie cierpie ich nosic 😠
chcialabym zabrac swoja dwu-czesciowa ale po cc chyba w ogole to jest wykluczone?

Po cc pierwszą dobę a już co najmniej 12 h leży się plackiem na pooperacyjnej w koszuli szpitalnej, a potem normalnie ja miałam swoją koszulę - nie byłabym w stanie ubrać spodni bo boli bardzo blizna po operacji, zresztą chyba nawet nie wolno... A i tak nie byłabym w stanie niczego ubrać na dół bo o schylaniu mowy nie ma, ręce było mi ciężko podnieść jak mnie mąż do kąpieli rozbierał w łazience szpitalnej.. A myć bliznę trzeba codziennie szarym mydłem, co nie jest zbyt przyjemnym zajęciem 🤢 Echhh jak sobie przypomnę... Najgorsze pierwsze 3 dni, potem już powolutku daje się radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
neverlosthope nie mozesz wychodzic z domu ale nie musisz lezec cały czas?
a wiadomo jak długo musisz tak bardzo sie oszczedzac??
dobrze, ze jest lepiej a nie gorzej 😉
i wyprawke mozesz robic przez neta 🙂

Lippi pojechałam z rana do apteki po la roche posay i oczywiscie nie mieli tego co chcialam 😠 rajstop uciskowych dla ciezarnych tez nigdzie nie moge znaleźć... 🤨

czytałam, ze bio oil zawiera parafine i nie powinny go uzywac osoby z tradzikiem, bo zapycha, kurcze juz sama nie wiem.

Ja sobie ostatnio kupiłam w Gatta rajstopy dla kobiet w ciąży i dziś je pierwsy raz ubrałam - rewelacja - nic nie ciśnie i nie zwijają się na brzuchu 🙂 Widziałam że są też na allegro one 🙂


dokładnie! mialam tez o nich napisac 🙂
pierwsze kupilam w ndz ale juz zdazylam zrobic dwie dziury 🤔 i wczoraj kupilam jeszcze jedna pare, sa bardzo wygodne, rowniez polecam!!!

sa tez na tej stronie co pizamy do karmienia za 17 zł, w sklepie za 24 ale w necie pewnie za przesylke trzba jeszcze zaplacic

Ja mam dokładnie te i chyba za nie mniej dałam niż 24 zł 🤔 Nie pamiętam 🙂
Tu macie za 10 zł parę a przesyłka od 2,50 - 5,50 zł więc i tak się opłaca.
Teraz noszę te 2S a na później mam też 3M


http://allegro.pl/rajstopy-ciazowe-gatta-beauty-body-protect-3-m-40d-i3852970220.html


wow ja juz teraz nosze 3!
Pani mi takie poleciła, wiec sie zgodziłam, sa OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz - skąd wiesz, że będziesz miała cc ?
hmm..co mogę a czego nie mogę - zdecydowanie więcej nie mogę, np. nie mogę podnosić rąk do góry, chodzić po schodach, nosić ciężkich rzeczy, czajnik zazwyczaj nalewam do polowy więc daję radę, ale np. wieszanie prania i sprzątanie już odpada - teraz mąż ma okazje się wykazać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
neverlosthope nie mozesz wychodzic z domu ale nie musisz lezec cały czas?
a wiadomo jak długo musisz tak bardzo sie oszczedzac??
dobrze, ze jest lepiej a nie gorzej 😉
i wyprawke mozesz robic przez neta 🙂

Lippi pojechałam z rana do apteki po la roche posay i oczywiscie nie mieli tego co chcialam 😠 rajstop uciskowych dla ciezarnych tez nigdzie nie moge znaleźć... 🤨

czytałam, ze bio oil zawiera parafine i nie powinny go uzywac osoby z tradzikiem, bo zapycha, kurcze juz sama nie wiem.

Ja sobie ostatnio kupiłam w Gatta rajstopy dla kobiet w ciąży i dziś je pierwsy raz ubrałam - rewelacja - nic nie ciśnie i nie zwijają się na brzuchu 🙂 Widziałam że są też na allegro one 🙂


dokładnie! mialam tez o nich napisac 🙂
pierwsze kupilam w ndz ale juz zdazylam zrobic dwie dziury 🤔 i wczoraj kupilam jeszcze jedna pare, sa bardzo wygodne, rowniez polecam!!!

sa tez na tej stronie co pizamy do karmienia za 17 zł, w sklepie za 24 ale w necie pewnie za przesylke trzba jeszcze zaplacic

Ja mam dokładnie te i chyba za nie mniej dałam niż 24 zł 🤔 Nie pamiętam 🙂
Tu macie za 10 zł parę a przesyłka od 2,50 - 5,50 zł więc i tak się opłaca.
Teraz noszę te 2S a na później mam też 3M


http://allegro.pl/rajstopy-ciazowe-gatta-beauty-body-protect-3-m-40d-i3852970220.html


wow ja juz teraz nosze 3!
Pani mi takie poleciła, wiec sie zgodziłam, sa OK

No ja raczej drobna jestem, teraz ważę 58 kg, w brzuchu mam ok 90 cm jakoś więc spokojnie mieszczę się w 2S 🙂 Potem będzie gorzej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...