Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Myślałam, myślałam i już wiem kogo mi przypominasz alexia_79 🙂 nie dawało mi to spokoju 😉 heh a córka jest podobna bardziej do Ciebie czy do taty? Teraz pewnie jeszcze zupełnie inaczej wyglada.
Jestem ciekawa jak będzie wyglądać moja córeczka 🙂 od strony mojego M maja takie silne geny, ze z pokolenia na pokolenie wyglądają baaaardzo podobnie! Syn tez do niego podobny.
Jak był malutki to widziałam jakieś podobieństwo do mnie ale To już sie zmieniło.

Was tez odrzuca od mięsa? Jak mam do czynienia z surowym to aż mnie bierże na wymioty blehh 🤢


I teraz najgorsza czynność przede mną ..... Pakowanie! Jak ja tego nie lubię !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beatasz, igielka - bardzo Was proszę o edycję Waszych postów i skasowanie linku z filmem... Ja nigdy nie wystawiam zdjęć dziecka ani na fb ani nie widnieją nigdzie. Więc jeśli to możliwe to pls wykasujcie. Ja dziś ten film też usunę 🙂
Aaa i dziękuję za komplement, choć nie dowiedziałam się kogo Ci przypominam Beata 😉 Co do córki to jest mieszana -trochę ma z męża, trochę ze mnie.. Moje ma oczy a bardziej kolor, bo układ i długość rzęs już męża, usta ma jego, nos mój, jego usta, moje uszy etc 😉 A zdjęcia są chyba z przedziału od urodzenia do pół roku 🙂

Pozostałym dziewczynom również bardzo dziękuję za miłe słowa odnośnie córki ☺️

Iga - a co do pościeli to wg mnie jakość nie jest adekwatna w stosunku do ceny, ja kupowałam bezpośrednio od nich pościel serduszka w kolorze białym, a ta biel wyglądała jakoś sino, szaro.. Nie była to czysta biel niestety, w każdym razie ja się zawiodłam, może dziewczyny mają inne doświadczenia... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uhasasa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Coś mnie dziś naszło na sentymenty i wspomnienia i aż mi się łezka zakręciła jak obejrzałam film który kiedyś zrobiłam... Tylko nie płakać 😉 Przy okazji zobaczycie jak wyglądam ☺️ Oglądać bo jutro wykasuję 😉



Ale słodka dzidzia!! Super filmik, dla mnie niesamowite hest to, jak dziecko potrafi się zmienić w ciągu kilku miesięcy 🙂 nie kasuj!! 🙂

Wykasuję - wybaczcie ale taką mam zasadę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia link skasowany zgodnie z prośbą 🙂 sorki nie pomyślałam jak cytowałam 😉

beata8811 ja myślałam o tym modelu x-landera http://allegro.pl/a-wozek-x-lander-x-move-2013-3w1-besafe-i3860738174.html 🙂 muszę wyciągnąć kiedyś męża, żebyśmy obejrzeli go na żywo 🙂
A co do piżamki to narazie odpuściłam ze względu na cenę chcoiaż bardzo mi się podoba 🙂

Przeglądałam wczoraj z ciekawości koszule nocne na allegro takie do szpitala ale większość okropna jak dla starej babci 😞 jakbyście się natknęły na jakieś fajne to wrzucajcie linki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
U mnie niedziela w gronie rodzinnym, byliśmy na obiedzie u teściów 😉
A jutro mam wizytę u gina... Ciekawe czy się dowiem co będę miała synka czy córę... 🤔
alexia_79 Twoja Lenka jest przesłodka!!! 🤪 A Ty jesteś bardzo ładną kobietą 🙂 Też sobie jakoś inaczej Ciebie wyobrażałam 😜 Twój mąż też bardzo przystojny – cała Wasza rodzina fajna! 🙂
neverlosehope ja raz kupiłam pościel z Ikei i to był po raz ostatni 🤨 Beznadziejna jakość jak dla mnie i ogólnie to nie to co lubię… 🥴
igielka88 ja też przeglądałam koszule do szpitala na allegro i też nic ciekawego mi w oko nie wpadło… 🤔
beatasz to ja nie wiem o co chodzi z tymi oklaskami...? 😮 U mnie wszystko działa normalnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja jak zwykle zalatana i połowa mnie omija,ale na filmik jeszcze zdążyłam 😉
Byliśmy dzisiaj u Teściów na dniu Babci i Dziadka 🙂 A wczoraj Brat z rodziną się zładował i czasu na neta zabrakło 😉
Alexia_79 taka sentymentalna jesteś jak moja siostra, Ona też lubi w taki sposób kreować wspomnienia... 🙃 Pamiątka wspaniała, ja też mam mnóstwo zdjęć Olka, nawet mam filmik jak Olusiek kopał mój brzuchol jakoś ok 30 t.c. 🙂 Czas ucieka okropnie... 🙂

Beatasz i jak tam buzia? Kombinowałaś coś? 🙂

Beata8811 pytaj o co chcesz, spróbuję odpowiedzieć wyczerpująco 😉 🙂

U nas śniegu po pachy 🙃 A ziąb jak diabli 😮 Może jutro uda się nam na sanki wyskoczyć 🙂

A tymczasem spokojnej nocki, bo ewidentnie padam na zęby! 😮 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaem a wiec kupiłam krem la roche posay efaclar H, który podobno dobrze nawilża a nie zatyka i jest do cery trądzikowej. W ciagu dnia jak jestem w domu i na noc rownież smaruje punktowo maścią robiona w aptece przepisana przez dermatologa (taka brązowa) i jeszcze sudocremem-czytałam ze jest dobry. Używam płynu micelarnego dr Ireny Eris.
Wczoraj zrobiłam sobie peeling enzymatyczny.
I co sądzisz, ze OK? Moze masz jakieś rady?

Najgorzej jak muszę wyjść z domu i czy chce czy nie muszę nałożyć na siebie tonę pudru i wtedy tak bardzo szkoda mi mojej twarzy, mam wrażenie, ze sie w ogóle nie oddycha. 😞

Dziewczyny tak mi wysypalo na plecach, ze aż sama w to nie wierze 😮! Plecy wyglądają najgorzej.Dekolt rownież a na samej twarzy doliczylam sie 74 kropek, w tym większość już blizny/ślady. A we wrześniu jeszcze miałam cerę jak pupcia niemowlaczka ☺️ 😞

emiliaem tak sie zastanawiam jeszcze nad klindacyn T... To jest antybiotyk punktowo na twarz, dermatolog powiedział, ze moge, ginekolog odradzil... Pewnie raczej ńie wezmę w trosce o maleństwo ale jutro sie obudzę kolejnymi 3nowymi bolacymi, czerwonymi syfami 😞

Przepraszam, ze tak mecze ciagle o tym samym ale muszę sie gdzieś wyżalić, bo maź już mnie słuchać nie moze 😜

Spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

beata8811 - bardzo dziękuję za miłe słowa... ☺️

emiliaem - to nie kwestia sentymentu, ale jak sama wiesz, pierwsze dziecko inaczej \"działa\" na psychikę niż drugie... Teraz jak na to patrzę to widzę ten uciekający czas i to jaka moja córka jest już duża i samodzielna, nie wiem czy będę miała czas i ochotę zrobić coś takiego dla drugiego dziecka, może połączę ich oboje/obie (nie wiem jeszcze na 100% czy to synuś) ☺️

uhasasa - jeszcze tylko gdybyś Ty mogła usunąć link z filmem z cytatu to byłabym wdzięczna 🙂

W Wawie też śnieg, ale wczoraj było okropnie, padał marznący deszcz, ciężko się autem jeździło, nie wspomnę o tym jak było zimno.. Chyba dziś nie wychodzę.. Może zrobię pierogów z mięskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😆

Mimo, ze jestem dziś maksymalnie niewyspana to w dobrym humorze 🙂

Zaraz do pracy a o 2 w nocy zaczynamy nasza podróż 😉 po 24h powinnismy być już na miejscu 🙂

Ale miałam sen 🤪 śniło mi, ze po drugiej stronie globu nagle odeszły mi wody i pojechałam do szpitala, tam lekarz zadecydował ze zrobią mi cc, po kilku minutach trzymałam bobasa na rękach 🙂
Jak sie obudziłam, to pierwsze co złapałam sie brzuszek, czy on nadal jest 😁

Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
A ja parę dni temu miałam sen, że mój synek jest dziewczynką i że byłam na USG i okazało się, że teraz mam w brzuszku chłopca 😉
Sny podobno są na odwrót, zobaczymy może dzisiaj czy to była odwrotność czy proroczy sen 😆

Miłego dnia 😘
beatasz i miłego wyjazdu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...