Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co do mnie... Jednak z dwójką dzieci to już logistyczne wyzwanie. Na początku lutego będzie moja mama i będę mogla na luzie wyskoczyc. Mąz mij niestety do pozna pracuje a z dziecmi do gina nie pijade... W drugiej ciazy jeszcze mi sie zdarzalo zabierac pierworodnego, siedzial w wozku z ksiazeczka w rece i nie wiedzial co sie toczy. Teraz to starszy za bardzo kumaty a mlodszy to żywe srebro - minuty nie usiedzi. Poza tym chcę mieć pewność, ze serduszko już będzie wtedy bilo żebym zaraz nie musiala powtornie na wizyte leciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moniczka ja tez specjalista nie jestem ale wydaje mi sie ze gdyby jajeczko bylo puste to beta chyba tez by spadala a nie byla na dobrym poziomie....a objawy w zasadzie tez masz wiec trzeba byc dobrej mysli 🙂! rozumiem Dudasia...ja tez mam problem z moja...bo ona tez juz za duza zeby ja wziac ze soba...wiec albo ja podrzucam do mamy albo do bratowej....czasami maz w domu to tez mi sie udaje...chociaz na jedna wizyte chce mloda zabrac zeby jej pokazac ze bedzie miec rodzenstwo ale to tak dopiero za kilka tyg jak juz dzidzie fajnie cala bedzie widac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Moniczko 🙂! Bedzie dobrze napewno 🙂!kiedy kolejna wizyta?usg?oj Dudasia wspolczuje 😞 u nas tez panowala ponad 2 tyg temu....juz wiedzialam ze jestem w ciazy i zygalam jak kot 🤪 na szczescie to nie byl objaw ciazy tylko ta cholerna grypa bo jeszcze tego by mi brakowalo 😁 ale wymeczylo mnie moja core i mojego chlopa tak ze masakra 😞 wiec duzo zdrowka wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Widzę, że się ładnie rozkręciło na forum. 🙂 Spróbuję umówić się na pierwszą wizytą na piątek (31.01), bo też chcę od razu zobaczyć pikające serduszko. W pierwszej ciąży było ze mną, jak z Monisią. Poszłam szybko i ... pierwsze USG NIC nie widać. Poprostu macica i tyle, a w środku NIC. Druga wizyta i drugie USG - jest jajo płodowe, ale w środku nic. Trzecia wizyta i 3 USG - dopiero zobaczyłam serduszko. Dlatego teraz się nie spieszę :P i też mam bardzo żywą córeczkę, która nie usiedzi w miejscu, więc staram się ograniczać wyjścia do lekarzy. 😉
Polecam Wam na mdłości cytrusy i cytrusowe napoje oraz herbatkę z imbirem - najlepiej świeżym. W pierwszej ciąży bardzo łagodziło mi to mdłości. Teraz aż tak mnie nie męczą i pojawiaja się dopiero wieczorem, więc się po prostu kładę.
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkich - dużych i małych! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wtamy 2 nowe mamusie 🙂 coraz bardziej nam sie forum rozkreca i coraz wiecej mamus do nas przybywa-super 😁 Wikarynka trzymam kciuki 🙂 daj znac jak bedziesz po wizycie 🙂 Diestel zazdroszcze swietnego samopoczucia 😁 mnie mdlosci wykanczaja 😞 chociaz z dnia na dzien jest juz troszke lepiej 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiunia, dzięki!

Co prawda pisałam już wcześniej w tym temacie, ale było pusto i zniknęłam. :P

Wizytę umówiłam sobie na czwartek po południu. Idę prywatnie do tego samego gina, który prowadził mi pierwszą ciążę. 🙂 Zobaczymy co tam w brzuchu piszczy 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka - to trochę skomplikowane dla mnie, ale może uda mi się wytłumaczyć. Wg ostatniej miesiączki I USG miałam bodajże (tak mi się wydaje) w 6 tygodniu, II w 7/8, a III w 9/10. No i dopiero w tym ostatnim USG zostało potwierdzone, że ciąża jest młodsza aż o 2 tygodnie w stosunku do terminu z miesiączki i gin \"cofnął\" mi tygodnie. Tak, że I USG wyszło w 4, II w 5/6, a III w 7/8 de facto. Ta różnica o pełne 2 tygodnie została potwierdzona w \"genetycznym USG\" w 12 tygodniu. Natura płata figle. 😉
Wiem, że się denerwujesz (pamiętam swoje zdenerwowanie), ale bądź dobrej myśli. Być może okaże się, że ciąża jest jednak młodsza. 🙂
Czy to jest Twoja pierwsza ciąża? Czy byłaś już w ciąży albo masz dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka to moja pierwsza ciaza... mam plamienia rozowo-brazowe.... beta niby poszla w gore i tak
1. Z czwartku 8265
2. Z soboty 15307
3. Z dzis 28879

Wydaje mi sie ze nie jest najlepiej w porownaniu miedzy wynikiem sobitnim a dzisiejszym chociaz lekarz z zadowoleniem stwierdzil ze rosnie, ze jutro usg i jak znowu uslysze puste jajo to zejde na tej lezance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka to moja pierwsza ciaza... mam plamienia rozowo-brazowe.... beta niby poszla w gore i tak
1. Z czwartku 8265
2. Z soboty 15307
3. Z dzis 28879

Wydaje mi sie ze nie jest najlepiej w porownaniu miedzy wynikiem sobitnim a dzisiejszym chociaz lekarz z zadowoleniem stwierdzil ze rosnie, ze jutro usg i jak znowu uslysze puste jajo to zejde na tej lezance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka to moja pierwsza ciaza... mam plamienia rozowo-brazowe.... beta niby poszla w gore i tak
1. Z czwartku 8265
2. Z soboty 15307
3. Z dzis 28879

Wydaje mi sie ze nie jest najlepiej w porownaniu miedzy wynikiem sobitnim a dzisiejszym chociaz lekarz z zadowoleniem stwierdzil ze rosnie, ze jutro usg i jak znowu uslysze puste jajo to zejde na tej lezance.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...