Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bylam tydzien temu u fryzjera ale tylko farbowanie wlosow nie obcielam bo juz je tyle lat zapuszczam ze szkoda mi obcinac poza tym maz mi zabronił obciac 🙂A tak z innej beczki mam pytanie dosc intymne do was powiedzcie mi czy wasze zycie sexualne jest aktywne jak przed zajsciem w ciaze?Ja sie boje ze zaczne plamic mam totalna schize w obawie o dziecko i o siebie zeby nie miec jakis infekcji..i poki co nasze zycie erotyczne jest inne,ubogie.Moze zeswirowalam.Jak jest u Was???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg u nas akurat bylo tak, ze pierwsze trzy miesiace ciazy kochalismy sie regularnie i bylo ok, ale na ostatniej wizycie u gina dowiedzialam sie ze mam lekka infekcje i dostalam globulki na 10 dni i od tego czasu ustalilismy z mezem ze lepiej dla mnie i dla dziecka bedzie jak sie powstrzymamy na troche chociaz 🙂
W pierwszej ciazy w ogole sie nie kochalismy bo bylam zagrozona no i mialam zakaz igraszkow od lekarza. czasami bylo ciezko, zwlaszcza mezowi ale jakos przebrnelismy w poscie przez te 9 miesiecy plus pozniej 6 tyg jeszcze po porodzie zanim sprawy intymne wrocily do normalnosci 🙂 takze sie da.

No ale jezeli ciaza nie jest zagrozona to taczej nie ma co sie bac o dziecka, jedyne co to wlasnie te infekcje moga sie zdarzyc, a ze ja nie chce miec nawrotu zaraz to narazie bierzemy na wstrzymanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie na poczatku mialam infekcje bralam antybiotyk ale od 4tyg ciazy sexu takiego nie ma moj maz nie lubi nie toleruje prezerwatyw a ja pow.mu ze teraz w ciazy mozemy ale tylko z prezerw.nie chce zadnej infekcji ani brac antybiotyki poki co na kazdej wizycie lekarka mowi ze wsxystko jest ok ale w ogole sie nie kochamy wiec jest czysto..Ciazy zagrozonej nie mam a pomimo tego trudno mi sie kochac.Wczesniej prowadzilismy bogate zycie kilka razy ns dzien a teraz nic i zaczyna mi brakowac ale obawa lek robia swoje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg u nas to roznie bywa 🙂 wczesniej nie mialam zbytnio ochoty przez te cholerne mdlosci wiec rzadko cos bylo...teraz czesciej sie kochamy ale to tez nie to co przedtem...zalezy jak sie czuje...bo ostatnio mnie brzuch pobolewa wieczorami to tez nie za bardzo chce...no i pozycje tez raczej takie spokojne wybieramy 😜 ale wiem ze gdy ciaza nie jest zagrozona i lekarz nie zabroni to nic nie stoi na przeszkodzie igraszkom 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wody tez staram się jak najwięcej choć różnie to bywa
zwłaszcza ze oprócz układu moczowego ma tez dobry wpływ
na wypruznianie z tego co wiem a powoli niestety jest z tym
coraz ciężej . Tak wiec dziewczynki zapobiegamy 🙂

Żurawina -podjadam suszona .

Z tymi luzkowymi sprawami to na razie było ciężko - ja raczej nie
Byłam w formie przez mdłości ale mam nadzieje ze zdaze nadrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do fryzjera to właśnie jak to jest z tym farbowaniem
jednak trochę mam obawy .


Czarna fajnie ze w domciu tylko lez
z i odpoczywaj oczywiście tabletki biez
a wszystko będzie dobrze 🙂 odzywaj się
Czasem jak będziesz mogła
Pozdrowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Kochane,

na 9 ide do tego fryza, maz mnie zapisal do jakiejs \"slawnej\" fryzjerki w Ząbkach 🙂 zobaczymy co z tego bedzie.

Tigger ja w pierwszej ciazy w ogole nie farbowalam wlosow i chodzilam z takim odrostem ze masakra..no ale pierwsza ciaza to strach i obawy w zasadzie o wszystko..przynajmniej w moim przypadku tak bylo.
A teraz jakos wiecej luzu nabralam, pierwszy trymestr poczekalam poki wszystkie organy sie tworzyly u dzidzi, ale teraz gdy synek juz tylko rosnie to nie mam obaw i ide na calosc dzis 🙂
dam znac pozniej co mi wyszlo na tej glowie mojej 😁

milego dzionka wszystkim, choc pogoda dzis pod psem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tigger tak jak pisze Karsolita w 2trymestrze mozesz juz farbowac wlosy z amoniakiem nic dzidzi sie nie stanie ja w 1trym.farbowalam bez amoniaku i po 4 umyciach odrosty juz sie pokazywaly tydzien temu bylam u fryza pofarbowala mi z mala iloscia amoniaku i poki co siwuskow nie ma a ja jestem brunetka wiec momentalnie widac odrosty 😞przed swietami pojde fajne laski tam pracuja obsluga mila ale tez cena 180zl za farbowanie mycie etc ale moj maz ma juz dosyc mi farbowania wiec musi mi ktos trzeci pomoc 🙂Bez obaw mozna farbowac wlosy nswet fryzjerki mi mowily ze maja wiele klientek w ciazy i nic sie zlego nie dzieje opary sa ale to normslne staraj sie ich nie wdychac....kobieta w ciazy musi dbac o siebie nie mozemy wyglsdac jak kostuchy ze tak napisze 🙂tez mialam obawy ale nie dajmy sie zwariowac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodam tak samo jak malowanie paznokci i zmywanie acetonem podobno tez nie mozna ,bez przesady jak bedziemy uwazac nie wdychac oparow to nic sie nie stanie.....Ja sobie maluje co tydzien pazurki wygladaloby na to iz kobieta w ciazy przez 9msc musi tylko lezec w domu i zaniedbac sie na maksa.Wiem ze podczas porodu trzeba zmyc lakier 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Zazdroszczę wam, że możecie pić wodę. Mnie po wodzie strasznie mdli i od razu wymiotuję. Piję więc herbatki.
A z tym farbowaniem to już tyle się nasłuchałam, że sama nie wiem.....
Powiem szczerze, że ja się strasznie zaniedbuję. Po prostu przez te wymioty, mdłości nie mam siły o siebie dbać. Jestem na zwolnieniu więc nawet do pracy nie muszę się stroić. Ostatnio młodsza siostra na mnie nakrzyczała, że strasznie wyglądam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiunia1988 napisał(a):
Witam 😎 jezeli o mnie chodzi to ja wlosy farbowalam jak w pierwszej ciazy tak i teraz farbuje.i z moja mala bylo wszystko w najlepszym pozadku.ja uwazam ze nie nalezy sie dac zwariowc 😁 przeciez musimy jakos wygladac 🙂


popieram 🙂 w 100 % teraz farby to całkiem co innego niż dawniej więc wybierzcie te lepsze i poprostu wyglądajcie 😉 😜 😁 😁 😁
co do paznokci ja tez prawie cały czas maluję wiadomo w I trymestrze miałam przestój bo mnie poprostu zapachy dusiły ale teraz wiosna więc kolory wprowadzamy w życie 🙂 🙃

Karlosita też miałam infekcję i dlatego od razu chciałam zapytać co to za globulki miałaś przepisane ????

powodzenia na wizytach 🙂

Czarna wypoczywaj 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hohoho dudasia gratuluję córeczki 🙂
super ze wszystko ok.

marika ja bralam natamycyne i pomoglo.

P.S. wrocilam juz od fryza, obcielam sie na boba i podobam sie sobie w nowej odslonie 🙂 a z kolorem nie eksperymentowalam jednak i zostalam przy brązie.nalozyla mi ladny odcien i wygladaja lśniąco i świeżo 🙂
Fryzjerka powiedziala ze po porodzie zrobi mi fajny miodowy z jasnymi pasemkami ale w ciazy lepiej takich ostrych farbowan nie robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak moj kekarz to wyliczyl ale w karcie mi pisze, ze to 15/16tc, data porodu wg miesiaczki to 19.09 i wg niego wszystko sie zgadza;-) Ale nie drążę. Mam nadzieję, ze urodzę w pierwszej polowie wezesnia zeby nie bylo dylematow;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero wrocilam do domu.Dzis sporo chodzilismy i kupilismy rzeczy do domku 🙂juz tak ładnie wyglada,a dzis kupilam 2 pary spioszkow na 62cm mniejszych nie bylo z krotkim rekawkiem takie malutkie az oko cieszy 🙂Gratuluje coreczki ja juz nie moge sie doczekac za 3tyg wizyta i juz na bank powinnismy wiedziec o płci.Maz na 100% jest pewien ze syn a ja nie wiem.Caly czas mam ochote na słodko a to cukierki truskawki lody ehhhh zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudusia tez tak czuje od poczatku czulam ze bedzie chlopczyk na usg w 12tyg lekarz mowil ze dziewczynka a ja w szoku nie bede gderac za 3tyg wsxystko sie wyjasni 🙂ale dzis zauwazylam jak moj brzusio urosl taki sporawy jak na 4msc boze jak to bedzie w 8 🙂a apetyt ciagle rosnie.Dudus ty nasz jeszcze mdlosci w 14tyg mi juz w 12tyg odpuscily bierzesz jakies witaminy?Mi lekarka pow.ze jak zaczne brac potas magnez to mdlosci powinny przejsc i odpokac ich nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...