Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratulacje Zona! To ta moja Karolka jakaś mała, hm... 437g a z terminem jestem przed Tobą. Może u mnie tendencja spadkowa w masie będzie. Największe dziecko pierwsze a kolejne to już będą wyskakiwały przez utorowaną drogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A i podczas usg zwróciłam uwagę na podobieństwo do starszego brata 🙂 Czyżby wygląd i zachowanie? 😉 Mój mąż ma nadzieję, że jednak trzecie dziecko będzie do niego podobne choć trochę więc lepiej żeby nie była podobna do Bartka bo to skóra ze mnie zdjęta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie,

ale pochmurny dzien..pada od rana i nie zapowiada sie na poprawe szybko :/
dobrze ze to wesele mam za tydzien a nie w ten weekend bo w jasnej dlugiej sukni porazka...nie mowiac juz o Pannie Mlodej 🙂

ja dzis sporo prasowanka mam wiec w taki dzien deszczowy bedzie to w miare latwe do wykonania.
Dudasia paczke nadalas na adres biurowy męża ale jest poinformowany ze pewnie dzis dojdzie przesyleczka takze odbierze w moim imieniu 🙂
Zona ciesze sie bardzo ze z Twoja maleńką wszystko dobrze 🙂

My wczoraj z Meg spedzilysmy fajny dzionek, jechala do mnie Kochana przez cala Warszawe 🙂
no i porownywalysmy wczoraj nasze brzuszki, i mój jest wiekszy ale tylko ciut ciut jednak ksztalty zupelnie inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyglada na to ze cos jest w tym stwierdzeniu ze przy dziewczynkach brzuszek jest bardziej "kolisty" a przy chlopcach idzie troche w szpic. Ja teraz wlasnie mam taki szpicowaty 🙂 a w pierwszej ciazy mialam bardziej tak jak Meg teraz czyli okrąglutki.
A jak tam Wasz brzucholki?miescicie sie jeszcze w bluzki sprzed ciąży ? 🙂
ja teraz praktykuje luzniejsze koszule rozpinane oraz sukienki jak cieplej 🙂
No i czekam z niecierpliwoscia na to az schudne po porodzie i odswieze swoja garderobe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się czuję dobrze, ale z racji że wczoraj zmienili mi duphaston na luteine bo ta moja macica była dalej spięta to pewnie wypisza mnie po niedzieli. Masakra. Cały maj w szpitalu. Dobrze ze pogoda beznadziejna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie w ten pochmurny dzien 🙂pogoda na sen....faktycznie nasze brzuszki z karolcia sie roznia moj bardziej okragly karolci spiczasty czasami jak nie bylo usg to po brzuszku okreslalo sie plec hehe....dobrze ze teraz jest usg 🙂Od przyszlego tyg bedzie cieplutko wiec mozna zaszalec z opalaniem delikatnym...poki co do niedzieli deszcze...
Poli ja Ci wspolczuje tego siedzenia ale jesli wypuszcza cie niebawem to te kilka dni da sie jeszcze zniesc...Zona gratuluje udanej wizyty 🙂
Karolcia milego prasowanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prasowanko in progres 😉 podzielilam sobie na trzy tury z czego jedna prawie poprasowana ale dzien dluugi 😁
No i tez licze na to sloneczko po weekendzie bo jak sie nie opale troche do wesela to czeka mnie mgielka samoopalajaca zeby jakos wygladac w jasnej kiecce 🙂
Polie jak wyjdziesz ze szpitala to lepiej nie zwlekaj z zakupami dla malego bo w Twojej sytuacji mozesz zaczac rodzic sporo wczesniej wiec lepiej byc przygotowana 😉 choc trzymam kciuki zebys dotrwala jak najdluzej 😉
Ciekawe jak tam moja szyjka sie ma, najblizsza wizyte mam 27 maja wiec sporo czasu zanim sie dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak robili mi ostatnio usg to nie sprawdzali szyjki. Ale to wszystko przez tą moją macice która się kurczy nie wiem czemu. Nie no może aż tak wcześnie nie urodze. Ja sobie zacznę na początku lipca wszystko kompletowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
U nas widze tak jak u wszystkich pogoda masakra 😞 drugi dzien leje caly czas 😠 nawet nosa za okno nie da sie wychylic 😠 juz nie wspomne o moim dziecku ktore jest marudne ze szok...cale dnie bajki oglada 😞 dzis ma do mnie znajoma z corka przyjechac to sie troche rozerwie...
Jezeli chodzi o ubrania to ja w niektore bluzki sie mieszcze (co mialam bardzo luzne to teraz mam mega obcisle 😁 ) sspodnie tez ale juz raczej w zwyklych dzinsach nie chodze bo mnie gniota wiec teraz leginsy dresy i ciazowe w ruchu...z reszta na zdjeciu widac ze juz mi sie mocno brzuszek zaokraglil 😁 i ja mimo ze bede miala syna to mam raczej okragly brzuszek i przy corce tez taki mialam...wiec raczej to nie regula...jedyna roznice co widze to wydaje mi sie ze teraz mam go duzo nizej niz przedtem...
Poli trzymaj sie tam kochana 🙂 jestes dzielna i wytrzymasz napewno :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie ja Ci zycze zebys dotrwala do sierpnia! 🙂 i fajnie ze masz takie nastawienie bo wiara to podstawa.
Asiu a Twoja mala nie chodzi do przedszkola?
Moja zaczela chodzic od polowy marca i teraztak sie rozwinela ze szok. Dwa miesiace przebywania z dziecmi non stop plus z pedagogami robi swoje 😉 polecam tym bardziej jak taka pogoda za oknem to dla dzieci przedszkole zbawieniem bo tam nie ma nudy nigdy;D
Madzia nie dziala Twoj link, wklej jeszcze raz Kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki! U nas dopiero dzisiaj sie rozpadalo. Ja zmoklam dwa razy bo najpierw spacercz Hubisiem na zajeciaa 15 min w kazda stronę. Chwila w domu na ogrzanie i spacer po Bartka do przedszkola. Niech sie wypada. Mam nadzieje, ze po weekendzie, jak bedziemy nad morzem to juz tylko sloneczko nam bedzie swiecilo;-)
Karolinko, taki adres byl na druku pocztowym więc przepisalam;-) Ciesze sie, ze dotarze dzis paka.
Co do brzuchow to ja znam teprie odwrotną, z chlopakami okraglutka pileczka a z dziewczynami to takie dziwne;-) Ja mialam zgrabne pileczki i teraz tez okragly brzucho, hm... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do przedszkola to ja wlasnie nie widze zeby Bartek czegos wiecej nauczyl sie w przedszkolu. Nie spedza tam calego dnia bo sie nudzi pomimo, ze id razu do 4 latkow poszedl. W domu chyba ciekawiej z tego wynika;-) Wszystkie materialy do 5 latkow wlacznie przerobione, czyta plynnie, pisze ze sluchu. Na angielskim zadnych nowych slowek sie nie nauczyl poza tym co w donu i na prywatnym angielskim. Niby najlepsze przedszkole w okolicy a w sumie nic ciekawego:-(
Zastanawiam sie czy od wrzesnia dac go juz do zerowki czy jak... Od wrzesnia bede miala dla niego mniej czas u. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia wiem wiem, maz taki adres podal bo on nadawal paczke do Ciebie 🙂
a z tym przedszkolem to u nas widac naprawde niesamowity progres, Sandra dwa miesiace temu mowila bardzo malo i malo do niej docieralo generalnie....a teraz lux..mowi juz ladnie, widze w niej potencjal na mala tancerke bo w kolko piosenki jakies nowe z przedszkola nuci i tanczy w domu i karze sobie wlaczac rozne hity z dzieciecego repertuaru 🙂 a wczesniej tylko bajki ja interesowaly 🙂
No i ma zajecia z angielskiego i hiszpanskiego mimo swojego "mlodego wieku" Panie ja bardzo chwala ze sie duzo udziela i ogolnie bardzo towarzyską osobka sie zrobila a wczesniej jak byla tylko ze mna calymi dniami plus troche z dzieciakami na placu zabaw to bylo mizernie z jej uspolecznianiem 🙂 Dlatego ja jestem zachwycona przedszkolem ktore wybralismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dzis nawet na chwile nie przestalo padac 😞 juz sa jakies stany alarmowe popodnoszone 😞 ogolnie to leje juz chyba od wtorku ale wtorek i sroda to jeszcze z przerwami bylo a wczoraj i dzis to non stop 🥴
Karolinko ja ja chcialam juz w zeszlym roku poslac do przedszkola ale mi jej nie przyjeli bo nie miala skonczonych 3 lat bo ona z grudnia (a ja ja do publicznego chce poslac) i teraz mi sie dostala ale dopiero od wrzesnia...nie moglam jej poslac od polrocza bo u nas tak nie przyjmuja...a teraz jak siedze w domu to mam dla niej wiecej czasu...ale oczywiscie od wrzesnia nie ma taryfy ulgowej bo wiem ze dzieciom w przedszkolu dobrze 😁 co prawda jej swiat stanie na glowie bo ona 1 wrzesnia do przedszkola a ja 1 wrzesnia do szpitala 🤪 ale jest madra dziewczynka i wierze ze sobie poradzi z nowa sytuacja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to super ze macie juz zaklepane przedszkole od wrzesnia. U nas w Zabkach to jest ciezjo do panstwiwego sie distac eiec zdecydoealismy sie na prywatne bo jesy ich ti kilka w okolicy tak wiec dzieki temu ze maja konkurencje to kazde z tych przedszkoli bardzo die stara zyskac sympatie maluchow 🙂 Ja w sumie tez od wrzesnia mialam puscic Sandre ale wlasnie obawialam sie tego ze za duzo wrazen by miala naraz, bo nagle nowe czlonek rodziny a ona "oddana" do przedszkola, tak wiec teraz sie super zdarzyla oswoic zanim Antek sie urodzi.
A z tym deszczem faktycznie dosyc niebrzpiecznie sie robi na poludniu zwlaszcza. Trzeba sie modlic zeby do niedzieli sie uspokoilo tak jak prognozuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ubrań to ciężko u mnie ze spodniami, już stosuje w niektórych metodę na gumkę hehe. Bluzki mam z poprzedniej ciąży, choć jak chcę kupić coś nowego to nie mam problemu z brzuchem tylko z biustem hehe, i chyba przebieduje na starych rzeczach do porodu.

Deszcz dobija to fakt, też mam go dość, cieszę się z waszych udanych wizyt.

Co do w obu ciążach nie mam szpiczasto brzuszka, tylko taki do przodu, taki okrągły niż rozlany na boki.

Polie trzymaj się tam.
Meg strona z ciuszkami ekstra, dodałam do zakładek, bo na pewno skorzystam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski ja na urlopie i jakoś ciągle czasu brak..... 😉

dziś była wizyta i maleństwo waży 436g ale z chłopca .....wg lekarza dziś wyglądało że to dziewczynka..... 😁 😁 😁 fotki nie dał rady strzelić na dowód bo nóżki splotła/splótł... 😜 i mówi że w takim razie czekamy na określenie płci na 3D połówkowe 29.05 😉

rozśmieszyła mnie ta sytuacja ale synek nie chce słyszeć o siostrze..... 😁 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla córeczki to nawet imienia nie mamybo od 13tyg ciągle było że chłopak 😉 ale nie wymyślamy ..... czekamy na potwierdzenie płci 29 maja nie długo....już 😉

Polie cieszę się że u Ceibie lepiej 😉


Zona Meg dobrze że wizyty udane i super że Mia została Mią .....skoro takie zakupy już porobione 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...