Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no ja wlasnie sie zastanawiam jak jest ulozony ten moj brzdac...ale w zasadzie nie ma to dla mnie znaczenia bo ja tez mam planowana cesarke na 1 wrzesnia.jezeli chodzi o magnez czy tam cos to ja poki co nie lykam nic...ale w sumie dobrze sie czuje (no chyba ze przesadze ze sprzataniem albo cos to wtedy musze poleniuchowac bo mnie wszystko boli 😞 )...nawet te upaly poki co mi tak bardzo nie daja popalic...ani nie puchne...a jak z Lena bylam w ciazy to jak bylam juz tak wysoko to juz dawno obraczki ani pierscionkow nie nosilam a teraz spokojnie moge nosic wiec nie ma zle.
Ja rowniez witam nowa mamusie 🙂 apisz nam cos o sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja wlasnie sie zastanawiam jak jest ulozony ten moj brzdac...ale w zasadzie nie ma to dla mnie znaczenia bo ja tez mam planowana cesarke na 1 wrzesnia.jezeli chodzi o magnez czy tam cos to ja poki co nie lykam nic...ale w sumie dobrze sie czuje (no chyba ze przesadze ze sprzataniem albo cos to wtedy musze poleniuchowac bo mnie wszystko boli 😞 )...nawet te upaly poki co mi tak bardzo nie daja popalic...ani nie puchne...a jak z Lena bylam w ciazy to jak bylam juz tak wysoko to juz dawno obraczki ani pierscionkow nie nosilam a teraz spokojnie moge nosic wiec nie ma zle.
Ja rowniez witam nowa mamusie 🙂 apisz nam cos o sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli ja wiem ze dzieci sa podobne do rodzicow ale jestes cala mama bardzo bardzo podobna no ja do mamy podobna w ogole nie jestem niby do ojca ale ja nie widze tego.
Witamy nowa mamusie 🙂Moze napiszesz nam cos o sobie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też robiłam glukoze w Luxmedzie ale u nas jest wielka karka na drzwiach że kobiety w ciąży na test obciążenia glukozą wchodzą bez kolejki. Mój dzidziuś ogólnie z tego co czytam to grzeczny w dzień mało się rusza, czasem sie martwie że coś nie tak, że za mało ruchliwy, ale w środe wizyta i mam nadzieje że będzie wszystko ok, może mój synek taki grzeczny będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam juz z pobrania.Po 19h wyniki...zaplacilam 96zl a za tydzien we wtorek chce zrobic ta glukoze plus inne badania na 11czerwca wizyta 🙂A juz taka glodna bylam o 7h...jak te glukoze wytrzymam to nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Glikoza jest baaaardzo słodka więc bądź pewna że głodu nie odczujesz 😉 mnie po glikozie strasznie głowa rozbolała. Najważniejsze to aby nie zwymiotować więc polecam cytryne wycisnąć do glukozy i potem położyć się w domu jeśli jest taka możliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie nie wolno wciskać cytryny do glukozy .....i nie jest to najprzyjemniejsze bo muli na maksa ....

co do ruchów to ja nie wiem jak to moje dziecię się ułożyło ale czasem kopie na samym dole tak w podbrzuszu a czasem nawet tak kopnie duzooo wyżej ponad pępkiem więc nie wiem jak t tam pływa to moje maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie było tak że jak przyszłam pobrała mi pielęgniarka krew z palca na czczo i sprawdziła poziom cukru potem rozpuściła 75g glukozy w ciepłej wodzie i musiałam to wypić i od czasu wypicia trzeba było odczekać 2 godziny później znowu do gabinetu i pobranie krwi z żyły a wieczorej odbiór wyniku. Ja na szczęście nie musiałam siedzieć tam bo miałam blisko do domu więc przyszłam i sie odrazu położyłam bo tak mnie głowa po tym rozbolała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie poszłam w końcu na tą glukozę bo jak się rano obudziłam to tak mnie na wymioty zbierało i stwierdziłam, że po prostu nie dam rady jeszcze wypić czegoś słodkiego. Będę musiała iść w czwartek. Przez te upały mnie tak mdli normalnie 😞 albo to po odstawieniu hormonów. nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂
Ja już mieszkam u siebie 🙂 Strasznie dużo zamieszania z tą przeprowadzką.
Wczoraj jak składałam mamie życzenia to coś mnie ścisnęło, że nie długo może i ja dostanę całusa z okazji dnia mamy 🙂
Karola zazdroszczę wesela i zabawy, weselicho mamy 25 lipca. Ale szczerze to nie wiem jak to będzie do porodu zostanie 6 tygodni. Hehe I gdzie ja namiot na siebie znajdę 😁.
U mnie od jutra ochłodzenie 🙂 Dlatego wykorzystam ten fakt i zrobię badania. Lekarz zlecił mi oprócz morfologi, moczu, glukozy to jeszcze toksoplazmozę. Miałam ją robioną na samym początku ciąży. Czy jest konieczne powtarzanie tego wyniku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Ja juz po glukozie...przyszlam o 7:45 badaia pobieraja od 8 a ja juz 7 w kolejce 😠 wychodzi pielegniarka wiec mowie ze ja na glukoze i czy musze czekac bo wczoraj nie zdazylam a ta mowi "niech sie pani z pacjetami dogada 🤪"wiec bez obciachu powiedzialam ze wchodze pierwsza bo potem nie zdaze i weszlam...miny wszyscy mieli nie za bardzo...ale stwierdzilam ze mi sie nalezy i tyle!! ja mialam glukoze trzy punktowa wiec najpierw glukoza z zyly potem roztwor mialam wypic ale moglam sobie pol cytryny wgniesc potem pobranie po godz a potem po dwoch godz. i to jeszcze nic...ide juz po tych dwoch godz (mieszkam blisko wiec sobie do domku chodzilam bo tam bym chyba padla...a tak to sobie lezalam...zreszta na poczatku mi okropnie niedobrze bylo 🥴 ) przychodze i mowie starszej babci ze musze teraz ja wejsc bo robie krzywa a ta mi mowi ze ona juz tutaj byla i ona musi tam wejsc bo cos tam cos tam...wiec nadal tlumacze pani ze ja juz jestem tam dzis trzeci raz i musze teraz wejsc...na to wszystko wychodzi pielegiarka (chyba slyszala ze ta baba nie chce mnie przepuscic) i mowi ze mam wejsc a ta baba dalej cos ja pyta!!!w rezultacie mi krew pobierala a ta glupia baba weszla do gabinetu i czekala!!!normalnie masakra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka super ze juz "na swoim" sobie jestescie 🙂 a jezeli chodzi o powtorzenie badan to ja nie wiem bo nic powtarzac nie musze...ale byc moze tak jak dziewczyny mowia ze nie masz odoprnosci i dlatego...ja tez przeszlam ta chorobe i tez nie wiem kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka super ze juz "na swoim" sobie jestescie 🙂 a jezeli chodzi o powtorzenie badan to ja nie wiem bo nic powtarzac nie musze...ale byc moze tak jak dziewczyny mowia ze nie masz odoprnosci i dlatego...ja tez przeszlam ta chorobe i tez nie wiem kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe jak ja z ta glukoza sobie poradze czy mnie zemdli badz na wymioty wezmie ale pogoda musi byc chlodniejsza bi w upal nie dam rady zrobic wiec modle sie by w nastepny wtorek byli chlodniej a to juz bedzie 26tc nie moge zwlekac za bardzo...nie spieszy mi sie w sumie na to badanie 🙂Gratuluje przeprowadzki by jeszcze miesiac i w koncu w domku bede mogla urzadzac pokoj Mii i kupowac elementy do domu.Zamowie tego misia giganta pokazywalam Wam linka a dzis jaka maskotke w smyku super widzialam mize kupie do lozia 🙂Ja juz nie moge doczekac sie przeprowadzki w tej kawalerce juz ciasno a juz 2lata tam mieszkamy i w czerwcu musimy wypowiedziec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...