Skocz do zawarto艣ci

Grudniowe mamusie 2014!!! :))) | Forum dla mam


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • 3 tygodnie p贸藕niej...
  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Witam serdecznie 馃檪
Ja robilam test w piatek i wyszly piekne dwie kreseczki!
Mam juz jednego synka, w styczniu skonczyl rok. Przesylam usciski i mam nadzieje ze coraz wiecej mam dolaczy 馃檪
Aha termin mam na 28 grudnia ale to jeszcze nie tal profesjonalnie przez lekarza wyznaczony.
Przesylam moc usciskow 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 馃檪 Do艂膮czam do przysz艂ych grudniowych mamusiek 馃檪 Termin wstepnie na 20.12.2014.
Rozpoczelam obecnie 7 tydzien. Za 2 tyg ide do lekarza i wtedy uslysze bicie serduszka mojego malenstwa 馃檪 Mam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadkuy:
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Hej ana86 馃檪

Super juz za pare dni do lekarza, uslyszysz serduszko swojego malenstwa! Ja tez juz sie nie moge doczekac. W poniedzialek ide do szpitala z mlodszym wiec sie umowie na spotkanie ciazowe przy okazji. Ja mieszkam w Holandii i tutaj tak kolo 12 tyg robia pierwsze badanie. Masz juz jakies objawy?
Pozdrawiam 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze艣膰 dziewczyny 馃檪
Ja te偶 jestem zupe艂nie nowa na forum. Jaki艣 czas temu wysz艂y dwie kreseczki na te艣cie. Po pierwszej wizycie u lekarza okaza艂o si臋 偶e to jeszcze nic pewnego no i wczoraj mia艂am okazj臋 pierwszy raz zobaczy膰 bij膮ce serduszko kropka. Mam ju偶 cudownego synka kt贸ry p贸艂tora tygodnia temu sko艅czy艂 roczek i teraz z niecierpliwo艣ci膮 czekam mniej wi臋cej do drugiej po艂owy grudnia na drugiego dzidziusia 馃檪
Pozdrawiam
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
I po przywitaniu nasta艂a cisza 馃檪
A jak si臋 czujecie mamusie? Ja t膮 ci膮偶e przechodz臋 o wiele gorzej ni偶 poprzedni膮. Wtedy tylko troch臋 nudno艣ci a teraz praktycznie non stop. Spa膰 mog艂abym ca艂y dzie艅 a niestety przy moim maluchu nie mog臋. Dlatego wieczorem padam praktycznie natychmiast. A gdzie tu czas na obowi膮zki domowe i dla m臋偶a? 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
No i w ko艅cu doczeka艂am si臋 za艂o偶enia karty ci膮偶y i wyznaczenia terminu porodu. Pocz膮tkowo by艂o pod g贸rk臋 ale przechodzi艂am to ju偶 przy synu i wiedzia艂am 偶e na pewno wszystko dobrze si臋 zako艅czy. Oficjalny termin porodu 23.12.14 i tego si臋 trzymamy. Mam nadziej臋 偶e ta dzidzia nie sp艂ata takiego figla jak synek kt贸ry przyszed艂 na 艣wiat r贸wno dwa tygodnie po terminie, w poniedzia艂ek 6 maja 2013, a na wtorek mia艂am ustalone ju偶 wywo艂ywanie porodu.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Super ze jest nas coraz wiecej 馃檪
Ja podobnie jak poprzednia ciaze przechodze dosc lagodnie, tylko bardzo lekkie nudnosci (ale wcale nie wymiotuje) no i wiadomo zmeczenie.
Widze ze dla wiekszosci to juz kolejna ciaza. Moj syn w styczniu skonczy 2 latka.
U lekarza jeszcze nie bylam, wciaz czekam na wyznaczenie terminu wizyty. Mieszkam w Holandii i tu troche inaczej sie to wszystko odbywa. Poniewaz w poprzedniej ciazy wystapily komplikacje i zakonczyla sie cc w 33tc to teraz musze wszystkie kontrole przechodzic nie u pielegniarki a w szpitalu, i wlasnie na ten termin do szpitala czekam i czekam i doczekac sie nie moge.. A tu jutro juz 11 tydzien .. Mam nadzieje ze szybko mi to przysla.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Dziewczyny piszcie co u Was, bo znowu sie cos cicho zrobilo ; )
Ja w czwartek mialam pierwsze usg. Cudownie bylo zobaczyc ta mala fasolke i bijace serduszko.
Termin wyznaczyli mi na 30-12, takze wyglada na to ze u nas w grupie koncowka grudnia bedzie goraca 馃榿
Czekam z niecierpliwoscia na Wasze relacje i trzymam kciuki zeby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie mamy mocno zaganiane i czasu nie maj膮. Jejku jaka ja ostatnio zm臋czona jestem. Jeszcze synek zrobi艂 si臋 strasznym marud膮 nerwusem stawiaj膮cym pierwsze kroki. nie wiem mo偶e z臋by si臋 jakie艣 wybijaj膮. Ale nie o starszakach tu ma by膰 mowa. Dziewczyny wida膰 ju偶 u Was brzuszek? Ja mam b臋benek ca艂kiem spory i jak m贸wi臋 偶e to dopiero czwarty miesi膮c to oczy ze zdziwienia ka偶dy przeciera.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Kaasinaa, zazdroszcze brzuszka w takim razie ;p u mnie 16 tc ale mozna powiedziec ze tyci tyci. Juz sie nie moge doczekac az urosnie 馃檪 mam nadzieje ze juz niedlugo poczuje pierwszw ruchy. W kolejnych ciazach podobno szybciej sie je zauwaza.
Sciskam 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 1 miesi膮c p贸藕niej...
  • 4 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusia
Witam, wszystkie grudni贸weczki co tu tak cicho i spokojnie :-) mam termin na 23 grudnia jak narazie z usg wychodzi 偶e bedziemy mieli c贸reczk臋 co nas bardzo cieszy bo mamy ju偶 synka 3 letniego. Mam do was pytanie czy wystepuj膮 u was b贸le w podbrzuszu co艣 jak podczas miesiaczki i kolki jednoczesnie?
Pozdrawiam wszystkich 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Meteoryczna 馃檪

Faktycznie cos maly ruch tutaj. Ja mam termin na 30 grudnia. Tez mam juz syna, w styczniu skonczy 2 lata 馃檪 teraz tez bedzie syn. Gratulacje coreczki! Macie juz wybrane imie? 馃檪
Ja jeszcze nie odczowam zadnych boli. Jedynie czasami skurcze, ale jeszcze niebolesne i nieregularne.
Sciskam mocno! 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Meteoryczna 馃檪

Faktycznie cos maly ruch tutaj. Ja mam termin na 30 grudnia. Tez mam juz syna, w styczniu skonczy 2 lata 馃檪 teraz tez bedzie syn. Gratulacje coreczki! Macie juz wybrane imie? 馃檪
Ja jeszcze nie odczowam zadnych boli. Jedynie czasami skurcze, ale jeszcze niebolesne i nieregularne.
Sciskam mocno! 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Meteoryczna 馃檪

Faktycznie cos maly ruch tutaj. Ja mam termin na 30 grudnia. Tez mam juz syna, w styczniu skonczy 2 lata 馃檪 teraz tez bedzie syn. Gratulacje coreczki! Macie juz wybrane imie? 馃檪
Ja jeszcze nie odczowam zadnych boli. Jedynie czasami skurcze, ale jeszcze niebolesne i nieregularne.
Sciskam mocno! 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...