Skocz do zawartości

czekam na kolejne lipcoweczki | Forum dla mam


arnulka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 891
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dokładnie Marlena 🙂
jak bylam 4 tyg temu na wizycie to ochrzanil mnie doktor ze za duzo przytylam - ponad 3 kg , wiec teraz za kolejne 4 tyg przytylam 0,7 kg 🙂 usłuchana jestem 😉

Marlena przyciśnij tego swojego doktorka bo ty na końcówce a on se w kulki leci 🤔

ja nie wiem jak tam u mnie z lozyskiem ale wody płodowe ok , za dwa tyg mowi ze bedziemy wszystko dokładnie mierzyć. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli chodzi o wage to ja dzis dobilam do tej, ktora zakladalam za maximum wiec pora rodzic... zreszta juz wszystkie co wazniejsze imorezy zaliczone, co prawda w sohote jeszcze wesele, ale ostatecznke moge sobie darowac 😉
Marzy mi sie urodzic 29tego bo to moje urodziny, ale znajac zycie poczekam sobie do terminu... czuje sie jak w 5 miesiacu, latam w szpilkach i nic mi nie dolega... wiec mojemu olbrzymowi chyba sie nie spieszy 😉
Ide skladac hustawke... to chyba ostatni zakup dla Mlodego... 7mego jeszcze babcia zwiezie czesc wyprawkwi z USA... ale to juz tylko kilka rzeczy.
Torbe musze w tym tygodniu ogarnac... niby cos tam powrzucalam, ale koszule nie poprasowane i w ogole straszny bajzel...
mam wrazenie, ze ktoras z Was mnie na pewno wyprzedzi... zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja walcze ze zgagą, aktualnie jej nie mam bo jem lód za lodem:P

Marlena, dobrze że poszłaś prywatnie to się uspokoiłaś. Ten dr musi Ci zrobić wymaz, nie wiem czy on ze średniowiecza czy jak...widzisz ja i Arnulka mamy gbs pozytywny , i dużo kobiet ma więc to badanie na porządku dziennym więc ja nie wiem o co mu chodzi...

Kasia, fajnie,że u Ciebie na wizycie też ok, a wagą się nie przejmuj! 🙂

Arnulka, tych koszul to nie wiem czy sie opyla prasować... ja wyprasowałam i schowałam już 2 tyg temu, wyjęłam i wygląda jak psu z gardła :/ ja chuśtawkę też mam w planie rozłożyć ale mam jeszcze czas 🙂

Dziewczyny, nie martwcie się, że lekarze wam mówią o zamkniętych szyjkach, długich i że nic nie zapowiada. Ja w pierwszej ciąży byłam załamana kiedy to dr w szpitalu powiedział,że szyjka twarda,zamknięta i że poród trza wywołać... a nastepnego dnia odeszły wody, a jeszcze kolejnego był Filipek 🙂 a po drugie oprócz Arnulki wszystkie nawet nie jesteśmy w 37 tyg praktycznie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A z wagą ja się nie wypowiadam... miałam 51,5 a teraz mam 71... 😞 co prawda mniejniż z Fiipem ale i tak zbyt dużo.

opadają wam już brzuchy? mi już opadł ale nie widać tak tego, tzn widać w dziwny sposób bo jest mniejszy;/ ale np. nie widzę swojego wystającego pępka z góry już, musze głowę wysunąć, i nie mogę na wpół leżąco nóg już podciągać, jak siedze to brzuszek na kolanach sobie siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka Ty jak moja bratowa.. ona mówi,że gdyby brzucha nie miała to w ogóle nie wiedziała by , że jest w ciąży 😉 ta ma termin na 29.06 i ciszaaa .. zapewne będą wywoływać - tak ona twierdzi a jak będzie to zobaczymy ! 😉 z niecierpliwością czekam na bratanka ! 😁
Kasia ja z reguły z wagą na - a tym razem przybrałam 0,5 kg :P
Obdarzona ja się nie przejmuję.. z młodym ciąża zagrożona ,lekarze mówili ,że mam leżeć co by do 36tc wytrzymać a tu zonk .. rozwarcie,szyjka skrócona a ja chodziłam dalej praktycznie do terminu. tak samo działa w drugą stronę.. nigdy nic nie wiadomo . ja w sumie chciała bym urodzić między 10-15 Lipca 😉 niech siedzi w brzuszku ile chcę jakoś dam radę ! już tak mało zostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlena ty z bratową a ja ze szwagierką mamy tak samo terminy 🙂 ja jestem kilka dni po niej takze zobaczymy jak to wyjdzie w praniu 🙂

ja mam juz mega nisko brzuchol ale nic to u mnie nie znaczy.... nie wylazł mi pępek ani czarna kreska... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo to się dzieci rodzi 😁 No u Nas podejrzewam,że będzie ok 2,5tyg różnicy ! ona ma fajnie bo jak nie urodzi do terminu to jej lekarka,która pracuje w szpitalu najprawdopodobniej wywoła.. 29.06 zobaczymy 😉
fajnie maluszki będą w tym samym wieku !
Co do linii na brzuszku nie miałam w 1 ciąży i teraz też nie.przy synku pępek był na płasko a teraz jakiś czas temu wylazł a fee haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlenko masz 100 % racji... czasem ubieram sobie jakies ciuchy i dopiero jak sie dopiac nie moge to przypominam sobie o ciazy 😉
Pepek mi w tej ciazy wyszedl, w przeciwienstwie do poprzedniej - ale i brzuch wirkszy.
kreski nie mam jak nie mialam, brzuch nie opadl, ale w pierwszej ciazy tez nie 😉
Czemu ta koncowka musi sie tak dluzyc? :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
witam sie z rana.... ja to mam nocki takie że jak pójdę spać ok 22 i dobrze przespie noc-max 2 razy do kibelka, to po 6 juz spac nie moge bo jestem cała zastana i ścierpnięta 🤢 a jak mam noc " chodzoną" bo nie mogę przez cos spac to jest ok bo tak mnie plecy po nocy nie bolą bo jestem rozruszana..... i bądź tu mądry... wychodzi na to ze lepiej dla mnie jak pospaceruje sobie w ciągu nocy bo jestem wtedy lepiej wypoczeta i nie taka zastana.... 🙂

ja ze swoją szwagierka mamy dobry kontakt wiec fajnie ze obie będziemy miec dziewczynki z jednego terminu , ona tak jak ja ma pierwszego chłopca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No końcówka sie dłuzy.... plus znajomi i panie w sklepie pytajace przy każdej okazji - ze jeszcze nie urodziłam?? Mi utrzymuje sie termin na 19.07 ze wszystkich badan wiec nie liczę na wcześniejszy poród no ale zobaczymy. ....a niech siedzi w brzuchu jak jej tam dobrze 😎 pozwalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bardzo nie chce przenosić.. 😞 z do brzucha to mam kreske i pępek wystający ale wpierwszej ciąży miałam pępek płaski i linie miałam bardzo szybko, a teraz nie dawno mi wyszła ta linia.

Fajnie,że chodzicie w ciąży razem z bratowymi, szwagierkami itp 🙂 ja z nikim nie chodze :P
Mnie wczoraj wieczorem w łazience tak zakuło z podbrzuszu że niemogłam się wyprostować. Straszny ból...trwało to ok 2 min jak już lekko przeszło to poszłam leżeć i później przeszło w zupełności. nCiekawe co to, jutro wizyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona daj znac po wizycie ! 😉
Fajnie jest chodzić razem w ciąży z bliskim .. zawsze można się poradzić,pogadać , pożalić się bo to wiadomo wszystko boli :P U mnie dziewczynka a u brata chłopiec 😉
Kasiu Gratulacje dla szwagierki ! Dużo kobiet rodzi w 37tc 🙂 jaka waga malutkiej ? jak dobrze , że ma to już za sobą ! ja bym chciała też już tulić małą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisałam ze urodziła w 27 ale oczywiscie chodziło mi o 37 tydz, mała 2700 , zdrowa wszystko w porządku, bardzo jej zazdroszczę ze juz ma poród za sobą no ale cóż. .... czekamy 😉 u niej sprawdziło sie ze pierwsze dziecko urodzone przed terminem to drugie tez.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja szwagierka jest w ciazy z blizniakami... zreszta z siostrami meza mamy ciag :P Miki najstarszy, pol roku po nim Nina od mlodszej siostry, za kolejne pol roku Basia od starszej... potem byl rok przerwy. W tamtym roku w lipcu mlodsza urodzila Kaje, teraz moja kolej, a we wrzesniu blizniaki 😉
Z kolei z przyjaciolka juz druga ciaze chodzimy razem 😁 pomiedzy pierwszymy chlopakami mamy 7 tyg roznicy, teraz bedzie jakies 3 miesiace.
A na dodatek kolezanka ze studiow miala teraz termin na poczatek lipca - urodzila wczoraj, kolezanka z pracy miala rodzic 1 lipca, urodzila kilka dni temu (4600g) i kuzynka moja ma na 12 lipca, ald ze wzgledu na ulozenie posladkowe ma cesarke mies 1szego... zostane sama 😞
dobrze, ze was mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka to urodzaj na ciąże u ciebie.... 😆 my chodziłysmy w trójkę-ja, szwagierka i koleżanka, szwagierka wczoraj sie wpisała z klubu 😉 zostalysmy we dwie ale kolezanka tez ma pośladkowe wiec pewnie bedzie cc. Ja dziś pakuje torbe juz tak na serio 🙂
Arnulka kiedy masz jakieś ktg albo wizytę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te wszystkie wasze szwagierki się zmówiły chyba, a u Arnulki ciąża to rodzinna jakaś 🙂
Kasia, gratulacje dla szwagierki! teraz kolej na Ciebie 🙂

A ja po wizycie.Jestem zadowolona, bo zostałam przebadana dokładnie,czyli tak jak chciałam 🙂
Jednak najgorsze jest to,że moja szyjka zamiast się skracać wydłużyła się 😠 😠 i z 3,5 cm zrobiło się 3,8 🤢 także lipa,ale to dopiero 37 tydzień.
Mały waży 3500 g, a 2 tyg temu ważył 3200 więc 300 g do przodu. O ile to choć w miare prawidłowy pomiar.
Tyle u mnie 🙂 kolejną wizytę mam za tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona duża dzidzia !
Kasiu nasze pociechy mają podobną wagę 😉
Arnulka Ty też na dniach pewnie urodzisz 😉
Dużo tych ciężarnych w ogóle w tym roku widzę .. ! 🙂
Ja zajarana bo mojej bratowej o 16 odeszły wody ! o 21 rozmawiałam z jej mamą to Roxi miała 4cm rozwarcia i akurat była pod prysznicem co by mniej bolało . bóle z brzucha i krzyżowe więc współczuje jej 😞
Dziś rano taka smutna wiadomość bo zmarła babcia mojego mężą.staruszka już no ale tak czy inaczej przykre ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...