Skocz do zawartości

Październik 2015 | Forum dla mam


magda-d87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Justyna bidulko już niedługo 😉 kurcze Ty to się ładnie namęczysz.
Only pochwal się zakupami 😉 Ja też dużo rzeczy nakupiłam, głównie ubranek ale w sumie wszystko już mam 😉 czekam tylko na łóżeczko które powinno przyjść jutro i na rożek minky bo jednak się na niego zdecydowałam 😉 później będzie jako kocyk dla małej 😉 Ubranka to już mam nawet na wiosnę nakupione;p i praktycznie wszystko w takich ciucholandach dla dzieci 😉 właśnie dlatego że jakościowo są mega 😉
Ja niestety mam rozstępy;/ mi wyszły jakoś w 20 tyg jak byłam w tym szpitalu;/ woda była tam beznadziejna i tak mi wysuszyła skórę że w końcu popękała. A jeszcze nie mogłam się smarować niczym. W sumie to nie wiem teraz dlaczego... No i mam 5 paskudnych rozstępów. Nic nowych nie przybyło ale te się trochę powiększają w miarę jak rośnie brzuch. Dziwię się że na piersiach nie mam a sporo mi urosły. Mam tylko kilka z okresu dojrzewania ale prawie niewidoczne.
Teraz jakoś się nie przejmuje tymi na brzuchu bo ich nie widzę;p ale potem pewnie będę beczeć;p
Smaruję się tylko oliwką i wczoraj nawet patrzyłam że są nawet nie czerwone tylko jasno różowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe no pochwale sie :P ale nie teraz, bo jeszcze musze je poprasowac a mi sie nie chce 😁 jutro Wam pokaze 🙂
eee 5 roztepow to nie tak zle, ja sie boje jedynie, ze przy porodzie, parciu i pozniej wiadomo jak brzuch zmaleje to mi dopiero wtedy wyjda.
Ja nosze przed soba wielkiego arbuza 😁 wiec nastawiam sie na ciapaty i zniszczony brzuch po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

Only u nas nie ma takich dyskontów niestety, przynajmniej ja nie słyszałam . Ja mam mnóstwo ciuszków, Nakupywalam nowych , typowo chłopięcych i już są poprane ale czekają na prasowanie. Teraz byłam u rodziców i przeszukałam pudła po Natalce i bardzo dużo pajacyków i body mam takie uniresalne, jakieś kubusie puchatki itp.

Ela, 5 to nie dużo 🙂 mi teraz nei wyszedł żaden, ale przy N. 2 dni przed porodem mała mi się na bok tyłkiem wypięła i zrobiła mi kilka może własnie 5 małych rozstępów, ale byłam zła strasznie 😞 ale jak schudłam to są niewidzialne prawie . Skóra jest taka inna w tym miejscu ale nie ma krech, także bądź dobrej myśli 😁

a brzuch po ciązy jes inny, ale wiecie u każdej inaczej ja zawsze byłam szczupła a brzuch zawsze taki sobie a inne moje kol. znowu takie przy kości a brzuchy po porodzie ładne i nawet nie naleśnikowate hhee 😁

U mnie remont jeszce .... uuuu... mieli dziś skończyć , ale teść ich bierze do irmy i mają tam coś szybko zrobić i 2 dni przerwy, ale obiecali w tym tyg skończyć... masakra jakaś . Mam jeszcze nie poskrecane, 2 szafy, komode i łózko dla N. a czas goni...

Justyna jak sie czujesz dziś ? mnie jakos krocze dziś boli..

Ania sie nie odzywa, pewnie już tuli Małą 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No też myślę że Ania już urodziła;p
Kurczę mi to się już dłużyć zaczyna ale odpukać, mam nadzieję że jednak donoszę do tego października 😉 Dzisiaj mam wizytę o 17 u mojej lekarki, ciekawe ile ten mój klocuś waży 😉

Mary u mnie w NS jest kilka takich sklepów z używaną i nową odzieżą zagraniczną dla dzieci więc w Krk też na bank są gdzieś;p Ja to w normalnym sklepie kupiłam chyba tylko niedrapki, skarpetki i czapeczki dla małej;p jeszcze wczoraj dostałam od koleżanki dwa komplety ubranek takich jakby do szpitala: kaftanik, śpiochy i czapeczka 😉 ale prześliczne są;p

Ja Ci powiem że na bank będę beczeć o te rozstępy;p pamiętam jak ryczałam w gimnazjum jak mi cycki rosły i własnie te rozstępy wyłaziły;p;p Ale brzuch myślę że nie będę miała flaczka 😉 ja to właśnie chudziną nie jestem ale gruba też nie 😉 zawsze jakieś sadełko miałam. Teraz jak ktoś pyta który miesiąc i mówię że 8 to wszyscy oczy wywalają 😉 podobno mam mały brzuch i w sumie dobrze;p jakoś mi się to porozkładało po bokach 😉 potem wam wstawię zdj;p mi się wydaje że jest wielki, zwłaszcza jak zjem obiad;p ale jak inni mówią że malutki to się podnoszę na duchu;p ważne że mała rośnie a brzuch może być jaki chce;p

My mieliśmy nic nie remontować ale w końcu wymysliłam że przemalujemy chociaż sypialnię 😉 brat ma wolne w piątek to obiecał że przemaluje;p Kupiłam w biedronce takie sliczne naklejki 3D na ścianę dla dziecka;p więc będę pewnie w nastepnym tyg obklejać nad łóżeczkiem;p Jeszcze na allegro chciałam kupić literki na imię tylko kurde dalej nie wiemy jakie;p Ja bym chciała chyba tą Milenkę, jakoś mi się tak utarło w głowie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Ela ja mam znów gigant brzuch. Chyba taka moja uroda, bo przy N. też był wieli 😁 ale zleci, tylko że ja przez pierwszy miesiąc nei mogłam na tego flaka patzrec , ale potem się wciąga . Jak sie karmi to szybciej idzie , tylko barzdiej boli obkurczanie się macicy ..

A ciucholandy to są, tylko nie widziałam nigdzie takiego typowego dziecięcego 🙂

Mój Mały dziś mniej ruchliwy, wczoraj aż do bólu czułam jeo ruchy dziś myziania tylko. Zjem zaraz coś i bede czekać

ja właśnie córce kupilam takie naklejki w balony z wieżą Eiffla i dodatkowo cyferki nad stolik do zababawy, mają przyjśc jutro. Jak urządze pokój to wkleje, ale może już na FB, bo zaraz jaksię nei przerzucimy to stracimy kontakt 😞

Ela , ja właśnie wszędzie jak słysze Milenka to ty mi się kojarzysz. Ładne mi sie podoba, Ania ma córke Milenkę też chyba co?

My chyba zostajemy na Michałku, choć jak go zobacze to zdecyduje na bank 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze mam nadzieję że będę karmić piersią 😉 trochę mam stresa bo nie leci mi siara ani nic. Na początku ciąży sporo leciało a teraz lipa;p
Dzisiaj znowu mama kupiła małej świetną bluzę ocieplaną, w sam raz na jesień/ początek zimy do wózeczka 😉 ciągle mi mówi że za dużo tych ubranek kupuję a jak jej pytam po co ona kupuje to: "nie mogę się powstrzymać";p

Moja mała od wczoraj wieczór też mało ruchliwa. Trochę pokopie od srodka, poprzeciągała się i tyle. A w poniedziałek na ktg to tak wierzgała tymi nóżkami że aż położna się śmiała 😉 tylko dziwne że właśnie od środka kopie a dawno tak nie robiła 😉 odwrócona jest główką na dół bo uciska mi pęcherz no i kopie własnie górą koło żeber 😉

Michałek bardzo mi się podoba 😉 ja jakbym miała synka to byłby Wojtuś;p no myślę że zostanie ta Milenka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka, a co ja mam powiedziec? ja jeszcze siary na oczy nie widzialam 😁 a cyce mam wielkie jak donice 😁
Mialam sie pochwalic to sie pochwale 😉












Kupilam jeszcze pieluchy tetrowe, no ale nie bede Wam znowu pieluch pokazywac 😁 i opaske niebieska z kokardka.
ciuszki w wiekszosci kupilam na 3 miesiace, kurteczka jest na 3-6 czyli akurat na zimniejsze dni, brazowe spodenki tez sa na 3-6 ( ocieplane ), sukienka tez jest na 3-6 ocieplana.
Za wszystko dalam troche ponad 50 euro, z tym ze termometr i nozyczki(nowe) to byl koszt ponad 10 euro - reszta w lajtowych cenach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Only świetne te ciuszki;p Widzę że tez masz dużo pajacyków;p ja to mam ich chyba z 20 od 0 do 6 miesięcy;p Kurteczka boska;p ja właśnie dla mojej nie mam kurtki, mam 4 kombinezony w tym dwa zimowe, myslę że kurteczkę kupię jej na wiosnę chyba że coś mi wpadnie w oko teraz;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Only świetne te ciuszki;p Widzę że tez masz dużo pajacyków;p ja to mam ich chyba z 20 od 0 do 6 miesięcy;p Kurteczka boska;p ja właśnie dla mojej nie mam kurtki, mam 4 kombinezony w tym dwa zimowe, myslę że kurteczkę kupię jej na wiosnę chyba że coś mi wpadnie w oko teraz;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Only świetne te ciuszki;p Widzę że tez masz dużo pajacyków;p ja to mam ich chyba z 20 od 0 do 6 miesięcy;p Kurteczka boska;p ja właśnie dla mojej nie mam kurtki, mam 4 kombinezony w tym dwa zimowe, myslę że kurteczkę kupię jej na wiosnę chyba że coś mi wpadnie w oko teraz;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część dziś byłam na wizycie u dentysty cała noc lazilam i spałam może ze 3 H bo taki ból zęba miałam który czeka na lecz nie kanałowe. Pojechałam do dentysty i już dziś zaczęłam robić kanał....Boże jak mnie bolał tym bardziej ze zaczęliśmy robić na żywca i musiała wyciąć mi kawałek dziąsła. Dopiero pod koniec mi zamrozila i złoto sala i dała m alusio znieczulenia chodź Pani stomatolog bardzo niech ciała bo mówi ze w ostatnich tygodniach nie powinno się poddawać znieczulenia. Losie Dziewczyny jak ja się wycierpialam. Teraz godzinę się przespalam bo nic dawalam rady pół buzi jakby nie moja była...;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna współczuję;/ masakra ja to się panicznie boję kanałowego... Na samą myśl mam gęsią skórkę normalnie. Też się muszę wybrać w końcu posprawdzać zęby żeby potem nie jechać z bólem. Matko Ty to się nacierpisz...

Ja już po wizycie. Mała waży 2100 więc całkiem ładnie;p ogólnie wszystko mam w normie, wyniki badań też 😉 następną wizytę mam za dwa tygodnie. Na ktg mam chodzić raz w tygodniu. Ogólnie to mi powiedziała że już zaczniemy się przygotowywać do porodu;p za dwa tyg ma mi mierzyć miednicę czy coś?;p no i będzie decydować czy cesarka czy naturalny. Mówi że jeśli wyniki będą w normie to będę naturalnie rodzić. Chociaż zapytała mnie czy nie chcę cesarki bo z tą moją "cholestazą" mogłabym się upierać przy cięciu. Ale ja chcę naturalny, kurcze no mam nadzieję że się uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom mam się co zrobić. Ale zatruty jest co najgorsze ze chyba te nerwy się zatruwaja bo niezbyt dobrze się czuje. Do tego gardło mnie boli. No a w sobotę czeka nas sesja brzuszkowa. ...;-) za tydzień jeszcze czeka mnie wizyta u stomatologa i jeszcze za dwa tygodnie na dalsze leczenie kanału... oj...mam nadzieję ze sam radę...
Ja odebrałam wynik GBS mam ujemny. Za 2 tygodnie wybiorę się porobić wszystkie badania do cięcia i w piątek idę na pobranie krwi bo z synem idę i też się zbadał żeby pokazać mu ze nie boli bo on panicznie boji się igieł.;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem co to za bol, ale sobie wyobrazam.. wiec strasznie ci wspolczuje.
Juska mysle, ze pochwalisz sie sesja? 🙂 ja tez chcialam.. ale stwierdzilam, ze zrobimy sobie sesje jak mala bedzie na swiecie - taka rodzinna 🙂
o
o
Jutro ide do lekarza, zobaczymy co mi powiedza. Boli mnie te krocze juz 2gi tydzien i naczytalam sie pierdol za przeproszeniem... mam nadzieje, ze to nic powaznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna mozna dawac znieczulenie. Zwlaszcza na takie rzeczy to brak znieczulenia jest gorszy bo bardziej stresujacy. Na drugi raz wez. Co to w ogole za dentysta? Ci mlodzi twierdza ze mozna, zreszta mi robili kiedy ja nie chcialam bo wlasnie stwierdzili ze nie warto stresowac siebie i dziecka i przez to mozna wlsnie wczwsniej urodzic. Okropnie ci współczuję!!
Elka dlaczego brat ci robi remont? Jak z mezem?
Ja po wizycie dzisiaj. Mala 3400wazy...ratunku!!! Szyjka dluga i twarda i glowka wysoko. Ale ja czuje ze brzuch mam nizej bo mnie zebra nagle przestaly bolec. Posiew ok. Za półtora tygodnia kolejna wizyta. Bola mnie plecy z tylu i lewy posladek razem z udem. Ledwo chodze normalnie i nogi cz nawet podniesc nie moge a juz o bolu krocza to nie wspomne. Chce juz koniec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara gdzie Ty uchowałaś takiego klocusia?;p Jesz jakieś super jedzonka czy co?;p
Z mężem na razie w miarę ok. Brat mi remontuje bo on uwielbia paćkać po ścianach;p poza tym to i tak będzie jego więc jak chce to niech maluje;p Męża nawet o to nie prosiłam bo kazałam mu pokończyć do końca września wszystkie zlecenia które robi u siebie w garażu i koniec z robotą u mamusi.
W następną sobotę ślub bierze jego cudowny braciszek. I wiecie co? Wczoraj dzwoni do mnie szwagierka i pyta czy będę. Nie: zapraszam na chrzciny i ślub tylko czy będę? Dwa tyg temu pytałam czy robią jakąś imprezę to powiedzieli że nie, że tylko w kościele. Mówię ok, jak tylko w kościele to ubiorę jakieś spodnie i bluzkę i tyle. A wczoraj mi brat mówi że jego kumpel który jest kuzynem mojego męża ma być u nich DJ. To pytam męża wieczór co jest grane a on mi mówi że się dopiero wczoraj dowiedział;/ No i wyszło że robią imprezę na 70 osób. Wątpię żeby dwa tyg temu o tym nie wiedzieli cholera. Tylko wielka tajemnica żebym ja się nie dowiedziała skąd mają na to kasę skoro nie pracują. I kurde teraz muszę jechać kupić jakiegoś ciucha bo nie pójdę w starych gaciach.
Doradźcie mi jeszcze jak zrobić z prezentem. Mówiłam Wam już że od nich ani od rodziców mojego nie dostaliśmy nawet złamanego kwiatka. Z życzeniami też nie podeszli.
Dla małego mam prezenty na chrzciny bo mój jest chrzestnym to wiadomo ale nie wiem jak z nimi zrobić. Kupić wino i podejść życzeniami? Bo kasy żadnej nie mam zamiaru dawać. A cyrku też nie chcę robić między gośćmi bocząc się i nie podchodząc do nich. Najchętniej to bym w ogóle nie szła tylko do kościoła ale męża samego nie puszczę żeby mu matka znowu trajkotała na mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chamskie zachowanie. Ja bym na przyjecie nie poszla jesli ktos by mnie tak zaprosil ale skoro mowisz ze meza nie chcesz puscic samego....z drugiej strony on tez nie powiniem isc. Ja bym podeszla normalnie z winem i zlozyla zyczenia, nie znizaj sie do ich poziomu 🙂 bez prezentu. Wloz kartke z zyczeniami w koperte albo i nie o tyle 😉
Ja nie wiem czemu ta tolka taka spasiona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey. Bylam u lekarza, babka zbadala mnie w srodku, szyjka mi sie skrocila do2 cm, rozwarcie mam na palec, mala glowka bardzo nisko... Gotowa juz jest na przyjscie na swiat. Czop mi odpadl - niecaly ale jwdnak i to z krwia. Lekarz twierdzi, ze urodze jeszcze w tym tygodniu. Mowila ze mala jest brdzo wyrosnieta i to juz jej czas, wiec 3 majcie kciuki! Skurcze juz mam po tym bolesnym badaniu sluz mam zabarwiony na brazowo.. Zobaczymy co mi noc przyniesie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany Only ale super 😉 trzymam kciuki i czekam na wspaniałe wieści!! 😉

Skwara ja wcale nie mam ochoty iść ale wiem że jak nie pójdę to będą obrabiać mi dupę. Zresztą resztę rodziny naprawdę lubię. Mąż ma super wujków i ciotki i raczej z nimi się będę trzymać. Bo koło mamusi na pewno nie mam zamiaru siedzieć...

Mnie też dzisiaj boli brzuch jak na okres, ale to może od chodzenia bo się dzisiaj nałaziłam po sklepach że hej. Ale kupiłam sobie bluzkę i fajne niby getry na ten ślub. Sukienki nie znalazłam żadnej. Kurde w każdej wyglądam jak kloc normalnie;p Otworzyli u nas w centrum handlowym nowy ciucholand i kurcze chyba tylko tam będę małą ubierać;p Same nexty, george, atmosphere, disney i takie inne;p ale śliczne, zadbane ciuszki. Kupiłam małej dwa sweterki po 3 zł, spodnie takie ciepłe na szelkach, bluzeczki, getry;p

Dziewczyny a wy też macie takie głupie sny?;p Kurde dzisiaj mi się śniło że opowiadałam sąsiadce że mi się śniło;p i to co;p że urodziłam w domu 😉 i to tak leciutko że hej;p normalnie mała wyskoczyła, ja wstałam ubrałam się, wzięłam małą, dałam jej cyca i zaniosłam do rodziców:p mówię im, popilnujcie chwilę wnuczki a oni w szoku;p Ale kurde byłam taka szczęśliwa w tym śnie;p i jeszcze podnoszę koszulkę i taki ładny płaski brzuch miałam tylko z rozstępami;p
Ja nie wiem skąd mi takie coś się w głowie roi;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hoho Only kto wie , może dzis lub jutro urodzisz ;D dawaj znać, bo będziemy jak na szpilach siedzieć 🙂

Niusia dobrze , że sie odezwałaś bo miałam cie wywoływać do odpowiedzi 🙂

Skwara wielka ta Twoja córa , a zażywasz witainki? bo mi jak się N. urodziłą to mówili że witaminki mi ją tak podtuczyły hehe tylko że moja mkiała 3680 g a Twoja pewnie te 4 przebije , choc oby nie bo jak SN to sama wiesz ...

Elaa ,wino daj złóż życzenia pokaż klase. Na przyjęcie idź , bojak Twój pojdze bez coebie to tylko się bedziesz denerwować. Znów jednak z nich wiocha wyszła heh no cóż oni się nie zmienią i musisz szybko odłaczyć meża od nich.

Justyna, przerąbane z tym zębem. Nie wolno dawać w ostatnich tyg. znieczulenia chyba z adrenaliną bo coś tam powoduje, dziewczyna z zeszłego forum też miała taki problem i pamietam że jej nie dali. Poza tym kanałowo leczy się zwykle z prześwietleniem a tu lipa jak robić, no ale wyleczyć albo zaleczyć 3ba heh te zęby mnie zawsze dobijały , na szczęscie mam przed ciażą wszytsko posprawdzane. Przy N. pękł mi ząb tydzień przed porodem a dentysta miał urlol heehee wiec teraz jak planowałam ciąże to dentysta był na 1. miejscu

ja dziś raz się dobrze czułąm raz maskarycznie. Mały chyba chce zmienić pozycje z pośladków i tak się rozpycha boleśnie że szok. poza tym krocze boli, wali mi nózkami niemiłosiernie. Z N. nie bolało mnie nic aż do porodu, widocznie ułożenie dziecka ma duży wpływ na to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka zgadzam sie z martnat oni juz nienormalni zostana na zawsze i najwazniejsze to jakos odciac pepowine mezowi zeby sie do was nie wtracali. Mam nadzieje ze jakos ci sie to uda.
Glupie sny to i ja mam 😉 najczesciej ze mi wychodzi przez brzuch dzieciak. Akbo ostatnio ze sie w brzuchu tak wiercila i wypinala raczki ze mnie przez skore za palec trzymala hahaha 😁
Takie okresowe bez skurczy sa normalne. Gorzej jak twardnieje:p

Marynat biore ten sam zestaw co w pierwszej ciazy i maly mial 3500 a ta to jakas glupia normalnie z tym rosnieciem. Tez sie wlasnie boje sama takiego kloca ale 4kg to nie jest wskazanie do cc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...