Skocz do zawartości

Marcóweczki 2016 | Forum dla mam


Kahira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 792
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kahira super wieści 🙂
U mnie po usg uczucia mieszane.
Cieszę się bardzo bo z MAŁĄ wszystko w porządku. Fikała jak zawsze 🙂 Doktor przełączył na chwilkę na 3D i ujrzeliśmy piękny uśmiech córeczki 🙂

Z gorszych wieści to...doktor wypatrzył u mnie "coś" co przypomina według niego mięśniaka..ma 3,6x3 nie jest pewny co do diagnozy dlatego postawił znak zapytania przy rozpoznaniu...podłamało mnie to.Dopiero co wyszłam z torbiela na jajniku co prawda ma jeszcze 1 cm ale to w porównaniu z początkami gdzie miał 4cm to pestka...jutro umówiłam się prywatnie do swojej Doktor na konsultacje musze wypytać wszystko niech zrobi mi usg swoim aparatem i oceni..co prawda wizytę mam 3 listopada ale nie wytrzymam tak długo...zwłaszcza że wczoraj ani ja ani mój mąż nie wypytaliśmy o szczegóły no nas po prostu zatkało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia dobrze ze idziesz skonsultowac i trzymam kciuki aby wszystko bylo ok...:*

Kahira gratualcje ze mozesz kompletowac wyprawke i ze z dzidzia wszystko ok. Ty czekalas na coreczke , masz 2 synkow tak? sorki ale nie pamietam dziewczyny co i jak ktora ma corcie synka itd 🙂

ja mam usg 28.10 i stresuje sie ogromnie ale to chyba normlane kazda Z Nas tak ma?? jakies glupie mysli itd 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My nie mogliśmy się zdecydować które Imię wybrać.Miała być Oliwia 😎 ale jest Hania póki co oczywiście 😁 Haneczka bardzo mi się podoba,bo jest zbliżone do mojego imienia..a ta ciąża jest dla mnie jakoś tak trudniejsza psychicznie i fizycznie tez 😞 Bardziej się boje o Haneczke niż bałam się o Emilcie,bo z Emilka nie miałam tych wszystkich zdarzeń..tych krwawień,torbieli i mięśniaków.Jeśli jeszcze Bóg pozwoli postaramy się o braciszka dla dziewczynek wtedy będzie np.Maksymilian albo Tomasz albo Fabian albo Mateusz.A jak będzie trzecia Dziewczyna to wtedy bedzie Oliwia a Tatuś zejdzie na zawał z trzema babami w domu 🤪 😎


Dziewczynki dzisiaj o 18 ide do lekarza na powtórne usg.Proszę trzymajcie mocno kciuki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej nie tyle że wam zazdroszczę ale co chwile któraś na usg, wie już co tam w brzusiu siedzi a ja mam dopiero 5 listopada....aaaa i to dopiero drugie i chyba ostatnie :-( a tak bym już teraz popatrzyla na wygibaski Bobo :-) dobrze ze mam chociaż sprzęt do słuchania serduszka, tyle mojego :-)
Wracając do imion to mi się jeszcze podoba blanka i berenika ale mąż się nie zgadza za nic w świecie :-P a dla chłopca najlepiej wymarzone to Piotruś ale mój mąż tak ma i trochę byłoby to dziwne :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia trzymam mocno! będzie dobrze !

Cesii kochana wiem co czujesz z tym usg . ja mieszkam w uk i drugie i ostatnie mam za tydzien. sprzęt do sluchania serduszka tez mam na szczęście.... tak sie boje czy wszystko ok ...
bardzooo bysmy chcieli coreczke, jak mowie nikt z mojego rodzeństwa a mam ich az 7 😁 nie ma córci 😁 moja mama chyba by tego nie wytrzymala z radosci i moglo by sie skonczyc omdleniem,ze w koncu bedzie prawdziwa babcia 😁. wiec ciezko mi uwierzyc , i podswiadomie czuje ze to synek . mam nadzieje ze sie za tydzien dowiem..
u mojego lukasza tez jeszcze nikt z rodzensta nie ma dzieci wiec i wnusia tez byla by wyczekana, wnuczek juz jest 😉 lukasz i jego tato sa pewni ze corcia ale nie wiem czy sie nie rozczaruja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia kciuki zaciśnięte.
Widzę że jednak większość z nas liczy na dziewczynki. Ja od dziecka chciałam mieć najpierw syna a potem córkę. Za pierwszym razem syn - bardzo się cieszyliśmy. Jak zaszłam w druga ciaze syn miał troszkę ponad rok. Wtedy stwierdziłam ze fajnie by było gdyby miał brata. Mała różnica wieku, wspólne zabawki, wyprawka gotowa. Ot praktycznie. Udało się. Po drugim dziecku przez bardzo długi czas byłam pewna że już jesteśmy w komplecie. Zmieniło się jak młodszy syn poszedł do przedszkola. Zabrakło mi maluszka w domu. I tak oto zaczęliśmy się starać o córeczkę. Z chłopakami szybko nam się udało w 1 i 3 cyklu starań. Teraz 8 cykli i nic ( jedna ciaza biochemiczna ). Doszlismy do wniosku ze chyba sie nie uda. Pojechaliśmy na urlop, ja wyluzowałam, przestałam liczyć dni, wypatrywać owulacji. Codziennie jakieś piwko, wcześniej gdy się staraliśmy totalna abstymencja i co? Po powrocie 2 kreseczki na teście zobaczyłam . A jak było u was? Planowalyscie płeć na etapie starań ? U nas się sprawdziło.Chłopaków mam z owulacji, córcia poczta kilka dni przed owulacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki płeć potwierdzona 🤪 Hanusie mam w brzuszku 😎 Rośnie sobie zdrowo i wazy 232 g 😉
Co do mięśniaka doktor go jakoś nie widziała 😎 co prawda jest lekkie zgrubienie ale to nie mięśniak według niej 😉 zostałam uspokojona 😎 moze wreszcie już obejdzie się bez jakiś złych"rewelacji"...

Całuski w brzuszki 😘

A co do planowania płci to my nie planowaliśmy ich w ogóle 🙂 stawialiśmy na los 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas w 9 cyklu sie udalo. gdyby sie udalo od razu rodzilabym w tym czasie co zaszlam(orientacyjni czyli w moje urodziny 😉 tzn mialabym termin na moje urodziny. tak jak z pierwszą wiem kiedy zaszlam tak teraz nie bardzo...mniej więcej ale pewnosci nie mam. na pocz czytalam "sposoby" na dziewczynke no i przede wszystkim wczensiej niz owulacja sie staralismy ale po paru razach 3,4 ..juz mi bylo obojetne aby sie udalo. teraz tez bardzo będziemy sie cieszyc z synka aby wszystko bylo dobrze ale nie ukrywam ze chcielibysmy coreczke... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia ale ci lekarz niepotrzebnego stresu narobił. Dobrze ze to skonsultowalas teraz pewnie ci użylo.
Co dzis dobrego macie na obiad? Ostatnio takie za mną różne smaki chodzą ze juz sama nie wiem co bym jadła.
A powiedzcie mi kochane, pracujecie jeszcze? Bo mnie lekarz coraz usilniej na zwolnienie namawia, a chciałabym tak jeszcze do Bożego Narodzenia popracować, żeby wszystkie sprawy podomykac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira nawet nie wiesz jak mi lżej!!
Ja na obiad dzisiaj robię spaghetti dietetyczne dla męża.A my z córcią mamy...frytki 🤪 Pewnie też obiadu męża trochę wciągnę ☺️
Co do pracy.To ja w sumie z racji wykonywanej pracy musiałam iść już od początku wykrycia ciąży czyli od 4 tygodnia.Jak w sumie jeszcze nic widać nie było.Ale wcale tego nie żałuję.Prace mam fizyczną więc odpoczywam a dodatkowo mogę z córką nadrobić"stracony czas" i te cenne godziny kiedy pracowałam po 12 h po kilka razy w tygodniu i mnie w domu nie było.Również w weekendy.

Dziewuszki ja tak z innej beczki 🤪 Ile przytyłyście do tej pory...
Wstyd się przyznać ale ja mam już 6 kg na plusie ☺️ W sumie w pierwszej ciąży było już jakoś około 18...ale wtedy miałam chorą tarczycę i nie wiedziałam..w sumie teraz tez mam chorą tylko ze biorę regularnie leki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początku pisałam że coś niedobrego dzieje się z moją waga bo w pierwszych tygodniach już bardzo podskoczyla w górę teraz jestem ok 8 kg na plusie ale od 3-4 tyg waga niewiele wzrasta. Położna powiedziała że z niską waga zaczynałam ciążę i to dla tego taki skok na początku. Mam nadzieję że nie przekrocze 15 kg. Z pierwszą ciąża było super bo tylko 9 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...