Skocz do zawartości

Marcóweczki 2016 | Forum dla mam


Kahira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 792
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie znowu w tym tygodniu w pracy dali do wiwatu. Męża praktycznie cały tydzień w domu nie było, więc nie dość ze w pracy sajgonki to dzieciaki i dom na głowie. Czekam na grudzień jak na zbawienie. Mąż chyba się przejął opcją wcześniejszego porodu bo mi zakupy dla Wiktorii każe robić. A wy już coś kupujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja póki co jeszcze nic nie kupowałam bo...mnóstwo rzeczy mam po Emilce...jedynie co to łóżeczko bede musiała kupic,przewijak i zastanawiam się nad wózkiem musze oblukać czy ten Emilki jest ok.Wiem,że jesli bede kupować to tylko 2w1 bo fotelik mam po Emilce prawie nowiusieńki 😎 mam bodziaczki całkiem nowe..sukienki,bluzki,spodnie,kurtki,dresy no mnóstwo tego 😜 krzesełko do karmienia,mate do zabawy...najlepsze jest to ze niektóre rzeczy jeszcze z metką mam ☺️ Ale pewnie i tak cos Hani dokupie 😁 nie odmówię sobie tej przyjemności 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja akurat wózek i łóżeczko mam po chłopakach w dobrym stanie. Spacerówka będę musiała później dokupić. Ale z ubrań po chłopca ch 80% rzeczy musiałam wyrzucić bo mi żółte plamy na nich powychodziły i niczym spać nie idzie. Moze to i dobrze nie będzie panna w chłopięcych ubraniach chodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cesii ja miałam nianie avent cyfrową 4 lata w codziennym użyciu a teraz w szafce czeka na Wiktorię , także polecam. Natomiast co do laktatora to miałam ręczny avent i jego juz nie polecę. Bardzo szybko się wyrabiaha uszczelka i wypadła podczas odciągnia. Teraz przymierzam się do elektrycznego. Koleżanka mi polecał medela mini electric.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira same skarby!! 🤪 Ze 30 bodziaków..połśpiochy..kaftaniki jedynie czego mam mało (na te chwile,bo wszystkiego jeszcze nie przejrzałam) to śpiochy,pajacyki.Pełno sweterków,bluzeczek,spodenki sztruksowe,jeansy.Wszystko takie malusie..mateńko.. 🙂 pokazałam wszystko Emilce..a ona zdziwiona że taka była!! 🤪pełno sukienek..a najlepsze jest to,że to dopiero dwa wory ciuszków..na raty musze patrzeć hehe..dzisiaj koniecznie musze zobaczyć wózek,bo wczoraj zabrakło mi już czasu...a tak pozatym wszystko jest w takim stanie jakbym kupiła to wczoraj 🙂 tyle wspomnień mam z tymi ciuszkami,przyznam się że aż się wzruszyłam że tak szybko czas leci,człowiek nawet sobie sprawy nie zdaje... ☺️

A dzisiaj rano właściwie to było późne rano bo około 11 ☺️ Hania tak strasznie szalała że aż brzuch podskakiwał 🤪 Nawet to nagrałam i mogłam mężowi pokazać,bo Hanula zawsze kopie kiedy go nie ma w pobliżu..a jak przyłoży mi rękę do brzucha to ciszaaaa 😜 Ja dzisiaj czułam każdy jeden kopniaczek pod ręką jak nigdy 😎 pewnie mała się złościła że jeszcze leże,bo ogólnie o tej porze to latam u ogarniam dom 🙂
Zapisałam się na USG 2 grudnia na 17:30...Kochane!!!na następny tydzień juz grudzień się zaczyna..szok!!!nim się obejrzyjmy bedzie marzec!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
No nareszcieeeeee 😎
Juz się bałam,że kontakt nam się urwał...
Co tam u Was Dziewczynki?Mam nadzieje,że juz dołączycie 😉
U mnie wszystko po staremu..tzn prawie wszystko,bo brzuch juz sporawy i troche mi ciężko 🙂
Z nowości przyjmuje zastrzyki w brzuch clexane,mam ich juz serdecznie dość..a dopiero 20 wybrałam i do porodu musze je brać a nawet tydzień po.Mąż mi je robi.Mój bohater 🤪sama nie dałabym rady 🤢. Hania się rozpycha,szaleje i nie ma zamiaru obierać jeszcze główkowej pozycji 🤪 Na usg raz głową w dół,doktor na chwile zabiera głowice,młoda zaczyna wariować i juz pipa na dole i siedzi.Ciagle sobie rączkę trzyma a to za uchem,albo za nos sie łapie,ostatnio nawet po oku się drapała 😎 troszkę się boje,że przy porodzie będzie chciała wyjść z rączką... 🤨 No ale zobaczymy 😉
U mnie czas świątecznych przygotowań..szaleństwo.Musze sobie dawkować sprzątanie po trochę,bo ostatnio cos z sił opadam 🤢 tak sobie myślę,że mimo tych wszystkich skomplikowanych rzeczy które mi przypadły w tej ciąży to strasznie szybko mi leci..a po nowym roku to juz w ogóle ekspres będzie 😜
Kochane co tam u Was??Rozpisujcie sieee 🤪
Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
O wreszcie! !! A ja już myślałam że brzuszek padł na dobre i juz nigdy się nie zgadamy. U mnie wyprawka na finiszu . Jakieś drobiazgi mi zostały do dokupienia. Dziś nawet łóżeczko skeecilismy bo na weekend znajomi z niemowlęciem przyjeżdżają 🙂 Wiktoria jest juz duża i tak się rozpycha ze czasem aż boli. Niestety blizna po cięciu daje o sobie znać coraz bardziej.W poniedziałek mam wizytę u gina zobaczymy jak tam sprawy stoją. Poza tym przed świętami choróbsko mnie dopadło i na antybiotyku jestem bo już ni na mnie nie działało. Na szczęście już mi lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny co z wami!!! Co tu taka cisza???
Jak samopoczucie w nowym roku?
Mnie energia rozpiera, chyba ten syndrom wicia gniazda mnie dopadł, bo wszytsko mi się w rękach pali. Sama nie wiem za co mam się barać. Wyprawka już na finiszu, coraz częściej zaczynam myśleć o porodzie.
Wczoraj byłam u gina i wreszcie mnie mocno ulżyło. Moja blizna, przez którą się tak zamartwiałam od miesiąca się nie pogorszyła. Gin jest dobrej myśli i twierdzi, że mogę być spokojna, bo raczej się przed porodem rozejść nie powinna. Poza tym Wiktroria rośnie jak na drożdżach. Na dzień dzisiejszy waży o. 1700g i jest ponad tydzień większa niżby wynikało z terminu OM. Lekarz stwierdził, że powinna się duża urodzić. Dla mnie to jest świetna wiadomość, bo zapewne przed terminem mi cc wyznaczą. Za dwa tygodnie mam wizytę kwalifikującą do porodu cc i wtedy już będę znać tą magiczną datę na którą czekam...
No a co u was, piszcie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boszzz...napisałam mega długi post i mi sie skasowało 😠

napisze w skrócie.... 😎
Brzuch większy = mniej sił 😮 Kahira zazdraszczam energiiii ☺️
W piątek usg..ostatnio młoda była ułożona poprzecznie (jakieś 3 tygodnie temu),na wizycie tydzień temu doktor wyczuła na dole...pupe 😁 ma jeszcze 7 tygodni na brykanie..jeśli sie nie odwróci umawiamy sie na cesarke 2 tygodnie wcześniej 🙂
Z wyprawki zostały mi tylko kosmetyki 😎
Do szpitala też prawie wszystko jest oprócz koszuli i biustonosza dla karmiącej-najważniejszych rzeczy brak 😁 😎

Dziewuszki jeszcze troszke i maleństwa będziemy dumnie tulić w ramionach !!!!!! 😎 🤪

Piszta co tam u Was 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Dopiero co byłam marcówką 2012, a teraz moje dziecię ma prawie 4 lata i zgadnijcie co? W marcu 2016 mam termin z drugim maluszkiem 🙂 I to w urodziny mojej córeczki.
Pozdrawiam wszystkie marcowe mamusie i zapraszam serdecznie na mojego bloga o tematyce parentingowej głównie. Przez najbliższy tydzień można wygrać cudny kocyk dla maluszka:
http://tamaratur.blog.pl/2016/01/05/wicie-gniazda-i-konkurs-z-maniaotulania/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[lady_m4ryjane witaj Ależ ten świat jest mały. Kojarzę cię z pogaduchowego forum na facebooku i właśnie trochę poczytuję twojego bloga i dopiero co wzięłam udział w twoim konkursie 🙂 No dosłownie przed 5 minutami, teraz wchodzę na brzuszek patrze a tu ty 🙂 Witam nowa marcoweczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na brzuszek zawitałam w drugiej ciąży.Bylam styczniówką 2012, wiec mamy dzieci w tym samym wieku. A na pogaduchy ściągnęła mnie koleżanka, choć co prawda nie mieszkam w Łodzi tylko w okolicy, ale kilka lat mieszkałam w Łodzi. Poród z resztą też tam planuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...