Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie

Kochane kobitki, zycze Wam z okazji naszego swieta wszystkiego dobrego. Milego dnia. Ja sobie dzisiaj z okazji Dnia kobiet moja ulubione mleczna kawke kupie, a z torcikiem poczekam i po porodzie zjem 🍰 😉 Walka z cukrem nadal trwa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Anka 32 napisał:

Kochane kobitki, zycze Wam z okazji naszego swieta wszystkiego dobrego. Milego dnia. Ja sobie dzisiaj z okazji Dnia kobiet moja ulubione mleczna kawke kupie, a z torcikiem poczekam i po porodzie zjem 🍰 😉 Walka z cukrem nadal trwa.  

Wszystkiego dobrego dziewczyny 🙂

W pytaniu na śniadanie właśnie o przyjaźni z forum internetowego o ciąży 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Enigma91 napisał:

Wszystkiego dobrego dziewczyny 🙂

W pytaniu na śniadanie właśnie o przyjaźni z forum internetowego o ciąży 😁

Też właśnie oglądam 😁😁  ja z okazji dnia dzisiejszego i megaa beznadziejnej nocy aa i cukru na czczo 78... zjadłam 3 kanapki z ulubionym dżemem 😅 wcale z tego powodu nie czuję się źle, ciekawe ile pokaże glukometr za parę chwil 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
43 minuty temu, zakapturzona napisał:

Też właśnie oglądam 😁😁  ja z okazji dnia dzisiejszego i megaa beznadziejnej nocy aa i cukru na czczo 78... zjadłam 3 kanapki z ulubionym dżemem 😅 wcale z tego powodu nie czuję się źle, ciekawe ile pokaże glukometr za parę chwil 😝

Zazdroszcze z dzemem😍. Ja tez mialam na czczo 78. Maz dzisiaj byl w piekarni i kupil mi taka buleczke razowa. Miala byc bez cukru i bez karmelu. Zjadlam jedna z warzywami i szynka, a po godzinie cukier 143 i przekroczenie 😳. Po takiej malej buleczce... 😢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31 minut temu, Anka 32 napisał:

Zazdroszcze z dzemem😍. Ja tez mialam na czczo 78. Maz dzisiaj byl w piekarni i kupil mi taka buleczke razowa. Miala byc bez cukru i bez karmelu. Zjadlam jedna z warzywami i szynka, a po godzinie cukier 143 i przekroczenie 😳. Po takiej malej buleczce... 😢

Biedna, ale myślę, że jedno przekroczenie tragedii nie czyni. Ja po dżemorowym śniadaniu nawet się zmieściłam, godzinę po, pokazało mi 134 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Spisuje sobie wszystkie ważne adresy i palcówki które są mi potrzebne żeby podać w szpitalu.

Moje dane adres PESEL NIP

Zakład moj i męża adres i NIP 

Położna POZ 

Przychodnia POZ

 czy coś jeszcze jest mi potrzebne?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, zakapturzona napisał:

Też właśnie oglądam 😁😁  ja z okazji dnia dzisiejszego i megaa beznadziejnej nocy aa i cukru na czczo 78... zjadłam 3 kanapki z ulubionym dżemem 😅 wcale z tego powodu nie czuję się źle, ciekawe ile pokaże glukometr za parę chwil 😝

Ja ostatnio coraz częściej odpuszczam już 😉 wczoraj zjadłam 4 bezowe maleńkie ciasteczka, bo odbierali od nas pieska i przywieźli takie pyszne ❤️

1 godzinę temu, Agnieszka5g napisał:

Też oglądałam DDTvn. 

Również dla was miłego i szczęśliwego dnia 🥰💐

Piękne jest to że mamy w swoich brzuszkach maluszków który już z nami w tym roku obchodzą dzień kobiet!

A tam dzień kobiet, na dzień mamy będą już z nami ❤️

Godzinę temu, Anka 32 napisał:

Zazdroszcze z dzemem😍. Ja tez mialam na czczo 78. Maz dzisiaj byl w piekarni i kupil mi taka buleczke razowa. Miala byc bez cukru i bez karmelu. Zjadlam jedna z warzywami i szynka, a po godzinie cukier 143 i przekroczenie 😳. Po takiej malej buleczce... 😢

Nie przejmuj się niewielkie przekroczenie, jeden raz nic się nie stanie 🙂 nienie było to jakieś śmieciowe jedzenie ani pełne cukru 🙂

tak niestety czasem jest, może trzustka się jeszcze przed tą bułeczka dobrze nie obudziła 😉

10 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Spisuje sobie wszystkie ważne adresy i palcówki które są mi potrzebne żeby podać w szpitalu.

Moje dane adres PESEL NIP

Zakład moj i męża adres i NIP 

Położna POZ 

Przychodnia POZ

 czy coś jeszcze jest mi potrzebne?

 

 

 

 

 

 

Powiem Ci że nie wiem czy coś jeszcze wiem że w razie czego NIP pracodawcy ale to raczej jak by nie mogli znaleźć w systemie po peselu że jesteś ubezpieczona, a od lat mi się to nie zdążyło, jakby co otworze naszą stronę firmową i im przeczytam 😉

A położna mi się wbila pieczątka w karcie ciąży więc nie muszę już pamiętać o tym.

Jeszcze tylko muszę załatwić z przychodnia dla synka, zadzwonić że będziemy u nich chcieli i czy są miejsca u tego lekarza co mamy poleconego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Kochane! Wszystkiego najlepszego! Abyście w każdym dniu czuły piękne i wyjątkowe 😘

a ja z okazji naszego święta wybrałam się dzisiaj na pedicure  i laminację rzęs 😄

zaczęłam też pakowanie torby do szpitala. 
Nie mogę się doczekać tego wspaniałego dnia, który ma nadejść !! Mam nadzieję że Wiki będzie optymistką po mamie 💪


spakowałam: 

podkłady porodowe do majteczek jednorazowych, na łóżko, 2 piżamy, 2 ręczniki (duzy i mały), biustonosz do karmienia, tantum rosa, szlafrok, kapcie i klapki pod prysznic, wkładki laktacyjne, gumkę do włosów, butelkę filtrującą, przekąski (bylebym sie do nich nie dobrała zanim pojade do szpitala 😛 ), ciepłe skarpetki, a kosmetyczkę spakuję na koniec razem z ładowarką i dokumentami. A dla małej ubranka, pampersy, chusteczki, bepanthen. Położna tez mowila zeby wziąć becik swój jak chce bo w szpitalu to taki sztywny i zużyty jest. Rzeczy dla nas na wyjście zostawiam mężowi w domu razem z rzeczami na dowiezienie gdyby zabrakło. 
Czy o czyms zapomniałam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Kamilabe napisał:

Kochane! Wszystkiego najlepszego! Abyście w każdym dniu czuły piękne i wyjątkowe 😘

a ja z okazji naszego święta wybrałam się dzisiaj na pedicure  i laminację rzęs 😄

zaczęłam też pakowanie torby do szpitala. 
Nie mogę się doczekać tego wspaniałego dnia, który ma nadejść !! Mam nadzieję że Wiki będzie optymistką po mamie 💪


spakowałam: 

podkłady porodowe do majteczek jednorazowych, na łóżko, 2 piżamy, 2 ręczniki (duzy i mały), biustonosz do karmienia, tantum rosa, szlafrok, kapcie i klapki pod prysznic, wkładki laktacyjne, gumkę do włosów, butelkę filtrującą, przekąski (bylebym sie do nich nie dobrała zanim pojade do szpitala 😛 ), ciepłe skarpetki, a kosmetyczkę spakuję na koniec razem z ładowarką i dokumentami. A dla małej ubranka, pampersy, chusteczki, bepanthen. Położna tez mowila zeby wziąć becik swój jak chce bo w szpitalu to taki sztywny i zużyty jest. Rzeczy dla nas na wyjście zostawiam mężowi w domu razem z rzeczami na dowiezienie gdyby zabrakło. 
Czy o czyms zapomniałam ?

Super jestes bardzo dobrze przygotowania 😃. Ja jeszcze wezme stroj kapielowy. Moze bede chciala skorzystac z wanny Jak bede miec bole. Siostra meza mi doradzila. 

 

 

 

Dzisiaj mialam wizyte u ginekologa. Wszystko bylo super . Dzisiaj mialam tylko ktg i badanie ginekologiczne. Na ktg wyszedl mi skurcz, ale to  normalne na tym etapie. Nastepne mam w poniedzialek, a w czwartek prenatalne sprawdza mi dokladnie wage dziecka, i jego narzady oraz przeplywy ze wzgledu na moja cukrzyce. 

Edytowane przez Anka 32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 minut temu, Anka 32 napisał:

Super jestes bardzo dobrze przygotowania 😃. Ja jeszcze wezme stroj kapielowy. Moze bede chciala skorzystac z wanny Jak bede miec bole. Siostra meza mi doradzila. 

 

 

 

Dzisiaj mialam wizyte u ginekologa. Wszystko bylo super . Dzisiaj mialam tylko ktg i badanie ginekologiczne. Na ktg wyszedl mi skurcz, ale to  normalne na tym etapie. Nastepne mam w poniedzialek, a w czwartek prenatalne sprawdza mi dokladnie wage dziecka, i jego narzady oraz przeplywy ze wzgledu na moja cukrzyce. 

Mnie ta wanna jakoś obrzydza. Nie weszła bym. Dużo też słyszałam że często spowalnia postępowanie porodu no i wyklucza część innych metod łagodzenia bólu. A jak usłyszałam od mojej położnej ostatnio robiąc plan porodu o zakończeniu porodu w wodzie to już w ogóle powiedziałam że za żadne pieniądze nie wejdę do wanny 😁 ale jak Ty chcesz to może nie napiszę 🙂

1 godzinę temu, Kamilabe napisał:

Kochane! Wszystkiego najlepszego! Abyście w każdym dniu czuły piękne i wyjątkowe 😘

a ja z okazji naszego święta wybrałam się dzisiaj na pedicure  i laminację rzęs 😄

zaczęłam też pakowanie torby do szpitala. 
Nie mogę się doczekać tego wspaniałego dnia, który ma nadejść !! Mam nadzieję że Wiki będzie optymistką po mamie 💪


spakowałam: 

podkłady porodowe do majteczek jednorazowych, na łóżko, 2 piżamy, 2 ręczniki (duzy i mały), biustonosz do karmienia, tantum rosa, szlafrok, kapcie i klapki pod prysznic, wkładki laktacyjne, gumkę do włosów, butelkę filtrującą, przekąski (bylebym sie do nich nie dobrała zanim pojade do szpitala 😛 ), ciepłe skarpetki, a kosmetyczkę spakuję na koniec razem z ładowarką i dokumentami. A dla małej ubranka, pampersy, chusteczki, bepanthen. Położna tez mowila zeby wziąć becik swój jak chce bo w szpitalu to taki sztywny i zużyty jest. Rzeczy dla nas na wyjście zostawiam mężowi w domu razem z rzeczami na dowiezienie gdyby zabrakło. 
Czy o czyms zapomniałam ?

Biustonosze jak masz dwa to weź może lepiej dwa bo jak przeciekna wkładki to będziesz się denerwować 🙂

Proponuję jeszcze ręcznik papierowy do osuszania krocza. Położna mi mówiła że nie zaleca się ręcznikiem zwykłym bo odchody porodowe są toksyczne i lepiej wycierać krocze na początku papierowym i od razu wywalić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
37 minut temu, Anka 32 napisał:

Super jestes bardzo dobrze przygotowania 😃. Ja jeszcze wezme stroj kapielowy. Moze bede chciala skorzystac z wanny Jak bede miec bole. Siostra meza mi doradzila. 

 

 

 

Dzisiaj mialam wizyte u ginekologa. Wszystko bylo super . Dzisiaj mialam tylko ktg i badanie ginekologiczne. Na ktg wyszedl mi skurcz, ale to  normalne na tym etapie. Nastepne mam w poniedzialek, a w czwartek prenatalne sprawdza mi dokladnie wage dziecka, i jego narzady oraz przeplywy ze wzgledu na moja cukrzyce. 

A do takiej wanny na porodówce nie idzie się nago po prostu? Jak później w razie czego szybko się rozbierać że stroju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Cześć dziewczynki 😁😁

Wszystkiego najlepszego w Nasze święto i na codzień 😘😘😘

 

Ja dzisiaj byłam na sesji bardzo zmęczona jestem, podbrzusze mega ciągnie, więc już leżymy w łóżeczku. Narazie mam jedno zdjęcie 🙂

IMG_20210308_194340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ogólnie to weekend przeleżałam leniwie, a dzisiaj szalony dzień 😅  bo troszkę rano przysnełam to szybko ogarniałam się do szpitala z chłopakami na odczulanie, później szybko do makijazyski i fotografki ale powiem Wam , że taka sesja trochę mnie podbudowała, że jednak tak źle nie wyglądam 😂😂😂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
17 minut temu, ewon napisał:

Ogólnie to weekend przeleżałam leniwie, a dzisiaj szalony dzień 😅  bo troszkę rano przysnełam to szybko ogarniałam się do szpitala z chłopakami na odczulanie, później szybko do makijazyski i fotografki ale powiem Wam , że taka sesja trochę mnie podbudowała, że jednak tak źle nie wyglądam 😂😂😂 

 

Podejrzewam, że jesteś jedyną osobą, która twierdzi, że wyglądasz źle 😁  megaa fajne zdjęcie ❤ super wyglądasz!

 

Ja mam nadzieję, że pośpię dzisiaj dłużej niż 3 h. jak nocy 😐 jak nie siusiu to zdrętwiałe ręce, masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
28 minut temu, ewon napisał:

Cześć dziewczynki 😁😁

Wszystkiego najlepszego w Nasze święto i na codzień 😘😘😘

 

Ja dzisiaj byłam na sesji bardzo zmęczona jestem, podbrzusze mega ciągnie, więc już leżymy w łóżeczku. Narazie mam jedno zdjęcie 🙂

 

Mówiłam że sesja to dobry pomysł i że się poczujesz sexy 🙂 piekne zdjęcie, jestem ciekawa kiedy kolega nasze ogarnie bo ramki już czekają na ścianie 🙈

1 minutę temu, zakapturzona napisał:

Podejrzewam, że jesteś jedyną osobą, która twierdzi, że wyglądasz źle 😁  megaa fajne zdjęcie ❤ super wyglądasz!

 

Ja mam nadzieję, że pośpię dzisiaj dłużej niż 3 h. jak nocy 😐 jak nie siusiu to zdrętwiałe ręce, masakra!

Ja dzisiaj musiałam wstać na badania budzik o 6 zadzwonił to ledwo się zwlekałam 🥱

Właśnie pisalam do mojej położnej ze szkoły rodzenia czy ma czas na ktg w tym.tyg. myślałam zeby do niej podjechać może jutro bo ciekawa jestem jak wyjdzie. Przy okazji od koleżanki z pracy sobie wezmę ciśnieniomierz, żeby sobie już codziennie ciśnienie sprawdzać w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
20 minut temu, ewon napisał:

Ogólnie to weekend przeleżałam leniwie, a dzisiaj szalony dzień 😅  bo troszkę rano przysnełam to szybko ogarniałam się do szpitala z chłopakami na odczulanie, później szybko do makijazyski i fotografki ale powiem Wam , że taka sesja trochę mnie podbudowała, że jednak tak źle nie wyglądam 😂😂😂 

 

 

Cudnie wyglądasz ❤️ piękne zdjęcie kochana 😍

4 minuty temu, zakapturzona napisał:

Podejrzewam, że jesteś jedyną osobą, która twierdzi, że wyglądasz źle 😁  megaa fajne zdjęcie ❤ super wyglądasz!

 

Ja mam nadzieję, że pośpię dzisiaj dłużej niż 3 h. jak nocy 😐 jak nie siusiu to zdrętwiałe ręce, masakra!

 

No ciężko się śpi ja się budzę do 2,3 h na siku i już niewygodnie w każdej pozycji. Trochę lepiej mi się oddycha bo kupiłam ten nawilżacz powietrza co ma @Enigma91 i odpalam sobie go w sypialni na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
12 godzin temu, Agnieszka5g napisał:

 

Cudnie wyglądasz ❤️ piękne zdjęcie kochana 😍

 

No ciężko się śpi ja się budzę do 2,3 h na siku i już niewygodnie w każdej pozycji. Trochę lepiej mi się oddycha bo kupiłam ten nawilżacz powietrza co ma @Enigma91 i odpalam sobie go w sypialni na noc.

Cieszę się że pomogłam z wyborem i jesteś zadowolona. Ja zaraz do położnej środowiskowej, a na 15:50 umówiłam się z moja położna ze szkoły rodzenia żeby zrobiła mi ktg, bo niby od 36tc przy cukrzycy dobrze robić raz na tydzień wiec jestem ciekawa co tam wyjdzie, a ona dla klientów szkoły robi za 30zl więc nie majatek 🙂 przy okazji wracając wstąpię do koleżanki z pracy pożyczyć od niej na jakiś czas ciśnieniomierz, bo miałam ostatnio wyższe ciśnienie już u ginekolog i wolę sprawdzać już raz dziennie co się dzieje, a nie mamy 🙂

i chyba za tydzień machnę test na przeciwciała, bo widzę na grupie z naszego miasta że dziewczyny piszą że nasz szpital Wojewódzki bierze je pod uwagę przy przyjęciu i jak się miało przeciwciała to już traktuje matkę na trakcie jak ozdrowienca.

moze się trafi 6 w totka i wyjdzie że przeszłam 😅

do czego to doszło żeby liczyć na wyniki pozytywne testu wirusowego 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
15 godzin temu, Enigma91 napisał:

A do takiej wanny na porodówce nie idzie się nago po prostu? Jak później w razie czego szybko się rozbierać że stroju?

Czesc 😃 ja mam rozmowe w Uniklinik 29.03 to sie zapytam jak to jest z ta wanna. Slyszalam ze w Uniklinik jest bardzo sterylnie i za kazdym razem po pacjentce wymieniana jest woda, ale zapytam sie poloznej. Ten stroj jest dla naszego komfortu majtki i stanik, aby lepiej sie czuc psychiczne.  Ja jestem i tak zdecydowala na znieczulenie zewnatrzoponowe. Tam gdzie bede rodzic sa zawsze anastezjolodzy dostepni. Tylko to sie dostaje dopiero od rozwarcia nie wiem dokladnie jak duzego rozwarcia.

Wlasnie dlatego mam ten Termin, aby zobaczyc Jak to wszystko wyglada w szpitalu. Tzn Jak jest na prodowce, jakie pokoje. Jak wyglada taka wanna itp. 

Moze rodzinne pokoje juz bede mogla zamowic 😍  do tej pory ze wzgledu na corone nie mozna bylo. Tylko w ciazy blizniaczej, a ja chetnie chce wykupic dla meza lozko , aby byc razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ewon sliczne zdjecie 😍

 

A mi zaczely cukry szalec. Tak mi sie od wczoraj zrobilo. Moze tak mam po 33 tc... Ale w czwartek mam rozmowe z diabetologiem i moze insuline dostane bo juz serio nic zjesc nie moge 😳. Nawet to co do tej pory bylo dla mnie dobre teraz zawyza cukry .... Zwariowac mozna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14 godzin temu, ewon napisał:

Ogólnie to weekend przeleżałam leniwie, a dzisiaj szalony dzień 😅  bo troszkę rano przysnełam to szybko ogarniałam się do szpitala z chłopakami na odczulanie, później szybko do makijazyski i fotografki ale powiem Wam , że taka sesja trochę mnie podbudowała, że jednak tak źle nie wyglądam 😂😂😂 

 

Ewon wygladasz  szalowo. Super zdjecie 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Wlasnie sobie czytalam, ze w mojej klinice moge skorzystac z aromaterapii, z wannny, aby sie odprezyc, oddzielnie jest wanna do porodu, ale z tej nie bede korzystac. Nie chce rodzic w wannie. Jesli juz to tylko z tej wanny nie do porodu,  aby sie odprezyc i zmniejszyc pierwsze bole. Moge skorzystac od 36 tc raz w tygodniu z Akupunktury. Moja Siostra miala i byla bardzo zadowolona 😃 i oczywiscie ze znieczulenia zewnatrzoponowego, oraz innych srodkow typu czopki itp. Wiecej pewnie sie dowiem na rozmowie 29.03. W klinice. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Anka 32 napisał:

Czesc 😃 ja mam rozmowe w Uniklinik 29.03 to sie zapytam jak to jest z ta wanna. Slyszalam ze w Uniklinik jest bardzo sterylnie i za kazdym razem po pacjentce wymieniana jest woda, ale zapytam sie poloznej. Ten stroj jest dla naszego komfortu majtki i stanik, aby lepiej sie czuc psychiczne.  Ja jestem i tak zdecydowala na znieczulenie zewnatrzoponowe. Tam gdzie bede rodzic sa zawsze anastezjolodzy dostepni. Tylko to sie dostaje dopiero od rozwarcia nie wiem dokladnie jak duzego rozwarcia.

Wlasnie dlatego mam ten Termin, aby zobaczyc Jak to wszystko wyglada w szpitalu. Tzn Jak jest na prodowce, jakie pokoje. Jak wyglada taka wanna itp. 

Moze rodzinne pokoje juz bede mogla zamowic 😍  do tej pory ze wzgledu na corone nie mozna bylo. Tylko w ciazy blizniaczej, a ja chetnie chce wykupic dla meza lozko , aby byc razem. 

ZZO nie od rozwarcia tylko maksymalnie do 3-4cm, dlatego jak się chce skorzystać to trzeba szybko jechać bo często na przyjęciu już się ma 5-6 i po ptakach. Później nie ch a dawać bo jest wysokie prawdopodobieństwo że nie zejdzie do czasu skurczy partych a na partych położna chca mieć zawsze pacjentkę świadoma bo się łatwiej rodzi.

Ja masz zzo to bym do wanny nie szła, i tak nie będziesz nic czuła, a zarówno zzo jak i wanna spowalniają proces skurczy więc poród może byc jeszcze dłuższy.

Moja przyjaciółka miała zzo to aż do partych przeleżała sobie z książką na łóżku i tylko co chwilę sprawdzali rozwarcie i czekali na parte 😉

Dopytaj czy w ogóle na zzo można wejść do wanny bo z tego co wiem to masz wtedy już podpieta całą aparaturę, kroplówki itp i często jest od razu podpięcie pod KTG bo ty skurczy nie czujesz więc innej kontroli nie mają.

2 godziny temu, Anka 32 napisał:

Ewon sliczne zdjecie 😍

 

A mi zaczely cukry szalec. Tak mi sie od wczoraj zrobilo. Moze tak mam po 33 tc... Ale w czwartek mam rozmowe z diabetologiem i moze insuline dostane bo juz serio nic zjesc nie moge 😳. Nawet to co do tej pory bylo dla mnie dobre teraz zawyza cukry .... Zwariowac mozna. 

No to masz może tak jak ja u mnie też koło 33/34tc siadło wszystko i nie było opcji choć bym na rzęsach stanęła żeby na czczo wyszły dobre cukry. Nawet po posiłkach zaczęły mi rosnąć koło 130-135 a zawsze miałam 110-120. Lepiej już tą insulinę mieć i spokojnie dalej czekać, bo tak to idzie oszaleć co rano stres jaki będzie cukier 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...