Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂
Sandra ja nie mam nadwagi, ale poprostu chcem poprawic sobie troszke figure, no i samopoczucie 🙂 ja nie ide po to zeby nie wiem, do 20 lutego 10 kg zrzucic, bo tego nie potrzebuje, poprostu chcem pocwiczyc 😉
Sandra a wracam do pracy, bo poprostu poczulam, ze chcem juz isc miedzy ludzi, popracowac, a nie z musu, chociaz wiadomo dodatkowe pieniazki zawsze sie przydadza 🙂
Kasia daj spokoj, az ciezko mi sie mowi co ta dziewczyna zrobila 😞 ciekawa jestem tej sekcji zwlok, co ona wykaze tak naprawde,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂)) No to sie ciesz, ze masz dobra figurke 🙂 Mi by sie przydalo tak z 15 w dol 🙂) juz 6 schudlam, ale co z tego jak zaraz wroci 🙂) Choc mam nadzieje, ze przytyje tak jak z Nadia.. 🙂)

No, ja bylam mega szczesliwa, jak moglam pojsc do pracy 🙂) ale to tylko dzieku temu, ze mamy babcie.. 🙂)

No oby sie okazalo, ze to jednak wypadek.. 😞( a nie ze ja zatlukla.. Dlugo jeszcze ludzie beda mowic o tej tragedii... 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

ponoć Madzia zmarła od tępego urazu głowy..
na innych portalach jest napisane, że nie ma pewności, czy dziecko podczas porzucenia w parku zyło czy nie, bo upadek z wysokości 1 metra nie jest w stanie zabic dziecka. Być może po upadku doszło do bezdechu i przez to Magda stała się sina co zmyliło matkę.. Mają prowadzić dogłębne badania histopatologiczne tkanek w celu wyjasnienia tego.


Sandra, jak sie czujesz? jakieś nudności?

Marzena, no maskara tak zimno, Grześ zaziębił mi się podczas ostatniego spaceru, znów siedzę z nim w domu, zreszta jakby był zdrowy to przy -17 nie mozna wychodzic ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ja tez dzisiaj kacpra nie puscilam, bo troszke kaszlal, a mnie i meza tez zaczyna cos brac, bol gardla, wczoraj mnie strasznie w kosciach lamalo 😞
no ale z tego co widac to mroz ma odpuszczac powoli, teraz to przesada jest tak zimno. A Grzesiowi co jest, kaszel, katar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja tez troszke przeziebiona..ale juz powoli jej odpuszcza.. Wymrozilo jej w niedziele na sankach 🙂)

Co do nudnosci, to praktycznie mam od rana do wieczora..a poza tym oki.. choc czasem czlowiek by chcial puscic pawia, co by sie lepiej zrobilo na zoladku 😉)

W srode ide na USG...Darek mi marudzi,ze mam isc na zwolnienie, ale ja chyba jednak popracuje do konca marca przynajmmniej.. no chyba, ze ciezko mi bedzie, bo od poniedzialku wracam normalnie do dzieci na grupe.. no i tam jednak jest troche schylania...zeby posadzic na nocniki, pomyc po posilkach, rozkladajac lezaki itp...no chyba , ze zlapie przeziebienie jakies to ide na zwolnienie sie wyleczyc.. nie tak jak wczesnij, ze przeziebiona chodzilam...

i najlepsze, to ze jak bede na zwolnieniu, to mi wyplata wychodzi okolo 200 zl wiece niz normalnie 🙂 hehe...20.02. jak pojde do lekarza to zapytam go jakie jest jego zdanie na ten temat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, Darek dobrze Ci radzi, marsz na zwolnienie bo u Ciebie w pracy masz co dźwigać i masz gdzie się schylać.. lepiej nie ryzykowac

Marzena, Grzes ma wodnisty katar, skarzył się też że go ucho boli i faktycznie miał tam lekko czerwone. Mnie gardło bolało ale pomogły strepsils intensive 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry laseczki!!!

Wracajcie szybo do zdrowia!!!
Ja wlasnie se posilam chleben tostowym na sniadanko.. 🙂 i pije herbtake z cytrynka.. 🙂)

No te 3tygodnie jeszcze dam rade 🙂 no chyba, ze gin mi zabroni, to juz nie bede wychodzic przed szereg... 😉)

Heheh, zanim sie zabralam za prace, to trzeba sie na mamusiach i brzuszku przywitac 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po nieobecnosci 😁
moj misiek dzisiaj o 8.30 pojechał... 😞 😞 😞 😞 😞
te 9 dni tak szybko minely...
Moj Oli nadal chory kaszle i ma katar juz 18 dni!!!!!!! bylismy wczoraj u lekarza i antybiotyk mu wypisala i widac poprawe w koncu dajcie spokoj tyle czasu kaszle...ogolnie to on ma chyba ADHD 🙃 🙃 🙃 w domu juz takiej glupawki dostaje ze masakra caly czas biega, kreci sie, skacze, wszedzie wchodzi oszalec mozna...ale co sie dziwic mam nadzieje ze w poniedzialek do zlobka juz pojdzie, bo na spacery tez nie wychodzimy wogole,,,
Marzena duzo zdrowka i dla Grzesia tez :*
kurde duzo stron mialam do przeczytania i zapomnialam co mialam pisac hehe
Sandra idz na to zwolnienie po co sie narazac sama wiesz jak jest z dziecmi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena zdrówka 😘
Sandra na zwolnienie! i z nudów monologi tu do nas pisz 🤪 🤪
Gosia - ja mam biega, kręci, skacze razy 2 😁

u nas ok 🙂 ja zaczynam się przekonywać, że rzeczywiście mam problem z nerkami:/
Kuba się zrobił mega maminsynkiem 😞 już mu nie wystarcza siedzieć koło mnie.. cały dzień słyszę "cy mogę na ręce", "cy mogę na kolana"? :/ nie wytrzymuję już... Wasze dzieciaki też tak mają?
Dzisiaj kupiliśmy pantofle now bo ostatnio nie chciał w swoich chodzić bo "pseciez one mają dziurę" no szlag trafi, piękniś się znalazł:P a od podłogi zimno jak diabli...

A w pt w nocy kiedy mój był w pracy w kuchni pękło mi 200 litrowe akwarium.. masakra dobrze, że mi się piwa zachciało wtedy i usłyszałam trzask bo byłaby niezła niespodzianka..

Co tam u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pierdziele gdyby ci sie to wylalo to masakra... 😞

Piwo.. hmmm.. ty mi tu takich rzeczy nawet nie mow, bo zwariuje 😜

Angina panuje, ale wsrod personelu 🙂 W tej chwili 5 osob z personelu jest na zwolnieniu, masakra.. 😞 lacznie z szefowa, wiec mam kupe roboty...ale coz, przynajmniej dzien mi szybko mija... 🙂)

Nadia mamidupka nie jest, ale ostatnimiczasy jest tak nieznosna i oryczana, ze mam ochote czasem ja wyprowadzic 😉)
Zaraz sie ruszamy do znajomych, a pozniej do rodzicow na chwile..Robimy centranle ogrzewanie, bo mnie trafi.. w kuchni 3c to jakas patologia ,a w pokoju przy grzaniu na maksa jest az 14..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo 🙂

ah, wszyscy oprócz męza odchorowujemy sobotni wypad na sanki. Zaczeło się od kataru Grzesia, potem przeszło na Michałka, a teraz na mnie. Michał biedak tak męczy się z tą wodą z nosa że mi go żal 😞 teraz mierzyłam mu temperaturę i ma 37,8, więc nurofen poszedł w ruch.
Ugotowałam dla Miśka rosół, jutro zmiksuje go blenderem, dodam troche mannej i w słoiczki wsadzę.

Marzena, no na mnie działa jedynie strepsils i faktycznie, bardzo zdrożały, prawie 19 zł w aptece w starej cegielni ;/
Pomyśl kiedy chciałabyś wpaść do mnie z Kacperkiem 🙂

Gosia, dzieciaki w tym wieku maja na prawde sporo energii, Grzesiek ma podobnie 🙂

Gosia2 - Grzesiu chyba nie jest mamisynkiem, za to ciągle siedzi na dole u dziadków, czasmai mam wrażenie że nie lubi z nami byc tylko z dziadkami. Gdy schodzę na dół to się dla niego nie liczę 😞 tylko "dziadzia henio"..
A u Ciebie w domku wsio ok? mieszkasz nadal u rodziców?

Sandra, chuchaj i dmuchaj na siebie teraz 🙂 Dbaj o Saszkę i jak trzeba to wal na zwolnienie, dziecko przecież najważniejsze.

no to buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wy to Kasia jestescie zaprawieni w boju 🙂
Podziwiam akwarystow, ja nawet o jedna rybke nie umiem zadbac.. 😞 Ale coz po prostu nie mam ręki 😉) Hehe

Misza, kochana, Misza 🙂) Choc pewnie i tak bedzie dziewczynka 🙂) hehe, Wazne zeby zdrowe 😉)
Choc pragnienie synusia jest dosc spore 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia niby "tylko" 200 litrów.. ale ja mam starą drewnianą kuchnię..
a zima i taie mrozy to nie najlepszy okres na urządzanie sobie w kuchni pływalni:P heheh
rybek już nie było wiele bo skłanialiśmy się ku likwidacje tego akwarium - 2 mniejsze ledwo odratowane bo nie mogłam ich znaleźć w tym cholernym żwirku tak się kolorystycznie wtopiły a światło słabe było. No i glonojadki elegancko zaraz przerzuciłam do wody 🙂 Na szczęście koleżanka kuyzynki ma w domu spore akwarium i przyjęła moje "małe gady":P Bo glonojady miały jeden ponad 10 lat (długości ponad 35 cm) a 2 - 15-letni też coś ponad 30 cm.. więc nie było łatwo znaleźć chętnego na nie 🙂

Co do sytuacji w domu to już dawno wróciłam z dzieciakami do męża i na razie jest super. Chociaż mi w głowie cały czas siedzi to co się stało 😞 Ale staram się o tym jak najmniej myśleć i absolutnie nie pokazywać tego, że mnie to nadal boli... Na razie jest spoko 🙂 Chyba nawet lepiej niż było wcześniej...

Sandra a Misza to męskie imię?? ☺️ bo ja się nie znam:P u nas na kolegę co ma Michał na imię "misza" czasem mówią 🙂

Kasia zdrówka dla Was wszystkich!! 😘
Co do dziadków to też czasem miałm wrażenie, że Kuba woi iść na górę do babci niż ze mną siedzieć ale skończyło się.. Kubuś nie odstępuje mnie na krok 🙂
A w ogóle to Kubek strasznie łądnie zaczął wołać siku 🙂 nawet jak ma pampers to idzie do mnie i mówi "mamo bo nie wiem cy mam pampers a chce mi się siku" 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Kasia zdrowka dla Was wszystkich 🙂 u nas tez zaczelo sie po piatkowych sankach 😞
dzisiaj moja kolezanka wyladowala w szpitalu, 31 tydzien ciazy i prawdopodobnie dzisiaj albo jutro urodzi, podaja jej sterydy zeby plucka dziecka sie lepiej rozwinely. Pierwsze dziecko urodzila w 34 tygodniu, a dlatego wczesniej tak rodzi bo lekarz powiedzial jej najpierw ze ma dwie macice, a pozniej ze ma jakas przegrode na macicy czy cos w tym stylu. Sandra w 31 tygodniu ciazy to duze niebezpieczenstwo jest ?
Misza fajne imie 🙂 wazne zeby dziecko bylo zdrowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...