Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
🙂
ja wlasnie wrocilam z zakupow, pojechalam sobie pobuszowac po sklepach 🙂 juz nie pamietam kiedy moglam isc sobie tak sama poprostu chodzic po sklepach 🙂 kupilam sobie dwie rzeczy i odrazu sie lepiej czuje 🙂
teraz czas na kawke i za chwilke do zlobka po synka 😉 dzisiaj go maz prowadzil i kacperek nie plakal, za to w nocy byla jakas masakra co chwilke sie budzil z takim placzem, ze szok 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marzena on przezywa wiesz 🙂 super ze dzisiaj nie plakal 🙂 jest coraz lepiej 🙂
Moj Oliwier to tez takimi tekstami wali ze masakra np moj brat nie poscielil łóżka a Oli wchodzi do jego pokoju i mowi" matko boska ten wujek to dramat, on jest nie powazny nie poscielil łóżka. I jak ja teraz podlacze ladowarke? albo ja sie pomylilam i przemienilam imiona obu babci a Oli: mama gapa powiedziala babcia Hela a nie babcia Renia, co ty nie wiesz ze to babcia Renia? sa jeszcze inne teksty ale nie pamietam na chwile obecna 🙂 a jest taki pyskaty ze szok mowie "zjedz bo bedziesz głodny" on na to " chce byc głodny", "zrób siku bo sie zsikasz" on- " chce sie zsikac w majtki na dywan" mowie Wam rece opadaja czasem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
manka27 napisał(a):
🙂
ja wlasnie wrocilam z zakupow, pojechalam sobie pobuszowac po sklepach 🙂 juz nie pamietam kiedy moglam isc sobie tak sama poprostu chodzic po sklepach 🙂 kupilam sobie dwie rzeczy i odrazu sie lepiej czuje 🙂
teraz czas na kawke i za chwilke do zlobka po synka 😉 dzisiaj go maz prowadzil i kacperek nie plakal, za to w nocy byla jakas masakra co chwilke sie budzil z takim placzem, ze szok 🤔


zazdroszczę.. ja tylko wyskakuję nieraz do starej cegielni do rossmana a i tak dzwonia że Michał płacze i mam wracać z cycem ;/

skrobnę tylko co z mIchałem i lece zmyć farbę z włosów bo za ciemne wyjdą :mrgreen:
otóż Michał ma skaze białkową najprawdopodobniej 😞 dostał jej od kaszki nestle. No i wiem, że na razie nie będzie ich mógł jeść. kupiłam dziś mu nestle sinlac bezgliutenowa ( cholera drogie bo 20 zł z aopakowanie ;/ ) i zakupiłam do smarowania policzków laticort, teściowa dziś wypisała receptę. ZObaczymy czy krostki zejdą. Nie uśmiecha mi sie rezygnować z nabiału, ale jak trzeba będzie to nie będzie wyjścia.

Dziś zrobiam sama Michałowi gotowaną, utartą na sitku marchew z masłem, do tego posypałam trochę cukru, dodałam ciut wody i mały się nią zajadał. Jutro chcę zrobić trochę więcej i zawekowac w małe słoiczki po deserkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam Was 🙂
co do pyskowania i genialnych tekstów to ja nie mam słów.. jak się Kuba odezwie to pod ziemię mam ochotę się zapaść:P
do taty mówi "no weź te chojejne nogi"
cioci: "pocekaj tylko złapię tego nasego małego dziada"
do pań w sklepie "psecies mówię żebyście tego nie robiły!"
do mnie jak mu czegoś nie wolno "nie odzywaj się do mnie" i wiele wiele innych...
a jak nie wie jak się wykręcić z czegoś to mówi "aleee, alleeee..." hehehe 🙂

Kasiu pytałaś czy u mnie się unormowało.. hmmm.. nie unormuje się tak naprawdę nigdy - ale jeśli chodzi o moje relacje z mężem to są zdecydowanie lepsze 🙂 z czego się bardzo cieszę..

Zdecydowałam się w końcu i kupiłam chłopakom łóżko 🙂 czekam aż przyślą 🙂 takie:
http://allegro.pl/nowosc-lozko-pietrowe-defi-producent-gliwice-i2049433931.html

a no i zmieniam tabletki anty na spiralę 🙂 tylko za parę m-cy bo musze kasę odłożyć :P hehe ale wizja 5 lat spokoju mnie tak cieszy, że masakra:P:P

co tam u Was? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej moj mowi jak jest w zlym humorze : "nie chce zeby mama gadala..." 🤔 😮
Gosia jak relacje sie poprawily to bedzie tylko lepiej 🙂 kryzys mieliscie ale to minie 🙂
łóżko fajne 🙂
Kasia ile planujesz karmic Michalka? tzn karmic piersia 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A nudy z zakupow wlasnie wroclismy... 🙂

Nadia dzisiaj u babci, wiec wreszcie sie moze wyspie, bo nilt nie bedzie mnie kopal i sie przesuwal pol nocy po calym lozku....no i ostatni dzien do robotki.. i weekend!!!!

Jutro jedziemy do tesciowej na noc.. Szwagierka mi wloski zrobi 🙂 bo powoli straszyc zaczynam...a w sobote tesciowa kaczke robi... looo matulu.. 🙂)

Sie smieje, ze znow bedzie gadanie, bo na pewno wino do kolacji postawi...a z racji tego, ze ja ogolnie ravczej nie odmawiam 🙂 To pozniej insynuacje rozne chodza... 🙂 ale mam wymowke... chora jestem biore antybiotyk i do widzenia 😁DD

Matko czlowiwek sie musi tlumaczyc jak wypic nie che do czego to doszlo 🤢

A ja odliczam dni do wizyty...8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra mniam jak ja mam od dawna ochote na kaczke 🙂 mniam mniam
wiecie co moj Kacper spi w zlobku, nie pamietam kiedy moje dziecko spalo w dzien, a idzie do zlobka i tam pani mowi jako pierwszy zasypia 🙂 hehe, wczoraj pani zrobila mu zdjecie komorka 🙂 bo wiedziala, ze bede niedowierzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co racja to racja 🙂 Oli tez spi w zlobku ale nie na sypialni z dziecmi (bo tam wogole nie chcial spac) tylko w kojcu w sali zabaw z Paniami hehe znalazly na niego sposob na spanie 😁
a dzisiaj w nocy kurde plakal z 30 minut i 2h nie spal zakaszlal kilka razy takim dudniacym kaszlem tak ze szyby sie normalnie zatrzesly i sie chyba przestraszyl tego kaszlu i plakal przez to... do zlobka go nie dalam dzisiaj teraz oczywiscie nie kaszle wcale..nie wiem co to bylo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

my po spacerku. U mnie zimy brak, zero sniegu i czuje że moje dzieci śniegu na oczy już nie zobaczą. Klimat umiarkowany morski robi swoje ;/

Podejrzewamy u Michała alergię, tylko nie wiadomo na co jest uczulony. To chyba jednak nie jest skaza białkowa bo na policzku krosty bledną mimo że jem normalnie nabiał. Ponadto po kąpieli dostał w pachwinach i pod jajkami wielkich czerwonych placków 😞 Wczoraj dostał 2,5 ml dipherganu na odczulenie, chyba dziś tez będę musiała mu podać. Ogólnie mały dużo kicha i ma oczy zaszklone. W sypialni cały kurz spod łóżka zebrałam, pościel mu zmieniłam. Zmieniam mu kosmetyki. J&J idzie w odstawkę, Grześ zużyje, podobnie krem pielęgnacyjny i przestawiam się na mydło bambino.

Dzis i jutro mam pracowity dzień. W niedziele moi teściowie wyprawiają uroczysty obiad z okazji "nowych" wnuków, będzie ok 20 osób no i na mojej głowie sa 2 sałatki, ciasto i jedno z dań na obiad. Trzeba będzie też ogarnąć chatę więc coś czuje, że na tyłku dzis i jutro już nie usiąde..

Marzena, nie miałam kiedy zważyć Grzesia, ale mierzy metr i jakiś czas temu wazył 16 kg 😲 widze jak szybko rosnie mu stopa, powoli wyrasta mi z kapci rozm.26..
A Michał? hmm powoli wkracza w ciuszki na 74, ma jakieś 9,5 kg i dorodny z niego chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Kubę rano mierzyłam bo mi cm wpadł w ręce a wczoraj się ważyliśmy 🙂 Ma 97 zm i 16 kg - ciężki chłop jak nie wiem.. a osttanio cały czas chce żebym go na rękach nosiła 😞
dzisiaj na spacerze musiałam obydwóch nieść 😞 w jedną stronę ładnie poszli a z powrotem to na ręce ;(
kręgosłup i ręce mi odpadają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a u Oliwierka prawie zapalenie krtani ale na szczescie szybko zareagowalam moze obejdzie sie bez antybiotyku (choc mam wypisana recepte jakby te leki co przypisala do niedzieli nie pomogly)
moj młody jest drobniutki bo wazy troszeczke ponad 12kg i ma 94cm a je pieknie poprostu chyba ma taka budowe no i OLi to jak to sie mowi to "żywe srebro" 🙂
Kasia oby ta skaza szybko minela..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My oglądamy z dysku 🙂 Mamy wszystkie odcinki zgrane i po kolei od początku lecimy :P
Kuba też w końcu się zdecydował i sam się położył spać 🙂

A i będę się przechwalać moim młodszym dzieckiem:P Od kilku dni Matik podnosi podstawek pod kibelek Kubusiowy a ja mu zabierałam.. wczoraj nie zabrałam a on sobie ustawił go po toaletą... no to mu zdjęłam spodnie i tak sobie postaliśmy:P i dzisiaj 2 razy to samo:P Przed kąpielą znów bierze i podstawia sobie ten podstawek i włazi na niego - no to ja mu gacie w dół i łapię siuśka i stoimy chwilkę a Matik zaczyna sikać 😁 i chyba się lekko przestraszył albo zaskoczony był co się dzieje bo przerwał ale zaczął z powrotem i ładnie się wysikał NA STOJĄCO 🙂 Ale jestem z niego dumna! Podpatrywał Kubusia a teraz robi tak samo 🙂 Mądrala mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Superowo..Zdolniacha 🙂

Moja wazy okolo 14, a mierzy cholercia nie pamietam 🙂 Na futrynie mam napisane 🙂)

Chokerka, dostalam wczoraj takiego swedzenia podczas farbowannia wlosow, ze myslalam, ze oszaleje... a jak farbe zmylam, to tam gdzie dotykala czola same biale place.. normalnie jakby skore odbarwilo.. po 2h mi zeszlo.. 🙂))

Ehhh te hormony....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia bo Mati chce zaoszczedzic na pieluchach 😁 brawo Mati!!!
heh pewnie te palce fajnie wygladaly 😁 dobrze ze nie zostaly heheh
kupilam sobie dzisiaj takie kaloszo-kozaki wiecie o co chodzi a moja mama jak je zobaczyla to mowi ze to wiocha hehe (tzn nie doslownie powiedziala ze wiocha tylko ze jej sie to nie podoba 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się podobają te kaloszo-kozaki ale sama bym sobie nie kupiła:P

Matik znów mnie zaprowadził do łazienki i normalnie się wysikał 🙂 heh - ale mnie to cieszy! 😁
Naśladuje Kubę we wszystkim.. szkoda, że Kuba łobuz bo byłoby cuuudownie :P No ale przynajmniej sikanie szybko załapie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

wpadłam z kuchni, na chwile robie sobie wolne od pichcenia 😜 babka na piwie zrobiona, jeszcze 2 sałatki i kurczak.

otóż z Michałem już nie wiem co się dzieje, wczoraj po kąpieli zobaczyłam że ma 1 pęcherz odparzeniowy na fałdce na nóżce no i masakrycznie czerwone placki. Zaogniało się to po kazdym myciu pupy mydłem bambino. Rano pojechałam do biedronki i kupiłam huggisy
No, po huggisach pachwiny nie są już tak czerwone ale wiem na bank że kosmetyki bambino i pampersy odpadają. Eh, mam zakupione prawie 120 sztuk pampersów rozm.4 i nie wiem co z nimi zrobić ;/
przerzucam się na huggisy, musze dokupić jeszcze chusteczki do i jeszcze jakiegoś jelenia hipoalergicznego z pompką bo nie mam czym go myć ;/


Gosia2, zdolniacha z Mateuszka 🙂

Gosia, kojarze te kaloszo-kozaki, oryginalne, moja koleżanka miała brązowe kalosze a góra w kremową kratke z materiału. Też bym sobie takie kupiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ooo, takie buciki 😁 Gosia, takie masz?
http://images.google.com/imgres?q=kaloszo+kozaki&hl=pl&biw=1440&bih=797&tbm=isch&tbnid=bUFsGlZdv4vpjM:&imgrefurl=http://blognife.wordpress.com/category/sezon-jesienzima-20102011/&docid=YDYeoKX66row1M&imgurl=http://blognife.files.wordpress.com/2010/11/kaloszo-kozaki1.jpg&w=800&h=578&ei=88saT8tX8PXhBMjPsM8N&zoom=1&iact=rc&dur=270&sig=102830453964889285746&page=1&tbnh=138&tbnw=184&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=98&ty=58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...