Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny...
no więc rzeczywiście nowy rok się dobrze nie zaczął. Wyprowadziłam się wczoraj z chłopcami do moich rodziców.. Mój mąż przeskrobał i nie chce wybaczenia, twierdzi, że musi pomyśleć.. nie wie czy chce i umie ze mną być. A ja nie chcę mieszkać w jego domu tylko jako matka jego dzieci więc postanowiłam dać mu czas... Zobaczymy co z tego wyjdzie..
Beczę cały czas bo kocham dziada jak jasna cholera.. tęsknię, chcę zadzwonić, napisać.. przytulić się.. tylko Kubuś za mną chodzi i mówi "}mamo proszę, nie płacz już" staram się ale ciężko mi...

Gadałam wczoraj ze znajomym i może się uda mi mieszkanie znaleźć.. Jego ciotka ma takie małe *kawalerka typowa), które dostała w spadku i ponoć ma się jej teraz zwolnić. i ten znajomy mówi, że studentom przez 2 lata za free wynajmowała.. tylko media płacili więc może i tym razem nie bedzie chciała jakiegoś wygórowanego czynszu.. byłoby fajnie.. tam w okolicy jest i żłobek i przedszkole więc mogłabym poszukać pracy i jakoś dać sobie radę.. na razie mój dał mi trochę kasy...

Nie wiem co robić.. z jednej strony beczę za nim i nie chce mi się żyć (nie mogę spać, jeść - zaraz mi niedobrze ;(, cały czas chce mi się beczeć a myśli krążą tylko wokół osoby mojego męża ) . Totalna załamka ale wiem, że jakby co niue mogę zostać u rodziców na stałe więc szukam planu b...

I nadal ciuchutko wierzę, że miłość zwycięży wszystko... chociażby to miała być tylko moja miłość.. Chciałabym być szczęśliwa.. no i chłopcy - nie chcę być jednocześnie ojcem i matką 😞 Chcę dla nich prawdziwej rodziny... ehhh ;(

to by było tyle z nowości u mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kurcze Gosiu, to nieciekawie. Nie obraź się ale Twój mąż jest po prostu glupi zostawiając taką dziewczynę, tfu, zastanawiając się nawet czy chce z Tobą być. Macie przecież dzieci, czy on tego nie widzi? ehh 😞
jest takie przysłowie: jak kocha to wróci.. zeczywiście daj mu czas, nie dzwon i nie pisz choć wiem że to będzie ciężkie. Kilka dni bez Was i zrozumie, że popełnił błąd...

buziaczki, trzymaj się
ps. ja myslałam, że wyprowadziłas się przez "T"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T swoją rolę też w tym odegrała.. gdyby nie ona w ogóle by inaczej było 😞
a że mój mąż jest głupi.. hmm.. nie wiem.. ja podejrzewam, że on ma depresję 😞 przemęczenie organizmu.. przecież on tyle pracuje.. ale gadałam wczoraj z żoną szefa jego i chyba ją w końcu ruszyło boR. powiedział mojemu, że jak skończą coś tam gdzieś przenosić to da mu w końcu wolne..

Bo ile można.. od 8 do 17 w sklepie, 10 dni w m-cu od 22 do 6 rano w mow... i do tego bez ustanku jakieś telefony ze sklepu 0 bo przecież mechanik nie rozumie, że sklep do 17 czynny tylko dzwoni nawet w nocy..
Tak bym chciała żeby się ułożyło 😞

idę sprawdzić czy mama uśpiła Kubę - położył się wczoraj późno bo go na światełko do nieba wzięłam a rano wstał wcześnie bo Matuś go obudził.. w końcu zajmujemy teraz we 3 jeden pokój... Mama się uparła, że go uśpi więc niech próbuje 🙂 ja włożyłam Matika do łóżeczka (bo Matusiowe zabrałam ze sobą_ i śpi 🙂 odpocznę trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde Gosia trzymam kciuki za Was oby wszystko sie dobrze ułozyło...
Marta dobrze ze operacja sie udala w koncu to palce u ręki..bedzie ok 🙂
Sandra wiesz Ty (lub Twoj mąż)dajesz palec ktos bierze cala reke tak to jest niestety dlatego czasem trzeba mowi nie! 🙂
No a my to ogolnie na jakies kilka lat chcemy jechac zeby zarobic troche kasy a moze i na stale kto to wie 🙂 ale powiem Wam ze ciezko z tymi mieszkaniami:/ szukam po niemieckich stronach ale wszystko jest przez agencje nieruchomosci ehh i wiekszosc nieumeblowane... a ja juz bym chciala do mojego męża 🤨tesknie jak cholera zle mi bez niego...Michał teskni jeszcze bardziej bo jest tam calkiem sam (jak nic nie znajdziemy do konca stycznia to M. wraca bo dluzszej rozlaki nie wytrzymamy...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe 🙂 Slodziak...

Moja dzisiaj byla na baliku... 🙂

A mi wzystko w chwili obecnej w glowie chodzi naookolo ewentualnej ciazy.. walnieta jestem 😉)) W sumie juz bym mogla z krwi zrobic, ale chyba nie chce sie rozczarowac ;( 🙂 i sama nie wiem..

Gosiu... hmmm.. pamietaj co ci pisalam..Silna, madra baba z Ciebie i dasz rade!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra rób z krwi 🙂 ja bym nie wytrzymała hehehe

będzie co ma być 🙂 ja pobeczę ale już spokojnie do tego wszystkiego podchodzę... Oczywiście chciałabym żeby się nam udało. W końcu to ojciec moich dzieci i jego kocham.. ale jeśli nie będzie chciał to ja dla chłopców muszę żyć dalej...

A Oli słodziak niesamowity! Swoją drogą ciekawie wygląda połączenie blond włosków z tak pięknie brązowymi oczami 🙂 bo blondyni to przecież zwykle chyba niebieskoocy są:P przynajmniej ja tylko takich znam:P

Kasia a jak tam Ty z Twoim??? układa się Wam? *powiedz, że tak:P optymistyczniej mnie to do życia nastawi:P:P)

A i z tego wszystkiego nie napisałam Marta, że trzymam kciuki za rehabilitację męża! Oby się wszystko udało i wróciło do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):

A Oli słodziak niesamowity! Swoją drogą ciekawie wygląda połączenie blond włosków z tak pięknie brązowymi oczami 🙂 bo blondyni to przecież zwykle chyba niebieskoocy są:P przynajmniej ja tylko takich znam:P

Kasia a jak tam Ty z Twoim??? układa się Wam? *powiedz, że tak:P optymistyczniej mnie to do życia nastawi:P:P)


Grzes też blondyn z piwnymi oczkami 🙂 Michał za to ma niebieskie oczy i ciemniejsze włoski 🙂

Gosia2, no u mnie hmm... jest ok choć wiadomo, raz są kłotnie a raz nie 😜

Gosia, a Ty Oliwierka maszynką obcinasz? nie buntuje się?

ja swojego sama obcinam ☺️ ☺️ co widac na fotce jakie ma "schody" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kubę raz obcinałam maszynką ale on ma strasznie drobną buzię i wtedy taki chudy był, że szkoda słów:P wyglądał jak z oświęcimia:P A teraz z obydwoma chodzę do fryzjerki mojej mamy 🙂 Babka bierze 10 zł od łebka ale ma super podejście do dzieciaków i fajnie włoski ścina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja Oliwierka scinam maszynka on az sam sie rwie zeby go scinac heheh sam wyciaga i mi podaje 😁 😁 a wloski mu sciemnieja bo nikt z naszych rodzin blondu nie ma.. 🙂 Michal tez mial jesne jak byl maly 🙂 🙂
Sandra masz racje czekaj spokojnie do 13go a co 🙂 w koncu od jutra to 3 dni tylko 😁
ja sobie chyba dzisiaj jak Oli zasnie drineczka zrobie jakos tak mi sie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
sandroos napisał(a):
To pij, kobito!!!

Ja zrobilam wlasnie platki jeczmienne,ciekawe jak to g... smakuje 😁


no to piłam 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ hehehe

a ja nie bo mi Oli sok wypil 😠 🙂 ale dzisiaj sobie zrobie bo chodzi za mna 🙂 Michal przywiozl Ballantine'sa jak przyjechal az ze jeszcze 1/4 butelki zostala wiec co ma sie zepsuć heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goshe napisał(a):
GoGr napisał(a):
sandroos napisał(a):
To pij, kobito!!!

Ja zrobilam wlasnie platki jeczmienne,ciekawe jak to g... smakuje 😁


no to piłam 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ hehehe

a ja nie bo mi Oli sok wypil 😠 🙂 ale dzisiaj sobie zrobie bo chodzi za mna 🙂 Michal przywiozl Ballantine'sa jak przyjechal az ze jeszcze 1/4 butelki zostala wiec co ma sie zepsuć heheh



Gocha Ballantine's dobry z sokiem porzeczkowym 😁 sama byłam w szoku jak pierwszy raz spróbowałam ale super smakuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
goshe napisał(a):
GoGr napisał(a):
sandroos napisał(a):
To pij, kobito!!!

Ja zrobilam wlasnie platki jeczmienne,ciekawe jak to g... smakuje 😁


no to piłam 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ hehehe

a ja nie bo mi Oli sok wypil 😠 🙂 ale dzisiaj sobie zrobie bo chodzi za mna 🙂 Michal przywiozl Ballantine'sa jak przyjechal az ze jeszcze 1/4 butelki zostala wiec co ma sie zepsuć heheh



Gocha Ballantine's dobry z sokiem porzeczkowym 😁 sama byłam w szoku jak pierwszy raz spróbowałam ale super smakuje!

ja pilam z tym z biedronki z granatem 🙂pycha ale jak mowisz ze porzeczkowy tez super to kupie tym razem taki 🙂

ide po mojego rozbójnika do żłobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wytrzymalam, pojechalam zrobic bhcg 🙂 za 1,5 h wyniki 🙂

Ale mam mieszane uczucia nie wiem czy nie lepiej nie byc teraz w ciazy bo mam paskudna infeksje zatok znowu... 😞 i boje sie zeby nie zaszkodzila w razie czego malenstwu...

a dwa jutro ide do lekarza i wole, zeby dobrala mi odpowiedni antybiotyk, w zaleznosci czy jestem w ciazy czynie...
Robilam dzis paskowy t tak.. ale na niego za wczesnie... 🙂 ale tak sibie zrobilam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...