Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej.
Sandra trzymaj się.

U nas tak sobie, w sensie chorób. Emilka kaszle, Majka 4 dzień gorączkuje. Byliśmy wczoraj z nią u lekarza, właściwie nic jej nie jest, w sensie oskrzela czyste, tylko gardło lekko zaczerwienione. No ale dziś znów całą noc gorączkowała, spała niemalże całą noc z nami, bo co mąż ją wyniósł -ona wracała. W rezultacie spaliśmy we trójkę plus dochodząca na karmienie Julka. O i zważyłam wczora Julkę w ciągu tych dwóch tygodni od kiedy się dokarmiamy przytyła 400g 😁 😁 😁

Cos jeszcze mialam pisać, ale kurcze zapomniałam. W dzień normalnie co napiszę na sierpnióweczkach i zabieram się za Sierpień2009, to już ktoś wzywa i tak.
O zrobiłam już prezent na gwiazdkę dla męża. Mam już na Mikołajki dla dziewczynek, czekam na wypłatę i kupuję na gwiazdkę bo pomysły są.

Kasia ty kiedyś chyba pisałaś że twoja teściowa jest pediatrą. My znów mamy pleśniawkę, polecisz coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy!!! mocno trzymamy 🙂

u nas już lepsza nocka 🙂 do 1 się matisia budził co jakiś czas ale od 1 do 6 już spał mocnym snem 🙂

Kubek ogląda właśnie bajkę o dinozaurach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio jestem 😉 Sie nasiedzialam, ale juz po badaniach krwi.
Wszystko zrobione, ale niestety na wyniki musze poczekac bodajze cos okolo wtorku i pozniej zadzwonic i na wizyte do niego, wiec pewnie cos pod koniec przyszlego tygodnia bede wiedziec wiecej, ale na bank jest wszystko DOBRZE 🙂))

A sie musze pochwalic schudlam 3kg 🙂) Wiem, ze to oewnie woda, ale i tak sie jakos lepiej z tym czuje 🙂 sialalal...

Na plesniawki Nystatyna, Aftin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra super, że wszystko dobrze 🙂

Marta - zdrówka dla dziewczynek 😘

Kasiu całuski dla chłopców 😘

A ja już mam skompletowane prezenty na mikołaja 🙂 i na gwiazdkę też 🙂 brakuje mi tylko jednego - dla szwagra.. ale nie mam zielonego pojęcia co kupić 😞
no i na 2 jeszcze czekan na przesyłkę 🙂 i mam święty spokój i zero prezentowych stresów w grudniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. napisałaś "ale na bank jest wszystko DOBRZE" więc ja Ci wierzę 😁

mi nie doszły te 2 i już wiem dlaczego.. kurier się nie dodzwonił bo się machnęłam i podałam o 1 cyferkę za dużo:P ale już wyjaśnione więc jutro powinno dojść 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

walcze z odparzeniem tyłka Michała, w sumie nie samego tyłka co fałdek po bokach i skóry pod jajcami ;/ eh, takich czerwonych krostek dostał że szok ;/ zmieniłam mu chusteczki z pampers na cleanic i w tym czasie 2 razy miał to, ale teraz to b.silnie. No więc odstawiłam te chusteczki ( eh, jeszcze 2 opakowania mi zostały bo hurtowo kupiłam ), zaczęłam mu przemywać pupę wodą z szarym mydłem. Zobaczymy czxy to cos pomoże.

No a u mnie okres 🤢 🤢 w sumie plamienie, traktuje to jako objaw niepożądany przy braniu tych tabletek cerazette. Po za plamieniem żadnych innych objawów nie mam ( odziwo 😮 myślałam, że standardowo ból głowy będzi e).

co do prezentów to ja pozamawiałam kosmetyki z avonu i juz też praktycznie mam dla wszystkich 🙂 a dla Grzesia chce mu kupic tor samochodowy z match boxów, a dla Michałka jakąś zabawkę. Od babć poprosiłam dla Grzesia o książki i cos edukacyjnego dla 2 latka 🙂

Marta - zdrówka dla Majeczki !!

buziaczki dla Was i dzieci, trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta, póki co pozostane przy tym mydle bo widzę że łagodnieja mu te krostki ( ale dzięki za info, będę pamiętała o tym nadmanganianie 🙂 ) . Dla mnie te szare mydło jest magiczne - i mi pomagało przy podmywaniu podczas porodu no i teraz Michałowi.

heh, zauwazyłam, że Grzesiu coś tam więcej próbuje mówić i zaczyna składac zdania.
Wiecie jak chce powiedzieć, że taty autko miało wypadek a mamy nie?
TATA BRUM BRUM BAM, MAMA BRUM BRUM BAM NIE 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja juz tez mam prezenty obmyslone ale jeszcze nic nie kupilam 🙂 nawet dla Oliwierka na Mikolaja ale jemu to chce sloneczko lampke scienna kupic od rodzicow odkurzach playskool a od mojego brata narzedzia takie w walizce boscha 🙂 bo moj Oli to majster normalnie heheh wszystko by naprawial 😁
co do chwalenia to Oli umie do 3 liczyc, pokazac ze to jest np. 2 kredki czy 3 telefony 😉 zna kolory i niektore litery 🙂 wierszyki to umie " w pokoiku na stoliku stalo mleczko ..." i "my jestesmy krasnoludki"-ale to z moja pomoca hehe w złobku sie nauczyl 🙂zna przeciwienstwa rozne i prawo-lewo, gora-dół, powiem Wam ze duzo ich ucza w tym zlobku 🙂
a i chyba bedzie mial ospe bo zaczynaja krostki mu wyskakiwac;/pierwsza choroba dziecieca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...