Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejo 🙂

Sandra, na pewno wkrótce dostaniesz okres! 😘
a nie można tak od razu sie starac o dziecko? kiedyś na pasierpniu 2010 była jedna laska co poroniła i od razu zaczeła sie starać i zaszła po 2 miesiącach, urodziła w październiku 2010.

Marta, jak Twoja Julka mało na wadze przybiera? unormowało się juz? dało coś dokarmianie ?

u mnie wsio ok,U moich chłopaków też ok, Michał rosnie jak na drżodżach, udaje mu sie gaworzyć i jest z niego straszny śmieszek - jak tylko ktoś do niego coś mówi to od razu się smieje i mówi swoje GYYYYYY 🙂 No i waży już 7100 😲 🤪 mój pucuś kochany 🙂
🙂
Grześ natomiast z nocnikiem się oswaja, są dni, gdzie potrafi zawołać siku nawet gdy ma pampersa, osttanio gonilismy z łożka wieczorem bo zachciało mu się siku. Są dni, że leje po portkach na potęgę.

Mam pytanie, czy Wasze dzieciaczki przeżywaja tak w nocy to co działo się u nich w dzień? normalnie Grzesiek ostatnio tak sie rzuca, majaczy, krzyczy NIE NIE NIE przez dobra chwilę.. osttanio przez pare dni dawałam mu syrop uspokajający diphergan i przesypiał całe noce, jak zaprzestałam to znów się często budzi 😞

idę w środę do gina, w końcu przepisze recepte na tabsy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂
Kasia no to ladnie Michas przybiera na wadze 🙂 a Grzes w jego wieku ile warzyl??
U nas raczej Kacperek az tak nie przezywa w nocy tego co sie w dzien wydarzylo. Czasami ma cos takiego np dzisiaj w nocy cos mu sie przysnilo,usiadl w lozeczku i powiedzial mi ze chce ze mna spac, no i mama go przygarnela do swojego lozka 🙂 hehe.
Teraz spi moj lobuziak 🙂 a ja mam chwile na odsapniecie :P
Kasiu czyli decydujesz sie na tabletki jednak? A karmisz? ja jak karmilam to bralam azalie i sluzyla mi.
Marta piekny ten torcik, a moglabys zdradzic przepis na ta mase lurowana? a pod spodem jest biszkopt? mi sie zawsze te torciki podobaly, ale wlasnie nie wiedzialam co to za masa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski! wpadłam pochwalić się że wygrałam w konkursie rossmana kosmetyki johnson & johnson dla Michałka 🤪 🤪 odbiór dopiero 5.12. także nie wiem co dadzą.
rejestrujcie się na www.rossnet.pl i polujcie na konkursy 😆 jest ich tam mnóstwo, także dla dzieci 🤪

Marzena, zdecydowałam się na anty bo więcej dzieci nie chce ;p
Przy Grzesiu miałam jakies 2 miesiące azalie ale bolała mnie po nihc głowa, zreszta jak przy kazdych hormonach. PO roku chce załozyc spirale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia do dzisiaj nie przespala chyba zadnej nocki calej..Budzi sie raz na pewno, a jak jej nie wezme do swojego lozka to i kilka razy w nocy.. Rzuca sie strasznie, gada... ja juz sie przyzwyczailam szczerze mowiac...

Kasiu powiem, ci tak, ogolnie owulacja wystepuje powiedzmy 14-20 dni po poronieniu, ale dla mnie to dosc nierozsadne.. Organizm musi sie przystosowac, wrocic do normalnego funkcjonowania, odpoczac....a dwa tez chce sobie zrobic badania pewne.. wykluczyc zespol antyfosfolipidowy, oznaczyc hormony... chce miec pewnosc, ze wszystko jest ok....
No i chce odczekac dwa cykle przynajmniej tak mi zalecal ginekolog...
Tez mam kolezanki, ktore zachodzily w ciaze od razu po poronieniu, ale jak dla mnie w takich sytuacjach trzeba byc rozsadnym.. Idndywidualna decyzja, choc ja bym swojej pacjentce nie polecala.. kiedys mowilo sie nawet o 6 miesiacach przerwy... 🤢

Kurna jego mac znow jestem chora!!!!!!!!Kaszle jak cholera!!!Zwariuje!!!!
mloda miala 37, 5, a dzis wyjazd do babci mam nadzieje, ze jej sie nic nie wykluje, zeby babcia nocy z glowy nie miala.. mala dzis taki apetyt, ze nic nie jadla caly dzien i marudzila, ze ja glowka boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra niektóre dzieci tak poprostu mają, moja Emilka ma 9 lat, a rzadko się zdarza, ze przesypia noc. Zawsze idzie siku.

Kasiu Julka w stosunku do Miśka to kruszyna. Tydzień temu ważyła 5080g, od tyg się dokarmiamy. Efekty pewnie są, bo widzę ile dojada. Niestety widzę też, że im Jula spoko je butlę tym niestety u mnie zaczyna być lipa z mlekiem. Chyba moja laktacja podświadomie sie poddała.

Jutro mam neurologa 😞 Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZEŚĆ.

Co do wizyty u neurologa. Pani doktor jest zadowolona z Julki i jej postepów. Ma słabsze rączki, nóżki i kręgosłup, jakby napięcie się obniżyło, ale to tylko wymaga treningu. Asymetrii już nie widzi, napiecia w rączkach też nie. No niestety, ale to w sumie wiedziałam, najprawdopodobniej będziemy ćwiczyć aż do raczkowania 😞 Mówi że jest znaczna poprawa, ale wszystko wymaga jeszcze czasu.

Miło było usłyszeć, że nie zmarnowałam tych 2 mc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra co Ty żal sie ile chcesz 🙂 spokojnie poczekaj do stycznia i znow do dzieła 🙂 my tez sie w styczniu jak dobrze pojdzie bedziemy zaczynac starac 😁
Kasia ale duzy chłopczyk z Michałka nonono sorki ze tak napisze ale to nie za duzo jak na 2 miesieczne dziecko?? aj tam wazne ze zdrowy 🙂
Marta super ze sa widoczne efekty 😁 wkrotce problemy Julci znaknal na zawsze 🙂
Ide niedlugo po młodego do żłoba 🙂 ale on lubi żłobek szok normalnie 🙂
Oli odkad przestalam karmic cyckiem przesypia całe noce czyli rok i 3,5 miesiaca 🙂 wogole sie nie budzi 🙂fajnie mam heh wogole ostsnio Oliwier stał sie jakis taki dorosły 🙂 mówi jak dorosły heh z tymi słówkami "dorosłymi" hehe np. normalnie, poprostu, nie mam pojęcia 😁 😁 😁 az smiac sie chce jak sie to słyszy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo 🙂

boziu, niedawno chłopaki poszli spac, długo mi wojowali, całe top mdel ze mną obejrzeli 😁

Marta, dobrze, że z Julka jest lepiej!

Gosia, wiem, że Michał dużo wazy, ale nic na to nie poradzę ;/ Grześ też duzo wazył, kluska był a teraz chudy jak szczypior.

od wczoraj zaczełam dawać na nmoc butle Michałowi bo pod wieczór moje cycki są wypompowane i nic praktycznie z nich nie leci, przez to Michał strasznie się wkurza. Wczoraj Misiek dopił sobie 80 ml, stosuję hipp combiotic 🙂

A, była u gina, wszystko ok, mam juz tabletki, cerazette 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Kasiu moj Kacperek tez od samego urodzenia duzo warzyl, od samego poczatku tylko od wszystkich slyszalam ojeju jaki on duzy itd, ale juz przywyklam do tych tekstow 😉 A Michas poprostu dobrze przybiera na wadze.
A budzi sie czesto w nocy? A Grzesiu spi juz sam w swoim lozku?nie przychodzi do was w nocy do lozka?
no to fajnie ze masz tabletki, ja jutro ide do gina zrobic cytologie.
Gogr jaka diete stosujesz zeby schudnac, bo widzialam ze piszesz na watku o diecie 🙂 kurde kupilam sobie hulahop zeby troszke zgubic i nie wychodzi mi krecenie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marzena moj Oli to ponad 2 miesiace plakal 😞 jak go przyprowadzalam i zostawialam czasem nawet cala droge z domu do zlobka a mamy pieszo ok 10-15 minut:/ co prawda zaraz jak go oddalam w Pan rece to przestawal plakac ale ciezko z nim mialam 🙂 teraz oczywiscie jest super sam chce isc i czasem nawet nie chce wychodzic ze zlobka 😁
Kasia ale dlugo wytrzymali chlopcy 😆 22.30 😁 ja wstyd sie przyznac ale o 20.30 zasnelam razem z Oliwierkiem 😮 i po top model 😞 😞ale w necie juz obejrzalam odcinek 🙂 mam nadzieje ze ta irytujaca ania balon nie wygra bo to juz by byla lekka przesada
o hulahop tez bym sobie kupila 🙂
ide kawke sobie zrobic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeju ja jak widze ta dziewczyne to mnie az trzesie, no cos okropnego, jej sposob wypowiedzi, dziecinnosc, mam nadzieje, ze ona nie wygra, bo to by byl jakis zart.
Jeju ja ostatnio wieczorem tak szybko jestem spiaca, ze masakra.
Wiesz Gosia kupilam sobie to hulahop i nie wychodzi mi to krecenie, zapomnialam jak to sie robi 😜
a jak tam kiedy przenosicie sie do meza??
my 1 grudnia przeprowadzamy sie do szczecina 🙂 Kasia bedziemy mieszkali na dunskiej 😉, a ty gdzie mieszkasz w szczecinie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Marzena, to niedaleko mnie będziesz mieszkała 🙂 musimy się zobaczyć i pójść na spacerek 🙂
ja mieszkam na Bukowie, przy Szosie Polskiej 🙂

Michał w nocy ładnie spi ( tfu tfu ), budzi się co 3 h, Grześ raz jest u nas w łózku a raz nie, zalezy od jego humoru 😜

co do tej Ani z tap madl to wiem że wejdzie do finału - ale powiem Wam że jakby wygrała to da niezłe świadectwo o polskich modelkach - wstydu nam tylko narobi ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena ja lecę na diecie ŻPM 🙂 hehe
zapraszam na wątek dietowy 🙂
a co do hula-hop - jakie kupiłaś? bo wiesz, że im większe i cięższe to łatwiej kręcić?
zresztą - trochę wparawy i się uda 🙂
ja wstyd się przyznać ale szukałam na YT filmików instruktażowych bo nie miałam pojęcia jak to utrzymać na biodrach:P a teraz gdyby nie fakt, że drętwieją mi nogi to mogłabym kecić hoho:P a tak to godzinę wytrzymuję 🙂 chociaż ostatnio stoi nieużywane ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena ja mam takie i jest super 🙂 polecam bardzo! http://allegro.pl/hula-hop-2011-z-masazerem-hoop-wyszczuplajacyacy-i1937942253.html

A nogi drętwieją mi jak stoję długo w jednym miejscu, w powiedzmy niewygodnej pozycji.. no i jak tak godz kręcę to mi drętwieją.. ale nie każdy tak ma.. taka moja dziwna przypadłość:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...