Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nieźle ...
ja sie biore do roboty tzn my sie bierzemy jak tylko znajdziemy mieszkanie w Niemczech 🙂 bo teraz w pojedynke to raczej trudno zajsc w ciaze heheheeheh
Michal ma urlop od poczatku lutego 10 dni i super by bylo jakbysmy do tego czasu cos wynajeli a jak nie znajdziemy nic to przyjezdza na ten czas do mnie i jedziemy gdzies rodzinką (ja Oli i M. 🙂 ) w góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra, że siostra ze schodów spadła to rozumiem:P ale czemu Twoja mama szafę kopie?? 😮 😜 😜 😜

Gosia a zabierzecie mnie ze sobą?:P ja w górach to po drodze mnie gdzieś zgarniecie a potem możecie zgubić 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂
Kasiu no u nas mozna powiedziec, ze ok. W zeszlym tygodniu Kacperek nie chodzil do zlobka, bo mial katarek i troszke kaszlal, to wolalam go nie puszczac. Ale dzisiaj normalnie jak go zaprowadzilam, to byla jakas masakra, tak sie darl jakby go ze skory obdzierali, masarka 😞 ja wyszlam cala spocona z tego zlobka. Chodzil 4 dni pierwsze, pozniej tydzien przerwy i na nowo trzeba go przyzwyczajac 😞 mowie wam masakra. A ostatnio wogole mamy z nim meksyk, bo jak jest cos nie po jego mysli to wydziera sie tak strasznie jakby nie wiadomo co mu czlowiek robil, dziewczyny jak go uspokajac, poradzcie cos, plissss.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
goshe napisał(a):
czyli kierowniczka pozytywnie do wszystkiego podchodzi 🙂
w poniedzialek tego laptopa kupuje
http://allegro.pl/asus-10-led-ati-6290m-1-320-hdmi-amdx2-gwarancja-i2055283171.html
🙂


kochana, wiesz że to malutki laptop? ;/ i asus... 😞


no przecież fajny taki mały.. ja jak będe wymieniać to na taki malutki właśnie 🙂
a asus to zły? ja mam od ponad 2 lat i gdyby nie to, że zepsułam baterię (co jest tylko i wyłącznie moim dziełem) to wydaje mi się w porządku komputer...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam Samsunga i LG... no i LG po 1,5 roku juz bez kabla nie dziala 😁D

Ale ogolnie nie narzekam, nie pracuje na kompiterach, w sensie projektow i takich rzeczy i wydaje mi sie ze wszystko oki 🙂

Powoli wracam do zywych jesli chodzi o moje zatoki.. Nos mam jszcze caly obdarty, ale juz lepiej 😉
a teraz sobie z nadiaprzyjelysmy pozycje horyzontalne i sobie lezymy...

Ja chce juz 27 !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez mialam wczesniej asusa i bylam zadowolona ale jeszcze jednak sie wstrzymuje bo mam metlik w glowie z tymi laptopami chcialam taki malutki ale moj maz mowi lepszy bedzie standardowy i kurde nie wiem co robic 🙂 (w domu mam acera i nie polecam tej firmy:/ )
Sandra jeszcze tylko 10 dni 😁
Marzena spokojnie teraz bedzie najgorszy okres ale Kacperek przetrwa go i bedzie chetnie chodzil 🙂 a taki niegrzeczny bo on tak odreagowuje to ze go posylacie do zlobka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Gosia ja wiem ze to bedzie ciezki okres dla nas wszystkich. Ty pisalas, ze Oli tez plakal, powiedz mi jak ty sobie radzilas z tym , co mu mowilas zeby nie plakal, zeby chcial tam pojsc , pomocy.
Wlasnie przed chwilka bylam zlozyc u siebie w pracy pismo, ze wracam do pracy od 20 lutego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz co on sie boi ze jak go tam zaprowadzasz to po niego nie wrocisz musi sie sam przekonac ze mamusia zawsze przyjdzie po niego 🙂mowienie mu nic nie da...dobrze zeby mial w zlobku jakas ulubiona zabawke ktora sie zawsze bawi wtedy mozesz mu mowic ze w zlobku jest jego ulubiona np. koparka ijak sie chce nia pobawic to musi pojsc do zlobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia, jak dla mnie standardowy wymiar laptopa jest praktyczniejszy, taki z matrycą 15'6 cala 🙂

Gosia2, jak u Ciebie? unormowało się w domku? czy nadal u rodziców mieszkasz?

Marzena, mam nadzieje, że Kacperek w końcu się przyzwyczai do żłobka. tak jak Gosia pisze, zobaczy że jesteś zawsze po niego to nie będzie się bał zostać 🙂

eh, Niedługo Grzesiu będzie miał 2,5 roku a gada jak murzyn w Polsce ( jak myślicie jak wyrazi to, ż enie chce iść na drzemkę? MAMA APSI NIE DIEŃ czyli mama nie ide spać bo jest dzień 😜 no i przestał mi chodzić na drzemki, ale wiczorem jets niemożliwy ;/

buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia moj Kacper juz od dawna nie spi w dzien, dzisiaj pani w zlobku mowila, ze probowala go polozyc i nie bylo szans 🙂 mowi ze tak siedzial na lezaku i tylko czekal kiedy panie znikna z widoku zeby uciec 😜
rozmawialam z nia dzisiaj jak dlugo plakal po tym jak go dalam na sale, to mowila ze nawet pol minutki to nie trwalo, wystarczylo ze zobaczyl zabawki na sali i pobiegl sie bawic.
jeju juz 2,5 masakra jak ten czas leci, Kasia zobaczysz jak sie Grzes rozgada to nie bedziesz mu mogla buzi zamknac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...