Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kupa czasoo 🙂)

Noz cholera jasna obudzilam sie z katarem i zapchanymi uszami... ogolnie z gory zalozyla, ze maz sie nie da namowic, na te akcje i nawet go nie zapytalam... a on mi teraz jadaczy, ze tez by w sumie poszedl, bo zajebista kasa.. wychodzi okolo 46zl/h.. z czym, ze 10 minut na dworze/ 20 przerwy. wiec sie mega nie napracujemy... szkoda.. ale dzien przed akcja bylo mi glupio go zglosic... no ale coz.. dobrze ze choc jedno wpadnie... 🙂

A tak bysmy pokryli caly Karpacz i jeszcze by zostalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Morsow reklamowac nie trzeba ., tylu mamy zaintereswanych...

Reklamowalismy termy maltanskie 🙂)

Ogolnie super.. wlasnie sie dogrzewam... mam nadzieje, ze mroz mi wymrozi zaraza, a nie ze jutro nie bede mogla oddychac 😉

haha ten czepek 🙂 Fota 9 wymiata ;d

http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1286183,morsy-na-polwiejskiej-zachecaly-do-odwiedzenia-term,id,t.html#931aa8ea99db0580,1,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
duża już fasolka 🤪 🤪 super, że wszystko ok 🙂

Sandra, a wogóle to jak Ty zaczełaś przygodę z morsami? tak po prostu zdecydowałas się, że zostajesz morsem i z marszu wykapałas się w lodowatej wodzie?> czy stopniowo przygotowywałas organizm?

Marzena
, jak tam w pracy? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂
Sandra super ze wszystko wporzadku 🙂
Dziewczynki a w pracy super 🙂 hehe, najgorsze jest to wstawanie rano, ale loozik, no i oczy odzwyczaily sie od pracy przy komputerze no i troszke odczuwam zmeczenie, no ale przyzwyczaje je na nowo o bedzie ok 😉
jutro po pracy do lekarza z Kacperkiem na kontrole, mam nadzieje, ze wszystko bedzie juz ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka,
u mnie w domu szpital, Paweł chory, Michał ma anginę :cry: . Biedak w nocy gorączka ponad 38 stopni. Mamy już antybiotyk, dodatkowo do nurofenu dokupiłam plasty IBUM ICE i moge wam je polecić. Super chłodzą czoło i widać, że daja ulgę dla dziecka. 8 zł 2 plasty - tyle że można je na pół przeciąć i wychodzą 4.

w nocy nie spałam bo co chwilę MIchał jęczał, więc czuję sie dzis jak zombie, własnie pije kawę bo ledwo trzymam sie na nogach.

buziaki

ps. aha, kurdeeeeeee!!! Grześ ma dziwne skoki rozwojowe, zaczyna coraz więcej mówić, za to z wołaniem siku się cofnął, nie woła już ani siku ani kupe 😞 nic, dziś miał nawet czelność cisnąc klocka przy mnie, dobrze że szybko zareagowałam, bo kolejne gacie byłyby do wyrzucenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to wesolo Kasiu nie masz... 😞 Jesli chodzi o chorobska... ja nadal walcze z kaszlem, ale odpukac gardlo mi juz przeszlo i pozostal standardowo wstretny katar, z ktorym pewnie sie bede znow 3 tygpdnie meczyc...

Chcialam sobie dzis pospac, bo urlop, no ale Nadia stwierdzila, ze wstajemy i spania nie ma 🙂 i tak sobie pospalam do 8 a teraz sobie leze z kompem...

Chcialam Ciocie isc odwiedzic i po drodze na badania krwi i moczu, ale przeciez tak pada, ze dzieki za spacerowanie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marzena, tutaj masz stronkę: https://nabor.pcss.pl/szczecin/przedszkole/nabor/ i co jakiś czas patrz na nią, jakoiś w marcu ma się rozpocząć rekrutacja.
Zdecydowalismy, że Grześ pójdzie do prywatnego przedszkola "Jutrzenka", zaraz po urodzeniu męża siostra zapisała całą trójkę i ma tam miejsce. fakt, 1000 zł miesięcznie, boli jak cholera, ale ma tam wszystkie zajęcia w cenie, rytmika, angielski i inne cuda, nie trzeba kupować różnych rzeczy typu kredki itp, no i grupy małe bo 14 dzieci

Byłam wczoraj u dentysty, po ciązy posypały mi się ubytki i musze je wyleczyć, chyba z 10 zębów mam dziurawych 😞 a na pierwszy rzut oka zdrowe ;/

Michałek juz prawie zdrowy choć zaczał kasłać, Greś kaszle, ma czerwone gardło ale to nie angina i podaje mu lipomal.

Ogólnie jestem ostatnio tak przemęczona ze 2 dni temu nie wiem jak, nie pamiętam, obiadek Michała wylądował na suficie, a ja osunełam sie na moment na nogach ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Kasiu przemeczona jestes, no wiesz dwojka dzieci, dom na glowie, potrzebujesz wypoczac.
hm no to prawda 1000 zl troszke boli, no ale jak mowisz, ze tam tak super no to warto.
Dzieki za ten link, musze sledzic.
Sandra a ty jak tam sie czujesz?? jakies dolegliwosci masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w niedzielę 🙂

Marzena,u mnie szpitala ciąg dalszy, co prawda angina Michała wyleczona, ale dostał mocnego kaszlu i kataru, to samo ma Grzesiek. Masakra, rano wstali, obydwoje 37,4. Zobaczyłam na dziąsełka Miśka, są prawie wyrżnięte dwie jedynki na dole, lada dzień się przebiją :-D teściowa mówiła mi, że gorączka przyśpiesza wybijanie się ząbków.

trzymajcie się!

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rano pisałam Wam, że Michał miał na dole na dziąsełkach 2 kreseczki i lada dzień będa zabki - otóż dziś wyrżnęły mu sie właśnie te 2 ząbki 🙂 także od dzisiaj Misiek będzie małym kasownikiem... ał.. moje brodawki, już widze jak będzie je gryzł :evil:
ale nie obyło się bez bólu. O 16 zauważyłam jednego przebitego ząbka , natomiast drugi wyżynał się juz z bólem, Misiek jęczał, gorączka i te sprawy, plaster na czoło i nurofen poszły w ruch. Mam nadzieję, że nie będą już go boląły te zabki, a górne jedynki ( ma opuchnięte dziąsła ale wg tesciowej jeszcze daleko im do wyrośnięcia )

to mykam lulu 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My wykonczeni po wyjezdzie 🙂 a teraz jeszcze od pon do czw, pracuje od 9-17, a od 18-20 reklamujemy te term, wiec tydzien mi minie jak ta lala...

co do dolegliwosci to jedynie piersi mmnie bola niemilosiernie.. reszta na szczescie juz praktycznie przeszla...
Do gina dopiero 15.02. wiec mam nadzieje, ze bedzie wsio dobrze 🙂

Odezwe, sie jutro bo ide w kimonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

napisze tylko w skrócie bo nie mam sił już.

Ja podłapałam kaszel i katar od dzieciaków, Michał ma zmiany w oskrzelach , dostał antybiotyk bo rubitalem to ja mogłam go sobie leczyć, w dupe ten syrop można sobie wsadzić 😞 jeszcze gorzej po nim było. Od 2 dni w nocy Michał w nocy ma 38,5, w dzień 37,2..
mówię Wam, jestem wykończona, już 2 tygdzień chorób. Grzes jakoś wychodzi z choroby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...