Skocz do zawartości

Sierpień 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Marzena, ja nawet nie doniosłam reszty dokumentów do przedszkola, Grzesiowi bardzo podoba sie w tym prywatnym i tam go zostawimy. Ma już tam swoją "ciocie", jak tylko jedzie do przedszkola to się bardzo cieszy, a jak widzi budynek to aż piszczy z radości. Nie miałabym sumienia zmieniać teraz . zresztą zrobiłam błąd bo złożyłam papiery do tego państwowego bez wczesniejszego jego obejrzenia. jak tylko przyniosłam podanie do dyrektorki to od razu nie spodobało mi sie przedszkole, przede wszystkim plac zabaw otwarty, dziecko może wyjść sobie ot tak, a obcy może przejść na część zabawową. No i brak zabezpieczeń w drzwiach przedszkola, dziecko same może otworzyć drzwi i wyjść - po akcji w przedszkolu na Pobożnego uczuliłam się by dzrwi od przedszkola były zamykane na zatrzask, a otworzyć je można dopiero po nacoiśnięciu guzika do którego dziecko nie dosięgnie.
No więc my zostajemy w Jutrzence 🙂

ps. czytałyscie o żłobku w Zielonkach, gdzie 1,5 letni chłopczyk napił się płynu do zmywarki? jest w śpiączce 😞 az mi ciary przeszły, przecież od wrzesnia Michała oddaje do żłobka ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
my dzisiaj bylismy na wizycie u alergologa i tak, do nastepnej wizyty czyli do 8 maja mamy stosowac tylko kosmetyki emolium no i jeszcze przepisal do noska kropelki tylko ze fajnie bylam w kilka aptekach i mowia, ze niestety sa braki w hurtowniach i nie ma tych kropelek, masakra i nie wiem co robic 🤔
Kasia a jak tam Grzes w przedszkolu?? a czemu prowadzasz go popoludniami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Marzena, te dni adaptacyjne sa popołudniami, od 16 do 18, chodzimy we wtorki i w czwartki 🙂
U nas po tym emolium tez poprawa, tzn mały nie ma już tych odparzen aż do krwi, które robiły mu się w pachwinach .
My idziemy 30.04 do alergologa.
A na te kropelki to nie ma zamiennika? ja pierwotnie miałam zapisany syrop contahist, ale tez nie było go nigdzie no i dali mi zamiennik na niego. Kupowałam w aptece na p;lacu św teresy z kalkuty.

Sandra, widze, ze jednak wolałabys jajeczka zamiast pipki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pisałas pisałas o Nadii przedszkolu.

Grzes do państwowego się nie dostał, ale cos się dziwic, jak ja nie mam zaswiadczenia ze pracuje, więc automatycznie został skreślony. Dobrze, ze chociaż to prywatne jest - tam nie patrza czy ktos pracuje czy nie, kto pierwszy się zapisze ten lepszy. Grzesia zapisalismy w grudniu 2009. Michała tez juz w razie W zapisalismy jakby były podobne problemy z państwowym przedszkolem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry dzionek w te piekna pogode 🙂)

My od 7 30 na nogach, choc widze ze Kasia zdecydowanie wczesniej 😁D
🙂)

Pozniej moze na dzialeczke sie pokulam do rodzicow.. hm... sama nie wiem, poki co o 10 jestem umowiona z kumpela na spacer po sklepach... Grrrrr.. Darek mial zostac z mloda ale poszedl jednak do pracy na caly dzien 🤢 wiec musimy se targac razem po miescie w taka piekna pogode 😞(

Uciekam robic pranie i kawusie ranna wypic, a pozniej sie zabieram za szykowanie.. 😉) Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...