Skocz do zawarto艣ci

Sierpie艅 2009 :) | Forum dla mam


marta-lion_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
nocnik? hmm ... 馃槥 KIEPSKO! jak Grzesiek lata z go艂膮 dup膮 po domu to usi膮dzie i zrobi siku, jak ma majtki i spodnie to robi pod siebie. Kurcze nawet kup臋, mam tego juz dosy膰 ;/ jak go nauczy膰?> m贸wienie, 偶e poleci gorace na no偶ki i b臋dzie go szczypa艂o nie dzia艂a 馃槥

na dwor wychodzimy w pampersie bo nie zawo艂a mi siku, a wracac do domu co chwille z mokrymi gaciami to mi sie nie u艣miecha ;/

naprawde nie wiem ju偶 jak go nauczy膰..
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm... Kasia u nas tez nie jest cudownie. Jak Majka chodzi w pampersie to wo艂a kup臋, siku nie zawsze. A jak bez, w majtkach to wcale nie wo艂a. Idzie do k膮cika i sika, albo co gorsza kup臋 robi.
Ale c贸偶 ja po do艣wiadczeniach z Emilk膮 cierpliwie czekam, a偶 sko艅czy 2,5 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
mnie ju偶 brak cierpliwo艣ci, m臋偶a siostry c贸rki sa m艂odsze od Grzesia a od dawna bez pampersa chodz膮 i wo艂aj膮 SISI.. pocieszam si臋, 偶e to ch艂opak i u ch艂opak贸w wszystko przychodzi p贸藕niej..

najgorsze jest 偶e nie wyrabiam z praniem jego rzeczy, bo dziennie nieraz kilka par spodni i majtek sa zamoczone..

z mow膮 te偶 nie jest dobrze, rozmawia po swojemu, ma swoje skr贸ty, ale za nic nie m贸wi tak jak my 馃槣

mimo 偶e takie jaja mam z nim to i tak go kocham 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu u nas z m贸wieniem te偶 jest tak, 偶e Majka ma艂o m贸wi. Cho膰 u nas to podobno normalne. Mamy dom dwuj臋zyczny (m膮偶 jest brytyjczykiem) i podobno dzieci z takich dom贸w zaczynaj膮 m贸wi膰 p贸艂 roku p贸藕niej ni偶 ich r贸wie艣nicy. Majka m贸wi mama, dadi, dziadzia, baba, daj. Powymy艣la艂a imiona na swoje siostry i tak Emilka to Mimi, a Julia to Juliiiii. M贸wi takie bardzo proste zdania czyli mama daj itp. Ale to tyle. Pozatym wszystko m贸wi w jakim艣 swoim wymyslonym j臋zyku typu dabidu, dubida i tak w k贸lko. Rozumie wszystko i to w dw贸ch j臋zykach.
Ja nawet pyta艂am pediatr臋 czy ona nie za ma艂o m贸wi, to mi powiedzia艂a 偶ebym nie czepia艂a si臋 dziecka, 偶e ma jeszcze czas.

No wi臋c co mam si臋 czepia膰. Przyjdzie czas i na siku i na m贸wienie 馃檪 馃檪 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ka偶dy ma sw贸j czas 馃檪
znam par臋 os贸b (dziewczynki i ch艂opcy), kt贸re zacz臋艂y m贸wi膰 maj膮c 4 lata...
jestem ciekawa kiedy Mati艣 zacznie tak na dobre 馃檪 bo widz臋, 偶e popis贸w Kubusia nie powt贸rzy:P

Sandra udanej imprezy 馃檪 z jednej str to Ci fajnie:P mnie po wczoraj tak suszy艂o, 偶e masakra 馃榿 przynajmniej tego b贸lu sobie oszcz臋dzisz 馃榿
i masz kopa w ty艂ek za czarne my艣li!!!

a Kasiu Micha艣 jest przes艂odki 馃檪 tak niesamowicie do Grzesia podobny 馃檪

jeszcze co do wo艂ania siku.. ja Kub臋 sama ci膮gn臋 do sikania.. czasem jak ma humor to zawo艂a.. ale Kup臋 wali w gacie:/ przeszcz臋艣liwa jestem jak akurat trafi kiedy ma pampers:P:P
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

no a co do m贸wienia jeszcze to Kubu艣 poza tym, 偶e jeszcze sepleni m贸wi ju偶 zupe艂nie wszystko 馃檪 czasem nawet za du偶o:P
ostatnio nauczy艂 si臋 na pami臋膰 prawie ca艂膮 "lokomotyw臋" Tuwima 馃檪 I CA艁YMI DNIAMI RECYTUJEMY 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisa艂(a):
no a co do m贸wienia jeszcze to Kubu艣 poza tym, 偶e jeszcze sepleni m贸wi ju偶 zupe艂nie wszystko 馃檪 czasem nawet za du偶o:P
ostatnio nauczy艂 si臋 na pami臋膰 prawie ca艂膮 "lokomotyw臋" Tuwima 馃檪 I CA艁YMI DNIAMI RECYTUJEMY 馃檪
Fajnie 馃檪
Moja Emilka zacz臋艂a m贸wi膰 do艣膰 szybko i bardzo du偶o i 艂adnie. Pe艂nymi zdaniami. Majka wr臋cz odwrotnie, nie 艣pieszy jej si臋.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...