Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no do nas też jutro miała znajoma z synkiem w wieku Kuby przyjść a pojutrze mieliśmy jechać do mojej koleżanki co w ciąży jest.. no ale przez tę gorączkę wolałam wszystko odwołać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
no do nas też jutro miała znajoma z synkiem w wieku Kuby przyjść a pojutrze mieliśmy jechać do mojej koleżanki co w ciąży jest.. no ale przez tę gorączkę wolałam wszystko odwołać..
nosz kurcze a ząbki mu przypadkem nie wychodzą? bo moj popołudniu zaczął kaszlec kataru dostał i chrype ma wiec zobaczymy czy goraczki w nocy nie dostanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraził się po prostu od Grześka.. wziął teraz leki grzecznie, ciepłe mleko i poszedł spać. słyszałam jeszcze przedtem jak sobie śpiewał ale już jest cicho to może wypoci choróbsko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem 😠
był przedtem bo czekał na jakiegoś faceta i coś pojechali robić z jakimś autem jeszcze..
niby mówił, że przyjedzie.. ale jak mu za długo zejdzie to wtedy nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co u nas jak dotąd lipomal jest bezkonkurencyjny 🙂
tylko teraz mu mało dałam bo taką resztkę miałam.. Ale Peter dokupi to rano mu też dam 🙂
kurde.. miał być fajny tydzień a tu będziemy w domu siedzieć 😠
a moja wizyta u lekarza odłoży się w czasie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
wiesz co u nas jak dotąd lipomal jest bezkonkurencyjny 🙂
tylko teraz mu mało dałam bo taką resztkę miałam.. Ale Peter dokupi to rano mu też dam 🙂
kurde.. miał być fajny tydzień a tu będziemy w domu siedzieć 😠
a moja wizyta u lekarza odłoży się w czasie 🥴
a myslisz ze ja byłam tez nie bo dostałam okresu i mam go juz 2 tydzien i pewnie jeszcze z tydzien bedzie i skierowanie waznosc straci 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde.. a co to masz za okres gigant??? 😮

ja miałam iść z tym wynikiem usg do ogólnego bo mnie ostatnio tak bolało ale dziś już mniej nawet momentami w ogóle więc chyba sobie poczekam spokojnie do 27 do gin :P w koncu on mi usg kazał robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
o kurde.. a co to masz za okres gigant??? 😮

ja miałam iść z tym wynikiem usg do ogólnego bo mnie ostatnio tak bolało ale dziś już mniej nawet momentami w ogóle więc chyba sobie poczekam spokojnie do 27 do gin :P w koncu on mi usg kazał robić
bo ja biore ten zatrzyk 2,5 miesiaca nie mam wcale a potem 2-3 tygodnie taki ze prawie nic nie leci no ale jest 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
o kurde.. a co to masz za okres gigant??? 😮

ja miałam iść z tym wynikiem usg do ogólnego bo mnie ostatnio tak bolało ale dziś już mniej nawet momentami w ogóle więc chyba sobie poczekam spokojnie do 27 do gin :P w koncu on mi usg kazał robić
no w sumie jak nie boli to tez bym poczekała te 2 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kijowo.. ja nie mam prawie wcale ale przez 1 dzień :d HEHEH

a co do lekarza mojego to właśnie dlatego mnie piliło, że bolało.. ale skoro przeszło to gdzie się będę pchać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...