Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nie no mam tak odkąd biorę te tabletki yaz 🙂 to tak niecały rok 🙂
ale na początku to masakra miałam schizy, że w ciąży jestem! pomimo tabletek - bo tak niby był okres a niby go nie było:P dopiero potem mi gin powiedział, że u niektórych tak jest przy tych tabsach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
nie no mam tak odkąd biorę te tabletki yaz 🙂 to tak niecały rok 🙂
ale na początku to masakra miałam schizy, że w ciąży jestem! pomimo tabletek - bo tak niby był okres a niby go nie było:P dopiero potem mi gin powiedział, że u niektórych tak jest przy tych tabsach 🙂
aha ale mimo wszystko fajnie tak 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech dziewczyny moja wreszcie padła...przez to spanie w dzień chyba tak długo teraz łaziła...dałam jej syrop na gorączkę może pośpi ładnie, oby tylko nie rosło, bo noc będzie z głowy 🤨
do tego jestem wściekła bo mój caly wieczór przeleżał i przespał...nic mi nie pomógł, chociaż widzi, że ja też przeziębiona 😞 zero wyrozumiałości, dobrze że Majcia jest taka, że zawsze chodzi swoimi drogami i czymś się zajmie... nie woła na ręce 😉 idę spać póki jest spokój 🤨
buziam- dobranoc 😘

a dodam rzecz, która mnie już całkiem nastraja pesymistycznie, że cale te stresy chodzę i zajadam od piątku non stop 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja to samo.. nic tylko jem..
to Ci powiem nie masz najgorzej.. bo ja dość, że sama wszystko robię, jak tylko sie poskarżę, że źle się czuję to słyszę, że narzekam.. Bo mój ma katar więc umiera 😮
A no i moi chłopcy chcą się jeden przez drugiego zabić, który pójdzie na ręce 😞 cały dzień ich noszę na zmianę albo razem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pobudka o 5.30 i całonocne kwękanie co chwile przezyłam juz kawe wypiłam ale gówno dała bo dalej mnie spanie łamie ☺️mały ma taką chrype jak po przepiciu 😁kurcze no ale chyba z lekarzem sie jeszcze wstrzymam bo nie ma gorączki tylko troche kataru i kaszle a zreszta poobserwuje lekarz jest dzis od 13 do 18 wiec jak by sie cos zmieniło to pojade 🤨wszystkiego naj z okazji walentynek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas nie było tak źle 🙂 Matik przebudził się raz w nocy ale to przez Kubę a tak to spał do 7.15 🙂
Kuba 2 razy do nas przyszedł.. za drugim go już nie odprowadzałam - nawet nie wiem iedy zasnęliśmy. W sumie stwierdziłam, że z nami się lepij wypoci. Przyszedł taki gorący, że myślałam, że z nim nie wytrzymam. Rano wstał już w porządku 🙂 bez gorączki - dałam mu lipomal, wit c i sok malinowy 🙂 wyubierałam na cebulkę i czekam z napięciem czy gorączka wróci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
noc nawet, nawet...Tylko dwa razy do Majki wstałam bo się rozpłakała i potem ją przykryć...temperaturę troszke ma ale od rana się bawi więc to może od zębów? wczoraj zrobiła trzy rzadkie kupy... 🤨
Gosia u mnie też wszystko robie sama przy dzieciach i w domu 😠 więc znam ten ból... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja się już przyzwyczaiłam 🙂 tylko jak sama się źle czuję to mam kryzys i mi to przeszkadza.. no ale 🙂 cóż poradzisz 🙂 czasem mój też się zlituje:P w niedzielę np. ja się położyłam przed południem i spałam a mój się chłopakami zajął 🙂 a potem wszyscy zasnęli więc znów miałam spokój 🙂

A Majci może rzeczywiście ząbki idą skoro kupkę rzadką też robi.. u nas to standard:P heheh

A zapomniałam Wam powiedzieć poradziła mi znajoma żebym zbadała Matikowi kał w kierunku pasożytów bo on taki obsypany jest.. i ona mówi, że przy pasożytach lubi tak dziecko obsypać (a Kubę zaczyna tak samo więc wszystko możliwe:unsure 🙂 . Ja jej mówię, że miał robione jak już była ta wysypka.. a ona mi uświadomiła, że nie w każdej fazie pasożyty wyjdą..
więc mój potem przyjedzie żeby zawieźć próbki do laboratorium..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no w tym rzecz, że ja też chodzę strasznie przemęczona przez to wszystko...a chcąc zrobic coś dla siebie dodatkowo jeszcze męczę sie tymi ćwiczeniami i to mnie już wykańcza...chyba nie będę cwiczyć codziennie bo normalnie padam wieczorem 😞
idę bo już nademną stoją i bidzą o śniadanie :/
Amelka ma ferie myślałam, że pośpię ale cóż....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no w tym rzecz, że ja też chodzę strasznie przemęczona przez to wszystko...a chcąc zrobic coś dla siebie dodatkowo jeszcze męczę sie tymi ćwiczeniami i to mnie już wykańcza...chyba nie będę cwiczyć codziennie bo normalnie padam wieczorem 😞
idę bo już nademną stoją i bidzą o śniadanie :/
Amelka ma ferie myślałam, że pośpię ale cóż....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...