Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurde no Magda pomysł super.. tylko wiesz co.. Admin to się chyba nie zna - nie bierz go na moderatora 😁 😁 😁 🙃 🙃

a walentynki zazdroszczę! ja to nie dostanę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mówię Ci - co on informatyk żeby miał wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi??:P

Masakra co Matik odczynia.. samodzielny postanowił być - nie mogę go wysadzić na kanapę, nie mogę go wziąć na ręce, nakarmić.. nic! bo histeria.. wszystko chce robić sam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba rozwiązał swój problem z noskiem. źle mu było po chusteczki sięgać to wiecie co wymyślił???

siąka nos w firankę w salonie 🥴 🙃 🙃 🙃 i tak cały dzień mu tłumaczę, że nie wolno a do niego jakby nie dociera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia od godziny próbuje Ci odpisać i tak mi net chodzi że szlak trafia 😠 😠
my robiliśmy inhalacje, chłodne powietrze w domu przede wszystkim bo obkurcza- zwłaszcza do spania, dobrze, że u nas antybiotyk szybko działał i łatwo przechodziło, ale często mi łapała zapalenie krtani, więc jak tylko raz "zaszczekała" to od razu leciałam do lekarza....
i pamiętaj w razie wystąpienia duszności, owiń go nawet w koc i wystaw na zimne powietrze to pomaga dziecku oddychać ,no i oczywiście trzeba szybko jechać do szpitala ....ale odpukać może Mu szybko minie po lekach 🤨 tulę mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
no tez mi mowił ze przede wszystkim wietrzenie i swierze powietrze my antybiotyku nie mamy mam jakies czopki obkurczające i drugie czopki w razie dusznosci 😞na razie pospał 2 godziny ale bawic sie nie chce 😞kurde normalnie wyc mi sie chce 🤨

Gosia może nie ma potrzeby antybiotyku bo nie ma aż takiego zapalenia albo teraz leczą inaczej ....u mojej Amelki było to już 9 lat temu więc wszystko się zmienia, miała antybiotyk bo ona to dosłownie "piała" a zawsze zaczynało się w nocy od tego właśnie szczekającego kaszlu...
nie martw się jak ma lekarstwa to na pewno już działają więc będzie już tylko lepiej 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To pewnie super Kami wygląda 🤪 🤪 Majci też by się przydało czuprynkę obciać, bo ma długaśne, ale te pierwsze włoski to takie liche .....ale za nic nie daje....ledwo jej grzywkę obcięliśmy ,balam się że jej oko wybije, tak głową kręciła... 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc kolejna nocka z pobudkami malutki spac nie mógł kaszel dusił i płakał ale dusznosci nie miał na szczescie teraz siedzimy przy otwartym oknie choc pizdzi nieziemsko no ale swieze powietrze musi byc jak mus to mus 🤔Iwonko moj słowa wyówic nie moze a wczoraj nawet płakac nie umiał biedny dzis to samo biedulek moj malusi 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 😘

Gosia zdrówka dla Adusia 😘 😘 biedaczek..

ale jestem zaskoczona bo mój Kuba przechodził zapalenie krtani i nigdy mi lekarka słowem o dusznościach nie wspominała 🥴 Ale tak jak Iwona jak tylko słyszę, że któryś "szczekająco" kaszle to w biegu do lekarza bo wiem, że łapnęło już krtań albo oskrzela...

Magda a Ty fryzjerka jesteś ???:P daj zdj Kamila 🙂

Iwonka a jak tam u Was? Majcia lepiej się czuje? dały Ci dziewczyny pospać?

U nas niby Kubie gorączka odeszła w czorty ale straszne płacze odstawiał w nocy i w końcu go wzięłam do siebie bo ile można wstawać.. Ale o moim spaniu nie było mowy.. tak się Kuba z moim rozłożyli, że ja całą noc spadałam z łóżka 😠 do tego Matik się odkrywał i jęczał...

co tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...