Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kurcze Lusiu przedziwne, że zniknęły akurat obrazy?? 😮 Wkońcu nie jest to chyba najbardziej wartościowa rzecz w domu...a poza tym spuszczałaś koleżankę z oka tzn. wychodziła do łazienki itp? I czy miała dużą torbę aby te obrazki schować? Może faktycznie ten mały jakoś się do nich dostał (dzieci mają naprawdę bujną wyobraźnię i są kreatywne) i tak jak pisze Ania gdzieś je schował dla żartu...sama nie wiem...naprawdę dziwna sytuacja 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTI jesli chodzi o wyprowadzke to bysmy mieszkali sami...nie wyobrazam sobie mieszkac z tesciami przyszlymi...a kubus bardzo mojego lubie...ale po dluzszym zastanowieniu postanowilam ze jeszcze poczekam z ta wyprowadzka...jakos sie tu jeszcze przemecze...mysle ze za pare miesiecy sie wyprowadze...jestesmy razem 4 miesiace...to jednak za krotko....wiec poczekam....a z kubusiem nie wiem co sie dzieje wogole nie chce spac w dzien i zasypia przed 24....a jak juz zasnie to sie przebudza i placze...cos musi mu dokuczac....hmmm zabki mu ida...ehhh 😜 😜zaraz przyjedzie moj takze lece juz .trzymajcie sie i ucalujcie urwisy 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doczytalam was po lebku, mala sie wlasnie obudziła

Izuniu, wielkie gratuilacje jesli chodzi o prawko.Super A z moim rodzicami bylo podobnie tez marudzili na rózne rzeczy a jak teraz nas tydzień w domu nie bylo, to ciągle kiedy wrócimy?

Aniu, dizkei za link, chyba tez skozystam z tych zajec..bo tak jak u Lusi blisko mnie jest ta ulica.

Lusiu, kurcze dziwna sprawa z tmi obrazami...ja bym chyba brala pod uwage R...moja matka tez kilka razy czegoś szukała a okazalo sie ze to sprawka ojca ktory i tak przyznal sie dopiero po kilku miesiącach lub latach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Irciu co do prezentow, to ja mojemu m zawsze kupuje jakies ciuchy, na gwiazdke kupilam mu kurtke i byl bardzo zadowolony...wiec moze cos z ubran kup m?

Co do dnia babci i dziadka....to nie mam duzej ilosci pomysłów zastanawiałam sie nad zdjeciem na przedmiocie np kubku..ale nie wiem dokładnie jeszcze na czym zrobic to foto...a inych pomyslow nie mam 🥴

dziewczyny, wiem ze jeszcze zostało troche czasu ale wy cos planujecie na walentynki? wiem ze duzo osob nie obchodzi tego swieta ale jakos w ten dzien bardziej moge sie zmobilizowac by było nam milej w doku, no i staram si etego dnia nie kłócić hehehe m ma 14 luty wolny wiec chcialam by ten dzien milo nam minął..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam mala chwilke to popisze,
Aniu faktycznie paranoja z tym skladaniem wnioskow, dobrze ze macie zawsze druga opcje jezeli sie nie dostaniecie. My mamy wniosek zlozony ale musze zadzwonic za tydzien i sie dowiadywać a na wrzesień to w kwietniu trzeba składać.
ja wracam do pracy 1 marca, mam nadzieje ze do tego czasu rozwiąże sie problem opieki nad Gabrysia. Teściowa miala wypadek w pracy, maszyna wciagla jej dwa palce.Naszczescie kosci sie nie połamały ale nie ma czucia w tych dwóch palcach a dokładnie to w tej czesci gdzie sie palce zaczynają, opuszki... narazie jest na zwolnieniu ale nie wiadomo jak to bedzie dalej czy to czucie wroci, jesli nie to powiedziała ze nie wroci do pracy i zostanie z Gabi w domu...Z jednej strony bylo by super a z drugiej lepiej by jej to czucie wrocilo, no chyba ze ja sami zwolnia za to ze jest na zwolnieniu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi, rozumiem ci z tym strachem zostawienia malego. My z m wreszcie sie przełamaliśmy i wyszlismy wieczorem ze znajomymi do pubu na 3,5 godziny.Po powrocie mala spala smacznie, a tesciowa hehe zroila jej na noc mleko 270ml wody i 5 łyżek mleka hahha i cieszyła sie ze mala wszystko ladni wypila, nastepnym razem juz bedzie wiedzieć lepiej jakie proporcje wsypac. Biednej sie pomylila mala z duza butelka i dlatego wyszlo takie mleczko hihihi.
jezeli chodzi o zostawienie malej na noc to jeszcze do tego dojzewam heh a to dlatego tez ze mla potrafi sie czesto budzić w nocy wiec nie chce zbytnio teściowej problemu robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂

Aniu - też podejżewałam na początku R, ale kurcze, takie głupawki to miał jakiś czas temu, i przez ten okres do wczoraj zauważyłabym, że nie ma obrazów, a ostatnio przez 4 dni nie wychodził z domu, więc nie miałby jak zrobić mi psikusa, poza tym obrazy te nie miały ŻADNEJ wartości pieniężnej, więc tym bardziej.
Fakt, raz koleżanka szła do wc, ja zajmowałam się dzieciakami, więc nie zwracałam na nią uwagi, a torbe to miała spora, jak to kobieta 🙂 Poza tym pożyczałam jej pare groszy, więc może pomyślała, że są coś warte.....nie wiem sama, naprawdę. Mały jej napewno nie miałby jak je zdjąć, bo nie ma nawet taboretów w mieszkaniu ani krzeseł, wszystko pochowane.
Teściowie mają takie obrazy, są bardzo drogie, a te były jakby podróbką, tzn. ten sam styl malowania i kwiaty to były.
Przykro mi z powodu tych obrazów, bo teraz jakbym nawet gdzieś takie znalazłą, to szkoda byłoby mi kasy żeby je kupić....acha, a drzwi zamknięte były, bo Franek czasami bawi się przy drzwiach i czasami je otwierał, więc zawsze zamykam.
Ale to dobry pomysł, żeby zapytac się koleżanki, czy nie słyszała czegoś podejrzanego...

Monia - to teściówce się zrobiło, dobrze, że nie straciła palców 😲 A gdzie ona pracuje, że takie coś jej sie przytrafiło?


Teściowie niedawno pojechali, było miło, teściowa zadowolona, że nie musiała gotować 😜 Dała mi nawet bon sodexo o wartości 50zł 🙂 Kurcze, ona naprawdę się zmieniła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz co, nie orientuję się za bardzo, ale z tego co wiem, to jedynie chyba po porodzie, jako samotna matka - ale potrzebny wyrok o alimenty, no i pewnie coś z racji niewykazywania zarobków, poza tym zasiłek rodzinny 68zł, tylko że jak nie jest z ojcem dziecka to też wyrok o alimentach i nalezy się do tego 1000zł jednorazowo becikowego dla tych, którym przyznano zasiłek rodzinny i fundusz alimentacyjny jak ojciec dziecka nie bedzie płacił. Więcej nic nie wiem. Najlepiej niech ta osoba pójdzie do mopsu i przedstawi sytuację, to powiedza jej, na co może liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamuśki
U nas jak na razie spokojnie z ząbkami od jakiegoś czasu mamy już 16 ząbków tzn od września już jest taki stan i teraz czekam kiedy będą szły 5 to wtedy może być ciężko.
Lenka chodzi do żłobka i jest nawet zadowolona bo się cieszy jak się zbliżamy do żłobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Luska, bylam u lekarza i zapisałam cie na 17.01.2012 ja tez mam kolejna wizytę w tym dniu na godzinę 13.00 a ty jesteś po mnie wiec pewnie tak 13.15. jak nie będziesz miała co zrobic z Frankiem to najwyżej go weźmiesz ze soba a ja jak będziesz wchodzić do gabinetu to go przejmę hehe.mam nadzieje ze ten termin ci pasuje bo akurat tak bylo wolne.babka w rejestracji pytała mnie o twoja ulice ale nie wiedziałam, pytała tez czy juzu nich bylas..czy masz kartę założoną i masz zabrac ze soba dokument potwierdzający ze jestes ubezpieczona wazny miesiac od wystawienia. ja mialam dzisiaj z tym problem, bo na moim dokumencie nie bylo daty i musialam latac i wyjasniac ale stanelo na tm ze musze donieść taki sam tyle ze z data.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow, super Monia, jesteś nieoceniona 🙂 Zobaczymy, jak R będzie pracował, ale jak będzie od rana to nie będzie go w domu, więc będę musiała wziąć Franka 🙂 Ubezpieczenie mam z PUP, także nie musze nic załatwiać. Termin mi pasuje 🙂 W końcu wybiorę się do ginka, już myślałam, że nie doczekam się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo
Doczytam pozniej 🙂
My na dzien babci i dziadka stwierdzilismy ze damy ramke z fotka Kacpra i jakas slodycz 🙂I po problemie 🙂
Ja tez sie musze zapisac do ginka bo chce zrobic usg piersi bo mnie ostatnio bola niewiem od czego przed okresem to rozumiem,no i pojawily sie znowu u mnie plamienia przed okresem kilka dni mam brazowe plamy a dopiero pozniej prawdziwy okres to cos z hormonami ale niech mi to ureguluje.A wracajac do tych piersi to tak mnie bolaly w ciazy malo prawdopodobne bo jestem 2 tyg po okresie ale zbadam to kazalam juz mezusiowi kupic test bo cos mi sie to nie podoba tym bardziej jak ostatnio sie dowiedzialam ze kolezanka moja sie dowiedz ze jest w ciazy w 4 mscu a miala normalnie okres 😮 😮
Mam nadzieje ze to jednak nie ciaza.......
Za godz sie wybieram do kolezanki gdzie ma rok starsza coreczke od Kacpra wiec sie dzieciaki pobawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Irciu, a na USG piersi przydalo by ci sie isc, mam nadzieje ze twój ginek nie będzie robil problemów.Ja tez mialam ostatnio schizy ze jestem w ciazy bo mi sie okres spóźniał a zawsze miałam regularny.Co do prezentów to spoko, my jednak zdjęcie malej w ramce daismy wszystkim na swieta wiec dupka, a babcia chce zabrać mala po 10 do fotografa na zdjecie wiec bedzie miec kolejne ehhhh.

Lusiu, to fajnie ze ci pasuje no i nnawet sie spotkamy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ranyyyyyyyyy, nie wytrzymam! Czy Wasze dzieci też są w takiej fazie że MUSZĄ jeść same łyżką, widelcem i najlepiej jeszcze nożem? Jak mam anielską cierpliwość do różnych rzeczy, to do tego jakoś wyjątkowo nie mam kompletnie. Dziś wieczorem jedliśmy widelcem naleśnika z serem (jeszcze jak Cię mogę), łyżką: muesli z jogurtem i potem sałatkę jarzynową z naszych talerzy. Ja wiem że kiedyś musi się nauczyć ale jogurt na ubraniach i wszystkich okolicznych ścianach i meblach to nie jest to co lubię 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...