Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ania napisał(a):
Prezesi prezesami ale ważne że z kolegami wyprostowane. W tym sensie nie pali mostów i to już jest ważne bo jakby zostawił te wszystkie plotki niewyjaśnione to mogłoby być różnie.

No właśnie - kadrowa np. o wielu rzeczach nie wiedziała. Tzn. niby wiedziała, ale nie do końca. Ze szkoleniem tak było. Mój mąż był na szkoleniu, więc ma zapłacić lojalkę - tyle wiedziała kadrowa. Ale nie wiedziała, że szkolenie było z programu, który firma miała wdrażać, ale którego nie wdrożyła, bo nie dostała na niego dotacji. To szkolenie było na tydzień przed poznaniem "werdyktu" z dotacją. Mogli prezesi poczekać ten tydzień, ale się uparli... mój mąż zgłaszał swoje "ale", ale i tak nie miał wyjścia i na szkolenie pojechać musiał i lojalkę podpisać też musiał. Kadrowa, gdy się dowiedziała o tej sytuacji, powiedziała, że postara się "zrobić coś z tą lojalką". I tak było z wieloma sprawami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Angela jak testy????
No a my wrocilismy znad jeziora pojechalam z kolezanka i jej corkami, maxymek pospal wiec sie troche opalilam i poplywalam 😉 teraz odpoczywam bo slonce wykanczajace... maxym w kojcu obiadek mu lekki podgrzewam jakies wazywa z makaraonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kosmi ależ Wam dobrze, słoneczko, jezioro, mmmm... ja dzisiaj zaczęłam pracować nad moim mężem, a dokładniej rzecz biorąc nad wyjazdem chociażby 3 dniowym. Chce odpocząć od miejsca w którym przebywam non stop 🙂

Od wczoraj Marysia jest MEGA marudna i spuchła jej dolna warga. Myśleliśmy, że to zęby, ale... zrobiła się jej coś a'la żaba między dolną wargą a dziąsłem (biała plama). Musi ją to boleć... 😞 Byłyśmy u lekarza zapisał jej antybiotyk do smarowania (masakrycznie się przy tym wyrywa), a do tego wychodzą jej dwójki górne więc w ogóle przekichane. Umęczy się moje biedactwo 🤨

Dobra idę do niej bo znowu płacze. A jestem sama bo m. poszedł pomagać w wykończeniu poddasza swojemu wujkowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ajx biedna Marysienka;* ciekawe od czego to, pchaja te nasze dzeiciaczki wszystko do buzi pewnie to to. no no upal duchota, w pogoni za grillem bylam bo mamy taki maly przenosny i zawsze go zabieramy nad jezioro, no ale po osattnim grillo waniu w tamtym roku zapomnielismy rusztu. i teraz akcja kupic nowy i oddac.... ze niby rusztu nie bylo 😉 no ale nigdzie nie ma tych grilli juz!!! wrrr a tani nie byl wiec kicha, a firma nie sprzedaje samych rusztow trzeba bedzie dokladnie wymierzyc i moze uda sie dospasowac...
w nocy maja byc straszne urze juz pekam. maxym polozony, ja z winkiem na balkonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie Majka też już nyna jakieś 20 min. Ja też zdąrzyłam wziąć prysznic i taka odświeżona mam chwilke dla siebie 🙂 A wydaje mi się że ten bąbel w buzi może być od szczoteczki do zębów. Daje jej czesem żeby sobie sama myła ząbki i kto wie czy w niedziele wieczorem nie dziugnęła się. Kurcze szkoda dziecka...

Kosmi ja w tamtym roku szukałam ale wkładki o opiekacz 3w1 i też nie dostałam:/ a szkoda bo z gofrownicy czy gril nie korzysta się tyle co z opiekacza do kanapek. I chyba trzeba będzie nowy sprzęt sobie sprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam tylko chwilunie..Agulka, jak dla mnie Marysia ma afty...białe plamy an dzisłach to nic innego...wtedy dziecko nie chce pić ani jeść bo ją to razi w dziasła (czesto bywa na jezyku)...ale nie widzialam to nie bede gadac...

jutro wiecej zaczepie, kurna...cos ostanio mi brak czasu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
odklasnęłam 😉

spotkanie super, mąż się dużo dowiedział, ja sobie pogadałam z ciężarówką 🙂
jutro pewnie mnie nie będzie cały dzień na brzuszku (chyba, że jakoś rano/wieczorem) bo planuję cały dzień w kuchni siedzieć - mam do zrobienia 3 ciasta, dżem porzeczkowo-malinowy i zupkę botwinkową 🙂

spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A, Zuziaku, z wynikami idź do lekarza, ja wolę nie gdybać, bo zwykle i tak się mylę w tej kwestii 😁 😉
Agulka - jeżeli to jest białe, z taka jakby dziurą w środku, to to są afty. Kup Aphtin w aptece, wpuszczaj jej kilka razy dziennie po kropelce w okolice tej nadżerki. Plus antybiotyk i powinno się szybko zagoić 🙂 mi się coś takiego często robi jak zmieniam szczoteczkę do zębów albo pastę, albo jak nie daj Boże się walnę szczoteczką w dziąsło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzisz ja ci tu pisze a ty już opisałaś :P
jutro przejde się żeby spojrzał bo coś czytałam że to mogą być jakieś bakterie ale bym się z tym zgodziła bo ma takie ala uczulenie na buźce po tych liszajach co sie dorobiła od Adama... więc może to ale jutro się dowiem o ile mnie przyjmie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek, mialo rzucac piorunami, a dokladnie o 4.20 pogrzmialao troche poblyskalo popadalo i koniec...ufff a ja okn apozamykalam zeby nie slyszec i taka duchota byla w mieszkaniu ze szok. maxym sie obudzil i wciagnal wody prawie cala buteleke swoja...
mialo lac a siweci slonce, wiec dzis penwie znowu dzien na dworze, a ja sie przygotowalam z prasownaiem 3pralki na mnie czekaja,bo soboe myslam sroda deszczowa to poprasuje. ups 😉 spoko nie uciekna mi te szmatki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

O właśnie o taką plamę mi chodzi (nam się właśnie to robi od urzerzenia szczoteczką w dziąsło)... antybiotyk i ibufen już dostaje. Wczoraj wieczorem smarowaliśmy jje to i dzisiaj o 4 rano. Strasznie się przy tym wyrywa:/ Jak jeszcze był Michał to daliśmy rade a teraz o 11 nie wiem jak sobie poradze 😮 a ma to naprawdę głęboko (trzeba mocno odchylić wargę żeby to wypatrzeć).

Angela właśnie jak poszło z testami?? Napewno zdawała bo wychodziła wcześniej z jakieś imprezy żeby się pouczyć 😉

Kwasiek to masz pracowity dzień 🙂 ja mam w planie na dzis zrobienie przecieru pomidorowego i zamarynowanie go. Potem w zimie będzie pysznie 🙂

Wymyśliliśmy z m. że może Chorwacje w tym roku zaliczymy ale jak zwykle za późnos ię obudziliśmy z paszportem Marysi(chcieliśmy ją dopisać ale taka forma już kilka lat nie funkcjonuje) nie wiedziałam ☺️ a wyrobienie tymczasowego do tygodnia więc też lipa. Kombinuje coś z Polską 🙂 Macie jakieś pomyśły do podsunięcia? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Od kilku dni Olcia budzi się pomiędzy 7.30 a 8.00 - rewelacja, mąż śmieje się, że teraz jak zbliża się żłobek to mała rozsypia się nam, a trzeba będzie wcześniej wstawać.

A propos' żłobka, jednak zebrania nie będzie, tylko mamy podejść z dowodem, peselem Oli i nr konta i podpiszemy umowę, a wszelkie informacje uzyskamy już na miejscu.

I szlag trafiłby przedwczoraj jakiś urzędas-buc przepchnął ustawę o podwyżkach w gdańskich żłobkach - o 100 więcej do opłaty miesięcznej i o 1 zł za dzień za wyżywienie maluchów od 1.09 - poprostu bomba 😠

Zuziaku, mam nadzieję, że jednak wszystko będzie ok z wynikami u Zuzi.

Kwaśku, udanego pichcenia 🙂

Agulka, a kiedy planowaliście wyjechać? My Oli złożyliśmy wniosek o paszport pod koniec maja i czekaliśmy 2 tyg. na tymczasowy, ale podobno jak zaczyna się sezon wakacyjny to na paszport można czekać aż z m-c, jak nie więcej, wtedy najwięcej osób wyrabia paszporty. Zresztą dowiedz się, no chyba że już to zrobiłaś.

Idę robić śniadanie, a Ola załapie się już na 2 śniadanko, bo jak rodzice śmieliby jeść bez niej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

a my wczoraj zabalowaliśmy trochę znajomi przyszli nas na wesele prosić i oparło się to o 0,7 😜
na wesele niestety nie pójdziemy bo mamy u łukasza barata ciotecznego ale do nich idziemy na poprawiny a tego dnia mamy jeszcze trzecie wesele też u znajomych ale tamci ostatni powiedzieli więc nie ma szans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...