Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej

ja mam dziś nerwy od samego rana bo internet nam się znów zesrał wyminiliśmy ruter podziałało na dwa dni i teraz był koleś i wymienił zasilacz od anteny bo się spalił tak stwierdził wymienił i działa ciekawe jak długo bo ciągle się coś pierdzieli dziś kazałam mężowi powiedzieć im że jak nie naprawią tego dzisaj to zrywamy umowę z trybem natychmiastowym nie wiem czy tak powiedział ale przyjechał teraz a zawsze serwis był po 17

u mnie z zainteresowaniami też dupa kiedyś lubiłam czytać książki a teraz nie mam na to czasu a jak mam to mi się nie chce czytać, teraz głównie czytam forum i ewentualnie coś o rozwoju maluchów i gazety dotyczące budowy he he i tym głównie jestem pochłonięta

Igula spała mi w dzień 3 godziny he he aż miło ale aż zaglądałam czy oddych bo tak długo spać to wprost nie do uwierzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena, nie wiem. Ostatnio gdzieś w centrum miasta na jakimś jedzeniu byłam przed zajściem w ciążę. Wiem, że Gesslerowa gdzieś była, ale nie wiem nic więcej. Coś mi mama mówiła, że teraz tam tłumy schodzą i kilka tyg. się czeka na rezerwację stolika, ale jak jest - nie mam bladego pojęcia i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, bo i tak tam nie pójdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

my dziisaj wracamy do wrocka ale Dawisia jeszcze zostawiamy do kolejnego weeknedu. Dziadki nas namowily zeby ten tydzien zostal a my na spokojnie wykonczymy pokoj babci...smutno mi ale w sumie nie wiadamo kiedy sie beda z nim widziec. Postanowilam sie zgodzic.

Co z naszym Zuziakiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo bry, ani mie sie waz tez Kwasku, impreza ma byc, a nie kawka, teraz sobie kawke mocniuchna spij 😉

Laafiku, i tak git ze dawidos zostanie, czaisz jaki on juz "duzy" jest w sensie ze sobie z dziadkami funkcjonuje 😉

nie wie jakby to bylo z maxiko ale w sumie nie mam jak sprobowac na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laafiku, Komsi - spokojne Wasze rozczochrane 😉 kawa będzie wypita w domu tuż przed wyjściem, wino zakupione już, w knajpie sobie może jakiegoś drinka zamówię, jak mi kasy styknie, bo wiele jej mieć nie będę 😉
Idę zaraz łeb myć i włosy ułożyć, bo o 19 muszę wyjść z domu, żeby na 20-tą tam dotrzeć... 🙂
Zamelduję się jutro 😉

Spokojnej nocy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no dojechalismy a mi juz smutno za Dawidkiem 😞

no ale juz tela dostalam i trza ze znajomymi na piffko wyjsc 😜 (oj ta moja watroba:silly 🙂

Kwasku normalnie jest tak ze kurier przyjezdza pod wskazany adres tyle ze musisz go zamowic. Jesli nie masz pomyslu na firme sluze pomoca 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kwasiek_ napisał(a):
aaa, laski, wysyłałyście może coś kurierem? Oni przyjeżdżają do domu zabrać rzeczy, czy jak...? Bo mam wózek do sprzedania i nie wiem jak go wysłać, w razie jakby go kupił ktoś spoza Lublina 😁


a jeszcze jedno...to jaki koszt dostawy podalas na aukcji? bo moga byc rozne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 😉
Laaf, aukcji jeszcze nie wystawiłam, najpierw muszę się dowiedzieć co i jak 😉 którą firmę polecasz...?
A na imprezce fajnie 🙂 🙂 wróciłam do domu o 2:30. Wytańczyłam się za wszystkie czasy, aż mnie nogi dziś bolą 🤪 gardło zdarte, bo się pośpiewało przy okazji... 😜za 2 tygodnie powtórka - wesele 😉 dziś na grilla uderzamy do przyjaciół 🙂
A ta moja kumpela po cc... pisała mi, że operacja trwała 2 godziny, że założyli jej dreny, coś musiało pójść nie tak... ale dobrze, że cali i zdrowi są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Kwasku my korzystamy z pocztexu ale dlatego ze mamy spora znizke. Najlepiej zadzwon pod 804104104 i zapytaj jaki to bylby koszt. Zawsze mozesz skorzystaj ze starej zacnej poczty bo to chyba bedzie najmniej kosztowalo. Obawiam sie ze ponizej 35 zl sie nie uda ale upewnij sie 🙂

I super ze sie wybawilas 🤪ale popilas chociaz nieco? 😉

komsi myslisz ze Angee sie udalo? oby 🙂 ale fakt poki co milczy... 😉

Do Zuziaka wczoraj napisalam krotkiego smsa z zapytaniem co jest...zero odzewu...cos sie zaczynam martwic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

My byliśmy na weselu w piątek, Ola szalała na parkiecie padła po 22, a na 23 zamówiliśmy sobie taksówkę. Mąż w sobotę był w pracy, a ja miałam dzień zakupowo-gospodarczy. Obiady ugotowane, więc teraz leniuchujemy. Ola śpi, więc mamy trochę luzu 🙂

Kwaśku, super, że wybawiłaś się na panieńskim 🤪 🙂
A z tego co piszesz to Jarmark Jagielloński to takie coś jak Jarmark Dominikański - też produkty regionalne i nieregionalne (np. są stoiska z oscypkami hehe), pieczywa, zabawki i inne rzeczy z drewna, pamiątki związane z Gdańskiem, wyroby z bursztynu, obrazy, wyroby z róznych tkanin, stoiska z jedzeniem, a poza tym to mydło i powidło, są też czasem jakieś występy. My na jarmarku kupujemy zawsze przyprawy, jest takie fajne stoisko sklepu internetowego (są też na jarmarku świątecznym w grudniu-wtedy też rozbimy przyprawowe zapasy), miód pitny, no i obowiązkowo musimy zjeść cieplego prosto z pieca serowego palucha, czasem kupimy jak w oko coś wpadnie - w tym roku nic nie wpadło.Jeszcze jutro ponownie wybierzemy się.

Laaf, czas szybko zleci i już Dawidek będzie z Wami i fajnie, że tak dobrze mu z dziadkami, nacieszą się nim, pewnie następnym razem wybierzecie się do Wawki na Boże Narodzenie?

Też jestem ciekawa co u Zuziaka, ale w ostatnim poscie pisała, że nie zapomina o nas, tylko musi sobie wszystko poukładać w życiu. Laaf, daj znać, jeżeli będziesz mogła, jak odpowie Monia na smsa.

No i co tam u Angeli?

Dzisiaj pierwszy mecz Lechii na stadionie PGE Arena, już tłumy walą i wszystko przez nasze osiedle (oj będą wrzaski i syf, jedynie sklepy sobie zarobią), karetki i policja już pojechała obstawiać mecz. Mój mąż ma wyrobioną kartę, żeby chodzić na mecze, ale nie idzie na ten mecz, bo jedzenie wieczorem na żużel, za krótki czas na przemieszczenie się z jednego miejsca w drugie. Ja karty nie mam, ale jak okaże się, że będzie potrzebna, żeby wejść na jakiś koncert to też sobie wyrobię - nie lubię piłki nożnej, więc narazie jest mi zbędna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka strzal w 10, na boze narodzenie 🙂 jakos mi i tak smutno...no ale prawie miesiac z dziadkami spedzi 🙂

Moj szwagier jest w gdansku i wlasnie na ten mecz sie wybiera 🙂 ale powiem Ci ze za bilety u Was placi sie 35 zl a wawce 110 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laaf napisał(a):

Moj szwagier jest w gdansku i wlasnie na ten mecz sie wybiera 🙂 ale powiem Ci ze za bilety u Was placi sie 35 zl a wawce 110 😮 😮 😮 😮


To Wawka ma ładną biletową przebitkę. A szwagier w Gdańsku na wakacjach, że na meczu będzie czy specjalnie na mecz przyjechał?

Właśnie z mężem patrzyliśmy z balkonu jak wiele luda idzie na mecz i jeszcze też jedzie (a raczej posuwa się) samochód za samochodem w kierunku stadionu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...