Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cisza jak makiem zasiał, Kubus spi a ja miałam pracowity dzien 😉 niedlugo bede pranie wieszac 😉 obiadki mu narobiłam, jutro groszek bede w słoiki zaprawaiac, bo dzis sie juz ytroche gotowały, a jutro 2 czesc 😉 No Komsi to przegiął męzulek, no wiadomo,że kasy nigdy dośc nie bedzie, no ale takie zycie, sama zacznij pracowac, to nie bedzie sie czepiał, ja tez chce zdac prawko i wtedy isc do pracy, to nikt nie bedzie mi marudził,ze nie robie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cisza, cisza 😉
to ja sobie po cichutku pójdę spać 🙂

Aga dziś ma postępowy dzień - zrobiła sama parę kroczków, już bez problemu sama staje bez trzymanki 🙂 lada moment zacznie sama śmigać 🙂
Okej - umyć się, herbatka na rozgrzewkę i spać, bo ziewam strasznie.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Niestety dzisiaj Ola obudziła się po 6, więc żeby zrobić śniadanie i wyszykować się musiałam ją wsadzić w krzesełko, bo musiałabym za nią tylko biegać po całym mieszkaniu, nie potrafi usiedzieć dłużej niż 5 minut w 1 miejscu, wtyka paluszki wszędzie tam nie powinna... ahhh ciężko bez kojca.

Znacie jakiś sposób, żeby dziecko siedziało w miejscu? 😁 Chyba muszę poczekać aż do tego dorośnie.

Zuziaku, masz jeszcze ten filmik z ćwiczeniami Zuzi - chodzi mi o obracanie z plecków na brzuszek itd.? Jeżeli tak, to czy mogłabym zamieścić na moim trójmiejskim wątku, żeby pokazać dziewczynom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek:*
100 LAT DLA STASIA!!!!WSZYSTKIEGO NAJJJJ
U nas wczoraj byli znajomi wiec juz nie wchodzilam, dzis pobodka o 7 😞 jeszcze bym pospala no ale coz takie zycie.. Piotrek pojechal do sklepu i teraz dzwoni ze przydzwonil jakiejs babce jak wyjezdzal z pod bloku.. masakra znowu jakies koszta;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry,
w nosie mam czy w nerwach czy bez nerwowo powiedzial co powiezdzial, zachowal sie jak pajac, niech zje.
Dyskutowac nie bede nie chhe mi sie, poczekam. A drugie dziecko niech zapomni, wracam do pracy, ide do szkoly dksztalcic sie w kierunku peadagogicznym, cos sobie wynajde. wiec jak maxym nie dostanie miejsca w zlobku, to szkole zaczne, a taka poszukam zeby byla opieka nad dziecmi do tego. I trudno 😉 jedno dziecko tez jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka, z tym czasem, to coraz mniej sie jego robi heh 😜
Kubus spi i ja mam troche czasu 😉 tesciowie juz wyjechali, a ciocia z kuzynka jechali na kilka godzin w rodzinne strony, 2 km dalej, tam gdzie sprztałam wujkom ostatnio... jutro egzamin z prawka, jestem dobrej mysli, ale jak obleje to mam nastepna szanse, mówi sie trudno. chociaz bedzie mi przykro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka:0

nie bylo mnie kilka dni ale jestem zawalona robota a do tego jakies wirusy kompa dopadly i nie moglam wejsc na mamusie 🥴

Anulka fajny tatuazyk i znow jak przy rodzeniu Oli Cie nie bolaslo 😉

Komsi o kase to chyba najwieksze wojny sie tocza 😉

zdjecia superasne i Igusi i Agniesi 🙂

spadam bo jak zwykle gonie kroliczka. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez bym sobie poszla na jakis koncet.. hm....dawno juz nie bylam.. albo jakies kino..
Mala rozrabia a ja spijam kawke..
Tez czasem slysze kOMSI ze wydaje kase a nie ma co szalec jak to moj Piter mowi, chodz sa takie dni ze mi sam daje kase i mowi " Idz sobie cos kupic" 🤪 tak to ja lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Komsi, na Bon Jovi'ego to mój mąż z chęcią by poszedł 😉 jako dziecko go uwielbiał i do tej pory to się nie zmieniło 😉 a ja też z chęcią bym się na tego przystojniaka poprzyglądała 😁 😁
Co do kasy, to ja już się nie mogę doczekać, kiedy będę sama zarabiać. Mam tyle rzeczy do kupienia, że masakra... 🤢 na szczęście lato jest, więc ciuchów zbyt wiele nie potrzebuję i jakoś sobie radzę z tym, co mam. Ale na jesień będę musiała koniecznie parę rzeczy kupić... buty, spodnie, jakieś swetry czy bluzki z długim rękawem... Ech, strach się bać.
Szwagierce teraz oddałam trochę ciuchów, w których nie chodziłam. Dostała 2 pary za małych na mnie butów, 5 czy 6 bluzek, które były na mnie za duże. I dobrze - dziewczyna będzie miała w czym chodzić, a ja mam trochę więcej miejsca w szafie 🙂
Aga śpi. Zaprowadziła mnie za rękę do pokoju, pokazała na komodę (na komodzie był smoczek), dałam jej smoczek, pokazała na łóżeczko - położyłam ją do łóżeczka, a ona zasnęła. Oj, jak ja to lubię 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*
Najlepszego dla najmłodszego 🙂 sto lat STASIU :*

Zuza wkońcu padła!!! jakieś 30 min płaczu i marudzenia 🤢
byłam dzisiaj w tesco nakupowałam multum rzeczy a tu miłe zaskoczenie 230zł a byłam pewna że przekrocze na pewno 400zł... 🤪

na 16 do pracy... ufff ale mi się nie chce w tą chice wychodzić... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my po spacerku, teraz Olcia wcina obiad (ziemniaczki z koperkiem, klopsik w sosie pomidorowym i do tego trochę brokułka i kalafiorka)- je na zmianę raczką i widelczykiem (o ile coś uda się jej nabić)

Na spacerku mała trochę pospała, potem w parku wyjęłam z wózka - zachwycona stała przy ławeczce, ale sama nie ruszyła się, ale za to musiałam ją prowadzać za dziewczynkami, które miały wózki z lalkami, chyba spodobały się jej, trzeba będzie może pomyśleć jakimś małym wózeczku, bo jakąś tam lalkę ma,ale trzeba będzie kiedyś kupić konkretnego bobasa np. taką Agatkę jaką kupowała Sylwia dla Igusi.

Kwaśku, pozazdrościć, że masz z Agusią taką super komunikację, no i że korzysta z nocniczka - Ola nadal zwiewa.

Zuziaku, faktycznie miłe zakupowo-finansowe zaskoczenie - podobno teraz tesco tańsze jest od lidla i biedronki, że ja nie mam w pobliżu tesco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dziś wieczorkiem pójdziemy na spacerek. Właśnie zadzwonili moi rodzice, że nas za niecałą godzinkę odwiedzą 🙂
Ech, teściowie kupili Młodej pampersy, rozmiar 4 (obecnie używamy już piątek). I już trzeci raz w przeciągu 3 dni kupsko wyleciało poza pampers 🤢 ewidentnie są za małe... no ale już zużyć trzeba.
Ja się dziś jakoś marnie czuję. Tzn.s erce mnie trochę boli (kłuje) - takie typowe nerwobóle mam 🤢 aż mi się ciężko oddycha 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena mam na 11 15, nastawiam sie na zdanie, heh 😜 a jak nie zdam mówi sie trudno, bede dalej próbowała, no wiem,że zalezy od egzaminatora, na skórze swoich kolegów z kursu to doswiadczyłam 😉
Kwasiek u mnie nerwobóle sa nie raz, tym bardziej jak mam czasem dni wnerwach, to po kilku dniach wychodzi, czasem trzymają mnie cały dzień aż nie mogę się ruszać 🤢
Ja też do pracy chce iść, być niezależna 😉 zobaczymy, co ztego wyjdzie, za tydz w czwartekl mam wizyte w UP, to moze na jakis kurs się zapisze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...