Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kwasiek_ napisał(a):
tylko dlaczego ta młodość jest synonimem głupoty? 🤔
laaf, cieszę się, że poprawiłam Ci humor 😉 😉

Kwasku a czemu niebo jest niebieskie? ...pytanie do sily wyzszej....ja uwazam ze trzeba czuwac i reagowa i najwaniejszy jest kontakt z dzieciem i tyle...
a ze poprawilas mi chubor to masz buzila ode mła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agula_83 napisał(a):
Angela, ja w losowaniu (za pierwszym i drugim razem) wylosowałam użycie sygnału dźwiękowego i światła awaryjne 🙂 więc życze Tobie tego samego 🙂

Kwasiek, no niezły żartowniś Ci się trafił 😜

Dobra mamusie- miłego wieczorku 🙂


boszzzzzzzzzzzzzzzzzzz, gdybym ja miala takie lajty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laaf, no właśnie jak pisałam, że głośno wyrażam swoje zdanie, to miałam ochotę dopisać "podobnie jak laaf" 😁 😁 😁 ale się ugryzłam w język. Tzn. w palce 😁
Młoda śpi. A ja pitolę - nie jem kolacji, idę się umyć i spać. Jutro latanie po urzędach i załatwianie tej darowizny...
Angela, gratki zdanej części 🙂 oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agula_83 napisał(a):
Angela, ja w losowaniu (za pierwszym i drugim razem) wylosowałam użycie sygnału dźwiękowego


Nie wiem dlaczego, ale mi się skojarzyło z "jak kur** jedziesz, baranie?!" 😁 😁 😁 najbardziej pospolity sygnał dźwiękowy 😁 😁

dobra, głupawkę mam 🙂 dobrej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kwasiek_ napisał(a):
Agula_83 napisał(a):
Angela, ja w losowaniu (za pierwszym i drugim razem) wylosowałam użycie sygnału dźwiękowego


Nie wiem dlaczego, ale mi się skojarzyło z "jak kur** jedziesz, baranie?!" 😁 😁 😁 najbardziej pospolity sygnał dźwiękowy 😁 😁

dobra, głupawkę mam 🙂 dobrej nocy!


zajebiscie ci sie skojarzylo bo klaksonu uwzwyam wlanie dla takich losi!!!!! 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Ja tak szybciutko, bo idę zaraz śniadanie robić.

U męża nerki w jak najlepszym porządku. Co prawda znaleźli maciupeńki kamyczek w woreczku żółciowym, ale nie jest to paląca sprawa, jak go nic nie boli, więc za jakiś czas mąż zapisze się do chirurga i zobaczymy czy trzeba coś z tym robić czy nie.

Angela, gratuluję zdanego egzaminu 🙂 a i Ola też jak śpi na brzuchu to z dupką do góry - uroczo to wygląda hehe

Pewnie wieczorem zajrzę. Miłego dzionka 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helllo! wczoraj brakowalo czasu zeby sie odezwac.. do 19 bylysmy u taty na basenie pozniej zakupki bo znajomi byli wieczorkiem...
Marika wstala o 8. zaraz drugie sniadanko bedziemy jesc a ja oczywiscie pierwsze. Rosolek sie gotuje wiec jest gotes 🙂 tylko znowu pogoda sie zrypala wczoraj tak super ladnie bylo a dzis juz chlodniej brak slonca i pizga.....ah..
Marika byla zachwycona basenem....juz z daleka jak widziala basen to sie cieszyla bardzo 🙂
Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elo, bylismy na kontroli 😉
Maxymek zaszczepiony tez 😉spi wlasnie. Nawet nie drgnal nawet nie zapisnal nic przy podaniu szczepionki ani potem 🤪 wszyscy bylsimy zdziwieni, on tylko patrzyl z zainteresowaniem co sie dzieje 😉
Wszystko z nim ok, typu rozwija sie dobrze, tylko z mowieniem w szoku, ze tyle juz mowi 😉 Ja sie smialam ze gadam w kolko to i dziecko musi nawijac 😉 mam mowic tylko po polsku do niego,zeby mu nie macic, a inni jak chca 😉 ale mama i tata niech mowia po polsku.
Wazy 11,1kg mierzy 78cm 😉 a ciuchy na 86 nosi... ja nie czaje tych rozmiarow 😉
Sprawdzali jak sie zachowuje z klockami, kartka papieru i dlugopisem, i takei tam 😉
Butow nie kupowac poki sam nie chodzi, a poki cieplo boso niech lata 😉
Najlepsza jazda byla jak maxym do mnie mowil:patrz lampa, pokazujac na lampe, a do lekarza guck lampa 😉 sie smialismy 😉ze wie ze doktor nie kuma 😉
a teraz nagonie co nasmarowalyscie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe ja komsi prasowalam 😁 malutka spi od 12 a ja ogarniam chalupe hehe 😁 super ze z maxymem oki moja tez nic nie placze przy szczepieniach bo ja tak zagaduje ze nawet nie wie kiedy...wlasnie musze tez sie umowic na szczepienie przed wyjazdem jeszcze...chocaz sama nie weim czy isc przed wyjazdem czy dopiero jak wroce w sierpniu?
Zurku jeszcze nie dawalam marice.. hm..sama nie wiem... ja w sumie wszytsko daje to co ja jem wiec pewnie i zurku bym jej dala... a co ...chyba sie nic nie stanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem juz w domku, niedawno wróciłam od rana do 15 w Słupsku, masakra, a tylko godzina jazdy, teraz jutro na plac, ale to jest krótko i w pon do Słupska i w czw. w dzien egzaminu panstwowego, jak tak patrze, ze nikt nie zdał jeszcze u niego to watpie, ze ja zdam za pierwszym razem, koledzy i kolezanki na złych egzaminatórów trafiaja, w sumie na tego samego;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i zjadl normalna porcje zurku 😉 kindzio na butelkowym zakwasie zrobil. bedzie co bedzie, conajwyzej, a przeciez wciaga wiele rzeczy juz to moze mu nie zaszkodzi. dzis to jeszcze jedna zmiana, bo dostanie mleko hippa zamiast beba( w pl chyba nan, jak dobrze pamietam) bo sie wpienilam, wymysleli sobie jakies puszki i zamiast normlanie jak ludzie sprzedawac w kartonach to kasuja 3€drozej wiec kupilam mu dzis hippa. i mniej smieci w chacie, w morde jeza psuzki mie jeszcze jakies potrzebne. No i dzis proba zapodania kolacji kaszy, zamiast na sniadanie na kolacje mam dawac, to moze zacznie spac nocke cala. marzenie scietej glowy ale moze sie uda.
Spadamy na spacer do palacu, mam bilet to trza wykorzystac i poejzdzic troche nie tylko na dzielnicy latac 😉 milego popoludnia;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂
Uf, się nalatałam, nogi mi w dupę włażą. No ale załatwione. Oczywiście musiałam popodrabiać kilka podpisów, poszukać kontaktów i wbić się w kilka kolejek, ale nie było wyjścia - musiałam to dziś załatwić. I z wielką pomocą paru osób się udało. Ale swoją drogą straszny burdel mają w tym wydziale komunikacji 🤢 🤢 🤢
Zaraz mąż wróci z pracy, to pojedziemy ubezpieczyć samochód i od razu pojedziemy do znajomych na grilla 🙂 muszę tylko Agę jeszcze nakarmić i spakowac, żeby szybciej było.
A, w starej firmie męża mieli jakiś problem ze stroną www. Dzwonili do niego, żeby pomógł im to naprawić, no i mój naiwniak im pomógł, licząc, że coś tym uzyska. A tu dupa - dowiedział się od kadrowej, że dostał jednak tą dyscyplinarkę, że potrącili mu kawał pensji (dostał wypłatę 900 zł...), żę ma do zapłaty całość lojalek i że jak nie zapłaci, to podadzą go do sądu. A niech podają. Jak się trafi normalny sędzia, to stanie po stronie mojego męża. Bo przez 2 tygodnie chodził z dobrej woli do pracy, kończąc to, co pozaczynał pomógł teraz naprawić błędy na stronie itp. A szef i tak się wypiął. A nie mamy z czego zapłacić tych lojalek, więc sorry... ech. Ja wiedziałam, że tak będzie, ale mój mąż wkurzony, bo liczył jednak na jakiś ludzki gest od szefów...

no nic, lecę spakować Agę i czekamy na męża.
Miłego wieczoru 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂
Kupilismy dzis wozeczek nowy niuni espiro magic 4, super wyglada zobaczymy czy sie sprawdzi 🙂
Bylismy dzis na kolacyjce a malutka byla z babcia na spacerku. mm ale sie objadlam pekam normalnie..hehe a to juz bylo gdzies 2 h temu
teraz relaxik i spanko bzykanko hehehe 😁 milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laaf napisał(a):
hejka 🙂
Sylwia ja nienawidze rwac porzeczek ani wogole czegos zbierac, baw sie dobrze 😉


Laaf dzięki bardzo myślałam że się tem wykończe no ale w sumie 675 zł dziś wpadło minus 50 zł bo dałam siostrze za bawienie Igi bo ona nie pracuje a jest na każde zawołanie i jeszcze jej się telefon spierdzielił to będzie mieć na naprawę

A dziś się stał cud moje dziecko cały dzień chodziło w nowiutkich sandałkach (te same co poprzednio płakała) i to zasługa mojej siostry ja nie wiem jak ona to zrobiła

mężowi dziś ściągneli szwy na ciasno mówił że ból przy tym że mało się nie zesrał na weekend zostaje w szpitalu w poniedziałek podobno wypis już się nie mogę doczekać 🙂
powiem wam szczerze że czasem takie rozstania się przydają człowiek sobie uzmysławia jak bardzo kocha tą drugą osobe 😉

Iguska już śpi a ja lece na piwko bo męża brat przyjechał bo jutro wszyscy idą na wesele a ja zostaje z Igą i ich Alankiem 2,5 rocznym zobaczymy czy dam rade he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...