Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nam strony nie rozwalilo tyle dzis napisane i ostatnio tez 😁
a w sumie duzo mam nie zaglada za często,Marta pewnie w pracy z maluchami ciekawe jak Gabi 🙂
No Izy brak,Magda tez dała tylko buxke 😞
Sylwia wiadomo - pracuja nad rodzeństwem dla dominika 🤪
a czitka pewnie w pracy bo by mi na gg odpisała.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎B 😎 😎 😎 😎 😎


oj kurze mórzdzek wypadł jak jajo dusila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
he 🙂 ja nie miałam czasu. Wczoraj siostra u mnie na noc byłą, dziś na zakupach byłyśmy i tak ciągle coś 😮 Dominik chyba juz spi wiec korzystam z chwili, ale zaraz ide do mojego Pawła 😜 Ja jutro mam szkołe przetrwania hihi koło 10 szwagierka mi córke przyniesie (ma 4,5 miesiaca) bo jej babcia zmarla i jada na pogrzeb a Majki nie chcą brać więc ja będę miała 2 dzieci 🤪 ale mała grzeczna więc dam radę zresztą pewnie Paweł ze mną będzie bo nie odpuści chrześniaczce trochę zabawy 😉 a po południu jadę z Dominikiem na choinke dla dzieci ode mnie zakładową 🙂 a co tu tak pusto???? Czita chyba nadal nie moze sie tu pojawić brakuje jej i naszych Kasi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 napisał(a):
Zeby nam strony nie rozwalilo tyle dzis napisane i ostatnio tez 😁
a w sumie duzo mam nie zaglada za często,Marta pewnie w pracy z maluchami ciekawe jak Gabi 🙂
No Izy brak,Magda tez dała tylko buxke 😞
Sylwia wiadomo - pracuja nad rodzeństwem dla dominika 🤪
a czitka pewnie w pracy bo by mi na gg odpisała.... 🤨


Aga pozapelniajmy strony zeby miały co nadrabiac 😁

hahaha PIgi nie ma to stypa w chlewiku... ale wróci to disco relaks urzadzi 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja ostatnio mam taki wycisk z Łukaszkiem, że chodzę jak zombie. Co chwilę pobudka, a jak nie pobudka, to nie śpi sobie w nocy przez 2 h 🤪 🤪 i wstaje ostatnio po 5, jak zawsze spał do 7-8... nie wiem czy to czwórki nadchodzą, czy co...ale mam już dość ☺️ ☺️ w dzień nie jest lepiej, daje popisy swojego terroryzmu 🤢 🤢
Jak Pigi wróci, to będzie się działo 😉 rzeczywiście ostatnio cisza tu.
Sylwia, dla Twojej siostry złoty medal 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎 niezłe jaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruzia napisał(a):
witam 🙂
Ja jestem tylko cosik nastroju i czasu ostatnio nie mam 😞 Zostałam sama z maluchami bo maż wyjechał do pracy 😞

uuuuuuuuuu 😞
a ja sie przejmuje że mój tydzień urlopu bedzie miał od poniedziałku 🤢
myślę że było by mi ciężko jak bym została sama z dziewczynkami...
Magda czy twoje pociechy tez lubią się bić lub sobie psocić??
Nina z dupy wiadra nie daj zrobić niech zajączek znosi 😁
Sylwia w której cz.Bydzi mieszka twoja siostra?? i kiedy będziesz to się umówimy na kawe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja sie przejmuje że mój tydzień urlopu bedzie miał od poniedziałku 🤢
myślę że było by mi ciężko jak bym została sama z dziewczynkami...
Magda czy twoje pociechy tez lubią się bić lub sobie psocić??
samej naprawde ciężko bo zawsze coś ; trzeba sobie w piecu napalić itp;
Mini moi sie nie biją Mati zawsze ustępuje bo wie że jest starszy(różnica 3,5) czasami Ewa jak mu przeszkadza to ciągle sł,ysze Mamo weź Ewe mamo Ewa mi psuje itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruzia napisał(a):
coś wymieszałam 😉

ha ha tak ale odczytałam... 😁 moja Oliwka w marcu 28 będzie miała 4 latka,a Maja ma dopiero rok i miesiąc czyli różnica prawie 3 lat a mimo to stale słychać krzyki,szarpią się obie i jedna drugiej psoci bo Maja lepsza nie jest też stale tylko broji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
ruzia napisał(a):
coś wymieszałam 😉

ha ha tak ale odczytałam... 😁 moja Oliwka w marcu 28 będzie miała 4 latka,a Maja ma dopiero rok i miesiąc czyli różnica prawie 3 lat a mimo to stale słychać krzyki,szarpią się obie i jedna drugiej psoci bo Maja lepsza nie jest też stale tylko broji


aż tak źle u mnie nie ma 😁 Mati jest spokojnym dzieckiem ustępliwym przy nim nie moge nawet na Ewcie głosu podnieść bo zwraca mi uwagę że na małe dzieci się nie krzyczy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejku z dwojka to musi byc wesolo dziewczyny 🙂 moze i mnie kiedys to spotka hehe 🙂 a siostra ma przez 3-4 tygodni o kulach chodzic i nie obiciazac nogi a sesja jej sie teraz zaczyna 🤪 Młoda mieszka na kapuściskach w Bydgoszczy, tylko teraz nie wiem kiedy bede u niej 😞 dobranoc chociaz u nas tak wieje, ze nie wiem czy bedzie dobra 🤢 Nina ja tez ostatnio ciagle wstaje do Dominika tak po 4-6 razy w nocy wiec wiem co to zmeczenie 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
jejku z dwojka to musi byc wesolo dziewczyny 🙂 moze i mnie kiedys to spotka hehe 🙂 a siostra ma przez 3-4 tygodni o kulach chodzic i nie obiciazac nogi a sesja jej sie teraz zaczyna 🤪 Młoda mieszka na kapuściskach w Bydgoszczy, tylko teraz nie wiem kiedy bede u niej 😞 dobranoc chociaz u nas tak wieje, ze nie wiem czy bedzie dobra 🤢 Nina ja tez ostatnio ciagle wstaje do Dominika tak po 4-6 razy w nocy wiec wiem co to zmeczenie 😮 🙃

aaaaaaaaaaaaaaaa na KAPACH 😁 ha ha ha tam mieszka moja ciocia i babcia mieszkała 😁 na szarych szeregów 🙂 i często tam byłam 🙂 a teraz to tam jadę raz na jakiś czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruzia napisał(a):
mini23 napisał(a):
ruzia napisał(a):
coś wymieszałam 😉

ha ha tak ale odczytałam... 😁 moja Oliwka w marcu 28 będzie miała 4 latka,a Maja ma dopiero rok i miesiąc czyli różnica prawie 3 lat a mimo to stale słychać krzyki,szarpią się obie i jedna drugiej psoci bo Maja lepsza nie jest też stale tylko broji


aż tak źle u mnie nie ma 😁 Mati jest spokojnym dzieckiem ustępliwym przy nim nie moge nawet na Ewcie głosu podnieść bo zwraca mi uwagę że na małe dzieci się nie krzyczy 😁 😁

TO JA CI ZAZDROSZCZE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...