Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem!!
Znów rozjebał mi sie laptop 😮 🤢 😠
wiec piszee na stacjonarnym a dwa dni temu naprawiał mi informatyk widac jak naprawil ze dzia łał jeden dzien 😠 😮
RUZIA co do spirali jestem bardzo zadowolona tylko sa dłuższe i obfitsze miesiazcki... wkłada sie ja w okresie wtedy nie boli... a ogólnie bbardzo zadowolona jestem... nie czuc jej a ma duzy procent zabezpieczenia 🙂
wiem ze co niektórzy dostawali zapalenia ale u mnie ok wszystko a mam ją rok już 🙂 wiec spoko 🙂 15 stycznia zeszlego roku zakładałam ją 😁

Kura mam ostatnio to samo .. ze spaniem z moim dziecxkiem ...;/ a dzisiaj wogóle w dzien jeszcze nie spa la;/

moja od wczoraj gada koń i kot:: 😁 😁 a ogólnie gada ma (masz) da (daj) dzidzi to na dzieci i lalke, mama , czasem woła Ola na mnie Ala mói:P tata nie gada 😁 😁 aaa spac, mniamu to mleko jedzzenie lub picie lub smoczek 😁 😁 kompu to kompiel, na krowe muczy 😁 na świnie charczy 😁
jak widzi owce to sie zaciesza... jak widzi konia woła KOŃ uwielbia psy wszelkiego rodzaju 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ruzia napisał(a):
Dziękuje Wam 🙂 😘
OLa ja już też jestem zdecydowana, ale czekam na okres pierwszy dostałam 29 grudnia i niewiem kiedy dostane?? dzwoniłam do mojego lekarza i u nas kosztuje 350 (prywatnie niehormonalna) a ty ile płaciłaś?? 🙂 🙂 🙂


300 zł za nie hormonalna na 5 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, jestem 🙂 wrocilismy dzisiaj 🙂
Kaya przez te 3 tygodnie sie zmienila, jak pewnie kazde z Waszych dzieci 😁
babcia nauczyla ja chodzic 🤪
urosly zabki gorne 😁 , pokazuje jak robi konik, kurka, kicia, krowka, zapomina jak robi piesek ale pokazuje jaki zly jest puszek (u chrzesnej byl kotek, ktory czesto prychal), ogolnie duzo tego 😉
poza tym Kaya byla chora, jak kaszlala to kilka razy wymiotowala i trzeba bylo podac antybiotyk 😞
ale zalezalo nam, aby wyzdrowiala zanim wyryszymy w droge powrotna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂

Ola, to pięknie już Twoja mała mówi 🤪 Super.
Co do spirali to raczej nie jestem za tym ale zdaję sobie sprawę, że to świetne zabezpieczenie.
Kasia, jak miło, że wróciłaś w końcu do nas hehe. Cieszę się, że wycieczka udana i czekamy na zdjęcia! 🙂

Lecę do pracy ... 🙃 9-17 także zajrzę pewnie wieczorkiem 🙂

Paaaaa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki
normalnie mam od wczoraj tv, mm wymienił dekoder i godz po podłączeniu zaczęło działać 🤪 ktoś zamienił pudełka i mieliśmy inny numer w systemie przypisany do umowy a inny w rzeczywistosci 🙂
Magda spóźnione 100 lat !
Moja mała w zasadzie mało mówi, mama, tata, baba, diadia i didi (ha nie umie powiedzieć "dz") czasem powie da, ale zwykle woli pokazać paluszkiem, no i ostatnio na kasze mówi kaka, na lale "łała",na ale "ała", a tak to raczej naśladuje dzwięki ale i to uboga, indyka - gu gu, albo dul dul jak jej się uda (ha a powinno być gul), kury - ko, kukułki -kuku, traktora -pfu pfu i samochodu -buu,pszczoła-bziziziii, zegarek-tik tik reszte oczywiście po swojemu wiec raczej nie rozumiem co mówi, heh słabo u mnie z językami obcymi ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my sie dzis nasmialismy z Dominika on uwielbia wychodzic na dwor i ciagle wola tylko dada, a dzis rano jak wstał to sie chwile u nas w łóżku kulał a ja do niego coś mówie, że zaraz mu pokażę jak na dwórku jest biało (troszke śniegu tylko spadło) a on od razu na równe nogi i dada!!! 🤪 hehe juz by normalnie wyleciał najchetnie hihi ja nie wiem jak my go latem upilnujemy na dworze hehe 🤪 a co do mowienia to chyba ostatnio pisalam co maly potrafi nie ma tego duzo a doszlo nowe słowo dynda i chyba to w jego jezyku znaczy butelka ( plastikowe po napojach i szklane po piwie czy od wodki 😁) tak mi sie wydaje bo zawsze jak mu pokazuje czy o to chodfzi to wola da ( w jego jezyku znaczy daj i tak ) takze teraz do mnie przylatuje i woła dynda da hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😁
Kasia wkońcu wróciliście ;D czyli została na wyjeździe jeszcze nasza świńka 🙂
daj koniecznie zdjęcie Kayki 🙂
Moja Majka to kocha pokazywać KUKU 😁 i podbierac mi telefon 🙂
od poniedziałku lipa mój urlop i będzie stop komputerowi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

W pracy póki co nudy...

Gabi jak mówię, że idziemy na spacerek to robi i mówi papa 😁 A jak jest akurat na czworaka to "maszeruje" do drzwi frontowych 😜 🙂

Lecę po 21 na spotkanie z dziewczynami z forum Kalisza tzn z dwiema u jednej z nich w domu, zamówimy pizze, jakieś piwko i... Karcia ma bimber więc będzie się działo 😁 Nie widziałyśmy się ze 3 miesiące więc trzeba nadrobić 🙂

Młoda dzisiaj była u mnie w pracy więc jej pasowało bo tyllleeee zabawek że hej hehe. W poniedziałek też ją zabieram 🙂 A jutro idziemy do rodziców na obiadek 🙂

Miłego wieczorku 🙂

Agata, wydaje mi się, że Zosieńka dużo mówi ! 🤪 Także nie bądź taka skromna 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 wczoraj zostawiłam Maje M i poszłam się wykapać nie zdążyłam wejść do wanny i słyszę, że Oli krzyczy mamo mamo Maja tu jest ja otwieram drzwi i patrzę a ona stoi i tańczy pytam Oliwiera gdzie jest tata, a on mówi, że nie ma 😮 więc ja małą na ręce i pytam gdzie Maja o on zdziwiony, że ona u góry 😮 był tak zajęty kompem, że nie zauważył jak dziecko wyszło i po schodach zasuwa na czworakach gdyba tak spadła z nich to aż się boje myśleć, co mogłoby się stać 🤔
Mini, czemu będzie stop komputerowi??? czyżby mąż tak Ci czas będzie umilał, że nie będziesz mogła zajrzeć na mamuśki hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Hej 🙂 wczoraj zostawiłam Maje M i poszłam się wykapać nie zdążyłam wejść do wanny i słyszę, że Oli krzyczy mamo mamo Maja tu jest ja otwieram drzwi i patrzę a ona stoi i tańczy pytam Oliwiera gdzie jest tata, a on mówi, że nie ma 😮 więc ja małą na ręce i pytam gdzie Maja o on zdziwiony, że ona u góry 😮 był tak zajęty kompem, że nie zauważył jak dziecko wyszło i po schodach zasuwa na czworakach gdyba tak spadła z nich to aż się boje myśleć, co mogłoby się stać 🤔
Mini, czemu będzie stop komputerowi??? czyżby mąż tak Ci czas będzie umilał, że nie będziesz mogła zajrzeć na mamuśki hahaha 😁
odpowiedzialność to chyba nie jest jego mocna strona 🤢 dobrze że Oli czuwał nad siostrzyczką 🙂
Aga jak on ma wolne czy coś to np spędzamy czas razem przed DVD,czy na spacerach więcej....

Moja Oliwka była poznać nową koleżankę naszą sąsiadkę 🙂 ma 7 lat ale podobno super się bawiły - od 16-19 nie mogły się rozstać 🤪 jutro Amelka przychodzi do nas 🙂

Marta super że w pracy możesz mieć Gabi ale to na stałe czy tylko na początku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od Czitki - jutro spróbuje wejść,wpierw czyszcząc kompa....
poza tym byli z Oleńka w szpitalu bo robiła kupkę rzadziocha co 5 minut,mała pokuli,dali kroplówkę i biedna sie nacierpiała...
są już w domu i jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki
normalnie masakra, ale mieliśmy horror, Zosia dostała kilka dni temu zabawke od sąsiadki, taki grający telefonik, taka komórka, na pewno kojarzycie takie coś, tzw tania chińszczyzna, Zosia rzuciła tym telefonem o podłoge i się rozleciał wyleciały baterie i patrze, a on nie miał zapięcia na śrubke od klapki na baterie, taka chińszczyzna, zero zabezpieczeń, kurde myślalam, że wszystkie zabawki mają zabezpieczenia w końcu ktoś to chyba sprawdza? telefon już jest w śmietniku i niech kupują co chcą, ale ja jej takich chińskich guwien nie dam do ręki już wziąść, wole kupić używanego fp i wiedzieć że zabawka jest zabezpieczona...
czytałyście? http://marucha.wordpress.com/2009/10/30/list-prof-marii-doroty-majewskiej-w-sprawie-szczepionek/ ja wczoraj w końcu przebrnęłam do końca i jestem troche zdezorientowana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze dlugi ten artykul Agata i narazie go nie prtzeczytam, ale ja szczepie tylko na to co trzeba na rota i pneuno nie szczepie bo nie stac mnie nawet za bardzo a poza tym nie wierze za bardzo w takie szczepionki. Dominik ma duzo zabawek bez zabezpieczen, ale wie, ze baterii nie wolno mu chociaz jak byl mniejszy to ja mu nie dawalam tych zabawek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
kurcze dlugi ten artykul Agata i narazie go nie prtzeczytam, ale ja szczepie tylko na to co trzeba na rota i pneuno nie szczepie bo nie stac mnie nawet za bardzo a poza tym nie wierze za bardzo w takie szczepionki. Dominik ma duzo zabawek bez zabezpieczen, ale wie, ze baterii nie wolno mu chociaz jak byl mniejszy to ja mu nie dawalam tych zabawek.

no tylko ze ona mówi o obwiązkowych szczepieniach, że jest ich za dużo i szczepionki zawierają bardzo duże ilości rtęci...masa, zresztą poczytasz to powiesz co myślisz na ten temat ja jestem naprawde zdezorientowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
biedna Oleńka 😞 wiem coś na ten temat bo my w tamtym roku też byliśmy 2 razy w szpitalu. Masakra dobrze że Ewcia była jeszcze mała bo z większym dzieckiem jest gorzej a ja ile sie napłakałam 😞
Artykuł naprawde długi mi też nie chce sie go czytać ja Ewcie też szczepie tylko na obowiązkowe chodź dalej mam dylemat czy nie zaszczepić na pneumokoki i meningokoki bo Mateuszka szczepiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...