Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej 🙂
Nie no, Kayka zabójcza 🤪 🤪 motylek, króliczek, wróżka i księżniczka w jednym 🤪 🤪 chyba nic nie pominęłam?? 😁 a tort bardzo oryginalny 🙂

Wiem o co miałam Was spytać 😁 w jakim wieku można ocenić czy dziecko jest leworęczne czy praworęczne?? Zauważyłam, że Łukasz większość rzeczy robi lewą ręką 🙂
Ale to pewnie za wcześnie, by oceniać, nie?? Wiecie coś na ten temat??
Lecę sprzątać bardaszkę, póki Kadafi śpi 😁 a co tu tak cicho? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Hej 🙂
Nie no, Kayka zabójcza 🤪 🤪 motylek, króliczek, wróżka i księżniczka w jednym 🤪 🤪 chyba nic nie pominęłam?? 😁 a tort bardzo oryginalny 🙂

Wiem o co miałam Was spytać 😁 w jakim wieku można ocenić czy dziecko jest leworęczne czy praworęczne?? Zauważyłam, że Łukasz większość rzeczy robi lewą ręką 🙂
Ale to pewnie za wcześnie, by oceniać, nie?? Wiecie coś na ten temat??
Lecę sprzątać bardaszkę, póki Kadafi śpi 😁 a co tu tak cicho? 😁

Zosia praktycznie do końca 9 miesiaca wolała używać lewej reki ale teraz to się wyrównało, wydaje mi sie że tak w wieku przedszkolnym już mniej więcej widać
u mnie n-ka działa częsciowo, wczoraj wyłączyły sie 2 pakiety dzisiaj trzeci, akurat ten z bajkami, wiec zosia na głowie mi ciagle siedzi bo sie nudzi, znowu kazali mi czekać 24h, mamciu ja w ciązy nie powinnam być narażona na taki stres, wszystko mnie tak rusza że tą babe z infolini to bym chyba zbluzgała od a do z...brr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ 🙂 ja dzis bez czasu jakos wolnego teraz Domiik przysnal to korzystam 😉 rano bylam na zakupach bo musialam malemu kapcie nowe kupic- to jakas maskara znaleźć kapcoe dla chłopca 🤢 same babskie no, ale się udało w ostatniim sklepie. KAya jak zwykle śliczna!!! Dzis mialam znowu małą Majke Dominikowi pasowałaby taka dzidzia hehe bo tylko biegał żeby ją tulić 🙂 Nic uciekam małemu coś do jedzenia przygotowac i do szwagrów na piwko lecimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini jak mnie Zosia doprawdza do szału to przypominam sobie jak mi mm kolega opowiadał o programie dokumentalnym jak w afryce porywa sie małe dzieci i sprzedaje na organy, wtedy nerwy odchodzą a dziecka mało niezadusze tak ściskam i myśle że zabraniam komukolwiek robić jej krzywdy
ja dzisiaj kolejny dzien nerwowo depresyjny, czuje że chyba powinnam gdzieś wyjechać odpocząc od tej całej atmosfery domowej, heh moze kiedyś
no dobra nie zrzędze
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga, mam podobnie, Kayi chyba dopiero niedawno wlaczyl sie ten slynny syndrom tesknoty i tulenia do mamy 🥴 poza tym jest rozpieszczone przez dziedkow z ukrainy. zrobila sie strasznie despotyczna 😮 poczatkowo to bylo smieszne i zabawne, ale juz jest coraz mniej.... 😠
udalo mi sie sklonic M aby mowil do malej po ukrainsku, bo przez pobyt u dziadkow osluchala sie na tyle tego jezyka, ze go rozumie, wiec szkoda by bylo to zaprzepascic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Cóż za piękny uśmiech 😁 i te oczy 🙂 też miałam taką huśtawkę jak byłam mała 🤪 🤪

ha ha ha ja taka mam dla dziewczynek 😁
Nina MAJA robi to tak samo jak Łukaszek 😁 ha ha też ją nagram o ile komuś uszy wytrzymają 🤪
Kasia no to będzie miała Kaya trochę języków do nauki 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina wytrzymujesz to? i nie mam na myśli krzyku tylko te oczy tak patrzy jakby nie rozumiał co sie dzieje, brr, moja mała nigdy tak nie patrzy, ona jak płacze to sie złości, wtedy zaciska pięści krzyczy bardziej niż płacze i ma w oczach taką złość że mam wrażenie że zaraz coś rozwali, na szczęście takie sytuacje sa sporadyczne
Fajnie będzie Kaya od razu miała opanowane dwa języki, a teraz języki wchodnich sąsiadów bardzo cenione, o prace łatwiej bo to olbrzymie rynki zbytu, oby tak zostało 🙂 hehe będziesz miec poliglotke 🙂
Ja gotuje zupke cebulową, ale kurcze mam cebule swoją i u nas mokro było i ta cebula wodnista i mało piekąca, taka mało cebulowata i boje sie że serek szczypiorkowo cebulowy nie załatwi sprawy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Dominik śpi a ja się biorę za robotę 😉 obiad prasowanie pranie i tak wkółko czasem już mam dosyć tego monotonnie jakoś 🤢 ale to chyba ta pogoda dziś mi nie sprzyja bo odwilż u nas 😞 No a Łukaszek jaki kojot 😮 a mi się Nina wydaje, że te dzieci to takie cwaniaki i one nas testują 😉 bo napewno im nie jest źle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Agata, ja mam mętlik w głowie, bo nie wiem czy on udaje i wymusza, czy naprawdę mu źle 🤢 🤢 😮 😮
Nina to jest jak najbardziej normalne po prostu Łukaszek próbuje cie szantażować byś zwróciła na niego uwagę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kayka wyglądała bosko 🤪 I ubranko i torcik- wszystko 🙂
Zosia rzeczywiście spojrzenie zalotniary hehe , śliczna 😉
Dominik jaki skupiony na zadaniu 🤪 😜 Duża precyzja i zaangażowanie więc brawo !!!
Nina, o kurde... ja bym wyszła z siebie jakby moja tak płakała- też jak Mini, wydaje mi się, że on wymusza, sprawdza Twoją cierpliwość... Czasem też się zastanawiam czy jak młoda płacze czy marudzi to czy robi to specjalnie czy rzeczywiście coś jej jest... Czasem wygląda jakbym była wyrodna matką bo jak marudzi czy coś (zależy oczywiście od sytuacji ) to mówię jej że nie ma potrzeby marudzić czy takie tam, czymś ją zabawiam i nie biorę na rękę. Zauważyłam, że działa 🙂 Wymusza często za to na mojej mamie bo jej ciągle ulega... Ale nie ze mną takie numery hehe 😁
Nie wiem co miałam jeszcze napisać... Aaaa, miałam miec wolne do poniedziałku ale w sobotę drzwi otwarte znów... Wrrr 😠 No ale już chyba nie całe 8 godzin a skoro to nadgodziny to nie będę narzekać hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...