Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Koaffane 😁
widzę że dyskusja rozgrzała 🙂
powiem tak : ja,Kaffi i Ola rzeczywiście jesteśmy bardziej temacie,i powiem wam że wiem że Kasia bardzo się starała to ułożyć,zwłaszcza dla Alicji,ale nie może być tak że jedna strona buduje a druga rujnuje,w związku musi być namiętność,miłość,i to coś co sprawia że mamy chęci próbować aż coś się zmieni muszą być też słowa KOCHAM a gdy tego brak to nawet stabilność finansowa nie powstrzyma kobiety by uciec ....
Kasiu myślę że ty powinnaś mniej więcej wiedzieć o co chodzi,bo też sporo przeszłaś z byłym mężem i uwierz że nasza Kasia też wcale nie miała i nawet teraz nie ma łatwo ze swoim,a nie można tworzyć czegoś tylko dla dziecka bo dziecko musi mieć wzorce miłości i rodziny w domu....
Tobie udało się założyć nową i szczęśliwie kochającą się rodzinę więc i ty byłaś silną kobietą i wierze że i nasza Kasia da rade 🙂
u mnie są spięcia,tak jak Nina napisała próbujemy się dotrzeć i często jest ciężko,ale nadal jest to coś że się staramy,że po burzy znów jest słońce...
i nadal kocham cie ma dla nas znaczenie....
Więc ja jestem całym sercem z Kasią i uważam że postąpiła odważnie,o bardzo dobrze,zresztą rozstanie rodziców nie oznacza że dziecko traci ojca.
Ala póki co jest malutka i myślę że lepiej teraz niż później by miało do tego dojść 🙂
Moja mama dawno temu nie podjęła decyzji o odejściu i niestety jej dzieci (my) patrzeliśmy na kłótnie awantury i do tej pory dźwiga wiele na swoich barkach 😞 dla tego zawsze będę po stronie kobiety o której będę wiedziała że mimo dobroci i starań życie nie rozpieszcza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha Ursus się melduja i turkocze nie mniej niż w nocy 🤪 🤪 🤪
dzisiaj już taka zrypana jestem że głupawki chyba dostałam 🤪
próbowaliśmy z męzem wciągnać kabel internetowy do rurki z kablem sat ale się nie udało przy okazji się zwaliło połaczenie z gniazdem sat i teraz wystarczy lekko ruszyć i tracimy sygnał (nowe gniazdo bedzie okazja kupic jak mezowi sie skonczy urlop) i sie smieje ze teraz zabronie wszystkim głebiej oddychać bo zruszyć mogą 🤪
dziewczyny jakie ciepaki Wasze dzieciaczki mają?? u nas takie jakieś papucie Zosi kupiłam ale noge często wysuwa i krzywi, a takie cipaki ze skóropodobną podeszwą tez co chwila trzeba poprawiać bo zsuwają się z nóg, boje się żeby przez ciapki nóg nie pokrzywiła, Wy jakich używacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
ja mam takie kapcie dla Dominika i jetem z nich bardzo zadowolona http://allegro.pl/befado-110p078-granatowe-buciki-r-22-i2065540073.html
a poza tym sa w dobrej cenie w sklepie u nas zaplacilam 34 zł a dla chłopców niestety nie ma wielkiego wyboru w kapciach 😞

u nas wogóle, a nie poci się mu noga? bo ja mam coś podobnego az cocodrillo i strasznie gumiaste i nogi chwila moment mokre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini23 napisał(a):
Cześć Koaffane 😁
widzę że dyskusja rozgrzała 🙂
powiem tak : ja,Kaffi i Ola rzeczywiście jesteśmy bardziej temacie,i powiem wam że wiem że Kasia bardzo się starała to ułożyć,zwłaszcza dla Alicji,ale nie może być tak że jedna strona buduje a druga rujnuje,w związku musi być namiętność,miłość,i to coś co sprawia że mamy chęci próbować aż coś się zmieni muszą być też słowa KOCHAM a gdy tego brak to nawet stabilność finansowa nie powstrzyma kobiety by uciec ....
Kasiu myślę że ty powinnaś mniej więcej wiedzieć o co chodzi,bo też sporo przeszłaś z byłym mężem i uwierz że nasza Kasia też wcale nie miała i nawet teraz nie ma łatwo ze swoim,a nie można tworzyć czegoś tylko dla dziecka bo dziecko musi mieć wzorce miłości i rodziny w domu....
Tobie udało się założyć nową i szczęśliwie kochającą się rodzinę więc i ty byłaś silną kobietą i wierze że i nasza Kasia da rade 🙂
u mnie są spięcia,tak jak Nina napisała próbujemy się dotrzeć i często jest ciężko,ale nadal jest to coś że się staramy,że po burzy znów jest słońce...
i nadal kocham cie ma dla nas znaczenie....
Więc ja jestem całym sercem z Kasią i uważam że postąpiła odważnie,o bardzo dobrze,zresztą rozstanie rodziców nie oznacza że dziecko traci ojca.
Ala póki co jest malutka i myślę że lepiej teraz niż później by miało do tego dojść 🙂
Moja mama dawno temu nie podjęła decyzji o odejściu i niestety jej dzieci (my) patrzeliśmy na kłótnie awantury i do tej pory dźwiga wiele na swoich barkach 😞 dla tego zawsze będę po stronie kobiety o której będę wiedziała że mimo dobroci i starań życie nie rozpieszcza....



MMONDRA MINIATURECZKA:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Mini, mi nie chodzilo o to, ze Kasia postapila zle tylko o ogolna radosc z postepowania. no ale.... po prostu nie wiem o co chodzi wiec nie bede pisasac 🙂
Kasiu może to dla tego że solidarność jajników i wiemy że Kasia to kochana dziewczyna,kucharka super,i Mrs sprzątania 😁
wogóle widać że tu wszystkie jesteśmy bardzo zżyte wkońcu "znamy" się już sporo czasu 🤪 😘 😘 😘
aż czasem myślę że jestem od was uzależniona 🤪

ps.my sobie pogadaliśmy w sobotę już będziemy z powrotem razem w domku 😁
widać rozłąka na tydzień dobra rzecz dla nas ale dłuższa odpada bo później spięcia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Też jestem zdania, że ciężko jest oceniać jeśli nie zna się sytuacji. Pigi jest mądrą kobietą i wiem, że postąpiła dobrze wg swojego uznania i dla dobra swojego i córki. Tyle.
Uważam jednak, że Ola niepotrzebnie tak najechała na Kasiak ale temat pomijam bo i mnie się dostanie hehe. Wiem przecież, że są osoby które też nie darzą mnie sympatią ale na siłę nie będę robić dobrej miny do złej gry.

Sylwia, wierzę, że z pracą jeszcze uda się coś skombinować 🙂
Ursus, Zosia śliczna jak zawsze 🙂 I co ona kombinuje na tym zdjęciu ? hehe 😜 Teraz na pewno u lekarza uda się zobaczyć kinder niespodziankę co kryje między nóżkami.
Kafi, ja też nie miałabym chyba odwagi wszystkiego zostawić tzn chodzi mi żeby się odseparować od męża dlatego też gratulowałam tak jak i Ty -Pigi za podjęcie decyzji 🙂
Nina, a Ty jak miałaś nazwać Łukaszka?? Bo wybierałaś ponoć z dwóch imion albo już mi całkiem skleroza weszła na mózg 🤪 😁 Dla dziewczynki z tego co wiem to chyba nie miałaś nic konkretnego 🙂 P.S. Dzięki za publiczne gratulacje dla Gabi 😘

Ja jutro na 7 do 15 bo moje dziecko ma imieniny także zamieniłam się godzinami z położną 🙂 Załatwiłam już książeczkę sanepidowską oraz lekarza medycyny pracy 🙂

Niunia wyrobiła sobie takie godziny że nawet jak zmęczona i w zasadzie niezależnie o której śpi po południu to i tak zasypia na noc 21-22. No ale daje pospać do 9-10 więc nie narzekam.

Poszperam na necie bo muszę znaleźć piosenkę o zimie dla dzieciaków 🙂 Dyrektorka kazała przygotować scenariusz zajęć tygodniowy o zimie a zaś na walentynki także trochę roboty mnie czeka... 🙃 🙃

Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do łapci to ja kupiłam Gabi z profilowanymi wkładkami z "ala" skóry z dziurkami za 21 zł w sklepie dla dzieci w naszym mieście. Na pewno nie są pierwsza klasa ale wydaje mi się że jest ok skoro nauczyła się w nich chodzić. Jaki rozmiar kupujecie łapci dla dzieci?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola88 napisał(a):
A ja prosze Ciebie Kasiu zebys na moje tematy sie nie wypowiadała nie darzymy siebie sympatia wiec zachowaj dla siebie swoje zdania na mój temat (gdyż na ogół wypowiedzi sa niemiłe )... Nie napisałam nigdzie ze sie awanturujemy, a kłótnie sa w każdym zwiazku a kłótnia to nie awantura... a ja z patologia nie jestem zeby sie awanturowac i lac z własnym mężem..i nie napisałam Wam jaka jest konkretnie sytuacja i nie zamierzam tego pisac ... wiedza co niektórzy a to wystarczy... bo potem własnie sa o głupie wcinki.. ja co do tematy PIGI sie nie wypowiadam to jej życie jej decyzja i robi co uwaza za słuszne... ja cała historie znam doskonale bo z nia na bierzaco rozmawiam telefonicznie ale uwazam ze kazdy podejmuje decyzje sam bo odpowiada za swoje zycie... jak to mówia jak se poscielisz tak sie wyśpisz...





jednak to jest forum publiczne i kazdy ma prawo do wypowiedzi na rozne tematy, wiec jesli bede czula taka potrzeba, to bede sie wypowiadala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 meldunek 🙂 no to jesli Gabi ma dzis imieninki to wszystkiego dobrego 🙂 ja kapcie mam rozmiar 21 i teraz jak ma grubsze rajstopki założone to sa juz w sam raz a na normalne skarpetki, albo rajstopki to takie odrobine luzniejsze, ale dobrze mu sie w nich chodzi. Lece sie zbierac bo do babci jade na kawe przy okazji bo jade do sklepu po chlebek świeży i do drugiej babci po jajeczka prosto od kurki 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Buziaki dla Gabrieli 😘 😘
Mój póki co nie ma żadnych kapci 🙂 a buty dla niego to koszmar... ma wysokie podbicie i muszę mu zakładać dwa numery za duże 🤢 🤢 🤢
dziś noc straszna. od 3 właściwie nie śpię, bo "zasypiał" na trzy minuty i zaraz płacz 🤢 🤢 pieprzone zęby 🤢 🤢 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Witam 🙂
Buziaki dla Gabrieli 😘 😘
Mój póki co nie ma żadnych kapci 🙂 a buty dla niego to koszmar... ma wysokie podbicie i muszę mu zakładać dwa numery za duże 🤢 🤢 🤢
dziś noc straszna. od 3 właściwie nie śpię, bo "zasypiał" na trzy minuty i zaraz płacz 🤢 🤢 pieprzone zęby 🤢 🤢 😠 😠

Nina Zosia też wysokie podbicie i dlatego kupowałam takie: http://allegro.pl/skarpety-jak-kapcie-skorzana-podeszwa-r-21-23-i1946851089.html rozmiar ok tylko że Zosia zwiercona, to sie czołga, to znowu raczkuje, to chodzi to gdzieś włazi i co chwile trzeba jej poprawiać bo się zsuwają, nawet noga sie nie poci ale weź lataj za dzieckiem i co chwile poprawiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaya ma takie do chodzenia :

http://www.clarks.co.uk/p/20343044
sa mieciutkie , cale ze skorki, bardzo dobre wlasnie do nauki chodzenia. rozmiar nogi mierzyli jej tez w tym sklepie. nosi rozmiar 3,5 a na pl to 19.5 . tez ma wysokie podbicie, bo zimowe dla niej kupowalam w pl i nie we wszystkie buty noga jej weszla, ale akurat te w ktorych chodzi sa gleboko wyciete i zapinane na rzep. 🙂
Nina, wspolczuje nocy, Kaya juz sie w miare uspokoila. wczoraj bylam ja wazyc i wazy 9.400.
pytalam tez o krosty, ktore wyskoczyly jej na twarzy, powiedziano mi, ze to tez moze byc od idacych zebow i jesli nic nie chce teraz jesc, to sie nie przejmowac, tylko wiecej mleka dawac i zimne najlepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje się Miniaturka 🙂
chora, obolała,z pudełkiem chusteczek przy boku 😁
nie wiem czemu mnie tak siekło 🤢
co do butków to Maja nie cierpi ich i nie nosi papci ☺️ ubieram jej skarpetki z wypustkami anty-poślizgowymi i to tyle,kozaczki na spacerek i ich też nie lubi....
lecę sprzątać i grochówkę robić dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...