Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Nie jestem w ciąży nie mam, z kim 😁

Aga jestem w głębokim szoku 😲 😲
skąd wtedy Oliwer i Maja?? 😲 😲
no nie mów że jak Foka wiatropylna 😮 😮 🤪 🙃 🙃

tak przyznaję się 😁 😎 🙃

mów mi tu zaraz czy byk jest ojcem???!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

a jak myślisz??? 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Jak Kaya Kasiu lepiej po czopku? Ja nie daje małemu czopków tylko syrop przeciwbólowy bo jakoś te czopki mnie przerażają hehe pewnie też by ciężko małemu byłoby dac. U nas o 8 rano było -25 stopni 😮 Agata zgadzam sie z Mini ma racje bo jesli chcieliscie oboje drugie dziecko to teraz niech mąż się tym zainteresuje i ruszy trochę 😉 dobra lece bo mnie moi panowie wzywają 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduneczeek NAdrobiłam!!!
Miniatura KOCHANA jakie ty mondre słowa płodzisz 🙂 😁 🤪 🙃 😎
Aagata zasadz mu z banki i niech mondrzeje bo 2 to nie przelewki!!!

Kafiiii to my dwie wiatropylne??:P no nie 😁 😁 😁 😁
Czitosikui Kofam ciebie 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kayi czopek nie pomogl. noc byla przerabana 🤨 ida jej oczne zeby i moze dlatego jest taka marudna.
dzis miala pierwszy raz kontakt ze sniegiem 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/825/img3636p.jpg/

byla zdziwiona i nie nie chciala sama chodzic, gdzie sie ja postailo, tam stala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
Kayi czopek nie pomogl. noc byla przerabana 🤨 ida jej oczne zeby i moze dlatego jest taka marudna.
dzis miala pierwszy raz kontakt ze sniegiem 🙂
http://imageshack.us/photo/my-images/825/img3636p.jpg/

byla zdziwiona i nie nie chciala sama chodzic, gdzie sie ja postailo, tam stala 😁

co to są oczne zęby?

hehe dziewczyny zrobicie ze mnie agresora 🤪

dzisiaj moja Zosia przeszła sama siebie, złapała się za poręcz od kojca zaczeła wspinać i zawisła na tej poręczy, teraz strach ją w kojcu zostawić nawet jak do toalety ide, a Wy co na takie okazje robicie z dziećmi żeby nic nie zbroiły w tym czasie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 😁
Kasia bałwan bardzo twórczy 😁 a i chciałam napisać że Kayka ma fajny płaszczyk 😉
Aga nie licz na alimenty i Ola tak samo 😠 🙃
Agata ja zamykam w łóżeczku albo drzwi od pokoju jak ide np.do piwnicy.
lub zakładam łańcuch i kajdanki i do kaloryfera przypinam 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Hejo 😁
Kasia bałwan bardzo twórczy 😁 a i chciałam napisać że Kayka ma fajny płaszczyk 😉
Aga nie licz na alimenty i Ola tak samo 😠 🙃
Agata ja zamykam w łóżeczku albo drzwi od pokoju jak ide np.do piwnicy.
lub zakładam łańcuch i kajdanki i do kaloryfera przypinam 😁 🙃 🙃

hehe tylko ona z łóżeczka jak i z kojca bach i może wypaść, a zamknać, to albo palce o drzwi od szafy poprzecina (ostatnio uwielbia suwać drzwiami od szafy), albo tv zwali, albo półki(ja jak jestem z nią to mi ciężko ją upilnować taka zwiercona i tysiac pomysłow na minute 🤪 ), hehe pomysłu z łancuchem i kaloryferem nie znałam do tej pory 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🤪
Jestem u brata i spokojnie weszłam na forum. Nie wiem czemu m oj laptop nie chce otwierać mi forum. Coś jest z moim laptopem 😠
Melduję że u nas jest wsio ok 🤪
Strasznie mi brakuje forum 😞, teraz jestem na urlopie, takie mrozy są więc na dw or wychodzimy z Olą na 15 - 20 min. Moglabym posiedziec z Wami a tu nici 😞 nie moge sie dostac.
Bedee probowala.
No uciekam bo nie ladnie w gosciach siedziec przy kompie ☺️
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘no to paaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola nie pisz smsów bo dotyk mi nie działa,jedynie klawisze wyboru bocznego ☺️
albo napisz na gg bo tam teraz więcej siedzę 🙂 😘
Agata Maja wie co jej wolno a czego nie i jak zamknę ją na chwile to nie nabroi za dużo poza tym nie zostawiam jej dłużej samej niż ok minuta 😁
a z łóżeczka nie wyjdzie raz bo nie ma obok niego mebli które by mogła wykorzystać,dwa jest wysokie więc nie ma takiej opcji a to nie dziecko tarzana 🤪 🙃 🙃
Kasia Maja mi gorączkowała ok 4-5 dni gdy jej wybijała dolna 2 tydzień temu 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Foka, Krowie jeden romans z Pigi wystarczy 😉 nie masz szans, by Cię do swojej obory wpuściła 😁

Kaya jak królewna na śniegu 😁 Kasiu, u nas też męczarnia z ząbkami 🤨 🤨 także wiem co czujesz.


Jestes zazdrosna i tyle:P ONA już mnie wpóściła... bo my lubimy eksperymentowac i czasem mamy 3-ką 😁
jeszcze chcemy zaprosic Czite na 4-ką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foka jak mój Paweł przez ciebie dowie się że zdradzam go w lesbijskim zwiąku to ci wagine wytne 🤪 🙃 🙃
no czita może z tarzanem dołączyc 😁 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my od wczoraj mamy masakre. marudzi wlasciewie caly czas i w dzien nie spi. padla po 5pm i myslalam ze juz na noc, ale obudzila sie o 7pm. teraz dopiero polozyla sie spac, mam nadzieje, ze nie bedzie sie znowu co 3 godz. budzic. w dzien nic nie chce jesc i nadrabia w nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
my od wczoraj mamy masakre. marudzi wlasciewie caly czas i w dzien nie spi. padla po 5pm i myslalam ze juz na noc, ale obudzila sie o 7pm. teraz dopiero polozyla sie spac, mam nadzieje, ze nie bedzie sie znowu co 3 godz. budzic. w dzien nic nie chce jesc i nadrabia w nocy 🤢

nie masz chusty? my jak nie dawaliśmy rady jak Zosi górne ząbki szły to w końcu ją w chuste wrzuciłam i sie uspokoiła i zasneła ładnie i przed dwa dni tylko chusta, potem zelżało, ale wtedy pamiętam ze ani spanie, ani wożenie, ani zabawa, ani przytulanie, ani nawet jak dziadek jej robił husiu husiu nie pomagało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...