Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

SylwiaC napisał(a):
migreny to pewnie przez zmiane ciśnien 🙂 moj luj Agata p[osiedzi chwile w miescu ale najlepiej zebym byla z nim 😉 No a teraz Wam cos powiem heheh jestem w ciąży 🙂


🙃 🙂 😘

GRATULUJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 juhuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
mialam wam napisac dopiero po wizycie u lekarza ale chce isc dopiero 13, poki co nikt nie wie oprocz Pawla i Dominika hehe

Hej, OOOOOO CZYLI MOŻEMY JUŻ GRATULOWAĆ!!!!!!!!
Ciekawe, co u MINI ????


Miniaturka dzisiaj wraca 🙂 z tego co wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola88 napisał(a):
Hej laseczki!!!

Melduneczek u nas za 10 dni wchodzi fahowiec na strych wiec blizej niż dalej 😁 😁
kurcze moja doieta poszła sie jeb...;/
ale od jutra dukan i kurwa mać sie nie dam!!!!!
achammmmm moje dziecko zrobi ło taka kupe że ma dupe tak odparona az do ran a miło ta kupe moze ze 2 minuty na dupce;/ jakaś makabra;/ przeziebienie ładnie schodzi 🙂


co jeszcze chyba nic:P no dobra lecem cmoczki!!!!!!!!!

AAAAA na nk Iwonka mróweczka wystawiła zdj Kajetanka jaki śliczny chłopczyk jakie ma włoski boskie bląd 🙂

wiesz co my z kupką mieliśmy identyczną sytuację, kilka razy już, nie wiem czy to czasem nie była wina czekolady bo dużo jej wtedy jadła, ale ręki obciąc za to nie dam, za to mała ma chyba uczulenie na orzechy, tzn jadła je już kilka razy i niby nic, a wczoraj od dziadka dostala rano orzechów w czekoladzie kilka no i koło południa pojedyncze plamki różowe, wieczorem masa zadrapany policzek i cała buzia w plamkach, rano śladu nawet nie było, dzisiaj nie dostała tych orzechów i niby jest ok, ale tez nie mam pewności czy to o orzechy te chodzi 😮
Ola a dieta sie nie przejmuj, za chwile wiosna, jak Cie mała pogania po podwórku to będziesz miss laska na całego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
migreny to pewnie przez zmiane ciśnien 🙂 moj luj Agata p[osiedzi chwile w miescu ale najlepiej zebym byla z nim 😉 No a teraz Wam cos powiem heheh jestem w ciąży 🙂

haha czyli nie będę jedyna słonicą na forum
nie gratuluje żeby nie zapeszyć 🙂

kafinka u nas wirus taki panuje z tymi oczami, a kataru przy tym nie masz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
migreny to pewnie przez zmiane ciśnien 🙂 moj luj Agata p[osiedzi chwile w miescu ale najlepiej zebym byla z nim 😉 No a teraz Wam cos powiem heheh jestem w ciąży 🙂

haha czyli nie będę jedyna słonicą na forum
nie gratuluje żeby nie zapeszyć 🙂

kafinka u nas wirus taki panuje z tymi oczami, a kataru przy tym nie masz??

nie mam oczy mnie bardzo szczypią i bardzo łzawią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Sylwia maluszek urodzi siew listopadzie, czyli przed rodzinkami Dominika, czyli tak jak chciałaś i wiem jeszcze, że będzie dziewczynka cieszysz się hahahaha 😁 🙃 😎


hahahahaha KAfi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehehe narazie nie dziekuje zby nie zapeszyc. Termin bedzie na 9 pazdziernika z tego co policzylam bo @ mialam 2 stycznia 🤪 Kafinka bardzo bym sie cieszyla z corci, ale mysle ze bedzie znowu synek hehe 😉 a co do tych kupek to Dominikowi tez odparzaja dupke, ale tylko te kupki kiedy malemu zeby ida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
hehehe narazie nie dziekuje zby nie zapeszyc. Termin bedzie na 9 pazdziernika z tego co policzylam bo @ mialam 2 stycznia 🤪 Kafinka bardzo bym sie cieszyla z corci, ale mysle ze bedzie znowu synek hehe 😉 a co do tych kupek to Dominikowi tez odparzaja dupke, ale tylko te kupki kiedy malemu zeby ida

no prawie sylwestrowe 🙂 czemu myślisz że chłopak?? ja wiem że moja kinder niespodzianka ma dziurke między nogami, haha 🤪 to dlatego niechciała pokazać 🤪 ale serio mam nadzieje że baba bo bardzo bym chciała jeszcze jedną córeczkę, mm mówi że jemu bez różnicy ale i tak wiem że każdy chłop chciałby mieć syna, właśnie zrobiłam znowu grzejącą herbate, zaraz eferalgan wezme, znacie jakieś domowe dozwolone sposoby walki z przeziebieniem? bo nie moge sie rozchorować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dużo się nie pomyliłam 😉 jak będzie chłopczyk to zaopatrzenie już masz, a jak dziewczynka to wszystko od nowa 😁 chociaż muszę stwierdzić, że mam ciuchy po Oliwerze i Majka w nich śmiga nie widzę dużej różnicy 🙂
Agata, a słyszałaś o miodzie Manuka????? Bardzo pomaga ja dawałam Oliwierowi jak był przeziębiony i pomagało 🙂
chodzę w 😎 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w sprawie piekarnika to kazali napisać e mila i coś mi się zdaje, że sprawa skończy się w sądzie jak m powiedział, że jest tylko pęknięta to oni, że uszkodzenie mechaniczne jak się wk……. to sama zadzwonię i powiem, że mają mózgi uszkodzone mechanicznie 😠 Taka szyba powinna się rozbić w drobny mak przy uszkodzeniu mechanicznym, a ona pękła w dolnej części huk był taki straszny, że się wystraszyłam i to bardzo 😮 Stałam z Majką metr od piekarnika jakby coś było poważniejszego to aż się boje myśleć, co by się stało ....
Marta zastanów się pięć razy zanim włączysz funkcję samoczyszczącą 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😁 jaka cudowna nowina na wejściu 😁
GRATULACJE SYLWIA!! 🙂 Ja też obstawiam chłopca 🙂 Chyba, że nam zrobisz niespodziankę... podwójną 😉
To mamy dwa dwupaki 🙂
U Agaty ja obstawiałam chłopca, ale jak mi tak gada, że ma dziurkę, to zaczęłam w to wierzyć ☺️ ☺️ ale trzymam się zdania, że chłopiec 😉
Kaffi, ja nie wiem co Ci poradzić 😞 chodzisz w samych okularach po domu?? 😉 🤪 🤪 🙃 🙃 dzieci nie strasz 😁
Fokaaaa masz w dupę, tak ładnie Ci szło, wierzyłam w Ciebie, a Ty się ociągasz z odchudzaniem. To i ja nie mam motywacji... przez Ciebie 😜 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga, to ja nawet nie sprawdzam czy mam funkcję samoczyszczącą 🙂 haha.
Ej, dzisiaj Krowa wraca. Trzeba coś napisać, że o niej tęsknimy czy coś 😉 że niby ją kochamy. haha niech się cieszy.

Oh.... gdzie ta nasza Miniaturka kochana i jej małe potworki?? Jak ja za nią tęsknię 🤨 🤨 😞 😞 i za tymi mądrościami z dupy 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aga, to ja nawet nie sprawdzam czy mam funkcję samoczyszczącą 🙂 haha.
Ej, dzisiaj Krowa wraca. Trzeba coś napisać, że o niej tęsknimy czy coś 😉 że niby ją kochamy. haha niech się cieszy.

Oh.... gdzie ta nasza Miniaturka kochana i jej małe potworki?? Jak ja za nią tęsknię 🤨 🤨 😞 😞 i za tymi mądrościami z dupy 🤪 🤪 🙃 🙃


Miniatura chyba jednak nie wraca 😁 😁 ale bede dawała wam znac na bierzaco narazie ma dotyk popsuty wiec jej nie ma 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na dworze noszę okulary, bo nie mogę patrzeć na słońce 😞 bardzo mnie razi ,a w domu noszę jak siedzę w jadalni, bo mam durze okna i dużo słońca, a ja bardzo lubię słońce, więc wolę nosić okulary niż zasłonić okna 😉

Miniaturka bardzo tęsknimy za tobą jest nam bardzo smutno wróć już do nas czekamy na twoje mądre słowo 🙂 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
Dużo się nie pomyliłam 😉 jak będzie chłopczyk to zaopatrzenie już masz, a jak dziewczynka to wszystko od nowa 😁 chociaż muszę stwierdzić, że mam ciuchy po Oliwerze i Majka w nich śmiga nie widzę dużej różnicy 🙂
Agata, a słyszałaś o miodzie Manuka????? Bardzo pomaga ja dawałam Oliwierowi jak był przeziębiony i pomagało 🙂
chodzę w 😎 🙃

nigdy o czymś takim nie słyszałam, pije normalny miód bo mamy swój, ha mm zrobił nalewke leczniczą wg przepisów z książki "trunki klasztorne" ale kurcze ciąża więc nie wypróbuje ☺️
współczuje piekarnika, ja mam prosty bez takich funkcji 🙂 a i tak zamieniłam na malutki lidlowski bo stwierdziłam że na 2 udka to mi się go włączać nie opłaca
siedze i marzne, dopiero wstałam, bo teściowa wzieła na szczęście małą i sie drzemnełam, a jutro jade do rodziców do bloku to sie wygrzeje w tych plus 26 w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...