Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

hej laseczki my w trakcie remontu wiec mało czasu na neta mamy i tam jeszcze nie ma neta wiec wiecia jak to jest;/
moja diete szlag trafia nie mam determinacji 😞
załamka totalna;/
🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nina, panna mloda ( 😁 😁 😁:lol 🙂 niby ubrac sie musi, ale jeszcze nie bylismy w urzedzie zglosic terminu, bo myslimy najpierw o powrocie M do swojego nazwiska, bo przed przyjazdem do uk zmienil na nazwisko panienskie swojej mamy a tu to nazwisko angole zle czytaja i wtedy jest obrazliwe. czekamy na odpowiedz jak bedzie ze zmiana.
u nas sloneczko swieci, ptaszki spiewaja 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu zazdroszcze słoneczka i ptaszków!!! A nazwisko faktycznie jeśli mieszkacie w Anglii a oni maja z nim problem to lepiej, żeby udało się zmienić bo chyba nikt nie lubi kiedy się przekręca jego dane a w dodatku jeśli wychodzi cos obrazliwego. Marta fajnie, że masz taką pracę, że nawet chociaz na chwilke mozesz do nas zajrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 przyjechała kuzynka z dzieckiem i bratem (do lekarza) no i jestem w stresie, bo mają jakieś paskudne robaki 😮 takie, którymi można się zarazić i ciężko się je leczy... Oli się z nim bawił 😞 Dzisiaj chyba wszystkie gazety piszą o tej dziewczynce 😞 ja nie chodzę sama na spacery, bo u mnie strach pełno zbieraczy się kręci, co chwilę ktoś pyta o złom albo coś innego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola88 napisał(a):
hej laseczki my w trakcie remontu wiec mało czasu na neta mamy i tam jeszcze nie ma neta wiec wiecia jak to jest;/
moja diete szlag trafia nie mam determinacji 😞
załamka totalna;/
🤢 ☺️

oj tam oj tam, ale jak zobaczysz już efekt końcowy to zawaloną diete bedziesz mieć gdzieś 🙂
u mnie aż się prosi o malowanie ale pewnie nic z tego nie wyjdzie
dziewczyny tak mnie bolą pachwiny i kość łonowa że szok, taki ból jak zakwas, ale czy to nie za wcześnie na rozchodzenie się do porodu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hej laseczki my w trakcie remontu wiec mało czasu na neta mamy i tam jeszcze nie ma neta wiec wiecia jak to jest;/
moja diete szlag trafia nie mam determinacji 😞
załamka totalna;/
🤢 ☺️

oj tam oj tam, ale jak zobaczysz już efekt końcowy to zawaloną diete bedziesz mieć gdzieś 🙂
u mnie aż się prosi o malowanie ale pewnie nic z tego nie wyjdzie
dziewczyny tak mnie bolą pachwiny i kość łonowa że szok, taki ból jak zakwas, ale czy to nie za wcześnie na rozchodzenie się do porodu??

Ja miałam takie bóle od 5 mc z Mają 🤢 lekarz powiedział, że nic się nie dzieje, ale lepiej to sprawdzić możesz zadzwonić do lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hej laseczki my w trakcie remontu wiec mało czasu na neta mamy i tam jeszcze nie ma neta wiec wiecia jak to jest;/
moja diete szlag trafia nie mam determinacji 😞
załamka totalna;/
🤢 ☺️

oj tam oj tam, ale jak zobaczysz już efekt końcowy to zawaloną diete bedziesz mieć gdzieś 🙂
u mnie aż się prosi o malowanie ale pewnie nic z tego nie wyjdzie
dziewczyny tak mnie bolą pachwiny i kość łonowa że szok, taki ból jak zakwas, ale czy to nie za wcześnie na rozchodzenie się do porodu??

Ja miałam takie bóle od 5 mc z Mają 🤢 lekarz powiedział, że nic się nie dzieje, ale lepiej to sprawdzić możesz zadzwonić do lekarza?

no to ja mniej wiecej tak samo, ale one są jak np wstane czy wogóle w nocy jak leże, a jak np sie mecze to nie, nie mam nr telefonu nie dał mi, ale za 2 tyg wizyta, chyba żeby bardzo się nasiliły to pójde do innego gin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje 🙂
nadal u mamy aż do środy 🙂
internet przez mój modem w telefonie 🙂
czytałam was na bieżąco ale pamiętam tylko o remoncie Oli,tym że kura za mną tęskni i śnie jej się po nocach 🙂 że Kasia napatrzyła sie na brzuszek córki i jej przyszły mąż planuje zmianę nazwiska, że Kafi martwi się o robaki (mam nadzieje że się nie zaraziły maluszki), i że Madzia miała ciężkie przeżycie z kierowcą frajerem i że Agata powinna iść do ginekologa .... bo coś za dużo tych bóli itp....
Macie pozdrowienia od PIGI 🙂 za szybko jej nie będzie,co jakiś czas mamy spowiedź telefoniczną wiadomo miłość do jej głosu 😁 🙃
Maja od poniedziałku gorączkowała i jest nieznośna (ZĘBY)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Kasiu, spać nie możesz?? 😉
Pigi chyba się podoba w PL 😁 a jak z Mańkiem się układa??
Krowa, Ty to nawet z zabawkowego laptopa byś się umiała z internetem połączyć!! 😉
Kaffi, aż mnie wstrząsa na myśl o tych robakach 🤪 🤪 🤢 🤢 teraz musisz czekać na objawy u Oliego czy badania robić już można?? 🤢
U nas od rana masakra z psem. W nocy wymiotował, rano z nim wychodzę a on sika krwią!! poleciałam po pojemnik na mocz, złapałam siku i poleciałam z nim do weterynarza. Lekarz mówi, że nie ma co badać, bo to sama krew jest. 🤨 🤨 40 stopni gorączki. Według niej to wygląda na uraz, że stłukł naczynie pęcherza, ale chodzi na smyczy, więc wiem, ze żadnego urazu nie miał. Wczoraj był normalny, skakał, bawił się... Ja od razu myślę, że to to najgorsze
😞 😞 że to rak... młody pies, bo 4 lata ma. Chodzę roztrzęsiona, nawet na spacer nie mam ochoty z małym wyjść. Dostał kroplówkę i dużo leków.

A mały mi przespał w końcu całą noc 😁 ogólnie od niedawna ładnie śpi 😁 ale pewnie to nei na długo hahah 😁
Gdzie jest Czita?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hrj melduje sie i ja chociaz na chwilke. Nina trzymam kciuki za psiaka! Sama siedze z Dominikiem juz mam dosyc tej marudy czasem 🤢 Pawel teraz zaczal u rodzicow na dole remont wiec o 6 wstaje do pracy o 14 obiad a od 15 u rodzicow a ja sie wykoncze 😮 🤪 no, ale fajnie bo zarobi znowu cos. Nie pamietam co mialam jeszcez pisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂

Mini, pozdrów również Pigi ode mnie i Gabi oraz buziaki dla Alusi 🙂
Kafi, mam nadzieję, że Twoje dzieciaczki się nie zaraziły... Na samą myśl o robakach jest mi niedobrze 🤢 Swoją drogą, jak znajomi mają jeszcze czelność Was zapraszać wiedząc jaka jest sytuacja ?
Nina, współczuję sytuacji z psem choć ja nie przepadam na psami. Wiem, że to duże przywiązanie, no ale nie myśl źle bo przecież to pewnie nic poważnego 🙂 Super, że macie ostatnio przespane noce!!- życzę takich jak najwięcej 🙂
Mini, które ząbki Majce idą?
Sylwia, ja bym chciała by mój chłop tyle pracował bo i kasa jest 🙂 A Ty najważniejsze że pracować nie musisz więc synek jest cały czas przy Tobie 🙂
Kasiak, jak Kayka ?? Jakiś filmik wrzuć jak malutka chodzi bo się nie pochwaliłaś 🙂

Idę mężowi kolację zrobić 🙂 Dzisiaj zimno jak licho!, i ponoć koło 2 tygodni ma byc taki mróz... No ale dobrze bo zarazki się nie będą trzymać 🙂 Moja dopiero co katar minął a tu znów... bo wczoraj się widziała z kuzynką która miała katarek więc pewnie załapała od niej... Jutro znów inhalacje, Nasivin i takie tam...

Brakuje tu Czity naszej... Nadal ma pewnie problemy z kompem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej??? Czyżbym byłą pierwsza?? Marta fajnie, ze mogę siedzieć w domu, ale chętnie bym poszła do pracy tylko nawet nie mam z kim małego zostawiać a przedszkoli/żłobków u nas brak. A Pawła mi żal ciągle tyle pracuje, a jak wraca to ja często jestem tak zmeczona,że zamiast go wspierać to tylko każe mu coś jeszcze 🤢 😞 Nic chwile posiedze i uciekam sie ogarnac bo wieczorem do moich rodzicow na kolacje jedziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂

Gabrysia niestety ma katarek i kaszel... słychać że ma chrypkę 🤔 Mama przychodzi do nas pilnować Gabi bo nas kuzyn zaprosił do siebie po południu bo jego młodszy synek kończył roczek. A nie chcę brać młodej bo nie chcę by zaraziła Miłoszka czy Szymonka 🙂

Generalnie to wstawiłam rosół także się gotuje a zaraz się biorę za kurczaka 🤪

Jutro do pracy od 10 do 18 także nie wiem jak to przeżyję hehe, tym bardziej, że położnej nie będzie więc będę sama. Oczywiście w między czasie przyjdą szefowe i Dyrektorka ale muszę chyba wziąć laptopa żeby się nie nudzić bo dzieci dopiero od środy... 🙂

Cisza u nas jak nigdy chyba...

Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...