Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia, obyś mogła już wchodzić codziennie, bo się stęskniłyśmy za Tobą 😘 😘 szczerze współczuję tej tragicznej wiadomości o chorobie teściowej. Wiara i siła wewnętrzna dają jednak niesamowite efekty, oby nie poddała się chorobie!! Oleńka jak zwykle cudowna 😁 coraz śliczniejsza jest! Dużo masz teraz zmartwień, jeszcze Oli nóżki, ale zobaczysz że to wszystko minie 😘 😘
Agata, musi Ci być strasznie ciężko. najpierw brak wsparcia u męża, teściowie jak z horroru, złe samopoczucie w ciąży,a teraz jeszcze to. Ja Cię zapewniam, że dacie sobie radę i wszystko się ułoży 😁 sama nie raz byłam w takiej sytuacji, także wiem co mówię. Niech mąż lepiej szuka pracy gdzie indziej.
Magda, mój mąż od dłuższego czasu pracuje za granicą... tu byśmy nie wyżyli. Ciągle chcemy się osiedlić za granica, ale nie wychodzi nam jakoś, a nie pasuje nam ten układ, że ona tam, ja tu. Ale ostatnio dużo czasu byliśmy razem, także nie narzekam 😁 na szczęście mam Łukaszka na pociesznie 😁
idę się kąpać, bo padam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka 🙂

Gabi ma zapalenie ucha aczkolwiek lekarz był zdziwiony że tak łagodnie przechodzi bo mówiłam, że nie płacze tylko maruna i że nie ma gorączki. Dajemy jej Amotaks i kurujemy się syropem na kaszelek Deflegmin 🙂Oczywiście sól morska i inhalacje również 🙂

Gosia, super, że zajrzałaś!! Bądź tu częściej bo tęskno za Tobą 🙂 Oleńka to śliczna dziewczynka!
Agata, współczuję kwestii pracy męża... 😞 Teraz nie można się załamywać tylko szukać rozwiązania a więc nowej pracy bo Ty musisz mieć spokój bez nerw i stresu 🙂

Więcej nie napiszę bo nie mam weny i już hehe 😜

Jutro do pracy także uciekam spać. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):

Agata, musi Ci być strasznie ciężko. najpierw brak wsparcia u męża, teściowie jak z horroru, złe samopoczucie w ciąży,a teraz jeszcze to. Ja Cię zapewniam, że dacie sobie radę i wszystko się ułoży 😁 sama nie raz byłam w takiej sytuacji, także wiem co mówię. Niech mąż lepiej szuka pracy gdzie indziej.

no tak tylko gdzie? u nas firmy jak mrówki padają, a on jeszcze na rencie, duży ubytek słuchu, nie uda sie nic, jakiś kolega mu zaproponował do szwecji na budowe za 4 tys zł, to myślałam że glebne ze śmiechu, tam życie drogie tysiac na czysto przywiezie otyra sie jak głupi, masa i oczywiście rente mu zabiorą, a jak straci całkiem słuch to co? już jej mogą nie dać i będzie kiszka, nie wiem ja w ciąży to bardzo przeżywam, nie mogłam spać w nocy, a to w brzuchu razem ze mną, zosia co chwile budziła sie z płaczem, ale nic nie poradze nie umiem dystansu trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂 W Szwecji 4 tysiące i w ogóle za granicą to śmieszne pieniądze dla faceta 😠 🤨 🤨 Ale zawsze lepsze coś niż nic. Ty się nie możesz stresować i już, my Ci każemy dla dobra Niespodzianki!! 🙂 A rodzice Wam pomogą w takiej sytuacji? a mąż jaki ma zawód?? co może robić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
Agata, nie zazdroszcze 🤨 , ale mam nadzieje, ze jakos to wszystko sie ulozy... przeciez nie moze byc tylko gorzej i gorzej...
Olusia - rosnie jak na drozdzach sliczna dziewczynka 😘
Kaya dzis za wczesnie sieo budzila i caly czas mialczy mi 😠 najchedtniej bym ja zaraz polozyla spac, ale pewnie jeszcze nie zasnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Cześć 🙂 W Szwecji 4 tysiące i w ogóle za granicą to śmieszne pieniądze dla faceta 😠 🤨 🤨 Ale zawsze lepsze coś niż nic. Ty się nie możesz stresować i już, my Ci każemy dla dobra Niespodzianki!! 🙂 A rodzice Wam pomogą w takiej sytuacji? a mąż jaki ma zawód?? co może robić?

mm jest tehchnikiem budowlancem wg dyplomu,troche swego czasu z ojcem pracował przy wykończeniówce więc na tym się nieźle zna, ale już od kilku lat nie pracuje w tej dziedzinie, już z 6 lat elektronarzędzia sprzedaje i w tym siedzi
co do rodziców to moi sami nie wyrabiają, mama teraz jedzie do niemiec z promedici do opieki nad osobą straszą, jezyka wogóle nie zna ale jak straciła prace ze 4 lata temu tak nic się nie dzieje, nic nie można znaleść
dziewczynki dzięki za wsparcie ale kurcze nie umiem sobie powiedzieć będzie dobrze
Nina a Twój mąż za granicą to jak jest z obezpieczeniem dziecka i Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meldunek 🙂 Kasiu u mnie dzis tez mały marudzi bo za szybko wstal 😠 ale chyba zaraz poloze go juz spac bo coraz bardziej sie do mnie tuli 😉 u nas dzis na sloncu jest - 17 stopni 🤪 maly caly dzien spedzi w domu i to tylko ze mna bo Pawel pewnie znowu kolo 21 wroci 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata, no to dobry zawód ma, jeśli się nadal zna na wykończeniówce. A z ubezpieczeniem, jak przez polską firmę to normalnie możńa ubezpieczyć, a jak przez zagraniczną, to nie wiem, bo teraz dopiero ma niemiecką umowę, ale ja mam ubezpieczenie z urzedu pracy. U nas chyba tez zęby idą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
właśnie w trakcie śniadania, kurcze wczoraj miałam taką migrene że szok, głową ruszyć nie mogłam bo jakby mi ołowiana kula miażdzyła wszystko
u mnie zimno na górze termometr pokazuje -17 czyli ok -20 jest normalnie 🙂 okna mi od wewnatrz zamarzły 🤪 wiec siedze i pije herbatke z cytryna miodem i sokiem malinowym, kicham, zatoki mi rozsadza, słowem dopadło mnie, ale myśle że kilka dni naświetlań i zatoki odpuszczą
czy Wasze dzieciaczki też nie umieją w miejsce 1 minuty usiedzieć? nawet na kolanach czy rękach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki!!!

Melduneczek u nas za 10 dni wchodzi fahowiec na strych wiec blizej niż dalej 😁 😁
kurcze moja doieta poszła sie jeb...;/
ale od jutra dukan i kurwa mać sie nie dam!!!!!
achammmmm moje dziecko zrobi ło taka kupe że ma dupe tak odparona az do ran a miło ta kupe moze ze 2 minuty na dupce;/ jakaś makabra;/ przeziebienie ładnie schodzi 🙂

co jeszcze chyba nic:P no dobra lecem cmoczki!!!!!!!!!

AAAAA na nk Iwonka mróweczka wystawiła zdj Kajetanka jaki śliczny chłopczyk jakie ma włoski boskie bląd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa Agata ja miałam migrene od przedwczoraj do wczoraj ;/ wymioty łeb rozsadzało oczy łzawiły taki ból ze szok;/ ale przeszło dzis bo bym chyba se łeb o ściane rozbił dzisiaj ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...