Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Mamusie !! 🙂
Krowa mówiła o mnie haha to ja niby jestem ta wielka niespodzianka haha
U mnie jakoś leci 🙂
Jestem w Anglii jutro wracam. Ala nie ma paszportu a więc jestem tu sama od soboty do wtorku. U mnie powoli wszystko się jakoś układa. Mariusz się zaczął starać i bardzo walczy o nas. Nigdy bym nie wróciła do ,,starego Mariusza,, ale do tego jakim jest teraz wrócę bardzo chętnie 🙂 Oby był tylko taki nadal to będzie dobrze poza tym wie o tym, że zmiana ,,na chwilę,, nic mu nie pomoże bo odeszłam raz mogę zrobić to drugi raz.
Ala jest zdrowa ma małe problemy z przepukliną, ale na tyle nie groźne, że chirurg powiedział, iż Alusia sama to wyćwiczy nie wymaga ani podklejania a tym bardziej zabiegu. Jeśli sama tego nie wyćwiczy to zabieg przejdzie zespojenia mięśni, ale dopiero jak będzie mieć 4-5 lat. Poza tym jest kochana i jest strasznym łobuzem haha 🙂
Ja jakoś się trzymam i ogólnie wszystko u mnie ok.
Gratulacje dla Sylwii !! 🙂 Udało się Wam szybko tak jak sobie planowaliście aby był kolejny bobasek 🙂
Wyślę Krowie fotki to Wam da z roczku bo ja nie mam za bardzo czasu zaraz zmykamy na miasto. Zajrzę jeszcze później do Was 🙂:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Hej Mamusie !! 🙂
Krowa mówiła o mnie haha to ja niby jestem ta wielka niespodzianka haha
U mnie jakoś leci 🙂
Jestem w Anglii jutro wracam. Ala nie ma paszportu a więc jestem tu sama od soboty do wtorku. U mnie powoli wszystko się jakoś układa. Mariusz się zaczął starać i bardzo walczy o nas. Nigdy bym nie wróciła do ,,starego Mariusza,, ale do tego jakim jest teraz wrócę bardzo chętnie 🙂 Oby był tylko taki nadal to będzie dobrze poza tym wie o tym, że zmiana ,,na chwilę,, nic mu nie pomoże bo odeszłam raz mogę zrobić to drugi raz.
Ala jest zdrowa ma małe problemy z przepukliną, ale na tyle nie groźne, że chirurg powiedział, iż Alusia sama to wyćwiczy nie wymaga ani podklejania a tym bardziej zabiegu. Jeśli sama tego nie wyćwiczy to zabieg przejdzie zespojenia mięśni, ale dopiero jak będzie mieć 4-5 lat. Poza tym jest kochana i jest strasznym łobuzem haha 🙂
Ja jakoś się trzymam i ogólnie wszystko u mnie ok.
Gratulacje dla Sylwii !! 🙂 Udało się Wam szybko tak jak sobie planowaliście aby był kolejny bobasek 🙂
Wyślę Krowie fotki to Wam da z roczku bo ja nie mam za bardzo czasu zaraz zmykamy na miasto. Zajrzę jeszcze później do Was 🙂:*:*:*:*


A NIE MÓUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUIŁAM 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
aaaa, zapomnialam Wam napisac, ze u Pauliny malenstwo wrocilo na wlasciwa pozycje 😉
samochodu starego miec nie bedziemy, bo za pozno juz, poza tym taaakie ceny, ze hoho 🙃

to świetnie 🙂 szpital ją póki co ominął 🙂
Agata mi chodzi o to że co to za różnica czy mówi się dzidzia czy dzidziuś?? wkońcu jedno rodzaj męski drugi żeński,a Zosia i tak nie zna znaczenia płci,czyli ja bym mówiła tak jak mi się podoba 🙂 zwłaszcza że płci nie znacie 🙂
ja mówiłam też o Majce dzidzia,dzidziuś itp 😉

haha Mini mi chodzi o dzidziusie w brzuszku, bo ja ciągle obstawiam że to baba to nie moge do niej w rodzaju męskim mówić bo mi się potem zbuntuje i stanie się nie michaliną a michałem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEDSTAWIAM ZDJĘCIA Z ALI ROCZKU 😁

tu widzimy tort który zrobiła mama świńka 😁

[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1381/sam1610p.jpg[/IMG]

tu prezentuje się ozdobione mieszkanie na roczek Alicji 🙂

[IMG]http://img861.imageshack.us/img861/1024/sam1650j.jpg[/IMG]

NA tym zdjęciu mała Jubilatka w pierzastej kiecce 😁

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6577/sam1653.jpg[/IMG]

tu Mała wybiera długopis napisze "pamiętniki córki świnki" 😁

[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7213/sam1706s.jpg[/IMG]

a tu nasza seksi SZYNKA i jej KRUSZYNKA 😁 😁

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4312/sam1676.jpg[/IMG]


prawa autorskie do publikacji przekazała Katarzyna P. bardziej znana w mrocznym półświatku jako Pigi 😎 😎 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
PRZEDSTAWIAM ZDJĘCIA Z ALI ROCZKU 😁


NA tym zdjęciu mała Jubilatka w pierzastej kiecce 😁

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6577/sam1653.jpg[/IMG]

prawa autorskie do publikacji przekazała Katarzyna P. bardziej znana w mrocznym półświatku jako Pigi 😎 😎 🙃 🙃


hehe kopciuszek bucika zgubił 🙂 znalazł się książę który podjął wyzwanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata teraz na zdjęciu zauważyłam że Zosia ma identyczną szcoteczke do ząbków jak Majka 😁
nawet ten sam kolorek,przy Oliwce tez miałam taka ale niebieską 🙂 bo uznałam że takie są lepsze bo nie za duże,a miałam wam napisać że Majka wkońcu przekonała się do myjka ząbków,ale to dla tego że daje jej sczoteczke gdy się kapie i z Oliwką razem myje 🙂
czyli wybrała sobie naśladowanie siostrzyczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale się rozpisałyście! 🙂
Witaj Nasza Niespodzianko! 😁 Alusia wyglądała przepięknie, sukieneczka boska... sama taką chcę 😁 Przyjęcie zapewne się udało 😁
Życzę Wam, aby było tak jak na początku związku 😁
Zosia jaka modelka 😁 ah ta jej buźka śliczna.
Mini, ja patrze na to zdjęcie i ni ch** nie widzę szczoteczki 😞 😞 🙃 🙃
Maja się przekonała, a mój za nic w świecie nie da sobie włożyć szczoteczki 😞 😞 nic nie działa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata, Twoje dziecko w brzuchu na pewno nie zrozumie czy mówisz do niego jak do chłopca, czy jak do dziewczynki, ale jeśli ciągle myślisz że to dziewczynka i jesteś nakręcona, to możesz przeżyć szok przy porodzie jak będzie chłopiec i potem będziesz się martwiła czy będzie gejem, czy będzie chciał zmienić płeć 😉 haha. Według mnie nie możesz tak myśleć i się upierać , że jest dziewczynka. Jakby Ci potwierdzili z usg, to ok, ale jak nie wiesz, to lepiej się nie nastawiać. Takie jest moje zdanie. Ważne żeby było zdrowe, a nie jaka płeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Lepiej, żeby była dziewczynka skoro tak się nastawiasz.

No też tak myśle bo później możesz czuć jakiś tam żal że nie córka ☺️ ☺️
Nina zdjęcie na nk 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiem to na własnym przykładzie, że chciałam mieć córkę, a jak na usg wyszło że jednak chłopiec to nie skakałam z radości pod sufit, tylko musiałam się z tym oswoić, bo mi dziwnie było że chłopak i trochę byłam zawiedziona. A w ciąży się wcale nie nastawiałam na płeć. Teraz bym Łukaszka na 50 dziewczynek nie zamieniła i bardzo się cieszę że jest chłopcem, a ja jego mamą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Wiem to na własnym przykładzie, że chciałam mieć córkę, a jak na usg wyszło że jednak chłopiec to nie skakałam z radości pod sufit, tylko musiałam się z tym oswoić, bo mi dziwnie było że chłopak i trochę byłam zawiedziona. A w ciąży się wcale nie nastawiałam na płeć. Teraz bym Łukaszka na 50 dziewczynek nie zamieniła i bardzo się cieszę że jest chłopcem, a ja jego mamą 😁

ha ha a ja jak miałam Kinder to marzyłam o synku,a jak na usg usłyszałam że coś stoi to już mnie strach obleciał no ale zaraz powiedział a nie chyba córka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Kasiu wiedziałam, że o to chodzi wierzcie mi albo nie ale miałam jakieś przeczucie, że Pigi i Maniek się zeszli 😜 🤪 nawet chciałam to napisać, ale mi jakoś głupio było hihi. Co do fotek to śliczne Dominik zobaczył pierwsze zdjecie i krzyk baoooony!!!! (tłumacz balony) hehehe No i Alusia urocza jak zwykle chyba mało się zmieniła odkąd ją widziałam ostatni razn na fotkach 🙂 Nina ja nie mam za bardzo na wiosne jeszcze nic dla małego i kurtki chyba nie kupie tylko kamizelke żeby miał na bluze taką a ostatnio kupiłam mu na allegro za zł kurteczke używaną taka cienka jest i nawet mi się podoba a w aukcje bawiłam się z ciekawości hehe to link do niej http://allegro.pl/george-kurtka-rozmiar-86-wiosna-czapka-hm-i2166548659.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ho ho kurteczka miodzio, w coco rzeczywiście nic ciekawego, ja ostatnio byłam w lidlu w niedziele, były "resztki" z tygodnia i nawet fajne tylko pozostawały malutkie rozmiary,ale już po ptakach, ja na to bardzo uwagi nie zwracam bo ja Zosi okazjonalnie coś kupuje bo mam jeszcze sporo ciuchów pewnie do 2 albo 3 latek i na bieżąco dostaje ciuchy a to z Olgi a to z Kajtka więc prawie nie jestem w temacie co się kupuje, kurtek na wiosne mam ze 3, podzieliłabym się z Tobą Nina ale same dziewczęce i nie wiem czy kurczakowi pasowałby krem z kwiatami albo pudrowy róż 🤪
Co do szczoteczki, też jestem zadowolona, mm poleciła pani w aptece, są łatwe do chwytania dla takiego małego brzdąca i nie wypadają z rączki
Jeśli chodzi o płeć spoko spoko, nie przeżyje szoku jak się by miał urodzić chłopak, ja sobie ciągle gadam że to baba ale tak naprawde nawet imienia nie mam, na poczatku coś tam sobie myślałam planowałam a teraz wsio będzie, co zaś do usg u nas na wsi urodził się właśnie niedawno chłopak, na wszystkich usg była dziewczynka:d
a i teściowa gadała z mm ciotka co urodziła teraz synka i mówiła że wogóle jej nie nacinali i sie wkurzyłam bo mnie nacinali bo twierdzili że to stnadardowa procedura a potem co dopiero po odstawieniu zośki mocne antybiotyki i sie zagoiło a tak masakra ropa się ciagle sączyła i w tej ciąży boje sie tego nacięcia niechce znowu tego przechodzić i bede gadać z gin co on se myśli
a i dzisiaj Zosi sypialni przed tv (działa jim jam i w koncu jakieś inne bajki niż te nagrane na dekoderze) postawiłam krzesełko, nalałam gorącej wody pod talerzyk i dałam paróweczke jedyneczke dla dzieci, w kawałeczkach i Zosia sobie zjadła, co prawda rękami ale jaka dumna była 🙂 a ja z nią 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata, może odeszli w końcu od tego (nacinania) ! 🙂 albo po prostu nie było potrzeby u niej tego robić, a u Ciebie była i tak Ci powiedzieli, że to standard 😜 W każdym razie oby teraz Cię nic nie bolało 😁 i żeby nie nacinali. Agata, jak u was takie czary z usg, to już lepiej iść do wróżki, wyjdzie na to samo 😁
A mąż nie wie co zasadził?? 🙂 hahhaah
Masz w sobie dziecko i w maju poznamy kto tam się krył 😁 Czy to Hello Kitty, czy Bob budowniczy 🙂 hahha. to już za 2miesiące 🤪 🤪
Sylwia, a Ty nam każesz czekać do października!! No, ale mam nadzieje że Twoje się pokaże na usg 🙂 eeeee tam, OBIE macie chłopców i tyle 😁
kurteczka świetna! i to za jaką cenę ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina cena zabójcza a ciuchy chyba w lumpie lepsze 😁 🙃
ja lubię tak jak Sylwia szukać czegoś na allegro 🙂
a patrzałaś w pepco??
Agata Maja też kolacyjkę je sama,czy parówki czy inne amku rączkami na talerzyku plastikowym 🙂
co do tv w pokoju dziecka chciałam by Oliwka miała u siebie ale mój mąż powiedział że się nie zgadza by dziecko miało tv w pokoju dopóki nie będzie większa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...