Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Niespodzianką jest Czita albo Pigi? 😁 🙂 🙂 🙂 🙂

Ty wszystko musisz wiedzieć 😜
a ja nic nie powiem czy to ktoś,czy to coś,bo wtedy to nie niespodzianka 😁

Mini ale chyba nie zaciążyłaś?? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agata, co Ty... to nie to 😁
ja byłam dziś w przychodni, bo już wytrzymać nie mogłam, ponad 2 tygodnie mnie męczy to wszystko. lekarz stwierdziła, że muszę koniecznie iść do alergologa, bo wg niej mam alergię i astmę. Przynajmniej z wywiadu tak wywnioskowała. Chyba będę musiała prywatnie iść, bo nie będę miesiąc czy 3 czekała, żeby się łaskawie dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Niespodzianką jest Czita albo Pigi? 😁 🙂 🙂 🙂 🙂

Ty wszystko musisz wiedzieć 😜
a ja nic nie powiem czy to ktoś,czy to coś,bo wtedy to nie niespodzianka 😁

Mini ale chyba nie zaciążyłaś?? 🤪 🤪 🤪

HA HA ŚWIETNY ŻART :d 🙃
nie nie jeszcze mi palma nie odbiła by sobie trzecie dziecko zaplanować....
wystarczy mi moja atomowa dwójka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Krowa zaadoptuje mnie i Łukaszka 😁

Kasiu, my z Łaciatą już szukamy sukienek na Twój ślub 😁 nie bój się, wiochy Ci nie zrobimy. Krowa co najwyżej wystrzeli plackiem, a ja zacznę rodzić.... jajo 😁
Już się nie mogę doczekać jak przyjdą zaproszenia 😁

Ha ha nie nie na czas ślubu korek w dupę wsadzę 😁 🙃 🙃
już szukam dobrej jakości,nie wiem czy dębowy czy może z brzózki 🤪 🙃 🙃
Nina zaadoptuje cie bo liczę że w końcu w totka wygrasz 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Może ktoś tu w końcu zajrzy, bo forum ledwo dyszy 😁

bo ciepło się robi dla tego,a w następny weekend ma być ok 20 stopni u nas 🤪
a w ogóle to dzień dobry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Mini już się nie mogę doczekać tej niespodzianki!!!!! No i tej wiosny którą zapowiadają chociaż w weekend ja nie skorzystam za bardzo bo sobota w garach wieczorem impresssska 😁 Nina idź prywatnie masz rację, bo za miesiąc może już Ci alergia minie a astma no to nie taka błaha sprawa 🤢 u mnie weekend spokojnie minal dosyc 🙂 muszę jechać do miasta małemu buciki kupić nowe i kapcie bo półbuty ma już takie na styk a dzieci muszą mieć lużniejsze no i kapcie niedawno kupowałąm a też już mu noga urosła i są zaciasne odbijają mu się na nóżkach już nie wiem jakie ja mu kapcie kupie na to wysokie i szerokie podbicie 🤢 Domi właśnie zasypia bo oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Może ktoś tu w końcu zajrzy, bo forum ledwo dyszy 😁


jak astma Toba zawladnie, to dopiero bedziesz ledwo dyszec 😜 a swoja droga, to nie zarty, trzeba do lekarza sie wybrac 😘
Mini cos to za niespodzianka? forum chcesz ta zagadka ozywic? 😁
Sylwia jak zwykle zabiegana, zwolnij troszke kobieto 😜
u nas pogoda w miare ciepla (10 - 14 stopni) ale chcialoby sie wiecej slonca juz. teraz np. mam za oknem mgle. 🙃
to pokazcie dziewczyny projekty tych sukienek, od tego bedzie zalezalo, czy Was wpuszcza na nasz slub 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Może ktoś tu w końcu zajrzy, bo forum ledwo dyszy 😁


jak astma Toba zawladnie, to dopiero bedziesz ledwo dyszec 😜 a swoja droga, to nie zarty, trzeba do lekarza sie wybrac 😘
Mini cos to za niespodzianka? forum chcesz ta zagadka ozywic? 😁
Sylwia jak zwykle zabiegana, zwolnij troszke kobieto 😜
u nas pogoda w miare ciepla (10 - 14 stopni) ale chcialoby sie wiecej slonca juz. teraz np. mam za oknem mgle. 🙃
to pokazcie dziewczyny projekty tych sukienek, od tego bedzie zalezalo, czy Was wpuszcza na nasz slub 😜 😜 😜 😜
ha ha to ja dziś narysuje swój 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Zocha właśnie zasnęła, byłyśmy na dworze moją siostre odprowadzić na busa i w połowie drogi się rozdarła bo ona na piechotke chce iść, jakoś ją przekonałam że aby do naszej drogi i bedzie szła bo tu dużo bumbumów no i łaskawie posiedziała jeszcze troche a potem to już tylko nóżkami, to do elma to do kurek to do babci ja normalnie nie wyrabiam za nią 🙂
dzisiaj wypucowałam balkonik i wywiesiłam wszystką pościel bo pogoda przepiękna
jak mała wstanie znowu idziemy na dwór, jej dworek dobrze robi 😁
Nina co do astmy nie martw się na zapas, z wywiadu se można wysnuć dużo teorii, astme zdiagnozować jest naprawdę ciężko i bez badań niech Cie lekarz nie straszy, a jak chcesz się upewnić to najpierw zrób chociażby spirometrie, ale nie daj sobie wciskać leków na astme dopóki Ci nie zrobią pełnych badań, mnie tak miły pan doktor faszerował na wpn, brr potem się okazało ze nie mam tej choroby a on mi kazał sterydy do końca życia jeść
wczoraj mąż mi zwrócił uwagę że wypowiadam się o dziecku "on" 🤪 ale fakt Zosi cały czas mówie dzidziuś i potem myśląc skrótowo dzidziuś=r.męski i tak się wypowiadam, musze zaprzestac bo córce jeszcze psychike skrzywie 🙂
a Zosia nauczyła się i jak się ją pytam jak piesek robi mówi hau! takim tonem że mało z krzeseł ze śmiechu nie pospadamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Kasiu to teraz zanim nam Kura cos nabazgra to pół dnia będzie te bużki czytała 😉 u nas dziś brakuje słoneczka chociaż jest całkeim ciepło. Dominik właśnie zasnął rano fałszywy alarm był hehe) więc lece do obiadu przygotować reszte i mam pare garów do umycia 🤢 będę zaglądać tu pewnie co chwila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
hej
Zocha właśnie zasnęła, byłyśmy na dworze moją siostre odprowadzić na busa i w połowie drogi się rozdarła bo ona na piechotke chce iść, jakoś ją przekonałam że aby do naszej drogi i bedzie szła bo tu dużo bumbumów no i łaskawie posiedziała jeszcze troche a potem to już tylko nóżkami, to do elma to do kurek to do babci ja normalnie nie wyrabiam za nią 🙂
dzisiaj wypucowałam balkonik i wywiesiłam wszystką pościel bo pogoda przepiękna
jak mała wstanie znowu idziemy na dwór, jej dworek dobrze robi 😁
Nina co do astmy nie martw się na zapas, z wywiadu se można wysnuć dużo teorii, astme zdiagnozować jest naprawdę ciężko i bez badań niech Cie lekarz nie straszy, a jak chcesz się upewnić to najpierw zrób chociażby spirometrie, ale nie daj sobie wciskać leków na astme dopóki Ci nie zrobią pełnych badań, mnie tak miły pan doktor faszerował na wpn, brr potem się okazało ze nie mam tej choroby a on mi kazał sterydy do końca życia jeść
wczoraj mąż mi zwrócił uwagę że wypowiadam się o dziecku "on" 🤪 ale fakt Zosi cały czas mówie dzidziuś i potem myśląc skrótowo dzidziuś=r.męski i tak się wypowiadam, musze zaprzestac bo córce jeszcze psychike skrzywie 🙂
a Zosia nauczyła się i jak się ją pytam jak piesek robi mówi hau! takim tonem że mało z krzeseł ze śmiechu nie pospadamy

Agata ale jak powiesz dzidzia to wtedy to rodzaj żeński 😜 czyli dzidziuś a dzidzia,małe dziecko i tak nie zna znaczenia płci 😉
Co do Niny możliwe że ma to na tle nerwowym lub przemęczenia czy cosik.... ja mam tez często duszności,nie raz ziewam bo nie mogę oddechu złapać i łzy lecą ☺️
no i to właśnie lekarka mi zasugerowała że może to na tle nerwowym i nie zapisała nic,bo to się pojawia u mnie okresowo i później znika i długo spokój ☺️ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Mini ale ja odruchowo dzidziuś, haha ale bede próbować dzidzia, zimno mi trochę, dzisiaj gotuje rosołek bo dawno był i coś miałam zaplanowane zrobić ale nie pamiętam co ☺️ normalnie w tej ciąży tylko śpie i nic nie pamiętam, bezmyślność pełną parą
a i wyobraźcie sobie że znowu nie mam wszystkich pakietów w n-ce, znowu im się numery dekodera w systemie nie zgadzają i znowu sygnał szedł na uprawnieniach demo, a po 28 dniach stracił ważnośc i dlatego jest problem, wściekłam się na maksa, i jak na złośc na cyfrowym polsacie jim jam też nie działa, mam przechlapane 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
aaaa, zapomnialam Wam napisac, ze u Pauliny malenstwo wrocilo na wlasciwa pozycje 😉
samochodu starego miec nie bedziemy, bo za pozno juz, poza tym taaakie ceny, ze hoho 🙃

to świetnie 🙂 szpital ją póki co ominął 🙂
Agata mi chodzi o to że co to za różnica czy mówi się dzidzia czy dzidziuś?? wkońcu jedno rodzaj męski drugi żeński,a Zosia i tak nie zna znaczenia płci,czyli ja bym mówiła tak jak mi się podoba 🙂 zwłaszcza że płci nie znacie 🙂
ja mówiłam też o Majce dzidzia,dzidziuś itp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Paweł dziś powiedział Dominikowi, żeby porozmawiał z braciszkiem tzn. powiedział chodź pogadamy z Sebastianem hihi ale czasem myślimy nad imieniem dla dziewczynki tylko nie bardzo możemy znaleźć jakieś co nam by się podobało 😉 ok cos mialam jeszcze napisac ja małemu mówie, że nie mogę go podnosić bo mam dzidzie w brzuszku 🙂 Kasiu dobrze, że nie bedzie Paulina w szpitalu 🙂 a Mini kiedy ta niespodzianka nastąpi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
A Paweł dziś powiedział Dominikowi, żeby porozmawiał z braciszkiem tzn. powiedział chodź pogadamy z Sebastianem hihi ale czasem myślimy nad imieniem dla dziewczynki tylko nie bardzo możemy znaleźć jakieś co nam by się podobało 😉 ok cos mialam jeszcze napisac ja małemu mówie, że nie mogę go podnosić bo mam dzidzie w brzuszku 🙂 Kasiu dobrze, że nie bedzie Paulina w szpitalu 🙂 a Mini kiedy ta niespodzianka nastąpi???

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy zoabcze ha ha czekajcie sobie póki co 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...