Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

SylwiaC napisał(a):
AAA zapomnialam napisac kupilam dzis Dominikowi buciki w deichmanie jedyne ktore mu weszly na nóżkę zapłaciłam jedyne 79 zł 🤢 🙃 no, ale mały jest dumny bo z autkiem hehe pozniej wam jakies foto wrzuce i moze filmik jak mały sam się karmi paróweczką 😉
Sylwia właśnie a jak u was jedzenie sztućcami i nocniczek?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mmmmmmmm Pije pyszną kawkę wcinam sernik na zimno i się delektuje 😁 ha ha
no ale wkórzam się bo czekam na odpowiedzi 🤢
Sylwia a nie masz zapisu w transakcjach allegro?? a kontaktowałaś się z nimi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie jest wiadomosc jak wejde z allegro, że strona usunieta przez pracownika allegro i jutro chyba do nich napisze. A co do sztuccow to widelczykiem calkiem niezle sobie radzi ale nie tym plastikowym dla dzieci tylko takim do ciasta hehe no i chcialby sam łyżeczką jesc ale nie zawsze mu pozwalam bo przy zupach to niemiłosierny bałagan 😮 🤢 🤪 no a nocniczek hmmm cos sie ostatnio obrazil na niego 😞 😠 troche mojej w tym winy bo przez mrozy go odzwyczailam bo mi żal go było bo rano zimno strasznie i go nie sadzałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
no wlasnie jest wiadomosc jak wejde z allegro, że strona usunieta przez pracownika allegro i jutro chyba do nich napisze. A co do sztuccow to widelczykiem calkiem niezle sobie radzi ale nie tym plastikowym dla dzieci tylko takim do ciasta hehe no i chcialby sam łyżeczką jesc ale nie zawsze mu pozwalam bo przy zupach to niemiłosierny bałagan 😮 🤢 🤪 no a nocniczek hmmm cos sie ostatnio obrazil na niego 😞 😠 troche mojej w tym winy bo przez mrozy go odzwyczailam bo mi żal go było bo rano zimno strasznie i go nie sadzałam ☺️
ja sadzam Majke przed kąpaniem i wtedy sisusia 😁 no i robie brawo i jej pokazuje 🙂 poza tym ona siada w ubraniach na nocnik od lalki Oliwki 🙃
Sylwia możliwe że usunęli konto użytkownika bo łamał regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Dominik chetnei siedzi na nocniku i np przed chwila go posadzilam to zrobil siku, ale nie robi tak jak kiedys systematycznie i nie wola juz (no chyba, ze ma juz w pampersie). A użytkownika nie usuneli i on o dziwo ma tylko jeden negatywny stary komentarz 😮
kurcze a moze miał podany numer czy coś?? ja się nacięłam raz jak bratu zamawiałam telefon to użytkownik sprzedał uszkodzony i później konto usunął 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Kasiu, już Ci odpowiadam - kolor mam w zależności od długości pieczenia 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃

Byłam na spirometrii dziś i wyszła zła 😞 mam skierowanie do specjalisty 😠 😠 🤨 🤨

szybko! u nas na spirometrie się czeka kilka tygodni
Nina będzie ok, bądź dobrej myśli, alergia Cie blokuje ale trzymamy kciuki żeby to tylko to było
przyszedł mój serwis, jest ok, najbardziej mi się podobają kubeczki do herbaty 🙂
dziewczyna ktora ze mną w szpitalu lezała właśnie na dniach urodziła, w gazecie zdjęcie jej córeczki widziałam, kurcze wszyscy się rozsypują a ja dalej jak słoń, ja niechce być słoniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Idę się kąpać, po wymyciu piór obejrzę wideo 😁
Mój zje pół parówki,a do tego 1/3 kromki i koniec 😉
Zosia lubi parówki 😁 ostatnio jakoś małemu nie robiłam parówek 🤢 🤢
ostatnio widziałam pasztecik Disneya dla dzieci oczywiście... nie chcecie wiedzieć co jest na etykiecie 🤢 🤢 i to ma być jedzenie dla dzieci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata, do słonia Ci brakuje... tylko 2 miesiące hahahaha 😁 Na porodówce już będziesz masy słonia i urodzisz słoniątko 😁
Nie martw się, zleci z Ciebie przy porodzie i po 😁 jak się uda karmienie piersiią, to Ci szybko zejdą kilogramy.
Sylwia, a gdzie fotka minibrzuszka? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha Kaya zupełnie inna niż na zdjęciach 😁 a Kasia jaki głos 🤪

Kura będzie dobrze a jak nie to i tak lepiej jak szybciej niż później zacznie się leczenie 😘

co do parówek to Maja zjada 1,5 do 2 parówek 🙂 my kupujemy paróweczki z morlin,albo stokłosy bo te akurat lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ee wątpie w to karmienie peirsią, tzn nie boje sie braku pokarmu ale tych alergi durnych pokarmowych, lekarze mówią ze jak Zosia miała to rodzenstwo raczej też bedzie mieć 😞
ja jej daje jedyneczki dla dzieci bo to jedyne jakie dla dzieci znalazłam w mieście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Hhaha oglądałam Kayę 😁 jakbym widziała mojego 😁 typowe wymuszanie 🙂
a jaką kitę ma z tyłu 😁
A Niko tez nie karmiła? Więc pewnie nie będzie 😉 To jej wybór 😁

No ja tam tylko taka dojara z cycami jak szmaty 😁 ha ha
Nina a jak twoje bąbelki?? 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrze je nazwałaś, bo sa małe jak bąbelki 😉 hahah ciężko mi się przyzwyczaić do takich małych, jak całe życie miałam duże 😮 😮 rozstęp na rozstępie 😜 i ogólnie nie jestem zadowolona, ale co zrobi. Pod nóż się nie szykuję, więc muszę je zaakceptować 😁
A jak tam u Was z karmieniem? Jakieś plany o kończeniu karmienia lub wydłużeniu? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Dobrze je nazwałaś, bo sa małe jak bąbelki 😉 hahah ciężko mi się przyzwyczaić do takich małych, jak całe życie miałam duże 😮 😮 rozstęp na rozstępie 😜 i ogólnie nie jestem zadowolona, ale co zrobi. Pod nóż się nie szykuję, więc muszę je zaakceptować 😁
A jak tam u Was z karmieniem? Jakieś plany o kończeniu karmienia lub wydłużeniu? 😁

yyyyyyyyyy to powiem tak Maja zaczęła sama cycać już tylko do snu,nie dostaje piersi nad ranem bo ja chce odpocząć więc daje jej soczek wtedy ☺️
po południu zalezy jeśli jest marudna i nie zaśnie mimo lulania to podam pierś a tak to głównie do snu wieczorem dostaje ale i to nie zawsze więc wychodzi w sumie raz dziennie 🤨
cyce mam jak zwisiory ☺️ ☺️
aż mi wstyd seksi bielizne ubrać ☺️
ale mleko nadal leci i wycieka czasami samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...