Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
ja juz daaawno wstalam, ale na fb siedzialam, (musialam grzadki oporzadzic 😜 😉 )
teraz poczulam, ze jestem glodna, ide cos wciagnac, Kaya od 6 tej nie daje mi spac, chyba sie juz przestawila na czas letni 😮

moja to samo od 6 sie wierci a o 6:15 zrywa nas z łóżka , wkłada palce w oko, ciągnie za włosy byle tylko wstać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aga_ta napisał(a):
kasiak napisał(a):
ja juz daaawno wstalam, ale na fb siedzialam, (musialam grzadki oporzadzic 😜 😉 )
teraz poczulam, ze jestem glodna, ide cos wciagnac, Kaya od 6 tej nie daje mi spac, chyba sie juz przestawila na czas letni 😮

moja to samo od 6 sie wierci a o 6:15 zrywa nas z łóżka , wkłada palce w oko, ciągnie za włosy byle tylko wstać 🙂

Kaya spiewa i rozmawia sama ze soba bardzo glosno, slychac ja u nas w pokoju i trzeba wstac 😲 kiedys ladnie sie bawila, teraz juz tylko czeka, zeby ja zabrac z lozeczka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
aga_ta napisał(a):
kasiak napisał(a):
ja juz daaawno wstalam, ale na fb siedzialam, (musialam grzadki oporzadzic 😜 😉 )
teraz poczulam, ze jestem glodna, ide cos wciagnac, Kaya od 6 tej nie daje mi spac, chyba sie juz przestawila na czas letni 😮

moja to samo od 6 sie wierci a o 6:15 zrywa nas z łóżka , wkłada palce w oko, ciągnie za włosy byle tylko wstać 🙂

Kaya spiewa i rozmawia sama ze soba bardzo glosno, slychac ja u nas w pokoju i trzeba wstac 😲 kiedys ladnie sie bawila, teraz juz tylko czeka, zeby ja zabrac z lozeczka 🤔

no ona chce ruszać na podbój świata a Ty się guzdrzesz to Cie próbuje pośpieszyć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Łaciata jaka fotka u uuu 😁
Mój mężuś mi zrobił niespodziankę i był wczoraj już o 10 rano 😁
Wczoraj i dziś się tyle nachodziliśmy, że nóg nie czuję 😜
Kurtka nawet mi się podoba 🙂 tylko trochę droga, bo ja chcę dwie kupić 😉
Byłam w h&m, to jakieś wiejskie ( nie obrażając wsi 🙂 ) były 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, zadzwonili 2 dni temu znowu do mnie z tej agencji, gdzie mialam pracowac na lotnisku.
wczoraj bylam na rozmowie a dzis podpisalam kontrakt. nie wiem czy dobrze robie, bo teraz troche mi to nie reke, ale nie wiem czy potem 3 ci raz sie odezwa, wiec musze sprobowac.
jest min 20 godz. tygodniowo, ale pokazywali rote innnych osob, to godzin maja bardzo duzo niestety.... ok. 40 i wiecej, mam nadzieje, ze tyle nie bede musiala pracowac..... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia myśle tak jak Agata że jakoś to będzie a wrazie co to pewnie stać was na ten luksus byś mogła rzucić prace 😘
Nina to teraz gorąca grzęda 😁 😁
no miałam dziś głupawke i wkońcu 2 fotki sobie zrobiłam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hrj 🙂 dopiero mam chwile od rana juz na imprezke przygotowuje 🙂 na szczescie siostra byla u mnie u poszlo mi calkiem sprawnie 🙂 Kasiu praca fajna sprawa warto spróbować 😉 a Dominik też wstaje ostatnio tak między 5.30-6.10 to dla mnie szok bo chętnie bym pospała a z nim nie ma lekko trzeba wyjść z łózka i iść zrobic herbatke na nocnik posadzic i bawić się 🤢 jutro postaram się wam dac zdecie a jak sie nie uda to w niedziele, byłam wczoraj u fryzjera i siostra pomalowala mi pozniej wloski 😜 milej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyyyoooo 🙃 🙃 🙃

Jestem wyjebana z akcji jak kosmonauta po tygodniu pracy a zwłaszcza po dniu dzisiejszym 🤪 😁 Ważne że już weekend i spijam zimne pifffkkko 😜 🙂 Czekam na znajomych z forum z brzucha z Kalisza bo mają wbić 🙂

Kasia, myślę, że skoro odezwali się po raz drugi to warto iść i zobaczyć jak sobie dasz radę z rozłąką z małą i w ogóle... Jeśli stwierdzisz że kosztuje to Cię zbyt wiele to zrezygnujesz i tyle 🙂 Czas tak na prawdę może nigdy nie być odpowiedni jak się ma małe dziecko. Tzn u mnie tak było bo zwlekałam i zwlekałam. Ale nadarzyła się okazja pracy z dziećmi więc spróbowałam. Myślę, że niczym nie ryzykujesz. Idź, zobacz, przekonaj się 🙂

Sylwia, Ty to jak nie sprzątasz to pichcisz w kuchni hehe. Pozazdrościć takiej werwy 🙂 Co do płci to hmm, mam przeczucie ale przekonamy się jak będziesz po wizycie u lekarza. Nie ukrywam, że ja chciałam mieć córkę i to bardzo ale z synka cieszyłbym się równie mocno pewnie.

Nina, znów miałaś szaleństwo zakupów i się nawet nie pochwaliłaś.. 🙃 . FOCH 😠 😁 😁
To mąż do poniedziałku zostaje?? Ale Ci niespodziewajkę zrobił 🤪

Gabrysia wstaje różnie, w każdym razie zaczęła chodzić wcześniej spać bo zawsze tak koło 21:30-22 a teraz tak koło 20 już śpi. Ze wstawaniem różnie, zależy jak do racy idę hehe. Czasem wstaje przed 6 nawet jak idę na 6:30 a czasem śpi do 8,9, ekstremalnie do 10 🙂

Zaczęła mi wołać na nocnik siku aczkolwiek czasem nie zdąży i w momencie kiedy mówi to sika bo zaś sprawdzam a tu pampers ciepły. No ale jeszcze czasami nie potrafi skontrolować tego zatrzymywania hehe. Czasem po domu puszczam ją w samych rajtach i wtedy częściej woła 🙂 Myślę, że na lato się oduczymy pieluszek 🙂

Poza tym smarka w chusteczkę jak stara więc nie mam problemu jak ma katar hehe. Na placu zabaw ma radochę jak cholera i ciężko ją stamtąd zabrać 😜

Dobrej nocy i miłego weekendu bo nie wiem kiedy zajrzę... Jutro przyjaciółka z mężem zaprosili nas na obiad. Mają dom i ogród więc przy takiej pogodzie sobie posiedzimy troszkę 🙂 Ach jak się cieszę że jest tak ciepło! 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂 ja nawet nie mam kiedy napisać 😉
Kasiu, dokładnie, idź spróbuj, zobaczysz jak to będzie 🙂 a kto będzie z Kayą??
Ja mam kaca po trzech drinkach whisky 😜 ale jak się dawno nie piło, to i się ma kaca 😉 wczoraj goście wpadli 😁 zasnęłam po 1, a mały wstał o 5 😠 😠 za tydzień zmiana czasu, nie wiem jak ja go przestawię, by mi nie wstawał o 4 🤪 🤪
Marta, ja szaleństwo zakupowe mam codziennie haha, karta w moich rękach = niebezpieczeństwo ☺️ ☺️ wczoraj kupiłam spodnie w rozmiarze 38! A noszę 40 🙂 yyyy przepraszam - nosiłam! 😁 schudłam 2 kg na diecie 😁 ale wczoraj pierwszy raz się wyłamałam z diety - wypiłam koktajl śmietanowy z malinami.... ale był warty grzechu, no i alkohol z colą też grzech. Niby weszłam w 38, ale boki mi się wylewają, ale rozciągną się 😁 a 40 spadała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
naylaaa napisał(a):
Mąż jedzie w niedzielę o 17, ale zaraz będą święta, więc dłużej posiedzi 🙂 7-10 dni 😁
Agata, widzę że pękasz 😞 ciężką sytuację masz - na łasce teściów 😞 gdyby mąż się postawil, to na pewno byłoby inaczej.

żebyś wiedziała że pękam, mm się postawi ale w swoich sprawach, tego o czym mu mówie nie rozumie, bo nie jest kobietą i nie zajmuje się dzieckiem, zresztą ostatnio prawie go nie widuje a co dopiero rozmawiać, nawet wczoraj, przyszedł sąsiad na dół no i mieliśmy Zosie wykąpać, mąż ją wziął na dół, no to co bede sama siedzieć poszłam za nimi, no i mała zaczęła padać, na moim brzuchu w końcu tesciowa zabrała ją żeby do końca uspać i dziecko poszło spać, nie wykąpane, nie przebrana, nie nakarmione, ja jestem wściekła, dla mnie to porażka osobista, ja ją staram się traktować tak jak osobę równą sobie i ja na pewno nie chciałabym pójść głodna i nie wykąpana spać ale mm tego nie rozumie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja 🙂

Koko to zaszalałaś 😁
Agata przykro mi z powodu tego że tak cie traktują i tym właśnie wpędzają w depresje,może sprawia im to satysfakcje gdy robią z ciebie uzależnioną od ich słowa....
a jakbyś się spakowała i Zośke i pojechała na kilka dni do rodziców swoich?? może byś ślubnemu oczy otworzyła,albo po prostu zostaje wam wyjście inne...poszukać sobie mieszkania...
bo inaczej do końca ich żywota będziesz ich słuchała,a wiadomo z wiekiem na pewno będzie gorzej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLWIA STO LAT 🙂 NIE ZAPOMNIAŁAM O TOBIE TYLKO SZUKALAM TORTU :d HA HA HA

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/aaaaazo.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7884/aaaaazo.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
SYLWIA STO LAT 🙂 NIE ZAPOMNIAŁAM O TOBIE TYLKO SZUKALAM TORTU :d HA HA HA

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/526/aaaaazo.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7884/aaaaazo.jpg[/IMG][/URL]


a ja pod tym tortem tez sie podpisuje dla Sylwii 😘

Mini - jaki ladny awatar 🤪
Agata, sytuacja sie ciagle powtarza i wciaz jest to samo, wiec ja na ten temat sie nie bede wypowiadala 🤨 masz swoj rozum, jestes dorosla, powinnas wiedziec co robic 😘

a jesli chodzi o ta prace i Kaye - to Kaya bedzie w prywatnym przedszkolu. 2 tyg. terningu sa od 9.30 do ok 17. wiec od razu na gleboka wode 🤨
tym razem pozmieniali wstepne umowy - nie jest juz tak latwo sie wycofac bez zadnych konsekwencji finansowych, bo inwestuja w ludzi, a potem oni sie wykruszaja, bo godz pracy sa takie porabane.... chyba najzwyczajniej strach mnie oblecial, bo dawno juz nie pracowalam - 1,5 roku w domu swoje robi 🙃ehhh, zobaczymy, najwyzej mi nie zaplaca jakbym zrezygnowala. na marzec mam poumawiane spotkania z dentysta, musimy 22 marca zrobic tzw. notice mariage , dot. slubu. bede musiala juz na poczatku kombinowac jak to szybciej sie urwac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Jestem i ja 🙂

Koko to zaszalałaś 😁
Agata przykro mi z powodu tego że tak cie traktują i tym właśnie wpędzają w depresje,może sprawia im to satysfakcje gdy robią z ciebie uzależnioną od ich słowa....
a jakbyś się spakowała i Zośke i pojechała na kilka dni do rodziców swoich?? może byś ślubnemu oczy otworzyła,albo po prostu zostaje wam wyjście inne...poszukać sobie mieszkania...
bo inaczej do końca ich żywota będziesz ich słuchała,a wiadomo z wiekiem na pewno będzie gorzej 🤨

Mini nie pojade do rodziców, sytuacja się troche komplikuje, bo po 1 mała tam nie umie sobie miejsca znaleźć źle śpi ciągle na mojej nodze, nic z nikim innym nie zrobi, po ostatnim kiedy zostałyśmy na noc powiedziałam, że więcej tak nie zrobie, druga rzecz, nie ma tam za bardzo miejsca na nas, dziewczyny śpią po pracy do popołudnia, tata w drugim pokoju nocki odsypia a my niemamy się wtedy za bardzo gdzie podziać, na wieś nie pojade bo mi siostra "zgarneła" domek sprzed nosa ale to inna historia, jutro chce z Zosia pojechać do dziadka a jej pradziadka, zoabczymy czy tatuś pojedzie z nami czy znowu będzie wolał spędzić niedziele z kimś innym:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
aga_ta napisał(a):
zaczyna mnie nosić, chyba dzisiaj będzie mega awantura...:/

napij sie melisy 😜

hehe nie polecają w ciąży i przewlekłego stresu też nie, więc trzeba go wyładować 🤪 już współczuje mm będzie chyba dzisiaj biedny jak trafi na mój wybuch 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...