Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje 🙂 hacjenda już ogarnięta,obiad nie mal gotowy,dzieci i mućka ubrane zostaje czekać na Pana i Władce 😁 😁 🙃 🙃

Dzięki za rady jeśli chodzi o BIMBAŁKI 🙃 🙃 w nocy dałam Majce didi jak się przebudziła,a jak już mi zelżało to zabrałam a ta wścieklizny dostała 🤢 😁

Co do butków to jak narazie Majka nosi adidaski,i drugie coś ala tenisówki-adidaski z nike,a na lato pewnie kupie jej sandałki z sztywną piętką bo jest za malutka na pustą....
z nocnikiem myśle że mi pomoże to ze Oliwka tez robi siusiu ii wtedy Majka też chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia trzymam kciuki za Ciebie,myślę że póki co to takie małe przerażenie cię ogarnia tym bardziej że to będzie wasze pierwsze rozstanie z Kayką bo tak jesteście cały czas razem,ale myślę że jakoś wam się uda przez to przebrnąć 🙂
Ja też czasem strzele posta gdzie indziej jak mnie temat zainteresuje 😁 😁
i nawet masz znajomych wspólnych z dziewczynami które kiedyś z nami pisały 🙂
Wogóle jestem ciekawa co np.u Izabeli,czy Ady,Gośki naszej,Mrówy,Agi .... tyle nas było i się rozkruszyło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Lecę załatwiać sprawy w urzędzie i na poszukiwania czapki 😁 Łaciata, zostały najwierniejsze hahaha

Ha ha ha no co ty a TY kOKO ODESZŁAŚ?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej piękne 🙂 Sylwia wyglądasz ślicznie z brzuszkiem i nową fryzurką 🙂 Nina ja również odniosłam takie wrażenie jakby ta kurtka była za duża na Łukasza 🙃 a dobra na mojego Oliego 🙃 taki kolor kurtki jest dobry na podwórko jak mały zacznie chodzić i biegać to nic nie będzie widać jak walnie barana haha. Ja zawsze miałam jedną na dwór, a drugą wyjściową 🙂 Agata ciekawa jestem czy twój mąż będzie ci pomagał jak dziecko się urodzi???? Oli chory ma prawdopodobnie nawrót szkarlatyny 🤨 tydzień w domu musi siedzieć. a Maja zdrowa, a ja mam okres i czuje się fatalnie od rana na prochach (nigdy mnie nie bolało, a teraz po porodzie z Mają to jakiś koszmar ja zawsze się chwaliłam, że nic mnie nie boli …) Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Agata, przyjedź do mnie też dywan wyprać bo się prosi jak cholera 😜 Przy okazji przywieź chleba własnej roboty 🤪 🙂
Nina, dałaś mi dobry pomysł z tymi używanymi butami , czemu na to nie wpadłam hahaha 😮 😁 😁 😁 Zaraz opanuję allegro i tablicę.pl hehe
Czapki mamy dwie ale myślę, że jak na coś trafię to kupię bo tego nigdy za wiele.

Mamy leżakowanie więc piszę 🙂 Zaraz zjem obiad pobuszuję chwilę po necie i idziemy robić dekoracje wiosenne do sali 🙂 Wychodzę o 14:30 jutro już środa 🤪 albo dopiero... 🙃 Na weekend znów na wieś chyba wybywamy bo ciągnie mnie jak tak ciepło 🙂

Milego popołudnia. Zajrzę wieczorkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eee miałam cos odpisac bo nadrobilam i nie pamietam hehe 🤪 Domiik faktycznie ranny ptaszek po mamusi hihi nareszcie jest i Kafinka i cos wiecej napisala 🙂 oj biedny Oli ciagle cos... ja butków nie moge kupic niestety z allegro bo maly ma taka noge, że musze mu przymierzać i sprawdzać czy wogóle wejdzie na noge 😞 muszę jechać kupić mu jeszcze jakieś trampeczki albo adidaski jak znajde cos pasujacego no i pozniej sandałki tez juz fajne w deichmanie widziałam.. Co do dzidzi to wczoraj 12 tydzien sie zaczął ostatnio w 14 mi powiedział, ze chłopak więc może i za tydzień mi coś powie bo ide 30. Lece dokonczyc obiad i pranie wstawic. Ja mam jeszcze 3 okna do mycia i brak checi bo wiatr wieje i zimno jakos 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
eee miałam cos odpisac bo nadrobilam i nie pamietam hehe 🤪 Domiik faktycznie ranny ptaszek po mamusi hihi nareszcie jest i Kafinka i cos wiecej napisala 🙂 oj biedny Oli ciagle cos... ja butków nie moge kupic niestety z allegro bo maly ma taka noge, że musze mu przymierzać i sprawdzać czy wogóle wejdzie na noge 😞 muszę jechać kupić mu jeszcze jakieś trampeczki albo adidaski jak znajde cos pasujacego no i pozniej sandałki tez juz fajne w deichmanie widziałam.. Co do dzidzi to wczoraj 12 tydzien sie zaczął ostatnio w 14 mi powiedział, ze chłopak więc może i za tydzień mi coś powie bo ide 30. Lece dokonczyc obiad i pranie wstawic. Ja mam jeszcze 3 okna do mycia i brak checi bo wiatr wieje i zimno jakos 😞

Sylwia u mnie z butkami to samo muszę dziewczynką przymierzyć i zobaczyć czy dobre,czy nie uciskają,czy nie za małe,lub za duże...poza tym mają wysokie przegubie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi ma straszną nóżkę no żeby w całym deichmanie ( zawsze mam problem jak sie to pisze 😉) tylko jedne butki mu na noge weszły 🤢 nawet adidasy przymierzałam nike i pumy i nic 😞 a ja weszłam na wagę i się miło zdziwiłam hehe bo myślałam, że po weekendowym obżarstwie to szoku dostanę a tu ważę 60,8 kg a przed ciążą trzymałam wage 62 kg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
miałam pytać co u Kasi Mini? Zostaje narazie w Polsce?

Kaśka pod koniec maja zjedzie do angli do nowego dużego mieszkania,i do nowego życia 🙂
Mariusz pokazał że mu na niej zależy,i te dni gdy była w Anglii miło wspomina 🙂
no a teraz czeka ją tam nowe mieszkanie 🙂
no ale wpierw muszą Ali wyrobić tu papiery,roczek Nelki i na Maja się z nią umówiłam wiec musimy się spotkać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
i jak staro wyszlam 😮 a moj Pawel jak sie cieszy hehe bo cycki mi rosna juz hehe
Sylwia brzusio ślicznie widoczny może też dla tego że skóra jeszcze nie zdążyła się naciągnąć,no ale mnie też szybciej wysadziło w drugiej ciąży,a fryzura mi się podoba bo dodaje właśnie lat a ja bym chciała wyglądać na więcej a nie na dziewczynke z 2 dzieci ☺️ ☺️ ja w czerwcu pójde coś z sobą zrobić,by spoważnieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
no to super, ze Kasi się układa 🙂 cieszę się bardzo pozdrów te dwie kobietki!!!

Pozdrowię na pewno 😁 po twoim pytaniu dzwoniłam czy mogę laską zdradzić co i jak 😁 😁 🙃 🙃
ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jak dobrze, że Kasi się dobrze układa!! Mariusz zdał egzamin z życia i bycia prawdziwym mężczyzną 🙂 Pozdrów obie laski Mini 🙂

Sylwia, już 12 tydzień?? 🤪 Zaraz czas zleci- będzie 20- sty tydzień w więc półmetek i potem z górki 😉 Teraz czekamy do końca miesiąca w oczekiwaniu na płeć 🙂 Co do fryzury to uważam że ten nowy image jest super!!! Wyglądasz świetnie 🙂 Ale nasłodziłam hahah 😁 🙂

Lecę z Gabi do domku bo jestem u rodziców. Za 2 godzinki ją wykąpię i pewnie zaśnie znów wcześniej a ja będę pisać plan na jutro 🙂 Może na spacerek z dziećmi się wybierzemy...zobaczymy jaka pogoda 🙂

Zajrzę później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaffi, Ty to jesteś silna!! Czekam na fotki Twoich dzieciaczków 😁 proszę 🙂
Ja siedzę z ręcznikiem na głowie, gdyż się farbowałam i nie wiem jaki kolor wyszedł, bo w lusterku nei widziałam 😉 niespodziankę chciałam 😁 hahahah pewnie ciemniejsze niż miały być, jak zwykle. Jakiś Słodki brąz wzięłam 😉
Sylwia, ale Ci zazdroszczę!! Cudownie wspominam ciążę z Łukaszkiem 😁 U Ciebie szybko leci ciąża, a u Agaty to mi się wydaje, że jest już 2 lata w ciąży hahaha jej pewnie też się tak wydaje 😁
Pigi z Mańkiem - oby było to nowe, lepsze życie i by dalej się starał 🙂 i Kasia tez hahaha.
Sylwia, nasze ranne ptaszki mają straszne te nogi - wysokie podbicie to jest problem, przeciez dużo jest takich dzieci, sklepy obuwnicze powinny mieć to na uwadze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Sylwia Marta ma racje u Ciebie ta ciążą szybko leci, heh tylko mnie nie wyprzedź!!!! 🤪
ja dwa razy już dywan ciachnełam, różnica jest, jutro jeszcze 2 razy ciachne i tyle bo to męczące bo malutka końcówka i wszystko na kolanach
właśnie zagotowałam mleko, wcześniej odlałam troche na zsiadłe bo mm bardzo lubi i zosia lubi takie zmiksowane z owocami, zrobiłam też sosik do ziemniaczków, bo ziemniaki to musiałam wcześniej ugotować ze względu na Zosię, na obiadek ze śmietanką dostała, ona bardzo lubi tak po chłopsku jeść 🙂 a o ogórkach kiszonych nie wspomne, heh dać jej wybór czekolada czy ogórek weźmie ogórasa 😁
tata mi zrobił stelaż pod przewijak i w końcu plecy mi odpoczną 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...